Автор Тема: Совки сцють окропом від щастя таке побачити (Мосфільм потішив їх нарешті)  (Прочитано 5623 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
а астронафт почесний мудак
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Ще раз питаю операцію Вісла нагадати?
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Astronaut

  • Гість
Шановні, допоможіть пану Юрію - до кого це він звертається?  Я наче нічого в нього не запитував про Віслу. Зле стало зовсім бідоласі  :smilie5:

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
Вату цей мислєвірус не проб'є, тупо скажуть - апазоріл внук-нацист сваєво дєда, а 23-річну традицію ерозії української самосвідомості і розмивання межі з кацапйом продовжить.

Вату і болото треба щемити, а не облизувати. Вони тільки силу цінують.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
до тебе мудак астронавнутий
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Вату цей мислєвірус не проб'є, тупо скажуть - апазоріл внук-нацист сваєво дєда, а 23-річну традицію ерозії української самосвідомості і розмивання межі з кацапйом продовжить.

Вату і болото треба щемити, а не облизувати. Вони тільки силу цінують.

Скоріш за все тут вата ні при чому. Просто наближаються вибори, Порошенко вирішив наскубти голосів з овечок Януковича які залишились без пастуха і не знають кому віддати голос. Подивляться вони таких кліпів і зрозуміють що Порошенко то ніякий не цинічний бандерівець і оскільки нема нікого кращого (Янукович то утік) будуть голосувати за БПП


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46517
  • Never give in!
ФБ Юрія Михальчишина

28 квітня 1943 року.
В ім’я конформізму і політкоректності нас змусили зректися навіть згадки про них.
Так, наче ніколи не було Бродівського котла. Наче не записалось 60 тисяч добровольців. Наче не освячувались в церквах штандарти. Наче не проводжали зі сльозами та надією в очах. Наче не крокували гордовито паради по галицьких містах.
Було ж це все все. Було! Було і не стало.
А сьогодні…Не на часі. Неактуально. Не розпалюйте.
Десь ми це чули. Мати свою думку – це ж екстремізм.
Трибунал, конвой, етап. Сибірські лісоповали, воркутинські шахти і уранові копальні.
Сплять вічним сном воїни під своїми знаменами. Винні лише в тому, що не стали на коліна. Вони точно знали, що таке чистота перших жертв, перших квітів і перших сліз.
Хочеться попросити пробачення, тільки вже немає в кого. З моєї сім’ї двоє носили в петлицях вишитих срібною ниткою левів і до пенсії знали напам’ять назви деталей кулемета МГ-42. Омелян Михальчишин і Йосафат Паук пройшли свій шлях від Бродів до Сахаліну і їх очі на вицвілих фотокартках в альбомі будуть випромінювати для мене і таких, як я, світло вічного світанку – сьогодні і назавжди.
If you are going through hell, keep going.

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073

Offline EZelenyk

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1543
  • Стать: Чоловіча
  • Львiв'янин з USA
    • AZAM
Забрати у вати собі ватний міф для власного користування - верх дебілізму.
+7.62!
 :smiley24:
Sapere aude

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
таке питання - скiльки рокiв бабцi?

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19118
Шановні, допоможіть пану Юрію - до кого це він звертається?  Я наче нічого в нього не запитував про Віслу. Зле стало зовсім бідоласі  :smilie5:

Тре так відповідати:  :smilie10: "ШТО?"(с)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46517
  • Never give in!
Дійде до того, що скоро будуть кліпи робити про нас - внуков дєдов і бабушек, коториє воєвалі. Так дивись, що піонєри мені откриточку пришлють - тіпаспасібавашемудєдузапабєду. Блядь, двадцять років тому такого ідіотизму не було! Чи ви там чогось наілися такого, що такі кліпи продукуєте?
If you are going through hell, keep going.

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
таке питання - скiльки рокiв бабцi?

Очень логичный вопрос. На сегодня минимальный возраст деда/бабки, которые действительно воевали, должен быть не менее 88 лет.

Псевдоветераны раздражают даже ватников. На севас.инфо в одной из тем про победу было, мол что это за дядьки/тетьки лет по 50-60 с кучей ореднов приходят на парад.

Offline Шоцемамо?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1672
  • отакої...
Клип, по-сути, правильный и нужный.
Реализован туповато, но то таке...

ну и ладно...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Якщо уважно дивитися оте "Творчество...", то справдi, цi кiноролики зробленi... пiд Росiю.
Однак... актори та вiк - це просто анекдот: дiдусь... справдi молодий...,  а ось онучек - це таки "гуд".
Симовлiка ролика якась замаскована: нема там Другоi свiтовоi, як не зрозумiло, де ж там онучек воюе...
Мо, то навчання  якiсь, або ще щось...
Краще б... справдi знайшли б реального ветерана, та на його розповiдi про Другу Свiтову... пiдiбрали вiдеоряд Хронiки вiйни - не той, ща на полiгонi DV камерой зняли, а справжньоi...
Взагалi-то... деякi ролики АТО... надто "важкi" для розуму...
Або у нас сценаристiв бракуе, або взагалi кiногрупа зимала свое кiно за принципом - за такi грошi - таке й кiно.
 :smilie7:

Offline free UA

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3971
  • Стать: Чоловіча
Або у нас сценаристiв бракуе,  :smilie7:

мізків бракуе.
І у креаторів і у істерящей навколо нововати

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Дід ветеран Вєтнамської компанії? чи Анголи?

Ты тут той, не пизди. А то мы щас о канадцах поговорим и их хероическом вкладе... Отцовский сводный брат, которому 89 и который живёт один, в Кривом Рогу, именно так и выглядит, только набор орденов поскромнее, Слава, Красная Звезда, пару медалей. Он юбилейные терпеть не может и не носит.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
ФБ Юрія Михальчишина

28 квітня 1943 року.
В ім’я конформізму і політкоректності нас змусили зректися навіть згадки про них.
Так, наче ніколи не було Бродівського котла. Наче не записалось 60 тисяч добровольців. Наче не освячувались в церквах штандарти. Наче не проводжали зі сльозами та надією в очах. Наче не крокували гордовито паради по галицьких містах.
Було ж це все все. Було! Було і не стало.
А сьогодні…Не на часі. Неактуально. Не розпалюйте.
Десь ми це чули. Мати свою думку – це ж екстремізм.
Трибунал, конвой, етап. Сибірські лісоповали, воркутинські шахти і уранові копальні.
Сплять вічним сном воїни під своїми знаменами. Винні лише в тому, що не стали на коліна. Вони точно знали, що таке чистота перших жертв, перших квітів і перших сліз.
Хочеться попросити пробачення, тільки вже немає в кого. З моєї сім’ї двоє носили в петлицях вишитих срібною ниткою левів і до пенсії знали напам’ять назви деталей кулемета МГ-42. Омелян Михальчишин і Йосафат Паук пройшли свій шлях від Бродів до Сахаліну і їх очі на вицвілих фотокартках в альбомі будуть випромінювати для мене і таких, як я, світло вічного світанку – сьогодні і назавжди.

Долбоёбушкам неймётся. Идиот. Арийцы прикрыли жопы украинской дивизией.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
нормальні і потрібні кліпи

Для чого цей нафталін? Гидко дивитися.

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
Ще раз питаю операцію Вісла нагадати?

полякам нагадай.

Offline convex

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4780
ФБ Юрія Михальчишина

28 квітня 1943 року.
В ім’я конформізму і політкоректності нас змусили зректися навіть згадки про них.
Так, наче ніколи не було Бродівського котла. Наче не записалось 60 тисяч добровольців. Наче не освячувались в церквах штандарти. Наче не проводжали зі сльозами та надією в очах. Наче не крокували гордовито паради по галицьких містах.
Було ж це все все. Було! Було і не стало.
А сьогодні…Не на часі. Неактуально. Не розпалюйте.
Десь ми це чули. Мати свою думку – це ж екстремізм.
Трибунал, конвой, етап. Сибірські лісоповали, воркутинські шахти і уранові копальні.
Сплять вічним сном воїни під своїми знаменами. Винні лише в тому, що не стали на коліна. Вони точно знали, що таке чистота перших жертв, перших квітів і перших сліз.
Хочеться попросити пробачення, тільки вже немає в кого. З моєї сім’ї двоє носили в петлицях вишитих срібною ниткою левів і до пенсії знали напам’ять назви деталей кулемета МГ-42. Омелян Михальчишин і Йосафат Паук пройшли свій шлях від Бродів до Сахаліну і їх очі на вицвілих фотокартках в альбомі будуть випромінювати для мене і таких, як я, світло вічного світанку – сьогодні і назавжди.

Долбоёбушкам неймётся. Идиот. Арийцы прикрыли жопы украинской дивизией.

Ідіот тут абнавльонний совок. Українці воювали, щоб кацапське падло, гірше від гітлерівців, знову не прийшло на їх землю, а не від любові до Гітлера.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Дід ветеран Вєтнамської компанії? чи Анголи?

Ты тут той, не пизди. А то мы щас о канадцах поговорим и их хероическом вкладе... Отцовский сводный брат, которому 89 и который живёт один, в Кривом Рогу, именно так и выглядит, только набор орденов поскромнее, Слава, Красная Звезда, пару медалей. Он юбилейные терпеть не может и не носит.
Давай поговоримо) Канада вступила в війну 10 вересня 1939-го. Всього на 9 днів пізніше України. У другій світовій брало участь більше міліона Канадців, з тодішнього населення в 11 міліонів. Прикривала з повітря і моря майже всю арктику, а також англійські колонії в Тихому океані.

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Давай поговоримо) Канада вступила в війну 10 вересня 1939-го. Всього на 9 днів пізніше України. У другій світовій брало участь більше міліона Канадців, з тодішнього населення в 11 міліонів. Прикривала з повітря і моря майже всю арктику, а також англійські колонії в Тихому океані.

Та мне как-то похуй. Тем более, что они Арктику прикрывали. Герои, б/п. Кто-то собирался маршировать через Северный Полюс прямо на Юкон?

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Давай поговоримо) Канада вступила в війну 10 вересня 1939-го. Всього на 9 днів пізніше України. У другій світовій брало участь більше міліона Канадців, з тодішнього населення в 11 міліонів. Прикривала з повітря і моря майже всю арктику, а також англійські колонії в Тихому океані.

Та мне как-то похуй. Тем более, что они Арктику прикрывали. Герои, б/п. Кто-то собирался маршировать через Северный Полюс прямо на Юкон?
Хтось весь гівняний союз забезпечував лендлізом через Арктику і північ Тихого океану, нє?

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча
Хтось весь гівняний союз забезпечував лендлізом через Арктику і північ Тихого океану, нє?

Вы на глобус давно смотрели?

Offline liveinly

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3123
  • Стать: Чоловіча
Хтось весь гівняний союз забезпечував лендлізом через Арктику і північ Тихого океану, нє?

Вы на глобус давно смотрели?

Зіль,таки так,літаки через Аляску ганяли,з посадками в Канаді,канадійці ще і на тихому з япошками воювали,так що вклад їх в sww таки не потрібно занижувати.
« Останнє редагування: Квітня 28, 2015, 11:59:52 23:59 від liveinly »
Слава Україні !!!  Емігу фк вічний ігнор.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33128
  • Стать: Чоловіча

Offline Зильбершухер

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2034
  • Стать: Чоловіча

Зіль,таки так,літаки через Аляску ганяли,з посадками в Канаді,канадійці ще і на тихому з япошками воювали,так що вклад їх в sww таки не потрібно занижувати.

А я и не занижаю, только не люблю этог трёпа о канадском вкладе... Ну летали самолёты, ну и? Морские конвои гнали через Северную Атлантику на Мурманск. Канадцы здесь каким боком?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46517
  • Never give in!
Без Ленд Лізу німці б виграли війну на Східному Фронті. Однозначно.
If you are going through hell, keep going.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426

Зіль,таки так,літаки через Аляску ганяли,з посадками в Канаді,канадійці ще і на тихому з япошками воювали,так що вклад їх в sww таки не потрібно занижувати.

А я и не занижаю, только не люблю этог трёпа о канадском вкладе... Ну летали самолёты, ну и? Морские конвои гнали через Северную Атлантику на Мурманск. Канадцы здесь каким боком?
Ну а північ Атлантики то чиє узбережжя?
 Маршрути поставок   тисяч тон    % від загального
Тихоокеанський   8244   47,1
Транс-іранський   4160   23,8
Арктичні конвої   3964   22,6
Чорне море   681   3,9
Радянська Арктика   452   2,6
Всього   17 501   100,0