Автор Тема: Доброго дня.  (Прочитано 5607 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: Доброго дня.
« Reply #30 : Січня 30, 2019, 05:32:40 05:32 »
гы а меня на месячишко за

"Ali(UA)   за распространение лжи   28.01.2019   27.02.2019 11:05"

наверное за то что я сучью правду сношаю что она на уских работает. видимо что то их сдерживает меня в никуда отправить.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15817
Re: Доброго дня.
« Reply #31 : Січня 30, 2019, 07:21:17 07:21 »
гы а меня на месячишко за

"Ali(UA)   за распространение лжи   28.01.2019   27.02.2019 11:05"

наверное за то что я сучью правду сношаю что она на уских работает. видимо что то их сдерживает меня в никуда отправить.
Вони теж читають СУП.До того ж ,з досвіду інших,цей бан може бути передостанній перед "ніколи".

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17227
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Доброго дня.
« Reply #32 : Січня 30, 2019, 07:32:16 07:32 »
Ах@єть!



А олдбой і дідусь боти безпартійні!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17227
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Доброго дня.
« Reply #33 : Січня 30, 2019, 07:36:23 07:36 »
Мене менше ніж на 10 діб не банять.
Вже 5х10, і 1х30.
При тому я навіть не здогадуюсь, за що (останній раз, зараз), бо навмисно припинив кацапські лайки застосовувати.
Лише юлькоботів цькую.
« Останнє редагування: Січня 30, 2019, 07:42:20 07:42 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Доброго дня.
« Reply #34 : Січня 30, 2019, 08:20:19 08:20 »
Мене менше ніж на 10 діб не банять.
Вже 5х10, і 1х30.
При тому я навіть не здогадуюсь, за що (останній раз, зараз), бо навмисно припинив кацапські лайки застосовувати.
Лише юлькоботів цькую.

Мені сподобалася позначка навпроти бана Чандоса - партійний бот :weep:
При всьому тому всі чудово знають, хто істинні бютораси-партійці. Деякі , навіть, репортажі з партійних з'їздів ліплять, та - хуйтам- ніхто їх не банить.
До речі, Чандоса повернули. Запросіть його сюди. :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Доброго дня.
« Reply #35 : Січня 30, 2019, 09:34:09 09:34 »
Мене менше ніж на 10 діб не банять.
Вже 5х10, і 1х30.
При тому я навіть не здогадуюсь, за що (останній раз, зараз), бо навмисно припинив кацапські лайки застосовувати.
Лише юлькоботів цькую.

Мені сподобалася позначка навпроти бана Чандоса - партійний бот :weep:
При всьому тому всі чудово знають, хто істинні бютораси-партійці. Деякі , навіть, репортажі з партійних з'їздів ліплять, та - хуйтам- ніхто їх не банить.
До речі, Чандоса повернули. Запросіть його сюди. :smilie7:
Та не лише Чандоса треба сюди запросити, а всіх, кого вдасться.
Юзери, яких там ще не забанили, не втрачайте можливості запросити сюди цікавих вам людей. Про всяк випадок, бо в будь-який момент там можуть забанити або вас, або ваших друзів. Нехай тут буде хоча б резервна площадка на такий аварійний випадок.

Ну й прохання до адмінів СУПу. Я знаю, що у вас є певні упередження до деяких дописувачів ФУПу. Таких як Вені-Віді, Лисичка, Сom1 чи Стіві Джі. Але ситуація зараз переломна, то може забудемо про старі образи і дозволимо спілкуватись на СУПі всім притомним?
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15817
Re: Доброго дня.
« Reply #36 : Січня 30, 2019, 09:46:47 09:46 »
Мене менше ніж на 10 діб не банять.
Вже 5х10, і 1х30.
При тому я навіть не здогадуюсь, за що (останній раз, зараз), бо навмисно припинив кацапські лайки застосовувати.
Лише юлькоботів цькую.

Мені сподобалася позначка навпроти бана Чандоса - партійний бот :weep:
При всьому тому всі чудово знають, хто істинні бютораси-партійці. Деякі , навіть, репортажі з партійних з'їздів ліплять, та - хуйтам- ніхто їх не банить.
До речі, Чандоса повернули. Запросіть його сюди. :smilie7:
Та не лише Чандоса треба сюди запросити, а всіх, кого вдасться.
Юзери, яких там ще не забанили, не втрачайте можливості запросити сюди цікавих вам людей. Про всяк випадок, бо в будь-який момент там можуть забанити або вас, або ваших друзів. Нехай тут буде хоча б резервна площадка на такий аварійний випадок.

Ну й прохання до адмінів СУПу. Я знаю, що у вас є певні упередження до деяких дописувачів ФУПу. Таких як Вені-Віді, Лисичка, Сom1 чи Стіві Джі. Але ситуація зараз переломна, то може забудемо про старі образи і дозволимо спілкуватись на СУПі всім притомним?
Можна було б тій же Лисичці виділитт якусь гілку другу і хай там робе що хоче.Її теж цікаво почитати-відпочиваєш.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Доброго дня.
« Reply #37 : Січня 30, 2019, 10:26:42 10:26 »
гы а меня на месячишко за

"Ali(UA)   за распространение лжи   28.01.2019   27.02.2019 11:05"

наверное за то что я сучью правду сношаю что она на уских работает. видимо что то их сдерживает меня в никуда отправить.
А в цьому бані певна логіка здається є. Притула постійно бреше, Ви її піймали на розповсюдженні брехні, за що й отримали бан  :laugh:.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Доброго дня.
« Reply #38 : Січня 30, 2019, 10:53:53 10:53 »
там Бздарь знову став модером десь тиждень тому.
А Бздарь за завданням свого дяді - дєпутата Госдури і гєнєрала ФСБ чотко топить за вАну та топить всіх, хто проти вАної.
Тиждень тому Бздарь  почав підміняти ось цю  картинку  в моїх постах на якихось чучмєків.
Отже він має доступ до редагування моїх постів. Отже, має доступ до кнопки.





Знову конспірологія, якби дивився в адмінці, то знав Турчиноффу і Алежкі дали право модерувати свої гліки. Тільки свої. Чого? Не хочу вникати.
 
Просто у вас там конспірологія, де її немає.

Чого Задарма продавши в Боти записали? Мічіган, щось цьому дуже радів, таке враження що він стучить з поясненням, де розказує те що в нього в голові, а в голові велика вава.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8645
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #39 : Січня 30, 2019, 11:26:22 11:26 »
там Бздарь знову став модером десь тиждень тому.
А Бздарь за завданням свого дяді - дєпутата Госдури і гєнєрала ФСБ чотко топить за вАну та топить всіх, хто проти вАної.
Тиждень тому Бздарь  почав підміняти ось цю  картинку  в моїх постах на якихось чучмєків.
Отже він має доступ до редагування моїх постів. Отже, має доступ до кнопки.
 


Знову конспірологія, якби дивився в адмінці, то знав Турчиноффу і Алежкі дали право модерувати свої гліки. Тільки свої. Чого? Не хочу вникати.
 
Просто у вас там конспірологія, де її немає.

Чого Задарма продавши в Боти записали? Мічіган, щось цьому дуже радів, таке враження що він стучить з поясненням, де розказує те що в нього в голові, а в голові велика вава.


вже пояснював. для тих хто в танку ще раз  - Бздарь редагував мої пости в гілках, створених мною. Детальне пояснення є в цій темі вище.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Доброго дня.
« Reply #40 : Січня 30, 2019, 12:04:01 12:04 »

вже пояснював. для тих хто в танку ще раз  - Бздарь редагував мої пости в гілках, створених мною. Детальне пояснення є в цій темі вище.
Те що ти дав силку, більше нагадує що хтось знає як жалітись на різних ресурсах на картинку, блокує ресурс картинку, поміняй на інший. Доречі потім картинка може зявитись, Гео давав ресурс, там не блокують картинки на вимогу нібито право обладатея.

Offline timmiapostolms

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 870
Re: Доброго дня.
« Reply #41 : Січня 30, 2019, 12:23:07 12:23 »
Медвед у мене були такі приколи на СУП, це не редагування, хто має доступ або знає як жалітись на картинку, в тому ресурсі де ти залив картинку. Закидуй на різні ресурси. АБо попроси Гео він дасть сайт де це я не зустрічав.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8645
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #42 : Січня 30, 2019, 12:43:01 12:43 »
Медвед у мене були такі приколи на СУП, це не редагування, хто має доступ або знає як жалітись на картинку, в тому ресурсі де ти залив картинку. Закидуй на різні ресурси. АБо попроси Гео він дасть сайт де це я не зустрічав.

postimage.org  не блокується
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Доброго дня.
« Reply #43 : Січня 30, 2019, 03:49:54 15:49 »
На ФУПі в Адмінці йде жваве обговорення моєї особистості.
Послідовна БЮТівка эЛКа виступила зі своєю аналітикою.
І так як я не маю можливості відповісти там на всі ці закиди, я розкажу "свій шлях бота" тут.
От її дописування:

взагалі с задармапродавши не все так просто.

вона дійсно, якась панянка з харкову з онуками, тортиками -усі пам'ятають її рукотворні чудові вироби - і перманентною ненавістю до ЮВТ.
і підтримкою влади в особі ющенка. потім був янук -і задармапродавши мочила ЮВТ.
потім я її не пам'ятаю присутність на фупі деякий час.

і ось пару років тому чи рік тому вона з'явилася на фуп.

і мене вразило тоді, що вона з лютою ненавістю, майже такою презирою як і до ЮВТ, писала, нападала на Порошенка-президента.

че точно!

я ще тоді здивувалася -ого метаморфоза. бо за моїми очикуваннями, вона мала би підтримувати владу, пороха, бо його лояльно сприймає ющ.
так от, -деякий час вона мочила* пороха як скажена.

И раптом - розворіт на 180 градусів. задармапродавши почала писати панегірікі Порошенкові. ЩО СІ СТАЛО? ЯК? ЧОМУ? ))))))

...і от тут в мене закрадаються підозри, що, таки, її можливо прикупили на ферму порохоботства.

бо ще вчора вона мене вразила таким кондовим, шаблонним, методичкованим постом -про то, як в президії сидить сама молодь і бла-бла-бла. ну реально - пост з методички. штампований такий. такий за лекалами технологичними, пропагандонскими.

ТОМУ -вважаю, що Pravda не помилилася.

По-перше, я не перманентно ненавиджу Косату, а постійно. І мені фіг, хто там в нас є президент - чи то Ющенко, чи Янукович, чи Порошенко. Бо вважаю Косату просто замаскованим ворогом. Така ж собі ригіоналка з лівим спрямуванням та підх*йловка тільки у вишиванці.По-друге. На ФУПі мене не було саме деякий час, доки ФУП знов не запрацював нормально.А от саме эЛКа таки декілька років там не було.

На президентських виборах підтримала Порошенко. І зовсім не тому, що його підтримав Ющенко. Я, навіть, про це і не знала та й мені це було не цікаво. Я його підтримала за ідеологічні напрямки.

2014-15 рік у Харкові - це ще повна невизначенність. Йде війна. Підтримуємо армію всім чим можливо. У шпиталях без сліз не можна було вийти з палати. Я хороню друзів, знайомих, колег. А ще поранення і дуже близького родича. Пам*ятаю, як ховала родину одного активіста, якому сепари оголосили свій "джихад". Потім теракт у Харкові, де гине син наших знайомих п*ятнадцятирічний Данило. Мені здавалось що от-от це все скінчиться, що от зараз влада зробить щось таке, що одразу "згинуть наші вороженьки".  Насувалася просто втома та розгубленість.
Мабуть, я була не одна у такому стані.
Просто мабуть були завишені очікування.
А тут ще почала працювати і внутрішня опозиція у самому серці БПП. Зі своїми спічами почав виступати Лещенко та інші шабунькіни. Звісно, що й Порошенко не без гріха. Мені не подобалось тоді те, що коїлось. Знову ж повторю - я забажала усього і одразу! Щоб одномоментно перемогти корупцію, одномоментно підняти армію, одномоментно збільшити рівень життя. Хоча розум і казав, що так не буває, але сердце цього потребувало.
Ну, і звісно, я теж знайшла винного у всіх негараздах. Не пройшла, так би мовити, іспиту.
І це каже скоріше про те, що я не "хворію" сліпою любов*ю до якоїсь владної особистості.
Знаєте, я у той час собі нагадувала героїню повісті О.Толстого "Гадюка".
Тривала моя "зрада" зовсім недовго. Наполегливість та активність Порошенка почали приносити свої плоди. Він, насправді, багато робив для України. Я б сказала, що він за свою каденцію зробив більше, ніж усі взяті разом його попередники у державницькому плані.  Просто треба було подивитися ширше та вийти за межі дрібних свар, які особливо роздмухували наші ЗМІ.
Ото ж ніхто мене не перекупляв. То вже взагалі, якась хвороблива фантазія чи конспіралогія.
Навпаки, скоріше доводить мій шлях свідомим.
Не треба мені приписувати і сліпої любові. Я добре бачу і помилки. Є речі, які  мені не подобаються, але якщо вважаємо себе демократами, то треба і приймати її негативні сторони (я маю на увазі потребу знищення синяків, які підіймають голову, Мудачука, деяких тв каналів). Ну, а зараз, взагалі, коли дивишся на увесь цей зверинець кандидатів, та ще й який очолює мати корупції,  чорна мітка України, то просто  іншого вибору крім Порошенко я не бачу. Я просто не хочу повернення у минуле, і знов, і знов проходити цей шлях.


Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Доброго дня.
« Reply #44 : Січня 30, 2019, 03:53:56 15:53 »
На ФУПі в Адмінці йде жваве обговорення моєї особистості.
Послідовна БЮТівка эЛКа виступила зі своєю аналітикою.
І так як я не маю можливості відповісти там на всі ці закиди, я розкажу "свій шлях бота" тут.
От її дописування:

взагалі с задармапродавши не все так просто.

вона дійсно, якась панянка з харкову з онуками, тортиками -усі пам'ятають її рукотворні чудові вироби - і перманентною ненавістю до ЮВТ.
і підтримкою влади в особі ющенка. потім був янук -і задармапродавши мочила ЮВТ.
потім я її не пам'ятаю присутність на фупі деякий час.

і ось пару років тому чи рік тому вона з'явилася на фуп.

і мене вразило тоді, що вона з лютою ненавістю, майже такою презирою як і до ЮВТ, писала, нападала на Порошенка-президента.

че точно!

я ще тоді здивувалася -ого метаморфоза. бо за моїми очикуваннями, вона мала би підтримувати владу, пороха, бо його лояльно сприймає ющ.
так от, -деякий час вона мочила* пороха як скажена.

И раптом - розворіт на 180 градусів. задармапродавши почала писати панегірікі Порошенкові. ЩО СІ СТАЛО? ЯК? ЧОМУ? ))))))

...і от тут в мене закрадаються підозри, що, таки, її можливо прикупили на ферму порохоботства.

бо ще вчора вона мене вразила таким кондовим, шаблонним, методичкованим постом -про то, як в президії сидить сама молодь і бла-бла-бла. ну реально - пост з методички. штампований такий. такий за лекалами технологичними, пропагандонскими.

ТОМУ -вважаю, що Pravda не помилилася.

По-перше, я не перманентно ненавиджу Косату, а постійно. І мені фіг, хто там в нас є президент - чи то Ющенко, чи Янукович, чи Порошенко. Бо вважаю Косату просто замаскованим ворогом. Така ж собі ригіоналка з лівим спрямуванням та підх*йловка тільки у вишиванці.По-друге. На ФУПі мене не було саме деякий час, доки ФУП знов не запрацював нормально.А от саме эЛКа таки декілька років там не було.

На президентських виборах підтримала Порошенко. І зовсім не тому, що його підтримав Ющенко. Я, навіть, про це і не знала та й мені це було не цікаво. Я його підтримала за ідеологічні напрямки.

2014-15 рік у Харкові - це ще повна невизначенність. Йде війна. Підтримуємо армію всім чим можливо. У шпиталях без сліз не можна було вийти з палати. Я хороню друзів, знайомих, колег. А ще поранення і дуже близького родича. Пам*ятаю, як ховала родину одного активіста, якому сепари оголосили свій "джихад". Потім теракт у Харкові, де гине син наших знайомих п*ятнадцятирічний Данило. Мені здавалось що от-от це все скінчиться, що от зараз влада зробить щось таке, що одразу "згинуть наші вороженьки".  Насувалася просто втома та розгубленість.
Мабуть, я була не одна у такому стані.
Просто мабуть були завишені очікування.
А тут ще почала працювати і внутрішня опозиція у самому серці БПП. Зі своїми спічами почав виступати Лещенко та інші шабунькіни. Звісно, що й Порошенко не без гріха. Мені не подобалось тоді те, що коїлось. Знову ж повторю - я забажала усього і одразу! Щоб одномоментно перемогти корупцію, одномоментно підняти армію, одномоментно збільшити рівень життя. Хоча розум і казав, що так не буває, але сердце цього потребувало.
Ну, і звісно, я теж знайшла винного у всіх негараздах. Не пройшла, так би мовити, іспиту.
І це каже скоріше про те, що я не "хворію" сліпою любов*ю до якоїсь владної особистості.
Знаєте, я у той час собі нагадувала героїню повісті О.Толстого "Гадюка".
Тривала моя "зрада" зовсім недовго. Наполегливість та активність Порошенка почали приносити свої плоди. Він, насправді, багато робив для України. Я б сказала, що він за свою каденцію зробив більше, ніж усі взяті разом його попередники у державницькому плані.  Просто треба було подивитися ширше та вийти за межі дрібних свар, які особливо роздмухували наші ЗМІ.
Ото ж ніхто мене не перекупляв. То вже взагалі, якась хвороблива фантазія чи конспіралогія.
Навпаки, скоріше доводить мій шлях свідомим.
Не треба мені приписувати і сліпої любові. Я добре бачу і помилки. Є речі, які  мені не подобаються, але якщо вважаємо себе демократами, то треба і приймати її негативні сторони (я маю на увазі потребу знищення синяків, які підіймають голову, Мудачука, деяких тв каналів). Ну, а зараз, взагалі, коли дивишся на увесь цей зверинець кандидатів, та ще й який очолює мати корупції,  чорна мітка України, то просто  іншого вибору крім Порошенко я не бачу. Я просто не хочу повернення у минуле, і знов, і знов проходити цей шлях.

Задармо, я також гоосував за Петра, і потім так само в 2015-16 його люто ненавидів... не від великого розуму і нерозуміння історичних процесів  :idea:

А хвуп слід залишити убюткам та ваті, бо це справжнє обличчя кацапки Прітули.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Доброго дня.
« Reply #45 : Січня 30, 2019, 04:07:28 16:07 »
Як на мене, нема сенсу щось пояснювати юлькам взагалі, а Елкам зокрема. Це партійні боти, які мають завдання закидувати фекаліями український інформаційний простір.
Стосовно того, що хтось критикує чи не любить Пороха. В принципі якщо говорити абстрактно, то ви маєте це право, навіть більше, критика корисна, бо допомагає помітити якісь реальні проблеми та проколи. Так що нема великої потреби виправдовуватись та пояснювати позицію. Нажаль кацапські та юльківські боти тепер будь-яку дискусію швидко перетворюють в срач, ми звикаємо до перманентних срачів, а тому в захисті Пороха можливо теж часом переходимо межу.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Доброго дня.
« Reply #46 : Січня 30, 2019, 04:09:49 16:09 »
Як на мене, нема сенсу щось пояснювати юлькам взагалі, а Елкам зокрема. Це партійні боти, які мають завдання закидувати фекаліями український інформаційний простір.
Стосовно того, що хтось критикує чи не любить Пороха. В принципі якщо говорити абстрактно, то ви маєте це право, навіть більше, критика корисна, бо допомагає помітити якісь реальні проблеми та проколи. Так що нема великої потреби виправдовуватись та пояснювати позицію. Нажаль кацапські та юльківські боти тепер будь-яку дискусію швидко перетворюють в срач, ми звикаємо до перманентних срачів, а тому в захисті Пороха можливо теж часом переходимо межу.

100%

Тому мені найбільше вчора сподобася виступ Філатова.

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Доброго дня.
« Reply #47 : Січня 30, 2019, 05:26:37 17:26 »

2014-15 рік у Харкові - це ще повна невизначенність. Йде війна. Підтримуємо армію всім чим можливо. У шпиталях без сліз не можна було вийти з палати. Я хороню друзів, знайомих, колег. А ще поранення і дуже близького родича. Пам*ятаю, як ховала родину одного активіста, якому сепари оголосили свій "джихад". Потім теракт у Харкові, де гине син наших знайомих п*ятнадцятирічний Данило. Мені здавалось що от-от це все скінчиться, що от зараз влада зробить щось таке, що одразу "згинуть наші вороженьки".  Насувалася просто втома та розгубленість.
Мабуть, я була не одна у такому стані.
Просто мабуть були завишені очікування.
А тут ще почала працювати і внутрішня опозиція у самому серці БПП. Зі своїми спічами почав виступати Лещенко та інші шабунькіни. Звісно, що й Порошенко не без гріха. Мені не подобалось тоді те, що коїлось. Знову ж повторю - я забажала усього і одразу! Щоб одномоментно перемогти корупцію, одномоментно підняти армію, одномоментно збільшити рівень життя. Хоча розум і казав, що так не буває, але сердце цього потребувало.
Ну, і звісно, я теж знайшла винного у всіх негараздах. Не пройшла, так би мовити, іспиту.
І це каже скоріше про те, що я не "хворію" сліпою любов*ю до якоїсь владної особистості.
Знаєте, я у той час собі нагадувала героїню повісті О.Толстого "Гадюка".
Тривала моя "зрада" зовсім недовго. Наполегливість та активність Порошенка почали приносити свої плоди. Він, насправді, багато робив для України. Я б сказала, що він за свою каденцію зробив більше, ніж усі взяті разом його попередники у державницькому плані.  Просто треба було подивитися ширше та вийти за межі дрібних свар, які особливо роздмухували наші ЗМІ.
Ото ж ніхто мене не перекупляв. То вже взагалі, якась хвороблива фантазія чи конспіралогія.
Навпаки, скоріше доводить мій шлях свідомим.
Не треба мені приписувати і сліпої любові. Я добре бачу і помилки. Є речі, які  мені не подобаються, але якщо вважаємо себе демократами, то треба і приймати її негативні сторони (я маю на увазі потребу знищення синяків, які підіймають голову, Мудачука, деяких тв каналів). Ну, а зараз, взагалі, коли дивишся на увесь цей зверинець кандидатів, та ще й який очолює мати корупції,  чорна мітка України, то просто  іншого вибору крім Порошенко я не бачу. Я просто не хочу повернення у минуле, і знов, і знов проходити цей шлях.

Щире каяття у зраді... А тих, хто ще не прозрів, на багаттячко будемо тягнути, для спасіння душі? :laugh:

ПС Перманентний - це в перекладі означає "постійний"

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Доброго дня.
« Reply #48 : Січня 30, 2019, 06:08:16 18:08 »
Ого , вечір одкровень :bch:
Ну і я поділюся .
Я на Пороха поставив ще у 2004-му.
А засмутив він мене тільки пару раз : коли пішов з РНБО без бою і коли пдписа перший мінськ.
Але з часом прийшло усвідомлення, що все це були ретельно прораховані кроки.
Я за ним спостерігаю і досі.
Поки він має тільки один косяк - так і не створена справжня політична партія з шароким загалом молодих лідерів.
Хоча може в цьому є якась діалектика. ДеГоль теж не залишив спадкоємців. А ми, тіпо друга Хранція :weep:
Mocsia delenda est

Offline Nora

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 594
Re: Доброго дня.
« Reply #49 : Січня 30, 2019, 06:12:56 18:12 »
Ого , вечір одкровень :bch:
Ну і я поділюся .
Я на Пороха поставив ще у 2004-му.
А засмутив він мене тільки пару раз : коли пішов з РНБО без бою і коли пдписа перший мінськ.
Але з часом прийшло усвідомлення, що все це були ретельно прораховані кроки.
Я за ним спостерігаю і досі.
Поки він має тільки один косяк - так і не створена справжня політична партія з шароким загалом молодих лідерів.
Хоча може в цьому є якась діалектика. ДеГоль теж не залишив спадкоємців. А ми, тіпо друга Хранція :weep:
Кого має об'єднувати така партія? Що пропагувати у маси?

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Доброго дня.
« Reply #50 : Січня 30, 2019, 06:24:14 18:24 »
Кого має об'єднувати така партія? Що пропагувати у маси?

Петро - глибокий, інтуїтивний практик, теорії та ідеологія - це не його.
Добре, що в нього є дуже, дуже якісні спічрайтери, які нівелюють цю прогалину принаймні в піар площині.
Але вийти на широку ідеологічну партію Петро не зможе, це завдання для тих, хто прийде пізніше.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Доброго дня.
« Reply #51 : Січня 30, 2019, 06:44:46 18:44 »
Ідеологія - правоцентризм.
Як казав Аденауер "соціальний капіталізм". Власне , це - еволюція французського солідарізму в правій інтерпретації.
Mocsia delenda est

Offline leonpod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1662
Re: Доброго дня.
« Reply #52 : Січня 30, 2019, 06:54:05 18:54 »
 :Razom: :upa :Prapor2:

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #53 : Січня 30, 2019, 07:06:14 19:06 »
 :smiley15: :Prapor2:

Offline Нельотчик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 500
  • Стать: Чоловіча
Re: Доброго дня.
« Reply #54 : Січня 30, 2019, 07:09:39 19:09 »
Раді бачити. Завжди читав вас на ФУПі   :Prapor2:

Offline Полли

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 286
  • Стать: Жіноча
Re: Доброго дня.
« Reply #55 : Січня 30, 2019, 10:12:48 22:12 »
в ближайшее время вас не разбанят, это и к гадалке не ходи.

 а воевать там бесполезно, не с кем

Offline Ливси

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1407
  • Стать: Чоловіча
  • Цинизм - это неприятный способ говорить правду.
Re: Доброго дня.
« Reply #56 : Січня 30, 2019, 10:35:08 22:35 »

 а воевать там бесполезно, не с кем
Таки да, по всем фронтам превосходящие силы противника, да ещё и под прикрытием местной власти...
sine ira et studio

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
Re: Доброго дня.
« Reply #57 : Січня 30, 2019, 10:38:23 22:38 »
в ближайшее время вас не разбанят, это и к гадалке не ходи.

 а воевать там бесполезно, не с кем

Та це зрозуміло.
Але ж там залишились гарні цікаві дописувачі, однодумці, яких я поважаю і тепер невзмозі підтримувати.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Доброго дня.
« Reply #58 : Січня 30, 2019, 10:39:04 22:39 »
Таки да, по всем фронтам превосходящие силы противника, да ещё и под прикрытием местной власти...
ФУП мені зараз не фронт нагадує, а концтабір. В якому катюга Притула щодня показові страти здійснює.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Доброго дня.
« Reply #59 : Січня 30, 2019, 10:40:57 22:40 »
Та це зрозуміло.
Але ж там залишились гарні цікаві дописувачі, однодумці, яких я поважаю і тепер невзмозі підтримувати.
В мене для Вас "хороша" новина. До виборів більшість цікавих дописувачів Притула там все одно перебанить. І можливо вони знайдуть дорогу сюди.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?