Сторінок:
Actions
  • #91 від Capitain Cubs 26 Mar 2019
  • А я не вірю, а впевнена  в цьому.
    Та ще й в один тур!

    Я ж казав , бабулю : кушпйте варення , пийте чай.
    Бачите , як допомагає  :bch:
  • #92 від Задармапродавши 26 Mar 2019
  • Я ж казав , бабулю : кушпйте варення , пийте чай.
    Бачите , як допомагає  :bch:

    Знаєте Кабс, я вас інколи не розумію.
  • #93 від Capitain Cubs 26 Mar 2019
  • Знаєте Кабс, я вас інколи не розумію.
    За добу я випиваю літр кави і літр чая.
    Тому я такий спокійний :bch:
  • #94 від Задармапродавши 26 Mar 2019
  • Не знаю про що це, але мені подобається така голосувалка.
    https://mobile.twitter.com/IrynArt/status/1110604699856789505
  • #95 від Sebastian Brant 27 Mar 2019
  • За добу я випиваю літр кави і літр чая.
    Тому я такий спокійний :bch:

    тому стан твоєї психіки повністю визначає такий потужний стимулятор, як кофеїн у великих дозах. Все інші уже не впливає

    Проте в цієї методи є свої вади. Це - надмірна частота пульсу, з якою працює серце. Що неминуче призводить до зменшення його ресурсу на протязі тривалого проміжку часу. Кабз, у Вашому становищі Вам треба вірити у технологічний прогрес такого рівня, коли серце можна буде міняти, як зараз можна змінити мотор у танка
  • #96 від Ant11 27 Mar 2019
  • На Еспресо голосування. Результати будуть в п,ятницю
  • #97 від Надин 28 Mar 2019
  • Смешко ведь тех.кандидат для Йули? ну или для Вавы. но что-то на его страничке нетого )))

  • #98 від Надин 28 Mar 2019
  • это вроде последние...

    Цитувати
    Социс (20-25 березня)
    Зеленський - 24,6%
    Порошенко - 14,8%
    Тимошенко - 8,7%.

    Центр Разумкова (21-26 березня)
    Зеленський - 24,8%
    Порошенко - 22,1%
    Тимошенко - 14,8%

    КМІС та Демініціативи (20 по 26 березня)
    Зеленський – 28,5%
    Порошенко – 18,8%
    Тимошенко – 13,3%

    Рейтинг (22-27 березня)
    Зеленський – 26,6%
    Порошенко – 17,2%
    Тимошенко – 17,2%
  • #99 від _GP_ 28 Mar 2019
  • это вроде последние...

    Всё взяли напоследок  у бени а рейтинг ещё и у медведчука/таруты/кадырова-анищенка  :smiley16:
  • #100 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • Джангіров і Сурок смокчуть
  • #101 від bоrderlander 28 Mar 2019
  • это вроде последние...
    Показники за Юльку відрізняються в 2,5 рази.
    Це означає, що наші соціолухи суцільну туфту гонять.
  • #102 від arrow 28 Mar 2019
  • Друге місце в рейтингу - найкраще з огляду на психолгію.
    Другий атакує першого, перший захищається.

    Третя позиція вже деморалізує.
  • #103 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • Показники за Юльку відрізняються в 2,5 рази.
    Це означає, що наші соціолухи суцільну туфту гонять.
    У КМІСа й Разумкова не дуже й відрізняються. Отже, це всього лише означає, що Социс афільований з Порошенком, а Рейтинг - з Тимошенко
  • #104 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • З іншого боку, якщо взяти співвідношення між рейтингами 2 й 3-го місця, то воно скрізь, крім Рейтингу, однакове - десь у півтори рази ( 1.5 рази на користь Порошенка ).  Отже, Рейтинг тут явно випадає- в нього однаково
  • #105 від Надин 28 Mar 2019
  • Цитувати
    Социс афільований з Порошенком
    Грынив соучредитель "Социса", так что предсказуемо...
  • #106 від bоrderlander 28 Mar 2019
  • З іншого боку, якщо взяти співвідношення між рейтингами 2 й 3-го місця, то воно скрізь, крім Рейтингу, однакове - десь у півтори рази ( 1.5 рази на користь Порошенка ).  Отже, Рейтинг тут явно випадає- в нього однаково
    Як на мене, жодному з цих рейтингів самі соціолухи не довіряють. Якби було інакше, вони би власноруч в суд подавали на конторки, котрі видають дані, які в 2,5 рази відрізняються від їх власних.
  • #107 від bоrderlander 28 Mar 2019
  • Грынив соучредитель "Социса", так что предсказуемо...
    Социс дає Пороху в півтора рази менше, ніж Разумков  :weep:
    В них що, точність пронозу 50%? Або вгадав, або не вгадав?
  • #108 від Надин 28 Mar 2019
  • Социс дає Пороху в півтора рази менше, ніж Разумков  :weep:
    В них що, точність пронозу 50%? Або вгадав, або не вгадав?
    та с этими цифрами особенно занятно, каждый своего кандидата утопил. интереснее КМИС+деминициативы, оно в предыдущие года ближе всех были. и цифры не радуют ((((
  • #109 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • Социс дає Пороху в півтора рази менше, ніж Разумков  :weep:
    В них що, точність пронозу 50%? Або вгадав, або не вгадав?

    Социс має зацікавленість мобілізувати електорат Порошенка. Бо 20% або під 20% у першому турі насправді мало для перемоги у 2 турі, з урахуванням того, що виборці інших кандидатів у більшості своїй голосувати будуть за Зеленського ( навіть гриценківські, що для мене є сюрпризом )
  • #110 від bоrderlander 28 Mar 2019
  • Социс має зацікавленість мобілізувати електорат Порошенка. Бо 20% або під 20% у першому турі насправді мало для перемоги у 2 турі, з урахуванням того, що виборці інших кандидатів у більшості своїй голосувати будуть за Зеленського ( навіть гриценківські, що для мене є сюрпризом )
    Ну тобто всі соціолухи показують нам не правду, а пропаганду. Про що я й кажу від початку.
  • #111 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • Ну тобто всі соціолухи показують нам не правду, а пропаганду. Про що я й кажу від початку.

    а я казав, що Разумков і КМІС показують схожі результати
  • #112 від bоrderlander 28 Mar 2019
  • а я казав, що Разумков і КМІС показують схожі результати
    Це не доказ, що вони показують правду. Більш ймовірно, що працюють на одного замовника.
  • #113 від _GP_ 28 Mar 2019
  • Все опросы базируются на явке 80+%, при том что на всех прошлых выборах средняя явка была что то около 65%, седня как раз социолох из кмиса если не путаю камлал шо если явка будет существенно ниже прогнозируемой вазелин может вообще пролететь мимо второго тура
  • #114 від Ant11 28 Mar 2019
  • слухаю канали Зелло,  проукраiнськi,але Порошенка поливают вдень i вночi,  Так ось недавно було соцiологычне опитування на 2 х каналах. Голосували i украiнцi   i  росiянцi, бiлоруси i казахи. Результат голосування   вразили. Быльше 60 % за Порошенко (украiнцi). Представники iнших краiн  -  быльшicть за Зеленського.
  • #115 від arrow 28 Mar 2019
  • Говорять, що молодь в основному є носієм рейтингу клована, але, ндм, заробітчани в свої масі також.
    Група з висоокю концентрацією вазеліна в мізках випадає з голосування.
  • #116 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • Ось, полюбуйтесь. Виявляється, ми оточені зомбаками-мракобісами:

  • #117 від arrow 28 Mar 2019
  • слухаю канали Зелло,  проукраiнськi,але Порошенка поливают вдень i вночi,  Так ось недавно було соцiологычне опитування на 2 х каналах. Голосували i украiнцi   i  росiянцi, бiлоруси i казахи. Результат голосування   вразили. Быльше 60 % за Порошенко (украiнцi). Представники iнших краiн  -  быльшicть за Зеленського.

    Це заробітчани, тобто люмпен-пролетаріат на 90%.
    Довбойоби, якимм зробили безвіз та лоукости тощо, поливають того, хто це забезпечив.
  • #118 від arrow 28 Mar 2019
  • Ось, полюбуйтесь. Виявляється, ми оточені зомбаками-мракобісами:


    Це факт.
    Купа так званих "патріотів" голосуватиме за ватного клоуна.

    Хахли-с, панове.
  • #119 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • З приводу останньої таблички... Напевно, варто зауважити, що хоча я взяв її на сайті "Демократичні ініціативи", там вона наводиться як ілюстрація до досліджень соціологічної групи "Рейтинг"
    От лінк :
    https://dif.org.ua/article/intriga-2-turu-yak-povedut-sebe-vibortsi-prognoz-sotsiologiv

    А от табличка перетікання голосів , якщо до другого туру вийшли б Порох і Бойко:


    Лише гриценки дають відчутну перевагу Пороху. Жульки та ляшки майже однаково б проголосували- незначна перевага в Пороха. У зеленок така ж незначна перевага Бойка
  • #120 від Sebastian Brant 28 Mar 2019
  • це все, що вам потрібно знати про електорат інших кандидатуїв
Сторінок:
Actions