Автор Тема: Влада зливає добровольчі батальйони!  (Прочитано 1648 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Влада зливає добровольчі батальйони!
« : Серпня 18, 2015, 02:18:45 14:18 »
Зливає Айдар на марш з нагоди День Незалежності.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #1 : Серпня 18, 2015, 02:19:44 14:19 »
А починалось воно ось так...


Offline Tech

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2772
  • Стать: Чоловіча

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #3 : Серпня 18, 2015, 03:58:01 15:58 »
Батальон Донбасс тоже слили, выделив им авиацию.
http://www.donbas-ukraina.info/donbas-ukra%D1%97na-otrimav-aviaciyu-ta-vidpravivsya-v-zonu-ato-donbas-ukraina-received-its-own-aircraft-and-went-to-the-ato-zone/

Это так называемый Донбасс-Украина. Совсем не то. А бредятина про авиацию, ну это на том же уровне как и массовые обстрелы обдроченцами своих же территорий.
« Останнє редагування: Серпня 18, 2015, 05:14:00 17:14 від dark_wing »
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #4 : Серпня 18, 2015, 05:02:12 17:02 »
А ось морпєхі....



Хоча..СТОП. Вони ж повинні захищати Широкино...!!! :smilie10:
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА #Зрада!
Срочно звонітє Бутусову , молніруйтє  в номєр пєрєдовіцу : Морпєхі бросілі позіції в Широкино, і ушлі на парад!!!!! :gigi:

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #5 : Серпня 18, 2015, 07:25:16 19:25 »

Это так называемый Донбасс-Украина. Совсем не то.
Ну да, без Сэмэна они уже никуда не годятся!  :lol:
Мы верим в бога, они - в Путина.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #6 : Серпня 18, 2015, 09:08:41 21:08 »
А ось морпєхі....



Хоча..СТОП. Вони ж повинні захищати Широкино...!!! :smilie10:
АААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА #Зрада!
Срочно звонітє Бутусову , молніруйтє  в номєр пєрєдовіцу : Морпєхі бросілі позіції в Широкино, і ушлі на парад!!!!! :gigi:

Доробат морской пехоты.  :lol: :laugh: :lol: :laugh:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #7 : Серпня 18, 2015, 09:12:00 21:12 »

Это так называемый Донбасс-Украина. Совсем не то.
Ну да, без Сэмэна они уже никуда не годятся!  :lol:

Есть Донбасс и он в НГУ. Есть Донбасс-Украина и он в ВСУ.
Ну типа как есть Динамо Киев, а есть Динамо Белая Церковь.
И это ни фига не одно и то же!  :laugh: :lol: :laugh: :lol:
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46570
  • Never give in!
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #8 : Березня 10, 2016, 09:59:31 21:59 »
Дмитро Різниченко
2 hrs ·
Коли рік тому створювався 46-й окремий батальйон спеціального призначення «Донбас-Україна» у складі ЗСУ, ветерани-добровольці першого «Донбасу», які стали його основою, озвучували командуванню єдину стратегічну мету – звільнення Донецька. З цим найвище командування не сперечалося, обіцяло.
Батальйон з ранньої весни почав бадьоро формуватися у наметах на Новомосковському полігоні, скликав у свої лави добровольців (у першу чергу – дончан і луганчан) і поповнювався мобілізованими. З ентузіазмом обростав технікою, волонтерським коштом повертав її до життя, добував автомобілі, модернізував. Спочатку воскресив десяток іржавих БРДМів, кожен взвод розвідки на свою броню всадив. Кожному штурмовому взводу – БМП. Встановив на танкові тягачі (БТС) зенітні гармати, власними руками побудувавши люті самоходки. Отримав артилерію. Танки.
Танки. Десять відновлених з могильника Т-72. Ледве вигризли їх у інших бригад, вибухівку до активної броні купували самі, оптику у Франції купували самі. Гордість батальйону, штурмовий кулак. Дали їм імена – позивні десяти дорогих наших побратимів, які загинули в перший рік війни. (Ми, на відміну від багатьох, добре пам'ятаємо, за що воюємо.)
Але поки батальйон без перестану стріляв у Черкаському, з ліхтариками ночами крутив гайки у моторах, ковтав пилюку на ШирЛані, проходячи бойове злагодження, прийшли чергові мінські домовленості. Звільнення Донецька стало не актуальним.
У зоні АТО нас розмістили на території старого ПТУ в Часовому Ярі (місті, про яке я до того жодного разу не чув), і потекли спокійні дні в боротьбі з алкоголізмом. Звісно, хлопці гомоніли, обговорювали, злилися (особливо ті, хто в батальйон прийшли одразу після полону, перед якими ворог особливо заборгував, і ті, чий дім лишився на окупованій території), але накази виконували, ю ін зе армі нау. Протягом року від нас не було чути жодного кривого слова, ні «повернемо зброю на Київ», ні «зради». Нам наказано мовчати і не стріляти – мовчимо і не стріляємо, хай вам чорт. З проблем служби лише локальні конфлікти з мерами Артемівська і Часового Яру, які тут сидять з часів окупації, змінивши стрічки на піджаках, і кілька кримінальних справ проти наших офіцерів, які завели правоохоронні органи за «незаконне обмеження волі» аватарів. За дисципліну, на відміну від більшості підрозділів ЗСУ, ми, курва, боремося, і вона у нас, курва, є.
Врешті, штурмовий батальйон спеціального призначення був засланий командуванням у передові окопи, в степи, в безнадійний пейзаж луганської глибинки, де села після обстрілів не відрізняються від сіл, яких війна не торкнулася. Зиму сидіти на місці в землі, у купах снігу і багнюки, і тримати плацдарм на лівому березі Сіверського Донцю. Батальйон зчепив зуби, наперекір слова не сказав.
Нам скоро демобілізуватися, після семи місяців у зоні АТО.
Сьогодні зранку ми дізналися, що, користуючись перебуванням нашого комбата В’ячеслава Власенка («Філіна») в Києві, а генерала Муженка – в Брюсселі, штаб АТО прислав директиву з терміновим наказом виїхати із зони АТО в Рівне, і там розчинитися у 10-й горно-стрілецькій бригаді. При безпосередньому спілкуванні з командуванням штабу АТО наказано забути нахуй слово «окремий», стати звичайним лінійним піхотним батальйоном і не вийобуватись.
10-та – це та бригада, командир якої Василь Зубанич заявив, що вона створена для відбиття нападу Румунії, готується стійко тримати фронт у Західній Україні, а на Донбас поїде хіба що у крайньому випадку. Техніку, поставлену на колеса нами (і вами, шановні донори волонтерів) штаб АТО наказав передати їй. Танки, названі на честь Ореста, Шульца, Скіфа, Карата, Монгола, Утеса, Тура, Восьмого, ВДВ, Франка – віддати їм. Самоходки з іменами Берега, Сократа, Черепа, Ахіма – здати. Особовий склад батальйону скоротити вдвічі.
Отак от, панове.
P.S.
Солдати і офіцери добровольчого 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас» сподіваються на здоровий глузд генералів. Сподіваємося, українській армії все ж потрібен сильний боєздатний підрозділ, бійці якого твердо знають, навіщо прийшли у військо.
If you are going through hell, keep going.

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #9 : Березня 10, 2016, 10:02:39 22:02 »
Знову ботики паляться? До речі Добробат "Світязь" за який я кванту око на дупу натягну формувався зі співробітників міліції і досі воює!
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #10 : Березня 10, 2016, 10:18:25 22:18 »
Солдати і офіцери добровольчого 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас» сподіваються на здоровий глузд генералів.

солдати і офіцери повинні ВИКОНУВАТИ НАКАЗИ!
БУДЬ-ЯКІ!

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #11 : Березня 10, 2016, 10:20:44 22:20 »
Солдати і офіцери добровольчого 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас» сподіваються на здоровий глузд генералів.

солдати і офіцери повинні ВИКОНУВАТИ НАКАЗИ!
БУДЬ-ЯКІ!
капс виключи, і почитай устав - знову обісрався...
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #12 : Березня 10, 2016, 10:22:23 22:22 »
Солдати і офіцери добровольчого 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас» сподіваються на здоровий глузд генералів.

солдати і офіцери повинні ВИКОНУВАТИ НАКАЗИ!
БУДЬ-ЯКІ!
капс виключи, і почитай устав - знову обісрався...

от тому в тебе і зубів немає що часто вживаєш слово ОБІСРАВСЯ

Offline Ковальчук Юрій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3848
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #13 : Березня 10, 2016, 10:27:25 22:27 »
Солдати і офіцери добровольчого 46-го окремого батальйону спеціального призначення «Донбас» сподіваються на здоровий глузд генералів.

солдати і офіцери повинні ВИКОНУВАТИ НАКАЗИ!
БУДЬ-ЯКІ!
капс виключи, і почитай устав - знову обісрався...

от тому в тебе і зубів немає що часто вживаєш слово ОБІСРАВСЯ
та ні зубів нема по багатьох причинах, і не за цієї. Ти поспитай у хлопчиків гереги - що таке чорна Сотня Свободи або в пилипишина, особливо поцікався про вибори 2012 року.
Бугага, сергіньо, аматорка, фінлі, реєма, світ, Бувалий- ольгінські тролі- які спалились на дрібниці. читаючи цих дятлів, цитуючи них ви цілуєте дупу путіна

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #14 : Березня 10, 2016, 10:29:06 22:29 »
та ні зубів нема по багатьох причинах, і не за цієї. Ти поспитай у хлопчиків гереги - що таке чорна Сотня Свободи або в пилипишина, особливо поцікався про вибори 2012 року.

до речі - прибери останнє речення з підпису - воно містить ознаки кримінального злочину

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #15 : Березня 10, 2016, 11:04:31 23:04 »
finli
У вас є знайомі, або родичі які наразі в АТО? Такі щоб розповіли правду.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #16 : Березня 10, 2016, 11:08:46 23:08 »
finli
У вас є знайомі, або родичі які наразі в АТО? Такі щоб розповіли правду.

Є.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #17 : Березня 10, 2016, 11:15:58 23:15 »
finli
У вас є знайомі, або родичі які наразі в АТО? Такі щоб розповіли правду.

Є.

Було б цікаво, якби Ви розповіли про те, що вони Вам розповідають.
У мене наприклад не завжди дістає рішучості розповісти все що мені розповідають.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #18 : Березня 10, 2016, 11:18:49 23:18 »
finli
У вас є знайомі, або родичі які наразі в АТО? Такі щоб розповіли правду.

Є.

Було б цікаво, якби Ви розповіли про те, що вони Вам розповідають.
У мене наприклад не завжди дістає рішучості розповісти все що мені розповідають.

Чому?
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #19 : Березня 10, 2016, 11:45:33 23:45 »
finli
У вас є знайомі, або родичі які наразі в АТО? Такі щоб розповіли правду.

Є.

Було б цікаво, якби Ви розповіли про те, що вони Вам розповідають.
У мене наприклад не завжди дістає рішучості розповісти все що мені розповідають.

Чому?

Спробую вгадати. Бо не повірять і наліплять ярлика брехуна, мінстеця, порохобота, або ольгінця.


Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #20 : Березня 11, 2016, 12:07:57 00:07 »
...
Цитувати
Було б цікаво, якби Ви розповіли про те, що вони Вам розповідають.
У мене наприклад не завжди дістає рішучості розповісти все що мені розповідають.

Чому?

Тому що самі ці люди це приховують, віддають перевагу мовчанню.
Розповідають тількі при особистому спілкуванні.

Багато ганьби, і є зневіра. Зневіра настільки сильна, що люди навіть не бачуть сенсу про це все щось говорити.

Просто один наприклад каже мені - коли я повернусь, то поїду з України за кородн, тут нема чого робити, нема надії.
Зрозуміло що воно у кожного своє, от мені цікаво що кажуть інші.
« Останнє редагування: Березня 11, 2016, 12:13:17 00:13 від Декодер »

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #21 : Березня 11, 2016, 12:18:49 00:18 »
...
Цитувати
Було б цікаво, якби Ви розповіли про те, що вони Вам розповідають.
У мене наприклад не завжди дістає рішучості розповісти все що мені розповідають.

Чому?

Тому що самі ці люди це приховують, віддають перевагу мовчанню.
Розповідають тількі при особистому спілкуванні.

Багато ганьби, і є зневіра. Зневіра настільки сильна, що люди навіть не бачуть сенсу про це все щось говорити.

Просто один наприклад каже мені - коли я повернусь, то поїду з України за кородн, тут нема чого робити, нема надії.
Зрозуміло що воно у кожного своє, от мені цікаво що кажуть інші.


Багато тих хто звідти прийшов...покрутившись на цивільному житті, знову туди пішла.

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #22 : Березня 11, 2016, 12:23:01 00:23 »
Правоохранители задержали бойца "Торнадо" Цукура
Правоохранители задержали бойца расформированного батальона "Торнадо" Николая Цукура.
"Сегодня задержали еще одного бойца "Торнадо", Цукура Николая-Охотника. Завтра, 11 марта, в 9:00 санкция об определении меры пресечения в Печерском суде, Гайцана, 4", - говорится в сообщении.

Напомним, 17 июня 2015 г. стало известно о задержании 8 бойцов "Торнадо", в том числе командира Руслана Онищенко.

В комментарии тогда еще замкомбата Николай Цукур заявил, что задержания связаны с блокированием батальоном поезда с контрабандным металлом с Алчевского меткомбината. Источник: http://censor.net.ua/n378496


Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #23 : Березня 11, 2016, 12:28:55 00:28 »
Правоохранители задержали бойца "Торнадо" Цукура


 Только сейчас задержали?  :smilie10: Помню эту передачу Шустера, думаю, что это за чел с повадками  зэка ,  в кепке,  в студии .
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline Fox

  • Обмежений доступ
  • Hero Member
  • *
  • Повідомлень: 2769
  • Стать: Чоловіча
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #24 : Березня 11, 2016, 12:57:59 00:57 »

 Только сейчас задержали?  :smilie10: Помню эту передачу Шустера, думаю, что это за чел с повадками  зэка ,  в кепке,  в студии .

Ну так, не забудем, не простим (власть), это ж Торнадо первый показал всей стране эшелоны, которые ходят туда - сюда, до них только про фуры втихаря так говорили.
Бывалый и Бугага - брехуны!

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Влада зливає добровольчі батальйони!
« Reply #25 : Березня 11, 2016, 01:30:12 01:30 »
Правоохранители задержали бойца "Торнадо" Цукура


 Только сейчас задержали?  :smilie10: Помню эту передачу Шустера, думаю, что это за чел с повадками  зэка ,  в кепке,  в студии .

Ещё давно задержали комбата Онищенко, известный кадр. А Цукур у Савика регулярно пиарился.
Prosperity is based on people and ideas