Автор Тема: Нові поліціянти  (Прочитано 207311 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #1530 : Квітня 05, 2016, 08:36:59 20:36 »
У Рівному керівником патрульних став київський коп, боєць "Азову" - Сергій Мерчук
25-річний боєць полку "Азов" із псевдонімом "Звіробій", поліцейський, який прославився затриманням неадекватів у Києві, волинянин Сергій Мерчук став керівником патрульної поліції Рівного. Сьогодні на цій посаді його представив заступник Міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.




соціальний ліфт у дії :smiley24:

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1531 : Квітня 05, 2016, 10:35:25 22:35 »
Жесть. Брехун Хмельницької поліції!

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1532 : Квітня 05, 2016, 11:15:58 23:15 »
Полицаи разводят народ. Что поменялось? Реформы в действии.

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1533 : Квітня 06, 2016, 07:34:34 07:34 »
Есть адна праблема...я тоже с Харькова...я на русскам языке, а нужна на украинский мове...
(хамакям посвящаиццо) :laugh:

Offline Фюмюлюх

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1774
Re: Нові поліціянти
« Reply #1534 : Квітня 07, 2016, 03:23:11 15:23 »
Якась дурна поліція. Раніше просто іпло б набили цьому Юрий Ларченко та і діло з кінцем, а тут ще базікають  :gigi:

Нажаль, не бити — це чи не єдине, що вміє нова поліція. Міліція була дієвіша. Мій дільничий дуже влучно назвав їх «селфі-поліція». Приїжджає наряд — чемні, доглянуті, на «Пріусі» — і замість того, щоб діяти, телефонує дільничому, щоб той діяв, і їдуть далі. А він один на цілий мікрорайон.

Стара міліція у тому ж випадку діяла краще — це мій особистий досвід. І я — не зрадофіл, це відомо.   :bl

Offline roma

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5079
Re: Нові поліціянти
« Reply #1535 : Квітня 07, 2016, 04:14:46 16:14 »
Жесть. Брехун Хмельницької поліції!

Так же без причин и БМВ хотели отстановить , когда пассажира убили. Вроде и написали им причины остановки, а все тоже.
А ми дивились та мовчали, та мовчки чухали чуби

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1536 : Квітня 07, 2016, 04:51:59 16:51 »
Глава Нацполіції заявляє про «реванш старої міліцейської системи»

Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявляє, що реформу поліції можуть звести нанівець рішення судів про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію. Про це Деканоїдзе заявила в інтерв’ю журналістам програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший».

«Я відчуваю реванш міліції, реванш тих співробітників, які не пройшли переатестацію. Майже всі вони звернулися до суду. Конвеєром відбуваються закриті засідання, і я дуже боюся, що стара суддівська система зробить усе, щоб знищити реформу поліції», – зазначила вона.

Глава Нацполіції повідомила, що уже є два рішення суду про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію.

«Однак таких рішень може бути більше, бо оскарження рішень переатестаційних комісій у судах розпочалися лише три тижні тому.

«Люди, які займалися вимаганням, бандитизмом, не можуть знайти себе поза міліцейською системою, вони прагнуть повернутися, щоб займатися цим уже в оновленій поліції», – додала Деканоїдзе.

29 березня суддя Окружного адміністративного суду Києва Володимир Келеберда заборонив журналістам програми «Схеми» фільмувати засідання, де оскаржувалося рішення про звільнення працівників внутрішніх справ, які не пройшли переатестацію. Суддя також пригрозив журналістам адміністративною відповідальністю після того, як вони попросили пояснити, чому забороняють проводити відеофіксацію.

http://www.radiosvoboda.org/content/news/27660340.html
Prosperity is based on people and ideas

Offline DKMP

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 743
  • Ем сало! Ворую газ!
Re: Нові поліціянти
« Reply #1537 : Квітня 07, 2016, 04:57:45 16:57 »
Глава Нацполіції заявляє про «реванш старої міліцейської системи»

Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявляє, що реформу поліції можуть звести нанівець рішення судів про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію. Про це Деканоїдзе заявила в інтерв’ю журналістам програми «Схеми», спільного проекту Радіо Свобода і телеканалу «UA:Перший».

«Я відчуваю реванш міліції, реванш тих співробітників, які не пройшли переатестацію. Майже всі вони звернулися до суду. Конвеєром відбуваються закриті засідання, і я дуже боюся, що стара суддівська система зробить усе, щоб знищити реформу поліції», – зазначила вона.

Глава Нацполіції повідомила, що уже є два рішення суду про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію.

«Однак таких рішень може бути більше, бо оскарження рішень переатестаційних комісій у судах розпочалися лише три тижні тому.

«Люди, які займалися вимаганням, бандитизмом, не можуть знайти себе поза міліцейською системою, вони прагнуть повернутися, щоб займатися цим уже в оновленій поліції», – додала Деканоїдзе.

29 березня суддя Окружного адміністративного суду Києва Володимир Келеберда заборонив журналістам програми «Схеми» фільмувати засідання, де оскаржувалося рішення про звільнення працівників внутрішніх справ, які не пройшли переатестацію. Суддя також пригрозив журналістам адміністративною відповідальністю після того, як вони попросили пояснити, чому забороняють проводити відеофіксацію.

http://www.radiosvoboda.org/content/news/27660340.html
Бред. Протягивают нужных себе людей под видом реванша. Хамячки хавают?  :laugh:

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Нові поліціянти
« Reply #1538 : Квітня 07, 2016, 05:01:58 17:01 »
Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявляє, що реформу поліції можуть звести нанівець рішення судів про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію.

Може їх треба звільнити таким чином, щоб не можливо було поновитись через суд?

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1539 : Квітня 07, 2016, 05:12:54 17:12 »
Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявляє, що реформу поліції можуть звести нанівець рішення судів про поновлення на роботі працівників МВС, які не пройшли переатестацію.

Може їх треба звільнити таким чином, щоб не можливо було поновитись через суд?

Потрiбна судова реформа, а у ВР "голосiв нема". Мавпам аби тiльки пiаритись та  кричати про зраду, замiсть того щоб приймати закони.
У чинному законодавствi зараз повно протирiч i неточностей.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1540 : Квітня 08, 2016, 12:08:24 00:08 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1541 : Квітня 08, 2016, 09:39:14 09:39 »
Вот и ладушки - и этих судей возьмут на карандаш...
А вы в курсе, что Судья ВОВК - остранен от работы?
И не только он...
Подоброности - на Цензоре...
Худо-бедно, судебная реформа, аки хромая лошадь..., таки работает.
Придет время и до Админ. судов.
С другой стороны... Аттестационная коммисия... может снова затребовать документы "Невезучих" ментов.
Ведь Законом... не запрещено проводить следующую Аттестацию...
 :smilie7:
 
 

Offline аматорка

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8201
Re: Нові поліціянти
« Reply #1542 : Квітня 08, 2016, 09:45:08 09:45 »
Потрiбна судова реформа, а у ВР "голосiв нема". ...
Петренко ще не подавав пакет законів в ВР, хоча до Венеціанської комісії вже звертався, з концепцією, я так розумію.
Цитувати
11 березня 2016
...
"Ми зараз активно напрацьовуємо пакет законів, щоб реально запустилося перезавантаження судової системи. Модель, яку я бачу і яку підтримали колеги в українському уряді, дуже проста. Ми повинні спростити систему судів, вона зараз у нас найскладніша в Європі", - зазначив він.

За словами Петренка, нова суддівська система складатиметься з трьох рівнів.

"Нова структура судів проста - три рівні. Ми ліквідовуємо господарські суди, адміністративні суди, щоб людина знала, що вона йде в один суд і там отримає рішення по будь-якому своєму питанню. В цю нову структуру набираються судді. Питання часу. Я думаю, щоб бути не популістом, перезавантаження, якщо ми почнемо з Верховного суду і спустимося вниз, за 18 місяців, максимум за два роки можна перезавантажити всю систему", - наголосив міністр юстиції.

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1543 : Квітня 08, 2016, 01:54:40 13:54 »

 :smilie10:
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1544 : Квітня 08, 2016, 01:57:44 13:57 »
Цитувати
Автомайдани України просили зустрічі з президентом України щодо раду питань навколо призначень керівниками поліції людей які відверто підтримують сепаратизм.

А чому не Аваковим?! :Sho_za:  Вiн же їх призначає. 
« Останнє редагування: Квітня 08, 2016, 02:14:13 14:14 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1545 : Квітня 08, 2016, 02:02:21 14:02 »

.
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1546 : Квітня 08, 2016, 02:13:40 14:13 »
Не здивуюсь, якщо ця провокацiя органiзована самим Мамкою.


Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1547 : Квітня 08, 2016, 09:21:44 21:21 »
Це той Мамка (призвiще - суто чоловiче), що не пройшов Атестацiю, а Суд його... виправдав?..
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1548 : Квітня 08, 2016, 10:11:23 22:11 »
Реформа нацполiцiї всьо...  :smilie2:  Суд пояснив, що корупцiонери такi ж люди як i всi, їх не можна звiльняти, бо це порушує їх права.

Цитувати
Обвинения главы Национальной полиции Украины Хатии Деканоидзе в адрес судов, которые якобы восстанавливают в должностях бывших милиционеров, не прошедших переаттестацию, не имеют под собой объективных и правовых оснований и выглядят, как способ манипуляции.

Об этом говорится в заявлении пресс-службы Высшего административного суда Украины.

"Подобное выступление выглядит как манипулирование общественным мнением для унижения деятельности судов и прикрытия некомпетентности органа государственной власти, который нарушает нормы закона при увольнении сотрудников", - отметили в ВАСУ.

В сообщении сказано, что в соответствии со ст. 8 Конституции Украины в государстве признается и действует принцип верховенства права.

http://obozrevatel.com/crime/61279-popyitka-manipulyatsii-v-vasu-otreagirovali-na-obvineniya-dekanoidze.htm
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1549 : Квітня 08, 2016, 10:13:01 22:13 »
Prosperity is based on people and ideas

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Нові поліціянти
« Reply #1550 : Квітня 08, 2016, 10:56:23 22:56 »
А то что когонить в ВУЗ не возьмут потому как у него по профильному трояк это тоже его права нарушает?\

Пиздец

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #1551 : Квітня 09, 2016, 08:33:39 08:33 »
Київські мажори вже обережніші стали а от у Черкасах поліція тільки почала працювати.
Я так вважаю тут теж порушені права водія. На право керування у нетверезому стані. :smilie8:

Близько опівночі чергова частина Управління патрульної поліції в м. Черкасах отримала повідомлення від мешканців багатоповерхівки, що на вулиці Героїв Дніпра, про порушення громадського спокою. Коли патрульні приїхали на виклик за адресою то побачили у дворі припарковане авто із якого лунала гучна музика, а водій в цей час спав за кермом. Інспектори розбудили кермувальника. Від нього тхнуло алкоголем. Водій поводив себе неадекватно і намагався втекти з місця події. Проте дарма – патрульні заблокували автомобіль, а власника у кайданки.
До цього правопорушник встиг зателефонувати своїм знайомим, які майже одразу приїхали на автомобілі Range Rover захищати товариша та перешкоджати діям працівникам патрульної поліції. На підмогу було викликано ще один черговий екіпаж. На місці події вже розбиралися командир роти та його заступник.
За фактом хуліганських дій та для встановлення особи, правопорушника було затримано і доставлено до міського відділку поліції, а також складено протокол про адміністративне затримання, винесено постанову за ч.1ст 126 та протокол за ч.1 ст.130 КУпАП.
Після того як особу правопорушника встановили, чоловікові одразу стало зле. Його госпіталізували до 3-ї лікарні м. Черкаси.
( Обережно! На відео присутня ненормативна лексика!)

Offline optimist

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5427
Re: Нові поліціянти
« Reply #1552 : Квітня 09, 2016, 08:54:20 08:54 »
Це той Мамка (призвiще - суто чоловiче), що не пройшов Атестацiю, а Суд його... виправдав?..
 :smilie7:

Восстановленный решением суда на должности заместитель начальника Главного следственного управления — начальник управления Национальной полиции Украины Григорий Мамка будет переведен в Донецкую область. Об этом в комментарии телеканалу "112 Украина" заявила председатель Нацполиции Украины Хатия Деканоидзе.
"Он будет отправлен в Донецкую область, он хочет служить народу Украины? Да, он будет служить народу Украины. Я устрою ад тем силам, которые занимаются реваншем. Я буду делать все для того, что бы реформа Нацполиции состоялась, и она обязательно состоится", — заявила Деканоидзе.
Также она добавила, что если Мамка после перевода на восток возьмет больничный, состояние его здоровья каждый день будет проверять инспекция Нацполиции.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1553 : Квітня 09, 2016, 08:58:32 08:58 »
"Он будет отправлен в Донецкую область, он хочет служить народу Украины? Да, он будет служить народу Украины. Я устрою ад тем силам, которые занимаются реваншем. Я буду делать все для того, что бы реформа Нацполиции состоялась, и она обязательно состоится", — заявила Деканоидзе.
Также она добавила, что если Мамка после перевода на восток возьмет больничный, состояние его здоровья каждый день будет проверять инспекция Нацполиции.
:smiley24:
Я теж про це думав...
Можно було б через Суди... замучати ту Мамку - хай судиться, скiльки влiзе.
Дивлюсь, що АТО-ОРДО... стало таким собi... Штраф-батом... для надто розумних...
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1554 : Квітня 09, 2016, 11:18:39 11:18 »
Це той Мамка (призвiще - суто чоловiче), що не пройшов Атестацiю, а Суд його... виправдав?..
 :smilie7:

Восстановленный решением суда на должности заместитель начальника Главного следственного управления — начальник управления Национальной полиции Украины Григорий Мамка будет переведен в Донецкую область. Об этом в комментарии телеканалу "112 Украина" заявила председатель Нацполиции Украины Хатия Деканоидзе.
"Он будет отправлен в Донецкую область, он хочет служить народу Украины? Да, он будет служить народу Украины. Я устрою ад тем силам, которые занимаются реваншем. Я буду делать все для того, что бы реформа Нацполиции состоялась, и она обязательно состоится", — заявила Деканоидзе.
Также она добавила, что если Мамка после перевода на восток возьмет больничный, состояние его здоровья каждый день будет проверять инспекция Нацполиции.

Звичайно Деканоїдзе повинна виконувати рiшення суду. Тiльки який сенс його засилати на Донбас, щоб вiн i там крав i кришував?  :smilie11:
« Останнє редагування: Квітня 09, 2016, 11:35:36 11:35 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1555 : Квітня 09, 2016, 11:24:16 11:24 »
Всi звiльненi корупцiонери зараз вiдновлюються "по суду", неможливо нiкого звiльнити, бо законодавство старе.
Не було сенсу розпочинати реформу нацполiцiї, не проводячи паралельно судову реформу. I подяка тут - мартишкам ВР, де на судову реформу "голосiв нема".
Вони думають лише про себе, про свої рейтинги та пiар на токшоу, на країну їм начхати.
« Останнє редагування: Квітня 09, 2016, 11:37:54 11:37 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1556 : Квітня 09, 2016, 12:17:21 12:17 »
Всi звiльненi корупцiонери зараз вiдновлюються "по суду", неможливо нiкого звiльнити, бо законодавство старе.
Не було сенсу розпочинати реформу нацполiцiї, не проводячи паралельно судову реформу. I подяка тут - мартишкам ВР, де на судову реформу "голосiв нема".
Вони думають лише про себе, про свої рейтинги та пiар на токшоу, на країну їм начхати.
Взагалi-то Деканеiдзе... могла б звiльнити Мамку... наказом по МВС - без усяких Атестацiй тощо.
Однак... вирiшили, що краще буде вiдправити служаку в ОРДО й подивитись, як вiн там буде себе вести.
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1557 : Квітня 09, 2016, 12:27:24 12:27 »
Всi звiльненi корупцiонери зараз вiдновлюються "по суду", неможливо нiкого звiльнити, бо законодавство старе.
Не було сенсу розпочинати реформу нацполiцiї, не проводячи паралельно судову реформу. I подяка тут - мартишкам ВР, де на судову реформу "голосiв нема".
Вони думають лише про себе, про свої рейтинги та пiар на токшоу, на країну їм начхати.
Взагалi-то Деканеiдзе... могла б звiльнити Мамку... наказом по МВС - без усяких Атестацiй тощо.
Однак... вирiшили, що краще буде вiдправити служаку в ОРДО й подивитись, як вiн там буде себе вести.
 :smilie7:

Так вона звiльнила, ще в груднi. "Справедливий суд" (Вищий Адмiнiстративний) вiдновив його на посадi.
В ОРДО/ATO можливостей вiджимати i кришувати ще бiльше, нiж звичайно.
« Останнє редагування: Квітня 09, 2016, 12:35:15 12:35 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Нові поліціянти
« Reply #1558 : Квітня 09, 2016, 12:32:26 12:32 »
Так вона звiльнила, ще в груднi. "Справедливий суд" (Вищий Адмiнiстративний) вiдновив його на посадi.
В ОРДО можливостей вiджимати i кришувати ще бiльше, нiж звичайно.
:smiley24:
Хай вiджимае: Суровий режим Гетто - ОРДО... не дасть йому довго працювати...
Або Захарченко з Плотницьким йому... яйца вiдрiжуть, або в АТО... пiднiмуть на вiли...
 :smilie7:

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Нові поліціянти
« Reply #1559 : Квітня 09, 2016, 12:38:50 12:38 »
Жебривский: Отправлять силовиков в Донецкую обл. "на перевоспитание" – неправильно

Жебривский отметил, что в Донецкой обл. существует серьезная проблема с комплектацией кадров, в области много вакансий.

"И чтобы туда не на исправление отправляли, а чтобы люди туда шли по зову души. Я не думаю, что это правильная вещь - отправлять в наказание, Донецкая область не является наказанием, Донецкая область должна быть той территорией, где каждый человек проверяет сам себя, чего стоит", - считает Жебривский.

Ранее сообщалось, что суд восстановил экс-заместителя начальника ГСУ Григория Мамку в должности. После этого глава Национальной полиции Хатия Деканоидзе заявила, что он будет переведен в Донецкую область.

http://112.ua/obshchestvo/zhebrivskiy-otpravlyat-silovikov-v-doneckuyu-obl-na-perevospitanie--nepravilno-303690.html
Prosperity is based on people and ideas