Автор Тема: Я счас скажу крамольную мысль  (Прочитано 997 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Я счас скажу крамольную мысль
« : Квітня 13, 2019, 10:42:43 22:42 »


но после просмотра этого ролика, если это станет президентом, кто меня будет в штатах спрашивать откуда я - а таких много, я тут буду говорить что я с беларуси, литвы или хер его знает. не хочу себя ассоциировать с этой страной anymore. простите меня... может это эмоции конечно. но бля всему же есть предел.

Offline Alison

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1022

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #2 : Квітня 13, 2019, 10:59:40 22:59 »
Ага, є такі відчуття змішаних сорому та огиди.

Проте найгірша новина чекає на ніцойствующих та фаріонствуючих. Після їхньої зради вже ніколи жодна політична сила не буде в Україні захищати українську мову. Цим віднині будуть займатись виключно аферисти.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #3 : Квітня 13, 2019, 11:20:01 23:20 »
 :smiley24: Треба не скиглити, а збирати все до купи та в Нац. раду по  ТБ + Суд - хай там вирiшують долю Шмаркача та його Шоу.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #4 : Квітня 13, 2019, 11:23:43 23:23 »
Ага, є такі відчуття змішаних сорому та огиди.

Проте найгірша новина чекає на ніцойствующих та фаріонствуючих. Після їхньої зради вже ніколи жодна політична сила не буде в Україні захищати українську мову. Цим віднині будуть займатись виключно аферисти.

Ні, це таки щось особисте. Оце насолили, так насолили. Починаю підозрювати, чим саме.  :gigi:

Offline aag

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1073
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #5 : Квітня 14, 2019, 03:21:12 03:21 »
Ага, є такі відчуття змішаних сорому та огиди.

Проте найгірша новина чекає на ніцойствующих та фаріонствуючих. Після їхньої зради вже ніколи жодна політична сила не буде в Україні захищати українську мову. Цим віднині будуть займатись виключно аферисти.

КОЛИ БОГ ХОЧЕ ПОКАРАТИ – ЗАБИРАЄ РОЗУМ

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #6 : Квітня 14, 2019, 07:31:23 07:31 »
Ні, це таки щось особисте. Оце насолили, так насолили. Починаю підозрювати, чим саме.  :gigi:
Ніцой та Фаріон неспростовно довели, що їм насрати на українську мову та її захист. В ситуації, коли є два кандидати, один з яких бореться за поступову українізацію, а інший - демонстративно гидує українською, ніцойчики та хваріончики підтримують саме другого.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #7 : Квітня 14, 2019, 11:44:35 11:44 »
Ніцой та Фаріон неспростовно довели, що їм насрати на українську мову та її захист. В ситуації, коли є два кандидати, один з яких бореться за поступову українізацію, а інший - демонстративно гидує українською, ніцойчики та хваріончики підтримують саме другого.

Ця брехня жодного разу не була підтверджена хоч якимось посиланням.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #8 : Квітня 14, 2019, 12:04:49 12:04 »
Ця брехня жодного разу не була підтверджена хоч якимось посиланням.
Ніцой 3 тижні тому билась в падучій зі словами: "Петро Порошенко, забирайтесь геть!"
Які Вам ще потрібні посилання  :weep:?
Стосовно Фаріонихи. А почитайте на Казльноправді позавчорашні висери сволотівського бота Лівандовича. Вони й далі закликають голосувати ПРОТИ ПОРОШЕНКА.
Так що брешете тут Ви, пане Дуст.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26940
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #9 : Квітня 14, 2019, 12:17:25 12:17 »
Партия которая рассказывает что президент "украл нашу программу" и выполняет ее и в тоже время не поддерживающая этого президента поголовно больна шизофренией

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #10 : Квітня 14, 2019, 12:17:46 12:17 »
Ніцой 3 тижні тому билась в падучій зі словами: "Петро Порошенко, забирайтесь геть!"
Які Вам ще потрібні посилання  :weep:?
Стосовно Фаріонихи. А почитайте на Казльноправді позавчорашні висери сволотівського бота Лівандовича. Вони й далі закликають голосувати ПРОТИ ПОРОШЕНКА.
Так що брешете тут Ви, пане Дуст.

Петро обнулив свАбодівські претензії на "справжніх націоналістів".
Заваливши Петра, вони мріють, що знов отрмають у своє ексклюзне розпорядження проукраїнський електорат.

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #11 : Квітня 14, 2019, 12:18:53 12:18 »
Партия которая рассказывает что президент "украл нашу программу" и выполняет ее и в тоже время не поддерживающая этого президента поголовно больна шизофренией

Це просто цинічні гебешні посіпаки, включно з "файним хлопом" Кошулинським.

Offline Dust

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1146
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #12 : Квітня 14, 2019, 01:49:22 13:49 »
Ніцой 3 тижні тому билась в падучій зі словами: "Петро Порошенко, забирайтесь геть!"
Які Вам ще потрібні посилання  :weep:?
Стосовно Фаріонихи. А почитайте на Казльноправді позавчорашні висери сволотівського бота Лівандовича. Вони й далі закликають голосувати ПРОТИ ПОРОШЕНКА.
Так що брешете тут Ви, пане Дуст.

Конкретні, про заяви Фаріон та Ніцой на підтримку Зеленського.

Не читайте ФУП перед сніданком і опісля теж. Воно Вам шкодить.
Краще про дядечка Беннона прочитайте. Пригадайте, коли саме Свобода була у парламенті, що вони переважно греко-католики...
Може, щось проясниться.

А боти, вони -як паркан. На паркані написано, а за парканом нема.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #13 : Квітня 14, 2019, 01:53:43 13:53 »
чисто як зауваження- якщо б я проживав в США, я б також говорив, що я с беларуси, литвы или хер его знает

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #14 : Квітня 14, 2019, 01:56:28 13:56 »
Конкретні, про заяви Фаріон та Ніцой на підтримку Зеленського.

Не читайте ФУП перед сніданком і опісля теж. Воно Вам шкодить.
Краще про дядечка Беннона прочитайте. Пригадайте, коли саме Свобода була у парламенті, що вони переважно греко-католики...
Може, щось проясниться.

А боти, вони -як паркан. На паркані написано, а за парканом нема.
Я вам майже дослівну цитату Ніцой наводив. Можете скільки завгодно закривати очі на факти, але вони від того не зміняться. Ці провокаторші разом з усією Сволотою досі борються проти Пороха. Вочевидь за Зеленського, хоч сама фігура Зеленського їм байдужа. Тобто вони працюють, можливо, на кацапів напряму.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline supporter

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 259
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #15 : Квітня 17, 2019, 04:02:31 04:02 »
Це майже повторення 2010 року, на жаль.
Зеленукович.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Re: Я счас скажу крамольную мысль
« Reply #16 : Квітня 17, 2019, 07:52:18 07:52 »
Це майже повторення 2010 року, на жаль.
Зеленукович.
Зараз ситуація набагато гірша. А Вазєлін гірший за Януковоча.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?