Автор Тема: Коронавірус розлетівся по планеті  (Прочитано 264001 раз)

0 Користувачів і 3 Гостей дивляться цю тему.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #720 : Березня 07, 2020, 03:17:45 03:17 »
гамериканці такі лохасті - сказали що туалетний папір критичен для виживання, то гребуть з великим ентузіазмом  :lol:

Ми вже запаслися і туалетним папером, і різними продуктами.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #721 : Березня 07, 2020, 03:39:49 15:39 »
Кошкина:

Короновирус в Украине
Хроники вялотекущего п...ца. Три штуки.

***
Как известно, вчера выяснилось, что депутат от ОПЗ Олег Волошин 27 февраля встречался с французским парламентарием, у которого ныне диагностирован короновирус (бедняга находится в реанимации).

Поскольку симптомов никаких, по возвращению в Украину, у Олега не было, он спокойно себе ходил в ВР, со всеми общался, работал работу и тд. И на заседании в среду, когда сошлись в зале два правительства - старое и новое, и даже Президент выступал, тоже был.

А вот в пятницу такая незадача(.
Что предпринять?
Как мы знаем, человека с подозрением на возможный короновирус в медицинское учреждение (для сдачи анализов) необходимо доставлять на специально оборудованном транспорте, а сопровождение надлежит выполнять медработникам в специальной защитной одежде.
Во всяком случае, именно так это ранее анонсировалось.

Такую «скорую» вчера и вызвали Волошину.
Ждали-ждали. Ждали-ждали.
Но поскольку это - середина дня, центр города и вообще первый случай подозрения в Киеве, в больницу пришлось добираться самостоятельно (там просто объяснили, что так будет быстрее).
П...ц номер раз.
Благо, Александровская от ВР недалеко. Надеюсь, он без водителя поехал (это я не уточняла).
В клинике взяли анализы.

В ответ на резонный вопрос о том, когда будут результаты, ответили: после праздников.
Да, именно так.
П...ц номер два.

Дело в том, что в Александровке берут только первичные анализы (о чем свидетельствует справка, вчера опубликованная Волошиным), расширенными занимается специальная лаборатория, работающая по не очень напряжному графику).
Для того, чтобы этот график пересмотреть,  пришлось включать секретаря СНБО Данилова и нового главу МОЗ Емца.
Это - п...ц номер три.

Новый срок получения основного результата - сегодня после обеда.
Ждемс.
Покамест некоторые члены ОПЗЖ, близко общавшихся с Волошиным в последние дни, добровольно устроили себе домашний карантин.

***
На всякий случай, отмечу.
Эта - не злорадство.
Не попытка нагнать страху.
В одном популярном лайф-издании есть рубрика «как все устроено».
Ну, вот, описала.
Просто констатация

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #722 : Березня 07, 2020, 03:46:35 15:46 »
ви тут за якогось кнопкодава, а в Америці навіть Стів Возняк (засновник Apple) не зміг вчасно пройти тест на корону!  :Sho_za:


Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #723 : Березня 07, 2020, 03:54:50 15:54 »
Ми вже запаслися і туалетним папером, і різними продуктами.

нарешті до мене дійшло!!! це давно відомий феномен який навіть застосовував Шерлок Холмс - в небезпеці (типу горить хата) людина рятує саме найдорожче і найцініше. Так от, виявляється що сама найцініша культурна цінність цієї цивілізації - це туалетний папір.  :weep:

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #724 : Березня 07, 2020, 04:25:13 16:25 »
У лідера Демократичної партії Італії діагностували коронавірус

У лідера Демократичної партії, яка входить у керівну коаліцію, Італії Ніколи Зінгаретті діагностували зараження коронавірусом Covid-19.

Про це політик повідомив на своїй сторінці у фейсбуці, опублікувавши короткий ролик.



Читайте також

В Італії закривають всі школи та університети через коронавірус
"Лікарі сказали, що у мене позитивний результат на Covid-19 . Я в порядку, але доведеться залишитися вдома на кілька днів. Звідси я буду продовжувати стежити за роботою, яку належить зробити. Тримаймося і до швидкої зустрічі", – сказав італієць.

Станом на 7 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померло 3 491 хворий. Загальна кількість інфікованих – 102 084 осіб по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 57 тисяч людей.

Всього в Італії підтверджено 4636 випадків зараження коронавірусом і 197 смертей.


"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #725 : Березня 07, 2020, 04:26:45 16:26 »
В Ірані від коронавірусу померла депутатка парламенту: деталі

Новообрана депутатка парламенту Ірану Фатіма Рахбар померла від коронавірусу 7 березня. Кілька днів жінка провела в лікарні у Тегерані.

Жінку під'єднали до апарату штучної вентиляції легенів після того, як отримали позитивні результати тесту. Про це повідомили в агентстві Tasnim.



Важливо

Гроші на карантин: США дезінфікуватимуть всі купюри з Азії
Експерти кажуть, що це є доказом стрімкого поширення хвороби в державних установах і по всій країні. Іранські ЗМІ повідомили, що захворювання також підтвердили у кількох топ-чиновників, заступника міністра охорони здоров'я і 5 парламентарів.

Скільки людей померли в Ірані від коронавірусу? В Ірані за добу від коронавірусу Covid-19 померла 21 людина. Загалом, від недуги загинули 145 осіб.

Іранські ЗМІ повідомили, що в країні виявили 1076 нових випадків зараження. Загальна кількість людей, які заразилися коронавірусом в Ірані – майже 6 тисяч осіб.

Наразі в Ірані госпіталізовано понад 16 тисяч осіб з підозрою на коронавірус.

До слова, через загрозу подальшого поширення вірусу, уряд прийняв рішення закрити всі школи та університети до 20 березня 2020 року.


"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #726 : Березня 07, 2020, 05:21:03 17:21 »
нарешті до мене дійшло!!! це давно відомий феномен який навіть застосовував Шерлок Холмс - в небезпеці (типу горить хата) людина рятує саме найдорожче і найцініше. Так от, виявляється що сама найцініша культурна цінність цієї цивілізації - це туалетний папір.  :weep:

Їбанько.  :fp

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #727 : Березня 07, 2020, 05:29:15 17:29 »
Їбанько.  :fp

Як народжена в СРСР, я, як мільйони співвітчизників, певний час росла без туалетного паперу. Нарізали газетку чи старі книжки стопочками та вішали на гвіздок в нужнику в селах. Більшість з вас пройшли через це. Тому я б знайшла вихід, якби дійсно довелося сидіти вдома без туалетного паперу.

Але в даній ситуації чому і не запастися б, якщо є можливість? Ми завжди купуємо туалетний папір наперед, особливо якщо він є на розпродажі.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #728 : Березня 07, 2020, 09:30:18 21:30 »
Спокійно, громадяни.
Сьогодня спросоння я почула по новинам, що в Україні є препарат, який лікує всі види вірусів, в тому числі й коронавірус. В складі порівну трави щучки дернистої та війника(комиша степового).
Наша фармація вже давно випускає його, як засіб в боротьбі з папіломавірусом.
Порившись в Інтернеті я знайшла 2 препарати  - Флавозід та Реабілен.


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #729 : Березня 07, 2020, 09:43:57 21:43 »
О, ще імунофлазід
До речі


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #730 : Березня 07, 2020, 09:54:07 21:54 »
 :smiley24:
Дивився цей сюжет...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #731 : Березня 08, 2020, 07:43:37 19:43 »
Тільки що в Альберті виявили ще два випадки короновірусу. Цікаво, що 4-й випадок - жінка в районі 30 років - близька до особи, що недавно подорожувала в Україні, Турції і Нідерландах.

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #732 : Березня 08, 2020, 08:32:59 20:32 »
Тільки що в Альберті виявили ще два випадки короновірусу. Цікаво, що 4-й випадок - жінка в районі 30 років - близька до особи, що недавно подорожувала в Україні, Турції і Нідерландах.

тут основне слово подорожувала

коли ви сідаєте в літак то дихаєте тим що хтось видихнув...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #733 : Березня 08, 2020, 09:38:20 21:38 »
 :gigi:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #734 : Березня 08, 2020, 09:48:35 21:48 »

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19179
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #735 : Березня 08, 2020, 11:11:18 23:11 »

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #736 : Березня 09, 2020, 01:08:23 01:08 »
в Італії, коли об"явили про карантин, люди кинулись до супермаркетів і стали їх грабувати

подивіться як DW політкоректно подає події  :Sho_za:

« Останнє редагування: Березня 09, 2020, 01:17:23 01:17 від Ostap.L »

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #737 : Березня 09, 2020, 01:15:08 01:15 »
а це британській канал 4news дає інтерв"ю з топ-левел вірусологом. Цей дядечко мав справу з еболою, SARS-MERS, але переляк від корони найбільший бо висока вірулетність. Він визнає що це щось подібне до іспанки...


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #738 : Березня 09, 2020, 05:51:41 05:51 »
Я почала дивитися ось цього мужичка. Він професійний лікар і не нагнітає, а просто констатує. Що в чомусь заспокоює.

[/youtube]
« Останнє редагування: Березня 09, 2020, 06:08:06 06:08 від Ad Astra »

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #739 : Березня 09, 2020, 07:00:06 07:00 »
Рубрики
ОБЩЕСТВО
ВРАЧ НЕ ПРОЙДЕТ: В ВИННИЦЕ ВЕРУЮЩИЕ УПЦ МП ИКОНАМИ БОРОЛИСЬ С КОРОНАВИРУСОМ
Воскресенье, 8 Марта 2020, 22:24
В Виннице сегодня, 8 марта, УПЦ МП провела крестный ход "Торжество православия", который является "традиционной реакцией церкви на вспышки заболеваний"

 
Об этом сообщает "ДС" со ссылкой на местное издание Vежа.

Как говорится в пояснениях сути акции, которую раздавали верующим и журналистам перед началом шествия, ее цель в частности - это "традиционная реакция церкви на вспышки болезней, засухи, природные катаклизмы, эпидемии, и является чрезвычайно актуальным в условиях распространения по миру коронавируса".



На шествие верующие начали собираться еще заранее, "оккупировав" общественный транспорт. Точкой сбора стал Воскресенский храм на Хмельницком шоссе. Кроме верующих здесь также собралось много полиции, поскольку участники шествия намеревались двигаться по проезжей части по Соборной.





В конце концов многотысячная толпа двинулась по центру города в направлении Спасо-Преображенского собора, который верующие Московского патриархата считают "захваченным". Напомним, что главный православный храм Виннице перешел в Православную Церковь Украины еще в декабре 2018 года.





На углу Соборной и Гоголя произошла довольно символическая ситуация в контексте "борьбы с болезнями": карета "скорой", с проблесковыми маячками и включенной сиреной, не смогла продолжить движение из-за заблокированной крестным ходом Соборной. Попытки водителя клаксоном и сиреной "разогнать" верующих не увенчались успехом, поэтому "скорая" должна была менять направление и продолжать движение по объездным путям.





В конце концов колонна добралась до Спасо-Преображенского собора, где как раз шла служба. Вход в храм был огражден разборными металлическими заборами, очевидно чтобы избежать конфликта между верующими.





В конце концов сторонники русской церкви расположились на площади Шевченко, где поставили столы, на которые разместили самые большие иконы. Молебен возглавлял митрополит УПЦ МП Варсонофий.
https://www.dsnews.ua/society/vrach-ne-proydet-v-vinnitse-veruyushchie-upts-mp-ikonami-borolis-08032020222400

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #740 : Березня 09, 2020, 07:13:27 07:13 »
"Звичайну" пневманiю перетворили в Свiтове Шоу, на яке купилися пiв сотнi краiн...
 :an

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6408
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #741 : Березня 09, 2020, 10:13:13 10:13 »
Приймаю поздоровлення - усіх хворих на коронавірус у Норвегії запропонували розмістити компактно в установі за 2 км від мого будинку  :gigi:
Як бонус - в тій установі працює моя сусідка  :super:

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #742 : Березня 09, 2020, 01:31:37 13:31 »
Холодна погода, антибіотики і часник не допоможуть у разі коронавірусу, - ВООЗ спростовує поширені міфи

https://censor.net.ua/ua/news/3180168/holodna_pogoda_antybiotyky_i_chasnyk_ne_dopomojut_u_razi_koronavirusu_vooz_sprostovuye_poshyreni_mify

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #743 : Березня 09, 2020, 01:36:15 13:36 »
Президент Португалії проведе два тижні на карантині
https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/9/7242949/
Цитувати
Президент Португалії Марселу Ребелу ді Соуза відправився на два тижні на карантин через спалах COVID-2019.
Джерело: сайті президента Португалії
Деталі: У адміністрації президента повідомили, що 71-річний глава держави не має ознак хвороби. Однак, раніше президентський палац відвідали учні школи, в якій був виявлений випадок зараження коронавірусом.
За станом його здоров'я будуть спостерігати лікарі в резиденції.
Передісторія:    Станом на 9 березня у Португалії зафіксовано 30 випадків інфікування Covid 2019.

трагедія полягає в тому що корона вже в португальских школах а влада виявила лише 30 випадків інфікування! :fp2

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #744 : Березня 09, 2020, 01:54:48 13:54 »
дуже влучно про Італію  :fp
Коронавірус в Італії: система охорони здоров'я на межі колапсу
https://lb.ua/society/2020/03/09/452031_koronavirus_italii_sistema.html
Цитувати
У вас є молоді пацієнти?

Так, є й молоді. Ми бачимо клінічні картини, які я бачив лише в підручниках, можливо, на фотографіях симптомів Сарса. Дуже похилого діабетичного, кардіопатичного, хронічного бронхітного пацієнта вірус вражає по максимуму. Але є й молоді люди з прекрасним здоров’ям, які стикаються з дуже серйозними респіраторними проблемами, які не вдається вилікувати вдома. І ось тут виникає головне питання: якщо приїжджає складний пацієнт і у мене немає вентилятора, що робити?

Offline Ostap.L

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1596
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #745 : Березня 09, 2020, 02:19:34 14:19 »
інколи і італійські газети видають достовірну інфу, це гугл переклад
https://www.ilfattoquotidiano.it/in-edicola/articoli/2020/03/04/crema-non-puo-essere-il-lazzaretto-della-lombardia/5724796/

Цитувати
Коронавірус, радник (і лікар лікарні): «Крема не може бути лазаретом Ломбардії. Молоді люди із прекрасним здоров’ям стикаються з дуже серйозними проблемами з диханням "

«Вчора я працював з 7 ранку до половини ночі. Сьогодні я міг побачити свою сім’ю за кілька годин ». Аттіліо Гальмоцці, муніципальний радник з питань освіти та праці та лікар лікарні в Кремі (лікарні, яку регіональний радник Галлера визначив "спеціалізованим центром коронавірусу"), досить скептично ставиться до вибору регіону Ломбардія. Він виступає від імені працівників лікарні, які цілими днями зайняті, не зупиняючись: "Я не розумію, яким чином це може бути спеціалізована лікарня, коли у нас є сім інтенсивних центрів допомоги та восьма швидка допомога. У нас є шість машин для неінвазивної вентиляції. Перш за все, в цій лікарні немає спеціаліста з інфекційних захворювань, останнього він покинув два роки тому. "

То чому Регіон обрав лікарню Крема?
Подивіться, ми з колегами певний час розуміли, що це закінчиться так, що ми були наперед визначені, особливо коли вони закривали доступ до автомобілів швидкої допомоги в Кремоні та Лоді, а пацієнти з дихальними проблемами все приїхали сюди.

Точний вибір, тоді?
Ми будемо великою лікарнею. А насправді у нас вже є 51-річний анестезіолог, провітрюваний у реанімації, і медсестра швидкої допомоги, одна з наших колонок, також молода, лише 44 роки, інтубована.

У вас є молоді пацієнти?
Абсолютно так. Ми бачимо клінічні картини, які я бачив лише в підручниках, можливо, на фотографіях симптомів Сарса. Для діабетичного, кардіопатичного, хронічного бронхітного хворого, можливо, дуже старого, якщо на нього потрапляє вірус, зрозуміло, що це максимум невдачі. Але є молоді люди із прекрасним здоров’ям, які стикаються з дуже серйозними респіраторними проблемами, які не вдається впоратися вдома. І ось тут виникає початкове питання: якщо приїжджає складний пацієнт і у мене немає вентилятора, що робити?

Чому Крема буде "лазаретто", як вона каже?
Складається враження, що вони створюють пояс навколо Мілана, щоб захистити місто, яке є економічним та політичним серцем регіону, вони сказали, "стільки територія вже забруднена". Але не обманюйте себе, що вірус не потрапить скрізь. Економічна діяльність, школи знову відкриються і з Креми люди повернуться до Мілану, там тисячі пасажирів. Існує глобальна проблема, і вони думають вирішити її місцевою ізоляцією в місті з 35 000 мешканців, з лікарнею, яка має 380 ліжок і не зможе впоратися. Я живу між Кремою та Лоді, чуємо, як приїжджає та їде швидка допомога, що тепер мій син каже мені: «Слухай, тато, ще один!».

Скільки там лікарів?
З первинним нас 13. На даний момент у відділенні швидкої допомоги у нас 98 людей. У Сан-Раффаеле в Мілані ви знаєте, скільки їх зараз? 47.

Будь-які інші проблеми?
Сьогодні, провівши день, обмацуючи заражену ділянку, вони помістили мене в інтенсивний блок короткого спостереження. Я опинився з хворими на коронавірус, але, можливо, також хворі на хворобу Альцгеймера, нікого не супроводжували, бо дружина хвора вдома, без дітей, без документів ... це складна ситуація в управлінні на кількох фронтах.

Як справи?
Дві ночі 3 або 4 тижні тому у мене була гарячка, мені зараз добре, і тому я не мазав, як згідно з постановою.

Чи є у вас маски та матеріал, щоб захистити себе?
Так, ми навіть зазнали крадіжок, в хаосі п'ятниці зникло пару коробки масок з фільтром та хірургічним лікуванням. У нас є запасна форма, пральня працює цілодобово, зараз я також ношу жіночу форму XS, я така худа.

Як ви думаєте, що допомогло б уникнути цього хаосу в лікарнях?
Нам потрібен був регіональний операційний центр, який негайно діяв. Поміркуйте, що сюди перший пацієнт із дихальними проблемами приїхав 17-го, у час, далекий від паніки наступних днів. Буфер (позитивний) зробив це пізніше фактично.

Як іде моральний стан персоналу?
У суботу вдень наш основний, який там день і ніч, творить чудеса, в якийсь момент напруги, вирішуючи, хто що робити, він розплакався, як дитина. Ми сказали йому, щоб він не руйнувався, "якщо ти згортаєш, ти руйнуєш систему". Відчуйте вагу відповідальності, як не зрозуміти цього.

Ви всі несете велику відповідальність.
Ми чудова команда, що складається в основному з жінок. Ми також встановлюємо відносини між нами, які раніше були, мабуть, непростими. Ми лише сподіваємось не захворіти, зараз триває сім мазок, і багато серед адміністративного персоналу.

Найсерйозніший випадок?
57-річний чоловік, який ввійшов сюди блискуче. У спортсмена, видатної людини, яка вчора інтубувалась, відбулася швидка еволюція вірусу. Це звучить як жарт, але з іншого боку 98-річний джентльмен зі страшним КТ, навіть не потребує кисневої терапії, його життєві показники в нормі. Він ходить зі своїми тапочками, хоче повернутися додому до дружини. Це непередбачуване захворювання.

Погода?
Якщо ми знову відкриємо всі місця зустрічей, це незабаром стане катастрофою. Вони для моделі Ухана, з адаптаціями.

Коли у лікарні Крема запідозрили пневмонію?
Пневмонія в цих районах спостерігається з грудня по січень. Цього року був пік пневмонії у молодих людей, у січні я побачив молодого транспортера компанії, яка керує громадським транспортом із двосторонньою пневмонією, звичайно, заднім числом, я думаю, що це може бути коронавірус. Хто знає, скільки нас відправили додому з поплеском по плечу, кажучи: у вас грип, лягайте спати, пийте та відпочивайте.

Тож ці коронавірусні пневмонії у молодих людей дуже агресивні.
Зазвичай ми спостерігали пневмонію у відібраних пацієнтів, у дуже похилого віку, у тих, хто страждає на хронічний бронхіт, у онкохворих, які пройшли хіміотерапію та порушили імунну систему. Зараз ми навіть розрізняємо інтерстиціальну пневмонію зі стандартною рентгенографією, яка зазвичай виявляє цей тип пневмонії з великими зусиллями. Сканування грудної клітки більш точне, але вже з рентгена ми бачимо знімки настільки чіткі, що ми можемо навіть не робити цього. Ми опиняємося перед цими рентгенівськими променями з потовщенням і класичною інтерстиціальною підкріплювальною картиною, перед якою навіть 50-річні рентгенологи здивовані.

Професор Буріоні має рацію щодо того, що це не простий вплив?
Подивіться, я був у відділенні невідкладної допомоги десять років, і у мене є ускладнення сезонного грипу, тому я ніколи їх не бачив. Мені дуже шкода, але хто каже, що це звичайний грип, той каже кульки.

(Отже, з вчорашнього дня, через 24 години після проведення цього інтерв'ю, лікарів лікарень, призначених керувати надзвичайною ситуацією на коронавірусі, попросили не видавати заяви)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #746 : Березня 09, 2020, 02:38:04 14:38 »
Приймаю поздоровлення - усіх хворих на коронавірус у Норвегії запропонували розмістити компактно в установі за 2 км від мого будинку  :gigi:
Як бонус - в тій установі працює моя сусідка  :super:

 :agree: ;D

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #747 : Березня 09, 2020, 03:53:20 15:53 »
Стакан водкi й лукавиця - ото й всi лiки...
Зараз пiд пандемiю фарм. мафiя почне викидати на ринок будь яке лайно - панiка краще будь якоi реклами...
 :friends:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46591
  • Never give in!
Re: Коронавірус розлетівся по планеті
« Reply #748 : Березня 09, 2020, 05:15:57 17:15 »
Традиційна реакція церкви, актуальна в умовах поширення коронавірусу, - хресна хода пройшла у Вінниці. ФОТОрепортаж
Кілька тисяч вірян Московського патріархату (МП) 8 березня взяли участь у хресній ході у Вінниці.
Як говориться в поясненнях суті акції, хресна хода - "традиційна реакція церкви на спалахи хвороб, посухи, природні катаклізми, епідемії, надзвичайно актуальна в умовах поширення по світу коронавірусу", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на місцеве видання Вежа.

https://censor.net.ua/ua/photo_news/3180273/tradytsiyina_reaktsiya_tserkvy_aktualna_v_umovah_poshyrennya_koronavirusu_hresna_hoda_proyishla_u_vinnytsi

 :fp2 :fp2 :fp2
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46591
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.