Автор Тема: Знов про виборчу математику...  (Прочитано 333 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Знов про виборчу математику...
« : Липня 24, 2019, 08:38:16 20:38 »
Маючи вже данні підрахунку голосів по партіям та мажорам , я прийшов до певного висновку, а саме :
виборці СН віддали приблизно однакову кількість голосів як за партію, так і за мажора з СН й виходить після примітивного підрахунку, що вартість одного мандата від СН -25 тис.  виборців які підтримують СН, а вартість одного мандата від інших партій - 45 тис. виборців , які проголосували й підтримують ту чи іншу партію.
Щось недемократично виглядає...

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #1 : Липня 24, 2019, 08:52:26 20:52 »
Щоб зберегти статус кво, мажоритарка мала йди вся безпартійна, тобто самовисуванці. Я не кажу , що це добре, але цеб не дало одному виборцю двічі голосувати за одну партію. Коли є приблизна рівновага в підтримці , то відхилення не великі , зараз сталась ситуація аномальна й більшість примножила своє представницво двійним масовим голосування одним виборцем за двох представників зЄ .

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #2 : Липня 24, 2019, 08:53:16 20:53 »
 Тема зрозуміла?

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #3 : Липня 24, 2019, 08:59:05 20:59 »
Справедлива кількість представництва СН в парламенті , до 200 мандатів.(по моїм підрахункам-180).
Я про справедливісь і «нас люді вибралі»...

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #4 : Липня 24, 2019, 09:11:08 21:11 »
Голоси віддані за партію й кількість виборців віддавших свої голоси за партію - різні речі й в залежності від відсодків набраних партіями мають суттєву розбіжність . За один мандат СН проголосувало приблизно 25000 укораїнців, а за один мандат Голосу, близько 40000 українців, при існуючій виборчій системі.
Ви розумієте , що я хочу Вам довести ?
Чи я в пустелі?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9367
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #5 : Липня 24, 2019, 09:15:46 21:15 »
Маємо те, що маємо.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #6 : Липня 24, 2019, 09:15:57 21:15 »
Голоси віддані за партію й кількість виборців віддавших свої голоси за партію - різні речі й в залежності від відсодків набраних партіями мають суттєву розбіжність . За один мандат СН проголосувало приблизно 25000 укораїнців, а за один мандат Голосу, близько 40000 українців, при існуючій виборчій системі.
Ви розумієте , що я хочу Вам довести ?
Чи я в пустелі?

Ты неправильно считаешь. По мажоритарке избиратели не голосуют за партию. То что ктото из кандидатов поддерживается какойто партией это другой вопрос

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #7 : Липня 24, 2019, 09:18:28 21:18 »
Ты неправильно считаешь. По мажоритарке избиратели не голосуют за партию. То что ктото из кандидатов поддерживается какойто партией это другой вопрос
зайдіть на сайт ЦВК, перша клітинка - партія, друга -ФІП й на агітації також .

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8283
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #8 : Липня 24, 2019, 09:55:35 21:55 »
піздно пить баржомі, вже все сталося, треба було все раніше рахувати.. :smiley16:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline -Юрій-

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1928
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #9 : Липня 24, 2019, 10:10:47 22:10 »
піздно пить баржомі, вже все сталося, треба було все раніше рахувати.. :smiley16:
не пофік, «нас люди вибрали»- не таке вже й бездоганне.
Донесіть мою арихметику туди, куди потрібно .
Справедливість, так справедливість .

Online Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8091
  • Стать: Чоловіча
Re: Знов про виборчу математику...
« Reply #10 : Липня 25, 2019, 08:42:04 08:42 »
Треба було піднімати хай ще тоді, коли приймався закон провибори до ВР без 2-гого туру, - хто набрав найбільше - той і депутат, хоч 10%, хоч 15%.

Звичайно ж такий закон абсурдний, але лохторату все це похуй, лохторат думати й аналізувати навіть елементарні речі не здатний.

Ну й за це отримуватиме пиздюлєй "по жизні".