Автор Тема: СЗВ: гайморит  (Прочитано 1728 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
СЗВ: гайморит
« : Березня 30, 2020, 06:19:20 18:19 »
Вже дістав цей гострий, бактеріальний гайморит. Майже два місяці з ним воюю. 10 пункцій та промивань так і не допомогли, як і різні антибіотики. Півтора місяці промиваю сам розчином морської солі із перекисом водню. Робити операцію, як наполягає лікар, мені щось зовсім не має бажання. Воно то й операція не така й складна, але не хочеться щоб в голові там ковирялись.
Може в кого є досвід лікування такої фігні?

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #1 : Березня 30, 2020, 06:31:35 18:31 »
Вже дістав цей гострий, бактеріальний гайморит. Майже два місяці з ним воюю. 10 пункцій та промивань так і не допомогли, як і різні антибіотики. Півтора місяці промиваю сам розчином морської солі із перекисом водню. Робити операцію, як наполягає лікар, мені щось зовсім не має бажання. Воно то й операція не така й складна, але не хочеться щоб в голові там ковирялись.
Може в кого є досвід лікування такої фігні?

Чуда не будет. При том, что вы УЖЕ сделали и с показанием к операции на руках у Вас нет другого варианта.

Единственно! Категорично можно настаивать чтоб Вы не тянули с этим!

А уже после этого в Трускавец или Моршин промывать рапой.
No money No honey

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19138
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #2 : Березня 30, 2020, 06:35:00 18:35 »
Чуда не будет. При том, что вы УЖЕ сделали и с показанием к операции на руках у Вас нет другого варианта.

Единственно! Категорично можно настаивать чтоб Вы не тянули с этим!


Зараз я б до лікарні без крайньої необхідності (тобто безпосередньої загрози життю) не ліз би. Хай спочатку ця коронавірусна хуїта уляжеться.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8646
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #3 : Березня 30, 2020, 06:35:57 18:35 »
Досвід є. Треба робити.
Робив 10 років тому в інституті на Зоологічній. 4500 гривень  на ті гроші.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #4 : Березня 30, 2020, 06:38:35 18:38 »
Досвід є. Треба робити.
Робив 10 років тому в інституті на Зоологічній.
4500 гривень  на ті гроші.
:smiley24:
Сусiд - оперний спiвак (на пенсii) та довбойб - за сумiсництвом - там як раз робив...
Але, так сталося, що через рiк... все повернулося...

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8646
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #5 : Березня 30, 2020, 06:44:12 18:44 »
:smiley24:
Сусiд - оперний спiвак (на пенсii) та довбойб - за сумiсництвом - там як раз робив...
Але, так сталося, що через рiк... все повернулося...

Проблема може повернутися лише в одному випадку- фізична обструкція, причини якої можуть бути  - поліпи, травма, рак.
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #6 : Березня 30, 2020, 06:45:54 18:45 »
Проблема може повернутися лише в одному випадку- фізична обструкція, причини якої можуть бути  - поліпи, травма, рак.
Можливо... - у нього постiйно була нежить, а для спiвака оперних арiй - це позбавлення роботи раз i назавжди...
 :scenic:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26927
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #7 : Березня 30, 2020, 07:02:32 19:02 »
Вже дістав цей гострий, бактеріальний гайморит. Майже два місяці з ним воюю. 10 пункцій та промивань так і не допомогли, як і різні антибіотики. Півтора місяці промиваю сам розчином морської солі із перекисом водню. Робити операцію, як наполягає лікар, мені щось зовсім не має бажання. Воно то й операція не така й складна, але не хочеться щоб в голові там ковирялись.
Може в кого є досвід лікування такої фігні?

Посевы делали или так, от пупа назначали?

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #8 : Березня 30, 2020, 07:05:20 19:05 »
 Як зробите операцію починайте обливатися холодною водою але не можна палити, вживання алкоголю доведеться обмежити чи взагалі кинути

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #9 : Березня 30, 2020, 07:08:56 19:08 »
напевно в мене не було в такій гострій формі, але перший раз в параскеві виписали якісь антибіотики, в другий раз так само

потім я промивав зимою профілактично морською сіллю і паралельно закапував пінотексом

у випадку загострення купував синуфорте і ним локалізовував

розумію, що це не універсальний випадок і абсолютно не впевнений, що так можна, але якось пару років пережив без гострої фази

в кожному випадку, бажаю одужати по можливості без оперування

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #10 : Березня 30, 2020, 07:11:28 19:11 »
додам лише- намагаюся не перохолоджувати проблемні зони, коли довго надворі на холоді ношу окуляри і хомут

і кинув плавати в басейні в значній мірі через цю хрінь

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #11 : Березня 30, 2020, 07:17:59 19:17 »
Зараз я б до лікарні без крайньої необхідності (тобто безпосередньої загрози життю) не ліз би. Хай спочатку ця коронавірусна хуїта уляжеться.

Ургентные случаи берут. Тут похоже именно тот случай.
No money No honey

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #12 : Березня 30, 2020, 07:19:23 19:19 »
 Ще: з метою профілактики треба рибій жир вживати, хоч би двічі на рік курс проходити, при застудних дуже допомага

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #13 : Березня 30, 2020, 07:19:32 19:19 »


потім я промивав зимою профілактично морською сіллю...


Аквамарисом?
No money No honey

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19138
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #14 : Березня 30, 2020, 07:21:19 19:21 »
Ургентные случаи берут. Тут похоже именно тот случай.

Від гаймориту не помирають. Було б дуже тупо заїхати у лікарню на операцію з гаймориту а виїхати вперед ногами від атипічної пневмонії.

Offline WestNik

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5741
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #15 : Березня 30, 2020, 07:25:44 19:25 »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #16 : Березня 30, 2020, 07:29:55 19:29 »
Зважте, що гайморит, коли перейде в хрон. стадiю, може потрапити в мозок - тодi вже нi якi операцii не домоможуть...
У мого дядьки таке було - все життя мучався, коли вийшов на пенсiю - був ще при силi й розумi, а хвороба нагадала про себе та швидко ласти склеiв, хоч i не був старий...

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #17 : Березня 30, 2020, 07:58:29 19:58 »
Звичайно, що посів ніхто не робив. Всіх лікують однаковими антибіотиками, і носа, і вуха, і горло.
Палити кинув ще в серпні, тепер парю :)

Сходив нежить полікувати, а вийшов фактично інвалідом ІІ групи - бо ще й гіпертонію з аритмією та діабетом знайшли. :)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #18 : Березня 30, 2020, 08:02:26 20:02 »
Є досить ефективний простий метод. Взяти щільний полотняний мішок (або й два) і насипати туди пару кг чистого крупного піску.

Потім нагрівати його до досить високої температури (можна в звичайній духовці) і регулярно ставити прогрівати гайморові пазухи. Полоскання, ліки - теж, само собою.

Кажу це як син терапевта з багаторічним стажем. В шкільному віці сам мав таку проблему, допомагало. Єдине, якщо це не алергічне, тоді треба шукати алерген.

Колупатись хірургічно - ну його нафіг.   



     

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15820
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #19 : Березня 30, 2020, 08:08:42 20:08 »
Є досить ефективний простий метод. Взяти щільний полотняний мішок (або й два) і насипати туди пару кг чистого крупного піску.

Потім нагрівати його до досить високої температури (можна в звичайній духовці) і регулярно ставити прогрівати гайморові пазухи. Полоскання, ліки - теж, само собою.

Кажу це як син терапевта з багаторічним стажем. В шкільному віці сам мав таку проблему, допомагало. Єдине, якщо це не алергічне, тоді треба шукати алерген.

Колупатись хірургічно - ну його нафіг.   



   
У нього ж гній зараз там, хіба від прогрівань не буде ускладнень?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #20 : Березня 30, 2020, 08:09:02 20:09 »
Посевы делали или так, от пупа назначали?

Я в кінці лютого захворів, лікарка виписала якісь антибіотики і коли їй вже здалося що я вилікувався, а я її кажу - ніфіга я не вилікувався, мені погано - сказала ну йдіть зробіть знимок. Зробив, правосторонній гайморит. Виписала цефтріаксон, ніяких посівів звісно не пропонували, проколовся більше тижня, якісь там ще краплі, полегшення є, але не таке щоб аж зовсім, а тепер вже бронхіт, носом дихати легше стало, натомість бронхіт.

Я з жахом уявляю у нас реальну епідемію коронавірусу, у нас медицини як класу не існує.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33135
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #21 : Березня 30, 2020, 08:15:19 20:15 »
У нього ж гній зараз там, хіба від прогрівань не буде ускладнень?

А що буде ? Підсушить, тільки й всього.

Він же пише, що пункції робить, от після них нехай гріє по кілька разів на день.   

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26927
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #22 : Березня 30, 2020, 08:19:16 20:19 »
А що буде ? Підсушить, тільки й всього.

Він же пише, що пункції робить, от після них нехай гріє по кілька разів на день.

А то что воспаления вообще и гнойные в особенности греть очень опасно, грозит сильным обострением. Былоб на ноге то хер с ним можно рискнуть, а тут голова рядом с мозгами. Пойдет в лобные пазухи вообще хреново станет

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26927
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #23 : Березня 30, 2020, 08:19:32 20:19 »
Я в кінці лютого захворів, лікарка виписала якісь антибіотики і коли їй вже здалося що я вилікувався, а я її кажу - ніфіга я не вилікувався, мені погано - сказала ну йдіть зробіть знимок. Зробив, правосторонній гайморит. Виписала цефтріаксон, ніяких посівів звісно не пропонували, проколовся більше тижня, якісь там ще краплі, полегшення є, але не таке щоб аж зовсім, а тепер вже бронхіт, носом дихати легше стало, натомість бронхіт.

Я з жахом уявляю у нас реальну епідемію коронавірусу, у нас медицини як класу не існує.

100%

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #24 : Березня 30, 2020, 08:22:00 20:22 »
Щас я вам покажу кино и вам сразу легче станет...



 :)

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26927
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #25 : Березня 30, 2020, 08:23:03 20:23 »
Звичайно, що посів ніхто не робив. Всіх лікують однаковими антибіотиками, і носа, і вуха, і горло.
Палити кинув ще в серпні, тепер парю :)

Сходив нежить полікувати, а вийшов фактично інвалідом ІІ групи - бо ще й гіпертонію з аритмією та діабетом знайшли. :)

Пойди сделай сам.
Там дадут бумажку какие бактерии выделены и к каким антибиотикам чувствительны.
Не хочу вдаваться сильно глубоко, но в таких условиях самостоятельно пришлось выводить больничную синегнойку "тренированную" таким вот врачом что и у тебя который несколько месяцев кормил антибиотиками левыми.
В итоге удалось вывести только фагами что очень недешево

Offline lutuli

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 356
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #26 : Березня 30, 2020, 08:28:18 20:28 »
Вже дістав цей гострий, бактеріальний гайморит. Майже два місяці з ним воюю.
Переважно права сторона ?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17238
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #27 : Березня 30, 2020, 08:30:53 20:30 »
В Запоріжжі є дуже гарний хірург (зуб даю).

http://www.vitacenter.com.ua/hospital/lor/
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #28 : Березня 30, 2020, 08:45:09 20:45 »
Переважно права сторона ?

Так, правосторонній

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: СЗВ: гайморит
« Reply #29 : Березня 30, 2020, 08:45:25 20:45 »
Розповідаю, як я вивела чи то гайморит, чи то синусит в себе і ще в однієї людини.
Беремо цибулину(бажано вирощену вдома), натираємо на тертку, вичавлюємо сік, обов"язково розводимо сік наполовину з водою. Інакше спалить слизову.
Посудинку із сумішшю закриваємо. Суміш міняємо 1 раз на день - вранці приготували . Вдень можна ще раз приготувати. А можна й до вечора протягти.
Лягаємо на спину, закинувши голову. В кожну ніздрю закрапуємо по 5 крапель суміші. Якщо ніс великий, можна й по 7. :smilie1: Лежимо сумирно, не ворушачись хвилин 20-30. Повторюємо процедуру 5 разів на день.
На 3-4 день має з"явитись сильний нежить. Це нормально - виходять вбиті бактерії.
Лікуємо хворобу 5-7 днів.