Автор Тема: Аналіз президентських виборів в США  (Прочитано 51517 раз)

0 Користувачів і 2 Гостей дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #360 : Листопада 24, 2020, 12:07:52 00:07 »
у меня вот есть такой сакральный вопрос к трампистам

почему додик не призывал своих сторонников голосовать и почтой?
ну я ответ знаю
хотелось бы услышать версии из америки :laugh:

Цуцики, сенатська комісія Картера-Бейкера в 1970х роках подала чітку рекомендацію - голосування поштою є неприйнятним позаяк уможливлює масові фальсифікації.

Трамп вимагав чесних виборів, бо знав чого варте шобло, якому він простистоїть.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #361 : Листопада 24, 2020, 12:08:03 00:08 »
Michigan election board votes to certify Biden win, dealing blow to Trump effort

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #362 : Листопада 24, 2020, 12:10:11 00:10 »
Michigan election board votes to certify Biden win, dealing blow to Trump effort

До сраки. Абсолютно незаконна акція за нинішніх обставин.
Все одно все піде то Верховного Суду.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #363 : Листопада 24, 2020, 12:10:40 00:10 »
Цуцики, сенатська комісія Картера-Бейкера в 1970х роках подала чітку рекомендацію - голосування поштою є неприйнятним позаяк уможливлює масові фальсифікації.

Трамп вимагав чесних виборів, бо знав чого варте шобле, якому він простистоїть.

трамписты не гословали почтой? если голсовали то нарушали закон? :laugh:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #364 : Листопада 24, 2020, 12:11:25 00:11 »
До сраки. Абсолютно незаконна акція за нинішніх обставин.
Все одно все піде то Верховного Суду.

а с чем пойдете в верховный суд?  с зеленкой на голове главлоера? :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #365 : Листопада 24, 2020, 12:17:23 00:17 »
а с чем пойдете в верховный суд?  с зеленкой на голове главлоера? :weep:

Я ні з чим не піду.
Адвокати підуть із масою свічень і фактів, які виборча комісія Мічігану відмовилася розглядати.
 :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #366 : Листопада 24, 2020, 12:18:15 00:18 »
Я ні з чим не піду.
Адвокати підуть із масою свічень і фактів, які виборча комісія Мічігану відмовилася розглядати.
 :gigi:

а чего сейчас не идут?  улики собирают? :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #367 : Листопада 24, 2020, 12:20:33 00:20 »
а чего сейчас не идут?  улики собирают? :laugh:

Дотримуються процедури і закону.
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #368 : Листопада 24, 2020, 12:27:33 00:27 »
Дотримуються процедури і закону.

уже было 30 судов
где улики?

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #369 : Листопада 24, 2020, 12:28:48 00:28 »
уже было 30 судов
где улики?

 :smilie10: :smilie10: :smilie10:
Звідки?
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #370 : Листопада 24, 2020, 12:30:31 00:30 »
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #372 : Листопада 24, 2020, 12:31:58 00:31 »
:smilie10: :smilie10: :smilie10:
Звідки?

в дурочку играть будешь с товарищем майором


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #373 : Листопада 24, 2020, 01:10:34 01:10 »
 :laugh:


Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #374 : Листопада 24, 2020, 04:23:50 04:23 »
Цуцики, сенатська комісія Картера-Бейкера в 1970х роках подала чітку рекомендацію - голосування поштою є неприйнятним позаяк уможливлює масові фальсифікації.

Трамп вимагав чесних виборів, бо знав чого варте шобло, якому він простистоїть.
а як голосували всі військові  і як існували такі речі як абсенті баллот? причому До останніх виборів більшість таких голосуючих була республіканцями (бо в армії там сильна перевага власне репів). :smilie7:
 Тому котяра знову передьорнув-рекомендація не закон. дрібна маніпуляція кота і маємо чергову брехню по суті. :smilie7:
 котяра ,я тебе тут буду помалу підсмажувати на вогні ПРАВДИ ,щоразу як ти будеш наших українських дописувачів кормити брехнею.маніпулювати термінами і категоріями. підленький ти тип  як виявляється.не просто параноїк,а підло тут пробуєш обманути не знаючих реалій американського життя, українців.  а за таке б"ють канделябром по морді. :smilie7:

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #375 : Листопада 24, 2020, 04:26:24 04:26 »
 
:laugh:


:smilie5: Єп,Байден тільки підсміхається з того всього ,що додік і його ватага трампанзів пробували і .як завжди,напудили на самих себе. тепер не солоно відповзають по норах.Додік на курорт,а коти по норах. кому що в житті засвітило.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #376 : Листопада 24, 2020, 04:35:53 04:35 »
это улика? :weep:
це та ватага ,вожді якої (джулі і пауел) в суботу обдрискалися на конференції так,що вечером в неділю  пауел додік послав нах і звільнив з роботи,а джулі самоізолювався (бо додік сказав своїм-цей поц своїми фейками робить так,щоб я виглядав погано).
  реально бест ве бест у додіка лоєри.Власний коен в тюрязі срок відмотав,а ці крім сміху в середовищі суддів по їх позовах і в середовищі НОРМАЛЬНИХ американців ,що прочитали ,що сказли судді на той шлак, і реготали нічого не спромоглися.
 ось тільки вечером сьогодні-ще пять позовів в пенсильванії судді послали туди де і інші-в дупу тому "лігал тім" :smilie5:.а мічіган сертифікував результати і віддав 16 голосів байдену.тепер залишилася лише пенсильванія-яка на даний час навіть Байдену не потрібна.Але 80 тисяч переваги там у байдена Є :smilie3:. Ось це факти і не кота висери. :smilie7:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #377 : Листопада 24, 2020, 05:45:56 05:45 »
а як голосували всі військові  і як існували такі речі як абсенті баллот? причому До останніх виборів більшість таких голосуючих була республіканцями (бо в армії там сильна перевага власне репів). :smilie7:
 Тому котяра знову передьорнув-рекомендація не закон. дрібна маніпуляція кота і маємо чергову брехню по суті. :smilie7:
 котяра ,я тебе тут буду помалу підсмажувати на вогні ПРАВДИ ,щоразу як ти будеш наших українських дописувачів кормити брехнею.маніпулювати термінами і категоріями. підленький ти тип  як виявляється.не просто параноїк,а підло тут пробуєш обманути не знаючих реалій американського життя, українців.  а за таке б"ють канделябром по морді. :smilie7:

Підсмажити ти можеш хіба що чубчик в трусах своєї мамки. :smilie7:

Absentee ballots не мають жодного стосунку до mail-in ballots. Таке враження, що ти в лісі рік сидів і ні хєра не знаєш про те, якої хуйні наприймали в ряді штатів під приводом пандемії .
Щодо судів, то зверни увагу на Мічіган і Джорджію. Справа по Пенсильванї піде до Верховного суду.
« Останнє редагування: Листопада 24, 2020, 05:50:21 05:50 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #378 : Листопада 24, 2020, 05:55:17 05:55 »
це та ватага ,вожді якої (джулі і пауел) в суботу обдрискалися на конференції так,що вечером в неділю  пауел додік послав нах і звільнив з роботи,а джулі самоізолювався (бо додік сказав своїм-цей поц своїми фейками робить так,щоб я виглядав погано).
  реально бест ве бест у додіка лоєри.Власний коен в тюрязі срок відмотав,а ці крім сміху в середовищі суддів по їх позовах і в середовищі НОРМАЛЬНИХ американців ,що прочитали ,що сказли судді на той шлак, і реготали нічого не спромоглися.
 ось тільки вечером сьогодні-ще пять позовів в пенсильванії судді послали туди де і інші-в дупу тому "лігал тім" :smilie5:.а мічіган сертифікував результати і віддав 16 голосів байдену.тепер залишилася лише пенсильванія-яка на даний час навіть Байдену не потрібна.Але 80 тисяч переваги там у байдена Є :smilie3:. Ось це факти і не кота висери. :smilie7:

Мічіган сертифікував. А тепер буде аудит. Там такого накрутили, що буде весело.
If you are going through hell, keep going.

Online RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #379 : Листопада 24, 2020, 07:09:16 07:09 »
Що тут, в Іудушки далі палає пукан ?   :laugh:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #381 : Листопада 24, 2020, 07:48:23 07:48 »
Трамп запустил передачу власти Байдену в США
Вторник, 24 ноября 2020, 06:57

Действующий президент США Дональд Трамп начал передачу власти новоизбранному главе государства Джо Байдену.

Об этом сообщает CNN, ссылаясь на заявление в письме председателя Администрации общих служб (GSA) Эмили Мерфи.

Трамп позволил чиновникам GSA начать этот процесс. Такое решение его команда приняла самостоятельно, признав свое поражение на выборах.
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #382 : Листопада 24, 2020, 07:56:44 07:56 »
Не пости хуйні
Трамп не визнав жодної поразки і не буде цього робити. І має рацію..

If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #383 : Листопада 24, 2020, 07:58:44 07:58 »
Donald J. Trump
@realDonaldTrump
What does GSA being allowed to preliminarily work with the Dems have to do with continuing to pursue our various cases on what will go down as the most corrupt election in American political history? We are moving full speed ahead. Will never concede to fake ballots & “Dominion”
If you are going through hell, keep going.

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #384 : Листопада 24, 2020, 08:00:16 08:00 »
Не пости хуйні
Трамп не визнав жодної поразки і не буде цього робити. І має рацію..

CNN розповсюджує..

Дай Бог щоб переможець здобув перемогу у чесних виборах  :smiley24:
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8284
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #385 : Листопада 24, 2020, 09:15:13 09:15 »
Выборы в США: Трамп готов передать власть Байдену, но есть один нюанс Трамп уже поручил начать передачу власти сегодня, 09:08 Автор: Владимир Лавский Президент США Дональд Трамп сообщил, что отдал распоряжение главе Управления общих служб США (GSA) Эмили Мерфи о начале процесса передачи дел Джо Байдену. Об этом написал Трамп на своей странице в твиттере.

"Я хочу поблагодарить Эмили Мерфи из GSA за ее стойкую верность и лояльность нашей стране. Она подвергалась харассменту, угрозам и унижению — и я больше не хочу видеть это по отношению к ней, ее семье и сотрудникам GSA. Наша борьба в судах продолжается и я уверен, что наша битва будет выиграна. Не смотря на это, в интересах нашей страны, я рекомендовал Эмили и ее команде сделать все необходимое для соблюдения протоколов. Своей команде я сказал то же самое", — заявил Трамп.

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #386 : Листопада 24, 2020, 04:30:44 16:30 »
Выборы в США: Трамп готов передать власть Байдену, но есть один нюанс Трамп уже поручил начать передачу власти сегодня, 09:08 Автор: Владимир Лавский Президент США Дональд Трамп сообщил, что отдал распоряжение главе Управления общих служб США (GSA) Эмили Мерфи о начале процесса передачи дел Джо Байдену. Об этом написал Трамп на своей странице в твиттере.

"Я хочу поблагодарить Эмили Мерфи из GSA за ее стойкую верность и лояльность нашей стране. Она подвергалась харассменту, угрозам и унижению — и я больше не хочу видеть это по отношению к ней, ее семье и сотрудникам GSA. Наша борьба в судах продолжается и я уверен, что наша битва будет выиграна. Не смотря на это, в интересах нашей страны, я рекомендовал Эмили и ее команде сделать все необходимое для соблюдения протоколов. Своей команде я сказал то же самое", — заявил Трамп.

Ця хуйня вже стала нормою в країні.

Найбільша проблема в тому, що американська судова система дуже неефективна коли мова заходить про політичні конфлікти всередині країни. Зокрема щодо фальсифікації президентських виборів. В Україні в 2004 рішення було знайдено дуже просто - нові вибори. В США подібне неможливе в принципі. А сподівання на те, що Александер Гамільтон був правий, і суди і колегія виборців вирішать проблему - марні.

Здавалося б що простіше ніж провести повторне голосування за президента в тих штатах, де виявлено найбільші порушення - Невада, Джорджія, Пенсильванія, Мічіган, і Вісконсин? - Але це неможливо, закони такоої можливості не дають. Хоча в Джорджії, наприклад, можна переголосовувати вибори до сенату США.

Коротше - бардак повний, чим і скористалися демократи.  :weep:
« Останнє редагування: Листопада 24, 2020, 04:35:05 16:35 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #387 : Листопада 24, 2020, 06:09:43 18:09 »
Ситуацію в Штатах порівнювати з ситуацією в Україні 2004= це тупа примітивна маніпуляція...... Україна тільки но вилізла з совкового минулого..... Устрій унітарний, дуже централізований...... Влада совкова...... . Відчувши загрозу втратити влади вони на повну катушку застосували державний адмінресурс для фальшування виборів........ Якась ментовська шишка навіть казала своїм - зробимо вибори бухатимемо три дні........ І Навіть з цим всим їм вдалося лише трішички перехилити ваги в сторону хряка
В штатах нічого цього нема........


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #388 : Листопада 24, 2020, 06:55:21 18:55 »
Ситуацію в Штатах порівнювати з ситуацією в Україні 2004= це тупа примітивна маніпуляція...... Україна тільки но вилізла з совкового минулого..... Устрій унітарний, дуже централізований...... Влада совкова...... . Відчувши загрозу втратити влади вони на повну катушку застосували державний адмінресурс для фальшування виборів........ Якась ментовська шишка навіть казала своїм - зробимо вибори бухатимемо три дні........ І Навіть з цим всим їм вдалося лише трішички перехилити ваги в сторону хряка
В штатах нічого цього нема........

В штатах все це є.  Ти на острові живеш?
If you are going through hell, keep going.

Offline andronchik

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1742
  • Стать: Чоловіча
  • Херсон
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #389 : Листопада 24, 2020, 06:59:13 18:59 »
Масове, зкоординоване фальшування, різноманітними засобами, що проводиться опозицією - це взагалі ноу-хау Додіка.
Причому все проходить не залишаючі слідів. Тільки пости у Твітері, та таблиці і "графіки"  на скріншотах екранів  :gigi:
Мы верим в бога, они - в Путина.