Автор Тема: Аналіз президентських виборів в США  (Прочитано 51529 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #840 : Липня 09, 2021, 10:01:31 22:01 »
Ні, те шо трамп вимушував джастіс департмент робити фішинг експідішин на журналістів та конгресменів - це також ненормально.....

.... зате риболовна експедиція нью-йоркских прокурорів, котрі раптом зацікавилися бізнесами одного чювака, котрі раніше їх абсолютно не цікавили, поки він не попиздував у політику - це правильно і кошерно, бо "ето ж другоє".  :super:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #841 : Липня 09, 2021, 10:07:46 22:07 »
.... зате риболовна експедиція нью-йоркских прокурорів, котрі раптом зацікавилися бізнесами одного чювака, котрі раніше їх абсолютно не цікавили, поки він не попиздував у політику - це правильно і кошерно, бо "ето ж другоє".  :super:

Вони не "раптом зацікавились"...... Вони розпочали кримінальну справу за подачею Мюллера........, Так що мимо.......

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #842 : Липня 09, 2021, 10:19:00 22:19 »
Вони не "раптом зацікавились"...... Вони розпочали кримінальну справу за подачею Мюллера........, Так що мимо.......

Ага...


Here are the facts - actual, confirmed facts - that shape their perspective: 1) The FBI/etc spied on the 2016 Trump campaign using evidence manufactured by the Clinton campaign. We now know that all involved knew it was fake from Day 1 (see: Brennan's July 2016 memo, etc). 3/x

These are Tea Party people. The types who give their kids a pocket Constitution for their birthday and have Founding Fathers memes in their bios. The intel community spying on a presidential campaign using fake evidence (incl forged documents) is a big deal to them. 4/x

Everyone involved lied about their involvement as long as they could. We only learned the DNC paid for the manufactured evidence because of a court order. Comey denied on TV knowing the DNC paid for it, when we have emails from a year earlier proving that he knew. 5/x

This was true with everyone, from CIA Dir Brennan & Adam Schiff - who were on TV saying they'd seen clear evidence of collusion w/Russia, while admitting under oath behind closed doors that they hadn't - all the way down the line. In the end we learned that it was ALL fake. 6/x

At first, many Trump ppl were worried there must be some collusion, because every media & intel agency wouldn't make it up out of nothing. When it was clear that they had made it up, people expected a reckoning, and shed many illusions about their gov't when it didn't happen. 7/x

We know as fact: a) The Steele dossier was the sole evidence used to justify spying on the Trump campaign, b) The FBI knew the Steele dossier was a DNC op, c) Steele's source told the FBI the info was unserious, d) they did not inform the court of any of this and kept spying. 8/x

Trump supporters know the collusion case front and back. They went from worrying the collusion must be real, to suspecting it might be fake, to realizing it was a scam, then watched as every institution - agencies, the press, Congress, academia - gaslit them for another year. 9/x

Worse, collusion was used to scare people away from working in the administration. They knew their entire lives would be investigated. Many quit because they were being bankrupted by legal fees. The DoJ, press, & gov't destroyed lives and actively subverted an elected admin. 10/x

This is where people whose political identity was largely defined by a naive belief in what they learned in Civics class began to see the outline of a Regime that crossed all institutional boundaries. Because it had stepped out of the shadows to unite against an interloper. 11/x

GOP propaganda still has many of them thinking in terms of partisan binaries, but A LOT of Trump supporters see that the Regime is not partisan. They all know that the same institutions would have taken opposite sides if it was a Tulsi Gabbard vs Jeb Bush election. 12/x

It's hard to describe to people on the left (who are used to thinking of gov't as a conspiracy... Watergate, COINTELPRO, WMD, etc) how shocking & disillusioning this was for people who encourage their sons to enlist in the Army, and hate ppl who don't stand for the Anthem. 13/x

They could have managed the shock if it only involved the government. But the behavior of the corporate press is really what radicalized them. They hate journalists more than they hate any politician or gov't official, because they feel most betrayed by them. 14/x

http://ukrpravda.net/index.php?topic=62620.60
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #843 : Липня 09, 2021, 10:41:46 22:41 »
Бля, Юкі, застрель Іудушку  :smilie9:

Нахуй тут ці простирадла з якоюсь беззмістовною хуйнею ?   :fp2

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #844 : Липня 09, 2021, 10:42:02 22:42 »
Ага...



 :smilie8:
взагалі зовсім інша історія

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #845 : Липня 09, 2021, 11:08:35 23:08 »
Бля, Юкі, застрель Іудушку  :smilie9:

Нахуй тут ці простирадла з якоюсь беззмістовною хуйнею ?   :fp2

Павєл Фьодровічь, що ви такий нєрвний... Я розумію, все життя в лакеях пройшло, але ж треба якось триматися.
Нєхарашо, Павєл Фьодорвічь..
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #846 : Липня 10, 2021, 02:10:47 02:10 »
Вони не "раптом зацікавились"...... Вони розпочали кримінальну справу за подачею Мюллера........, Так що мимо.......

Якого Мюлера? Хуйню з "emoluments" і "недооцінкою нерухомості" почали мусолити ще до січня 2017, коли Мюлєр ще у свого папки на кінці хуя краплею бовтався (фігурально).  :eyes:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #847 : Липня 10, 2021, 02:58:14 02:58 »
Якого Мюлера? Хуйню з "emoluments" і "недооцінкою нерухомості" почали мусолити ще до січня 2017, коли Мюлєр ще у свого папки на кінці хуя краплею бовтався (фігурально).  :eyes:

Під час свого розслідування щось там накопав та передав це південному дістрікту бо воно виходило за рамки його компетенції........

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #848 : Липня 10, 2021, 03:24:47 03:24 »
Під час свого розслідування щось там накопав та передав це південному дістрікту бо воно виходило за рамки його компетенції........

Мюлер тільки почав працювати у травні 2017, а риболовля почалася задовго навіть до початку його роботи, не кажучи вже про появу хочаб проміжних результатів. І нічого ані про "emolument"s, ані про "недооцінку нерухомості заради уходу від податків" у Мюлера не було. Єдиний, кого було рекомендовано звинуватити податкових справ за результатами мюлеровских росзлідувань - Манахворт.  UPD. Ще Кохен.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #849 : Липня 10, 2021, 03:44:35 03:44 »
Мюлер тільки почав працювати у травні 2017, а риболовля почалася задовго навіть до початку його роботи, не кажучи вже про появу хочаб проміжних результатів. І нічого ані про "emolument"s, ані про "недооцінку нерухомості заради уходу від податків" у Мюлера не було. Єдиний, кого було рекомендовано звинуватити податкових справ за результатами мюлеровских росзлідувань - Манахворт.  UPD. Ще Кохен.

Майкл Кохен - це і є південний дістрікт, якому Мюллер передав інфу про купівлю мовчання стормі деніелз.......
Стосовно оборудки з вартістю валсності - пам'ятаю це жваво обговорювалось на якихось слуханнях в конгресі........  Якщо щось підозріле вилазе на подібних слуханнях - прокуратура завжди відкрива карну справу..........

Так що все мимо..........

Добре, допоможу....... Катавасія з Картером Пейджем та Флинном трохи нагадує фішинг............. Але, якщо взяти до уваги рівень їх законтаченності з кацапами - то все таки я схиляюсь до думки що то була звичайна контршпигунська операція.......... 

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19194
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #850 : Липня 10, 2021, 04:51:16 04:51 »
Майкл Кохен - це і є південний дістрікт, якому Мюллер передав інфу про купівлю мовчання стормі деніелз.......
Стосовно оборудки з вартістю валсності - пам'ятаю це жваво обговорювалось на якихось слуханнях в конгресі........  Якщо щось підозріле вилазе на подібних слуханнях - прокуратура завжди відкрива карну справу..........

Так що все мимо..........

Добре, допоможу....... Катавасія з Картером Пейджем та Флинном трохи нагадує фішинг............. Але, якщо взяти до уваги рівень їх законтаченності з кацапами - то все таки я схиляюсь до думки що то була звичайна контршпигунська операція..........

Що "мимо"? Це все стосується "кацапського розслідування", а я тобі про риболовлю стосовно "заниження оцінки" і "emoluments", котрі до розслідування Мюллера не мають жодного стосунку, АЛЬО! Я ж тобі повільно надрукував: два податкових питання, котрі були нариті Мюлером - махлювання Манахворта з його особистими податками і Коена з його особистими податками. Пиздець!

Ти придюрюєшся, чи тебе мажка з сєвою покусали?  :smilie11:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #851 : Липня 10, 2021, 05:26:56 05:26 »
Що "мимо"? Це все стосується "кацапського розслідування", а я тобі про риболовлю стосовно "заниження оцінки" і "emoluments", котрі до розслідування Мюллера не мають жодного стосунку, АЛЬО! Я ж тобі повільно надрукував: два податкових питання, котрі були нариті Мюлером - махлювання Манахворта з його особистими податками і Коена з його особистими податками. Пиздець!

Ти придюрюєшся, чи тебе мажка з сєвою покусали?  :smilie11:

Який то фішинш "emoluments".....  :fp2 Воно взагаліі саме прийшло до ФБР та всих нас...... Тупо президент просував свої готелі......
Стосовно оцінки - я ж сказав - не знаю коли це сплило, але на слуханнях це мусувалось завзято......... Звичайно прокуратура мусить розслідувати все що спливає на слуханнях.......

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #852 : Липня 13, 2021, 06:34:34 18:34 »
Ось надибав дуже цікавий сайт:

https://www.theprofessorsrecord.com/

Evidence showing your election was stolen can be found here:
7 HOURS of video on election integrity analysis from Regent University HERE:


https://www.regent.edu/misc/analyzing-american-election-integrity/

Affidavits, video, and other resources can be found HERE: 
 
hereistheevidence.com
 
https://www.electionevidence.com/

Analysis by Peter Navarro (The Navarro Report) can be found HERE: 
https://www.dropbox.com/s/584r7xtnngauc4t/The%20Navarro%20Report%20Vol%20I%2C%20II%2C%20III%20-%20Feb.%202%2C%202021.pdf?dl=0

Legal analysis of 80+ lawsuits and links to court filings can be found HERE:

wiseenergy.org/Energy/Election/2020_Election_Cases.htm

Letter to Senators w-exhibits..pdf (dropbox.com)

"Scientific Proof": https://scientificproof.fyi/

MYSTERY BONUS TAB: https://www.bitchute.com/video/DYlb92zMkj41/
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #853 : Липня 13, 2021, 07:26:04 19:26 »
В Джорджії сьогодні була цікава презентація з конкретними даними про фальсифікацію підрахунку голосів:

https://twitter.com/i/status/1414983014082297859

Виглядає так, що в цьому штаті вже ніщо не спинить аудит, і виникає реальна можливість десертифікації результатів виборів до Сенату.
Якщо таке станеться, то до кінця року Демократи в Сенаті США втратять більшість.
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #854 : Липня 13, 2021, 08:03:19 20:03 »
Іудушка, вже заіпав тут тупу пургу від бидланівців нести. 

В Арізоні не презентації-хуяції хер зна про що, а безпосередній аудит. Тобто перевірка, яка вже хз коли мала завершитись, всі сили трампопідарасні на ній сконцентровані.

І чьо ? Звично для секти рудого обісрались ?   :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #855 : Липня 13, 2021, 08:18:00 20:18 »
Іудушка, вже заіпав тут тупу пургу від бидланівців нести. 


Чо, а мені прикольно спостерігати як тужиться ....... "Ну от - от доведуть що вибори вкрадені....... ну ще трошечки і от от доведуть ...."  :smilie7:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #856 : Липня 13, 2021, 08:42:45 20:42 »
Чо, а мені прикольно спостерігати як тужиться ....... "Ну от - от доведуть що вибори вкрадені....... ну ще трошечки і от от доведуть ...."  :smilie7:

Ти б йому по кумполу трохи надавав, щоб дешеве пропагандонство тут не розводив нон-стоп   :fp2

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #857 : Липня 13, 2021, 09:19:41 21:19 »
Іудушка, вже заіпав тут тупу пургу від бидланівців нести. 

В Арізоні не презентації-хуяції хер зна про що, а безпосередній аудит. Тобто перевірка, яка вже хз коли мала завершитись, всі сили трампопідарасні на ній сконцентровані.

І чьо ? Звично для секти рудого обісрались ?   :smilie7:

Павєл Фьодоровічь, ну шо ви так нервуєте?
Якщо по суті не можете сказати, то ідіть у сраку і сидіть там.
Або читайте відомий роман де ви є фігурант.
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #858 : Липня 13, 2021, 09:22:53 21:22 »
Чо, а мені прикольно спостерігати як тужиться ....... "Ну от - от доведуть що вибори вкрадені....... ну ще трошечки і от от доведуть ...."  :smilie7:

Ніхто не тужиться.
Люди працюють наполегливо незважаючи на залякування і брехню.
А я подаю вам як це відбувається.
Вас губить типова українська звичка - ніколи не докопуватися до суті. Через лінощі мізків. Або через природню нездатністю збагнути щось те, в чому вас не видресирували...  :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #859 : Липня 13, 2021, 09:38:35 21:38 »
Павєл Фьодоровічь, ну шо ви так нервуєте?
Якщо по суті не можете сказати, то ідіть у сраку і сидіть там.
Або читайте відомий роман де ви є фігурант.

Іудушка, хуй тебе знає, про що ти пиздиш, якісь Фьодоровичі  :smilie11:

За Яником скучив, чи що   :weep:

Але бидланська тупа пропаганда йде нахер

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #860 : Липня 13, 2021, 09:58:48 21:58 »
Іудушка, хуй тебе знає, про що ти пиздиш, якісь Фьодоровичі  :smilie11:

За Яником скучив, чи що   :weep:

Але бидланська тупа пропаганда йде нахер

Павєл Фьодоровічь Смєрдяков.  :smilie3:


Павєл Фьодоровічь, я вам лише факти подаю. Пропаганда - не моє. Якщо це лише не на користь Україні.  :smilie3:
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #861 : Липня 13, 2021, 10:01:17 22:01 »
Пропаганда - не моє.

Нє ну, я розумію що іноді ти цікаву інформацію з іншого світу сюди постиш, але не треба говорити шо пропаганда то не твоє........ я стільки її за тобою вичистив.......  :weep:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #862 : Липня 13, 2021, 10:03:29 22:03 »
Нє ну, я розумію що іноді ти цікаву інформацію з іншого світу сюди постиш, але не треба говорити шо пропаганда то не твоє........ я стільки її за тобою вичистив.......  :weep:

Я пропагую антикомунізм і антикацапізм.
Пропагую також факти і знання.
If you are going through hell, keep going.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #863 : Липня 13, 2021, 10:05:41 22:05 »
Я пропагую антикомунізм і антикацапізм.
Пропагую також факти і знання.

Поки що я бачив лише пропаганду за трумпізм та проти опонентів трумпізму..............

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #864 : Липня 13, 2021, 10:07:03 22:07 »
Поки що я бачив лише пропаганду за трумпізм та проти опонентів трумпізму..............

Ці вже in full panic mode...
 :fp2 :fp2 :fp2

https://twitter.com/i/status/1415023402973372418
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #865 : Липня 14, 2021, 07:09:13 07:09 »
Йосип повторив слова Йосипа Віссаріоновича і злив секрет виборів президента..  :laugh: :laugh: :laugh:

https://twitter.com/i/status/1415024546269257737
If you are going through hell, keep going.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #866 : Липня 14, 2021, 07:14:37 07:14 »
Як там перерахунок в Арізоні ?   :smilie7:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #867 : Липня 14, 2021, 07:25:44 07:25 »
Як там перерахунок в Арізоні ?   :smilie7:
На счётах рахують... )))
 :)

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #868 : Липня 14, 2021, 04:39:43 16:39 »
Колишній адвокат США в штаті Пенсільванія каже, що Барр наказав йому не розслідувати можливі фальсифікації виборців

Барр "наказав мені не робити жодних публічних заяв або публікувати будь-які прес-релізи щодо можливих порушень виборів", - написав МакСвейн. "Мені також було дано розпорядження передати серйозні звинувачення Генеральному прокурору для розслідування - тому самому державному прокурору, який вже заявив, що ви не можете перемогти".

Максвейн, який працював адвокатом США у Східному окрузі Пенсільванії з квітня 2018 року по січень 2021 року, написав, що не згоден з директивами, отриманими від генерального прокурора, але тим не менше виконував накази.

https://justthenews.com/politics-policy/all-things-trump/letter-former-us-attorney-alleges-barr-instructed-him-not?utm_campaign=ligthouse&utm_content=former-us-attorney-pa-says-barr-ordered-him-not-investigate-potential-voter-fraud&utm_source=social-jsr&utm_medium=twitter


Bill McSwain
@McSwainPA
(1 of 2) Everything in my 6/9/21 letter to President Trump is 100% true. I have a lifetime reputation for honesty that is beyond reproach. If Bill Barr wants to run to WaPo to complain about me telling the truth, that’s OK – it doesn’t bother me.


« Останнє редагування: Липня 14, 2021, 04:43:56 16:43 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46594
  • Never give in!
Re: Аналіз президентських виборів в США
« Reply #869 : Липня 14, 2021, 07:54:48 19:54 »
Джорджія... :gigi: :gigi: :gigi:

If you are going through hell, keep going.