Автор Тема: В Україні вводиться трудова повинність в умовах воєнного стану, - Кабмін  (Прочитано 3785 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4221
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
У зв’язку із ситуацією, що склалася на Сході країни, Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні вніс зміни до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

Зокрема, наголосила Людмила Денісова, відтепер у Порядку визначено термін „трудова повинність”, який означає, що громадяни залучатимуться до примусового виконання робіт оборонного характеру, а також до ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру у період мобілізації та воєнного часу без обов’язкової згоди.

Міністр зазначила, що також уточнено категорії осіб, які можуть залучатися для виконання таких робіт, шляхом охоплення тих громадян, які забезпечують себе роботою самостійно.

[ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОГО ПОЛІТИКИ]

* * *

Я щось не вкурив - це прийняли НА ВИПАДОК воєнного стану, чи в нас ВЖЕ воєнний стан ?  :eyes:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline Darth Vader

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10005
  • Fuck Tha Police
на случай военного положения. а его никто еще не вводил
Welcome to the Dark Side of the Force

Offline Зденик

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4221
  • Стать: Чоловіча
  • https://sl8.online/invite/LRPOdQ
    • СЛЕЙТ (Sl8)
на случай военного положения. а его никто еще не вводил

То я теж десь так подумав, хоча з інфи це якось однозначно не випливає ....
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Offline server error

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2109
  • Стать: Чоловіча
Та вони самі вже запутались  - чи то  АТО  чи то війна ...

А взагалі -то  гівнюки   -  замість того  щоб  підняти інтузіазм народу  своїми законами лишень прибивають  народні маси ...

І після цього, що ви тут прочитали, мені забороняють порпатись в носі !?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У зв’язку із ситуацією, що склалася на Сході країни, Кабінет Міністрів на сьогоднішньому засіданні вніс зміни до Порядку залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану. Про це повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

Зокрема, наголосила Людмила Денісова, відтепер у Порядку визначено термін „трудова повинність”, який означає, що громадяни залучатимуться до примусового виконання робіт оборонного характеру, а також до ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру у період мобілізації та воєнного часу без обов’язкової згоди.

Міністр зазначила, що також уточнено категорії осіб, які можуть залучатися для виконання таких робіт, шляхом охоплення тих громадян, які забезпечують себе роботою самостійно.

[ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОГО ПОЛІТИКИ]

* * *

Я щось не вкурив - це прийняли НА ВИПАДОК воєнного стану, чи в нас ВЖЕ воєнний стан ?  :eyes:
Ну, этого и следовало ожидать: ЕС не сильно дает бабло на восстановление восточных регионов, а разбирать завалы и восстаналивать шахты... кому то же надо.
Да и что есть "на случай войны", когда с нашей стороны уже с полгода идет эта самая война, а со стороны агрессора, читай, России - её как бы нет.
Что то тут Денисова не договаривает: или это недаработка с иными министерствами и ведомствами (трудоустройство, зарплата, сух. паёк... ) или же...  очень хорошо вовремя сляпаный "закон", который на руку кандидатам на выборах в ВР.
Если то, что предлагает Денисова... будет УЖЕ запущено, то маловероятно, что команда Сени и Ко доживет свой срок до конца года: определяя систему запуска такого законопроекта (он еще должен пройти в Раде, как Закон, а не "Постанова Уряду"...) есть немало вопросов в отношении порядка лиц, кто имеет право или же ДОЛЖЕН работать, кто ХОЧЕТ или кого насильно заставят...
Кстати,Ю как, собственно, вяжется такой типа закон людям творчесикх профессий, которые работают вне фирм и офисов, по Договорам с "Заказчиком" или иным путём?
Словом, к Денисовой... УЖЕ не мало вопросов.
И не факт, что её инициатива... кого то всерьёз затронет: очередное словоблудие перед выборами в ВР. :smilie7:   
« Останнє редагування: Вересня 24, 2014, 09:12:37 09:12 від Бувалий »

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча

он еще должен пройти в Раде, как Закон, а не "Постанова Уряду"...)
Приймуть аж бігом. Тільки чи виживуть після цього?

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Пропозиція: якщо людина не може бути присутньою через зайнятіть чи з ін. причин, то сплачує певну суму.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Пропозиція: якщо людина не може бути присутньою через зайнятіть чи з ін. причин, то сплачує певну суму.
Правильное решение: Майдан им в помощь. :upa
Сколько мы уже там для Армии через мобильные СМС собрали?.. :upa

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Люди, мене нудить від вашого скимлення...Ви ж свою державу відбудовуєте, а не чужу...
Вважаю це чудовою ініціативою й з задволенням допомагатиму, чим зможу своїй країні...
А ви все дрімаєте, все когось чекаємо, щоб за нас робили... Кого чекаємо? Москалів?
Ніхто крім нас не буде нічого для нас робити. Коли вже до вас дійде... Жертви ви тоталітарної радянської системи..З дитинства привчені, щоб хтось за вас все вирішував...так зручніше ніякої відповідальності, не треба зайвого напружуватись....Правда ж, нитіки ви мої?
Тьху, гидко й читати!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Люди, мене нудить від вашого скимлення...Ви ж свою державу відбудовуєте, а не чужу...
Вважаю це чудовою ініціативою й з задволенням допомагатиму, чим зможу своїй країні...
А ви все дрімаєте, все когось чекаємо, щоб за нас робили... Кого чекаємо? Москалів?
Ніхто крім нас не буде нічого для нас робити. Коли вже до вас дійде... Жертви ви тоталітарної радянської системи..З дитинства привчені, щоб хтось за вас все вирішував...так зручніше ніякої відповідальності, не треба зайвого напружуватись....Правда ж, нитіки ви мої?
Тьху, гидко й читати!
Не стоит путать понятия "ТРУДОВАЯ ПОВИННОСТЬ" с "ЭКНТУЗИАЗМОМ" и "ПАТРИОТИЗМОМ". :upa

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Не стоит путать понятия "ТРУДОВАЯ ПОВИННОСТЬ" с "ЭКНТУЗИАЗМОМ" и "ПАТРИОТИЗМОМ". :upa

ентузіазм то взагалі річь не дуже гарна
а патріотизму тут ні до чого

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Не стоит путать понятия "ТРУДОВАЯ ПОВИННОСТЬ" с "ЭКНТУЗИАЗМОМ" и "ПАТРИОТИЗМОМ". :upa

ентузіазм то взагалі річь не дуже гарна
а патріотизму тут ні до чого
Ну, как же...
На энтузиазме... СССР после войны строился...
А вы говорите "нi до чого".
Ну, как вариант - могут зеков нагнать.
Но студ. строй отряды, как в 70-80 г.г... - только в кино.
Во всё этом... вижу.... экономию бабла, которое по-тихому... уйдет на новые хатынки олигархов в своих "Межигорьях". :smiley14:

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Яка різниця, якщо і те, і те приносить користь моїй країні...А чому, скажіть тільки волонтери повинні горбатитись на нас усіх?...І вам би не завадило трішки дупою потрясти - корисно для здоров'я..в усякому випадку корисніше, ніж шмарклі на форумах розводити й владу ганити...
Я ініціативу нашого уряду підтримую!

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Яка різниця, якщо і те, і те приносить користь моїй країні...А чому, скажіть тільки волонтери повинні горбатитись на нас усіх?...І вам би не завадило трішки дупою потрясти - корисно для здоров'я..в усякому випадку корисніше, ніж шмарклі на форумах розводити й владу ганити...
Я ініціативу нашого уряду підтримую!
Так вы и езжайте...
Если данная инициатива противоречит КЗОТу, тогда нужно КЗОТ менять.
Но пока на Востоке идет война (или АТО - как вариант) - не вижу смысла Денисовой что-то предлагать. :smiley14:

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Я ініціативу нашого уряду підтримую!
Та ну его нах этот уряд, что азаров что сеня одно и тоже, пора менять.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Я ініціативу нашого уряду підтримую!
Та ну его нах этот уряд, что азаров что сеня одно и тоже, пора менять.
+ в карму! :smiley15:
Популизм чистой воды. :smiley14:

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
Люди, мене нудить від вашого скимлення...Ви ж свою державу відбудовуєте, а не чужу...
Вважаю це чудовою ініціативою й з задволенням допомагатиму, чим зможу своїй країні...
А ви все дрімаєте, все когось чекаємо, щоб за нас робили... Кого чекаємо? Москалів?
Ніхто крім нас не буде нічого для нас робити. Коли вже до вас дійде... Жертви ви тоталітарної радянської системи..З дитинства привчені, щоб хтось за вас все вирішував...так зручніше ніякої відповідальності, не треба зайвого напружуватись....Правда ж, нитіки ви мої?
Тьху, гидко й читати!

Підтримую повністю

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Люди, мене нудить від вашого скимлення...Ви ж свою державу відбудовуєте, а не чужу...
Вважаю це чудовою ініціативою й з задволенням допомагатиму, чим зможу своїй країні...
А ви все дрімаєте, все когось чекаємо, щоб за нас робили... Кого чекаємо? Москалів?
Ніхто крім нас не буде нічого для нас робити. Коли вже до вас дійде... Жертви ви тоталітарної радянської системи..З дитинства привчені, щоб хтось за вас все вирішував...так зручніше ніякої відповідальності, не треба зайвого напружуватись....Правда ж, нитіки ви мої?
Тьху, гидко й читати!

Підтримую повністю
:super: :smiley14: :upa

Offline Sudar

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 880
А скільки в Україні пенсіонерів, які отримують  державні пенсії з сорока років і якім ще не виповнилося 60?
Вони входять до категорії осіб, які можуть залучатися для виконання таких робіт?
Чи такі звільнені від залучення?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А скільки в Україні пенсіонерів, які отримують  державні пенсії з сорока років і якім ще не виповнилося 60?
Вони входять до категорії осіб, які можуть залучатися для виконання таких робіт?
Чи такі звільнені від залучення?
Я бы в первую очерель туда весь Ген. штаб отправил, что бы эти жопо-гревы... сами брали лопаты в руки.
Затем и саму Денисову: сильно умная "плодить" пустые "Законы" в канун выбров в ВР. :smiley14:

Offline авжеж

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1307
Є цікавий нюанс - ПРИМУШУВАТИ когось щось робити, і СПРИЯТИ, щоб це щось було зроблено  :smilie7:

Примусова праця - рабська праця, чи я помиляюсь? Ефективність такої праці яка?
Кожен українець повинен вбити москаля - у собі.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Є цікавий нюанс - ПРИМУШУВАТИ когось щось робити, і СПРИЯТИ, щоб це щось було зроблено  :smilie7:

Примусова праця - рабська праця, чи я помиляюсь? Ефективність такої праці яка?
Примусова праця - суто для эеков, ибо у них долгий срок "исправления".
Неужели Денисова не видит разницы или же правильная терминология в написании законопроектов... это не для гос. чиновников?
Если государство планиурет привлеч население на работу, пусть тогда какие то гарантии и льготы даст.
Что то я не видел в указанном Денисовой Постанове Уряду ни каких условий.
Время дармовой халявы... хороши на огороде или у родственника на даче.
А когда государство берет на себя ответственность... то так надо прописать в документе... :smiley14:   

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Отело і бувалий, я бучу у вас така філософія, що хай інші воюють, гинуть, волонтери спину гнуть, а я буду длубатись у носі за компом і критикувати владу та ДБ. А самому дупу товсту лінь на пару годин на тиждень підняти!
Вам самим не гидко від свого мізерного життя!!!!
Це філософія лузерів  і невдах!

Offline Jolly Fall

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2460
Отело і бувалий, я бучу у вас така філософія, що хай інші воюють, гинуть, волонтери спину гнуть, а я буду длубатись у носі за компом і критикувати владу та ДБ. А самому дупу товсту лінь на пару годин на тиждень підняти!
Вам самим не гидко від свого мізерного життя!!!!
Це філософія лузерів  і невдах!

+1
только хотел написать

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037