Автор Тема: Це - пипець якийсь. читайте Україна, розділ форуму  (Прочитано 62854 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline эЛКа

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 267
  • Я - Юльок!
:smilie2: Теория вероятности допускает, что ФЭРовцы могли быть не ФЭРовцами, а забанеными фуповцами и так вот случайным образом дисскутировать в выбранной ими ветке..Чем они вызвали такую резкость модера??
Мы настолько не фуповцы, что даже не интересуемся, кто это. И вообще, есть надежда, что мы вскоре станем не "они", если, конечно, позволите.

Да просто берите и пишите, без они, мы, и прочих слложностей,
Главное ни у кого никаких резрешений не спрашивайте, а кто будет говротиь что он "Дед Советской Армии, и без пяти минут дембель", смело посылайте по известному адресу,

отут згодна на сто відсотків.))
беріть і відкрийте тепер нову гілочку(тред) і спілкуйтеся там.
от жеж культурні люди -в прихожке топчуцця)))
так приємно бачити.

нє, не те що в прихожке, а те, що культурні.
ностальжи.....)))
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 09:55:34 21:55 від эЛКа »

Offline Вуйко 3 Бандерштату

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Вау !
Оце так тусовка .
Я з 2004 року подібного вибуху користувачів - не знав на жодному ресурсі !

Адмін , Дрейк і Аскольд мусьть розуміти Шанс - який більше ніколи не випаде .

Не можна  рубати з плеча чи якісь категорично-прості висновки робити .

ну і в принципі - стара компанія має право десь собі у своїй кімнаті погутарити .

Мдее ..
будьте уважні .. як каже отець між розділами проповіді ...

 :eyes:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Сделайте им русский интерфейс
===========
А вот это лишнее, я считаю. А то потом точно форумный "Крым" начнется.

Ну да, конечно. Язык знаешь, понимаешь, но пользоваться им нельзя. Непатриотично. Машины тоже украинские покупаешь и продукты тоже есть только незалежные?

Зачем покупать зависимые продукты и машины? Че за берд?

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Аскольд розмовляє російською??? Це точно він?

Offline Кру_Элл

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9540
  • Стать: Жіноча
  • Миколаїв - місто корабелобандерівців.
:smilie2: Теория вероятности допускает, что ФЭРовцы могли быть не ФЭРовцами, а забанеными фуповцами и так вот случайным образом дисскутировать в выбранной ими ветке..Чем они вызвали такую резкость модера??
Мы настолько не фуповцы, что даже не интересуемся, кто это. И вообще, есть надежда, что мы вскоре станем не "они", если, конечно, позволите.

Да просто берите и пишите, без они, мы, и прочих слложностей,
Главное ни у кого никаких резрешений не спрашивайте, а кто будет говротиь что он "Дед Советской Армии, и без пяти минут дембель", смело посылайте по известному адресу,

отут згодна на сто відсотків.))
беріть і відкрийте тепер нову гілочку(тред) і спілкуйтеся там.

А якщо нас знову сокиркою модераторською і в новій темі?  :shuffle:
Я не замкнутый, просто мои социальные навыки где-то на уровне фисташки без трещинки

Offline Кисятиновна

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 29
  • Стать: Жіноча
Сделайте им русский интерфейс

перетопчуться...
коли вони, українці, писали на Екслері, то писали російською.
чому тут ми для росиян, за фактом окупантів, маємо робити їм преференції з мовою?

 
Трохи дивно таке читати. Мені здається, перш ніж робити висновки, варто вникнути і трохи почитати. Так, серед тих, хто прийшов, є російськомовні люди, які хочуть спілкуватись про українську політику без купюр. Можливо дехто з них буде казати речі, які вам не подобаються. Але при цьому у вас виникає можливість донести до них свою думку.

На мій погляд, таке відношення повторює помилку, якої українська влада та ЗМІ припустились на півдні та сході України, чіпляючись за мовлення на українській, замість того, щоб будь-якою, нехай російською мовою, доносити до людей своє бачення, аби запобігти бажанню дивитись Росію24 та інші засоби гебельсовської пропаганди лише тому, що вони говорять на зрозумілій їм мові. Наслідки цих промахів ми можемо спостерігати на проросіійських мітингах. Навіть розуміючи, що підбурюють їх провокатори, не можна не бачити, що є певна кількість українських громадян, які підтримують ті ідеї.

Ніхто з "ферівських біженців", звідки б вони не були, не просив російського інтерфейсу. Одне прохання, дати можливіть спілкуватись в темі, що закрили. Розмістити її можна в будь-якому зручному адміністрації підфорумі.
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 10:02:29 22:02 від Кисятиновна »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Мы обойдёмся без русского интерфейса, если вообще модератор позволит писАть.

Наскільки я розумію, Дрейк закрила гілку зовсім не для того що би завадити вам тут писати.
Пишіть собі.
Причина закриття гілки однозначно інша.
Не хочу фантазувати яка, але однозначно вона не спрямована проти нових юзерів.
Дрейк досить адекватна і розважлива, так що думаю причин для хвилюань немає.

Offline Bizon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 898
  • РФ, к югу от Мытищ

Зачем покупать зависимые продукты и машины? Че за берд?
Их легче поглощать и ими управлять.  :rotate:
"Мы х$ярим только светом из любви и доброты" ©

Offline Знак

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 557

[/quote]
А якщо нас знову сокиркою модераторською і в новій темі?  :shuffle:
[/quote]

Мусите перетерпіти , поки ми модеру і адміну не пояснимо що до чого . А ми пояснимо , як тільки вони тут появляться . Так щ оне переживайте , все буде добре

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Аскольд розмовляє російською??? Це точно він?

Я вже помив після того рот з милом, так що все нормально. :)
Чому всіх так шокує, коли я раз на пару років напишу щось російьскою?

Offline Вуйко 3 Бандерштату

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Аскольд розмовляє російською??? Це точно він?

Я вже помив після того рот з милом, так що все нормально. :)
Чому всіх так шокує, коли я раз на пару років напишу щось російьскою?

 :bj :bj :bj :bj :bj  :super: :smilie8:

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
не поняв, ти шо, пан Тімур Литовченко? :smilie10:
Пан до мене звертався?

все зрозумів. аватарки схожі :Prapor2: :smiley15:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

Зачем покупать зависимые продукты и машины? Че за берд?
Их легче поглощать и ими управлять.  :rotate:

Тут все залежить від того, від кого ті машини залежні.
Раптом вони залежні від великого брата.
Або наїшся бананів, і поки в туалет не сходиш, будуть тобою кервуати сомалійські пірати! Ужжоснах!!!

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
Аскольд розмовляє російською??? Це точно він?

Я вже помив після того рот з милом, так що все нормально. :)
Чому всіх так шокує, коли я раз на пару років напишу щось російьскою?
:lol: :Prapor2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline surgeon

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1551
  • Стать: Чоловіча
  • Запоріжжя
все зрозумів. аватарки схожі :Prapor2: :smiley15:
Це тимчасовий аватар.  :Prapor2: 

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
:smilie2: Теория вероятности допускает, что ФЭРовцы могли быть не ФЭРовцами, а забанеными фуповцами и так вот случайным образом дисскутировать в выбранной ими ветке..Чем они вызвали такую резкость модера??
Мы настолько не фуповцы, что даже не интересуемся, кто это. И вообще, есть надежда, что мы вскоре станем не "они", если, конечно, позволите.

Да просто берите и пишите, без они, мы, и прочих слложностей,
Главное ни у кого никаких резрешений не спрашивайте, а кто будет говротиь что он "Дед Советской Армии, и без пяти минут дембель", смело посылайте по известному адресу,

отут згодна на сто відсотків.))
беріть і відкрийте тепер нову гілочку(тред) і спілкуйтеся там.

А якщо нас знову сокиркою модераторською і в новій темі?  :shuffle:

ХЗ я не думаю що причиною закриття гілки було те що вона ваша.
Нажаль я тої гілки не читав, і мені важко про причини її закриття.

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395

Просьба к модераторам персмотреть закрытие ветки. Спасибо за внимание.

Поддерживаю эту просьбу.

ветка снова открыта )

Offline Tango

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1484
  • Норвегия
Сделайте им русский интерфейс

перетопчуться...
коли вони, українці, писали на Екслері, то писали російською.
чому тут ми для росиян, за фактом окупантів, маємо робити їм преференції з мовою?

 
Трохи дивно таке читати. Мені здається, перш ніж робити висновки, варто вникнути і трохи почитати. Так, серед тих, хто прийшов, є російськомовні люди, які хочуть спілкуватись про українську політику без купюр. Можливо дехто з них буде казати речі, які вам не подобаються. Але при цьому у вас виникає можливість донести до них свою думку.

Спасибо на добром слове. На предыдущем ресурсе не было выхода - приходилось терпеть и охранителей, и просто полностью зашореных людей. Но иногда это давало неожиданные результаты и удавалось перебить пропаганду.

Offline Сушка з маком

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 863
  • Дніпропетровськ
ветка снова открыта )
Спасибо!  :Razom:

Offline Astonished

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 213
Ну слава богу, а то аж невдобно было.....

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Сделайте им русский интерфейс

"большинство из нас граждане Украины или украинцы" (с)
я там веточку прочитал, не все украинский понимают.

вспомнилась севастопольская бабушка, которая в аптеке вместо йода купила аммиак и намазала им свои старческие раны :weep: :moskali:

А ще той страшний випадок в Харькові, коли пацан не міг прочитати назви станций українською мовою, і вийти на потрібнй йому зупинці,  і тепер вже другий рік змушений їздити по колу в поїзді метрополітена.
Він писав що його лего впізнати по написані добрими людьми табличці, з порханням про допомогоу, яка починається зі слів "Ми самі нє мєстниє..."

Offline mxm

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10701
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
Шановні старожили та господарі форуму — дякую, що дозволили біля вас притулитись.  :smilie1:
Але з огляду на те, як тут проходить модерація, у мене є деякі сумніви, що лишусь тут надовго — буду говорити лише за себе.
Я, як і більшість з нас, звик, що на неприпустиму поведінку реагує модератор. А виматюкати опонента геройством не вважається.
У нас склалась досить стала компанія (хоч і відносно велика, по вашим міркам). А дискусії в межах жорсткої модерації вишколили багатьох так, що попри скарги на те, що ФЕР надто жорстко поводиться до учасників, "український" тред багато не-учасників читали, як стрічку новин. З коментарями з місць (не менше половини співбесідників на "украінських" тредах — українці), зі зваженною аргументацією, з посиланнями на перевірені джерела.
При чому, читали переважно росіяни або жителі інших країн. Їм важно розібратись в нашій ситуації (нам і самим час від часу важко), особливо на фоні дуже агресивної інформаційної війни.
Як тут вище сказали — ми пішли (частково) звідти лише з однієї причини. Через неприпустимий рівень та формат суперечок було заборонено згадувати дві теми — зовнішню політику України (стосовно Росії включно) та Крим.
Тому не дивно, що тут в першу чергу ми обговорювали саме "россійський" аспект.
І ще, щодо мови.
Нас читали, в основному, ті, кому українську мову зрозуміти важко. Звісно, ми писали не по-українськи з огляду на правила, але так склалось — багато співчуваючих Україні або погано розуміють українську, або взагалі не розуміють.
Сподіваюсь, що мої пояснення були не занадто нудними та принесли хоч якусь користь.
« Останнє редагування: Березня 29, 2014, 10:31:25 22:31 від mxm »

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча

чому тут ми для росиян, за фактом окупантів, маємо робити їм преференції з мовою?
нікуа.
хочуть спілкуватися,  опанувати цей форум? -хай вчать українську))))))))))))))))
це принципово.
тим більше, що їх там більшість українці -кияни...и
і деякий відсоток є росіянчегів.
меншість підкоряється більшості.
Я из Одессы. Украинский понимаю, но писать не могу (в детстве не учила). Меня из украинцев будем вычеркивать?
Завтра я в очередной раз иду на митинг за Единую Украину, как и еще тысячи одесситов, многие из которых говорят на русском. Мы делаем все, чтобы объеденить страну, а тут... Обидно :(

Та пишіть собі любою доступною вам мовою, це жне російський форум, де за використання інших мов банять.
Питання лише в доцільності прикручуванняі російського інтефейсу.
Тим більше що при бажанні, в налаштуваннях можна обрати для себе звичайний англійський інтерфейс, якщо виявиться що український настільки незрозумілий.
Не треба нагнітати, ми в Україні де всі ці питання історично вирішуються досить спокійно і толерантно.

Offline Вуйко 3 Бандерштату

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 127
Аскольд
бери кнопку Модерства
 :smilie8:

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Шановні старожили та господарі форуму — дякую, що дозволили біля вас притулитись.  :smilie1:
Але з огляду на те, як тут проходить модерація, у мене є деякі сумніви, що лишусь тут надовго — буду говорити лише за себе.
Я, як і більшість з нас, звик, що на неприпустиму поведінку реагує модератор. А виматюкати опонента геройством не вважається.
У нас склалась досить стала компанія (хоч і відносно велика, по вашим міркам). А дискусії в межах жорсткої модерації вишколили багатьох так, що попри скарги на те, що ФЕР надто жорстко поводиться до учасників, "український" тред багато не-учасників читали, як стрічку новин. З коментарями з місць (не менше половини співбесідників на "украінських" тредах — українці), зі зваженною аргументацією, з посиланнями на перевірені джерела.
При чому, читали переважно росіяни або жителі інших країн. Їм важно розібратись в нашій ситуації (нам і самим час від часу важко), особливо на фоні дуже агресивної інформаційної війни.
Як тут вище сказали — ми пішли (частково) звідти лише з однієї причини. Через неприпустимий рівень та формат суперечок було заборонено згадувати дві теми — зовнішню політику України (стосовно Росії включно) та Крим.
Тому не дивно, що тут в першу чергу ми обговорювали саме "россійський" аспект.
І ще, щодо мови.
Нас читали, в основному, ті, кому українську мову зрозуміти важко. Звісно, ми писали по-українськи з огляду на правила, але так склалось — багато співчуваючих Україні або погано розуміють українську, або взагалі не розуміють.
Сподіваюсь, що мої пояснення були не занадто нудними та принесли хоч якусь користь.

А може звернутись до адміна що би він зробив вам свій підфорум і ви оберете собі свого модера для того підфорума?
Це мені здається могло би бути непоганим рішенням, багатьох проблем.
Бо ФУП то ще той серпентарій. :)
Колись був випадок, коли лише два фупчега до істерик затролили цілий російський форум. Єгорій не дасть збрехати. :)
Повірте всі ці з вигляду милі люди навколо вас це справжні крокодили. :)
І це ще при тому що тут юльків зараз мало.
Так що людям надто вразливим, дітям, та вагітним жінкам тут може бути не завжди комфортно.
Але тим не менше ми всі чи принаймі переважна біьлшисть дійсно по справжньому раді свіжим учасникам форума. ФУП був надто довго закритим форумом куда було дуже важко попасти, ми надто довго варились в своєму соці.
Наша спільнота потребує вливання свіжої крові.
Тим біьше що кров юльків якась вже зовсім не смачна, а в сРУшних бригадників і зовсім не кров а якась смердяча бодяга.

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
Шановні старожили та господарі форуму — дякую, що дозволили біля вас притулитись.  :smilie1:


Я, як і більшість з нас, звик, що на неприпустиму поведінку реагує модератор. А виматюкати опонента геройством не вважається.
У нас склалась досить стала компанія (хоч і відносно велика, по вашим міркам). А дискусії в межах жорсткої модерації вишколили багатьох так, що попри скарги на те, що ФЕР надто жорстко поводиться до учасників, "український" тред багато не-учасників читали, як стрічку новин. З коментарями з місць (не менше половини співбесідників на "украінських" тредах — українці), зі зваженною аргументацією, з посиланнями на перевірені джерела.

Аналогічна історія сталася і у нас - на Форумі Української правди. І ми так само великим гіртом прийшли на цей форум лише на кілька днів раніше за вас.

Цитувати
При чому, читали переважно росіяни або жителі інших країн. Їм важно розібратись в нашій ситуації (нам і самим час від часу важко), особливо на фоні дуже агресивної інформаційної війни.
Як тут вище сказали — ми пішли (частково) звідти лише з однієї причини. Через неприпустимий рівень та формат суперечок було заборонено згадувати дві теми — зовнішню політику України (стосовно Росії включно) та Крим.
Тому не дивно, що тут в першу чергу ми обговорювали саме "россійський" аспект.
І ще, щодо мови.
Нас читали, в основному, ті, кому українську мову зрозуміти важко. Звісно, ми писали не по-українськи з огляду на правила, але так склалось — багато співчуваючих Україні або погано розуміють українську, або взагалі не розуміють.
Сподіваюсь, що мої пояснення були не занадто нудними та принесли хоч якусь користь.

Ми все чудово розуміємо і всім форумом стали на ваш захист від невмотивованого самодурства новопризначеного лише вчора модератора.

Цитувати
Але з огляду на те, як тут проходить модерація, у мене є деякі сумніви, що лишусь тут надовго — буду говорити лише за себе.

Аналогічні бажання є і в нас - але все таки не будемо поспішати бігти ще кудись, а спробуємо навести лад тут. Долучайтеся :)

Offline qwest

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8395
Шановні старожили та господарі форуму — дякую, що дозволили біля вас притулитись.  :smilie1:
Але з огляду на те, як тут проходить модерація, у мене є деякі сумніви, що лишусь тут надовго — буду говорити лише за себе.
Я, як і більшість з нас, звик, що на неприпустиму поведінку реагує модератор. А виматюкати опонента геройством не вважається.
У нас склалась досить стала компанія (хоч і відносно велика, по вашим міркам). А дискусії в межах жорсткої модерації вишколили багатьох так, що попри скарги на те, що ФЕР надто жорстко поводиться до учасників, "український" тред багато не-учасників читали, як стрічку новин. З коментарями з місць (не менше половини співбесідників на "украінських" тредах — українці), зі зваженною аргументацією, з посиланнями на перевірені джерела.
При чому, читали переважно росіяни або жителі інших країн. Їм важно розібратись в нашій ситуації (нам і самим час від часу важко), особливо на фоні дуже агресивної інформаційної війни.
Як тут вище сказали — ми пішли (частково) звідти лише з однієї причини. Через неприпустимий рівень та формат суперечок було заборонено згадувати дві теми — зовнішню політику України (стосовно Росії включно) та Крим.
Тому не дивно, що тут в першу чергу ми обговорювали саме "россійський" аспект.
І ще, щодо мови.
Нас читали, в основному, ті, кому українську мову зрозуміти важко. Звісно, ми писали по-українськи з огляду на правила, але так склалось — багато співчуваючих Україні або погано розуміють українську, або взагалі не розуміють.
Сподіваюсь, що мої пояснення були не занадто нудними та принесли хоч якусь користь.

А може звернутись до адміна що би він зробив вам свій підфорум і ви оберете собі свого модера для того підфорума?
Це мені здається могло би бути непоганим рішенням, багатьох проблем.
Бо ФУП то ще той серпентарій. :)
Колись був випадок, коли лише два фупчега до істерик затролили цілий російський форум. Єгорій не дасть збрехати. :)
Повірте всі ці з вигляду милі люди навколо вас це справжні крокодили. :)
І це ще при тому що тут юльків зараз мало.
Так що людям надто вразливим, дітям, та вагітним жінкам тут може бути не завжди комфортно.
Але тим не менше ми всі чи принаймі переважна біьлшисть дійсно по справжньому раді свіжим учасникам форума. ФУП був надто довго закритим форумом куда було дуже важко попасти, ми надто довго варились в своєму соці.
Наша спільнота потребує вливання свіжої крові.
Тим біьше що кров юльків якась вже зовсім не смачна, а в сРУшних бригадників і зовсім не кров а якась смердяча бодяга.

 :lol:

Offline Via

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1214
А може звернутись до адміна що би він зробив вам свій підфорум і ви оберете собі свого модера для того підфорума?

Та хоч би з цим форумом розібралися, бардак осточортів :( Ти вже модер, ні? Отож :(

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
Аскольд
бери кнопку Модерства
 :smilie8:

Так тут Дерйк ніби модером.
Непоганий як на мене вибір.
Хоча звичайно краще коли модер мужик, але однозначно нехай бьуде толкова баба ніж такий модер як ТАГ.

Offline mxm

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10701
  • Стать: Чоловіча
  • Одесса
А може звернутись до адміна що би він зробив вам свій підфорум і ви оберете собі свого модера для того підфорума?
Якщо знайдуться бажаючі — в основному ми всі люди зайняті...
Але обговорюємо.
Повірте всі ці з вигляду милі люди навколо вас це справжні крокодили. :)
Ну так підемо звідси. І лишаться самі "крокодили".