Автор Тема: Грузію тягнуть назад в болото?  (Прочитано 465 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Грузію тягнуть назад в болото?
« : Жовтня 09, 2016, 08:00:42 20:00 »
 "Грузію тягнуть назад в болото
  Ось що буває, якщо не заборонити російські і проросійські канали. "(Willi, ФУП)

  чи в чому причина такого вибору народу?

https://www.pravda.com.ua/news/2016/10/9/7123118/

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Грузію тягнуть назад в болото?
« Reply #1 : Жовтня 09, 2016, 08:08:56 20:08 »
Приемна новина (для родини Черновецького) : перший та единий мер-марсiанiн пролетiв iз своею партiею на вибрах до Парламента Грузii.
В той же час... Мiхо (Саакашвiлi) не хоче покидати Украiну, хоча... пiсля перемоги "своеi" партii на виборах в Грузii... мав намiр повернутися на Батькiвщiну.
 :smilie7:

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Грузію тягнуть назад в болото?
« Reply #2 : Жовтня 09, 2016, 08:11:03 20:11 »
Як на мене, то дуже дивні результати вибору....
Не буду в ніякому разі стверджувати, що грузини закордоном і грузини в Грузії - це одне і те ж, але принаймі майже всі грузини в Німеччині, яких я знаю, за Саакашвілі. Може намахлювали з результатами виборів  в Грузії (адмністративний ресурс)??
« Останнє редагування: Жовтня 09, 2016, 08:18:12 20:18 від Мадам Перметрiн »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Грузію тягнуть назад в болото?
« Reply #3 : Жовтня 09, 2016, 08:18:54 20:18 »
Як на мене, то дуже дивні результати вибору....
Не буду в ніякому разі стверджувати, що грузини закордоном і грузини в Грузії - це одне і те ж, але принаймі майже всі грузини в Німеччині, яких я знаю, за Саакашвілі.
Може намахлювали з результатами виборів?
Скажiть менi, як що то не таемниця, що забув колишнiй мер-невдаха-космонавт Черновецький в Грузii?..
Який сенс був за рiк-пiвтора... робити якусь-таку Партiю, яка з трiском провалилася на початку Перегонiв?..
 :smilie7:

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Грузію тягнуть назад в болото?
« Reply #4 : Жовтня 09, 2016, 08:28:41 20:28 »
Як на мене, то дуже дивні результати вибору....
Не буду в ніякому разі стверджувати, що грузини закордоном і грузини в Грузії - це одне і те ж, але принаймі майже всі грузини в Німеччині, яких я знаю, за Саакашвілі.
Може намахлювали з результатами виборів?
Скажiть менi, як що то не таемниця, що забув колишнiй мер-невдаха-космонавт Черновецький в Грузii?..
Який сенс був за рiк-пiвтора... робити якусь-таку Партiю, яка з трiском провалилася на початку Перегонiв?..
 :smilie7:


А яким я боком до мерзотника Черновецького в Грузії, що маю це знати?
Але зроблю припущення, що  кацапи йому цю ініціативу проплатили,  щоб голоси повідтягати: може боялись, що партія Сааки вже в першому турі багато голосів візьме.  Бо кандидатура Черновецького сама по собі придурочна і безнадійна, але таким лобіюванням охоче займаються знову ті ж кацапи  :smilie3:

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Грузію тягнуть назад в болото?
« Reply #5 : Жовтня 09, 2016, 08:35:53 20:35 »
Одне тільки приємне в цих перегонах, що Саака поки залишається в Україні...    може  встигне трохи ще ті Авгієві стайні почистити?  :shuffle:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Грузію тягнуть назад в болото?
« Reply #6 : Жовтня 09, 2016, 08:43:12 20:43 »
Дякую мадам  :ax
I що тепер буде робити цей невдаха-барон?
Синка його в Iспанii затримали - той ще шахрай виявився.
Банк "його" Правекс, начебто, давно проданий.
Куди йому йти та хто його вiзьме до себе?..
Обмежений розумом, пiднявшийся на бiзнесу жiнки, Черень виявився пустобрехом, якому треба шукати новий дах, аби в новому роцi придумати нову полiтичну аферу.
Адже кияни добре памятають, як цей "спiвак" змусив старих бабусь не продати - вiддати своi оселi шахраям, а самим йти в Дом пенсiв, де iм обiцяний... повний пансiон.
Памятаемо ми й оборудки iз землею пiд Церкву чорного пастора Аделаджи - такого ж пройдисвiта з Анголи, який замiсть отримання професii... виявився шахраем та аферистом, який дурив хворих та старих та змушував iх заради Святоi справи... продавти Церквi власнi квартири.
Як бачiте... так сталося, що життя поеднало двох аферистiв, якi чудом не потрапили в буцегарню.
 :smilie7:
« Останнє редагування: Жовтня 09, 2016, 08:46:23 20:46 від Бувалий »

Offline Мадам Перметрiн

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 240
  • Стать: Жіноча
Re: Грузію тягнуть назад в болото?
« Reply #7 : Жовтня 09, 2016, 08:51:31 20:51 »
Дякую мадам  :ax
I що тепер буде робити цей невдаха-барон?
Синка його в Iспанii затримали - той ще шахрай виявився.
Банк "його" Правекс, начебто, давно проданий.
Куди йому йти та хто його вiзьме до себе?..

Обмежений розумом, пiднявшийся на бiзнесу жiнки, Черень виявився пустобрехом, якому треба шукати новий дах, аби в новому роцi придумати нову полiтичну аферу.
Адже кияни добре памятають, як цей "спiвак" змусив старих бабусь не продати - вiддати своi оселi шахраям, а самим йти в Дом пенсiв, де iм обiцяний... повний пансiон.
Памятаемо ми й оборудки iз землею пiд Церкву чорного пастора Аделаджи - такого ж пройдисвiта з Анголи, який замiсть отримання професii... виявився шахраем та аферистом, який дурив хворих та старих та змушував iх заради Святоi справи... продавти Церквi власнi квартири.
Як бачiте... так сталося, що життя поеднало двох аферистiв, якi чудом не потрапили в буцегарню.
 :smilie7:


отож...   i залишається  мерзоті тільки  "лизанням" у кацапів на бутерброди з ікрою підробляти  :smilie3:

дай Бог тільки, шоб його знову до нас не занесло на наступні вибори  :smilie9:


Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Грузію тягнуть назад в болото?
« Reply #8 : Жовтня 09, 2016, 08:59:07 20:59 »
отож...   i залишається  мерзоті тільки  "лизанням" у кацапів на бутерброди з ікрою підробляти  :smilie3:
Навряди чи цей наркоша-марсiанiн потрiбен росiянам.
У них там повна монархiя - пiсля виборiв в Ду-Ру думка окремих аборигенiв Царя-Батюшку не цiкавить.
Тим паче, що у Черня надто великi проблеми з мовою, риторiкою, не кажучi про логiку.
Вiн такий саме полiтик, як i космонавт.
Хоча... це його давно не хвилюе - жiнка провштовхне супруга в будь якi понти, аби призвище Черновецького не забували.
 :smilie7: