Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 450466 раз)

0 Користувачів і 27 Гостей дивляться цю тему.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5370 : Жовтня 28, 2021, 09:40:27 09:40 »
твойю ж дівзію!!   :smilie9:
може хоч застрахована?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5371 : Жовтня 28, 2021, 09:41:56 09:41 »
твойю ж дівзію!!   :smilie9:
може хоч застрахована?

Пише що так.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4785
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5372 : Жовтня 28, 2021, 09:50:30 09:50 »
це склад, чи обладнання з флексографії теж постраждало?

я пагано пам'ятаю, але у нього "оптіма" ніби стояла.
це ж триндець як жалко! це ж ляля друкарського світу.  :(

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5373 : Жовтня 28, 2021, 12:58:07 12:58 »
та, думаю , що добродії постаралися.
Слав гарна мішень
У нього там відеокамери повинні стояти, був би підпал, уже б крик би був до небес.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5374 : Жовтня 28, 2021, 01:05:36 13:05 »
жирнейшая кацапская консерва на фупе появилась

щас продвигает антивакстему

а до этого такое  :fp2

Осипенко [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
23 жовтня 2021 10:59:48
IP/Host: ---.b026.la.net.ua
Ні воно працює на МІ6. А Схеми на ФБР. І ті і ті отримують прослушку та результати стеження від цих спецслужб і на їх основі готують свої замовні кілерські матеріали, де 60% правди, а 40% брехні. Вони мочать тут конкурентів закордонних фінансових бариг, того же Сороса. А потім іноагентні ворожі медіа - Радіо Свобода, Голос Америки, DW, НВ тощо їх разгоняють, вдаштовують психоз
Згадайте як за допомогою "розлідування" Бігуса про 30 тис дол відкоту у Свінарчука мол. вони збили керівництво Укроборонпрому, що дало іноземним баригам "право" посадити туди соросят.
До речі, Бутусов також працює на МІ6. Воно обслуговує інтереси фінансових бариг з Лондону. А ФБР зі своїми "Схемами" обслуговує інтереси американських фінансових бариг, в т.ч. Сороса. До речі, Мілованов, Ситник, Арахамія, Углава - є агентами ФБР.   

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5375 : Жовтня 28, 2021, 06:42:38 18:42 »
чупа завжди призначав в модератори неадекватів  - себе, одеську собачницю,  via,  тепер це  :fp2

Geo забув пригадати.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5376 : Жовтня 28, 2021, 11:16:23 23:16 »
Не скромне прохання. Хтось може мені чирканути на ФУПі в особисті повідомлення? https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile

Трохи треба. Я то там забанений в темну і навічно, але приватні повідомлення наче доступні. Пишу одній людині, а він не відповідає. А так напишете і буду знати. Може і це теж не працює.

Offline Stan

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1305
  • Стать: Чоловіча
  • Же през шаблю маєм права!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5377 : Жовтня 29, 2021, 01:12:48 01:12 »
написав, лови листа

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5378 : Жовтня 29, 2021, 07:34:24 19:34 »
написав, лови листа
Дякую! Все ОК!

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33268
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5379 : Жовтня 29, 2021, 08:28:09 20:28 »
жирнейшая кацапская консерва на фупе появилась

щас продвигает антивакстему

а до этого такое  :fp2

Осипенко [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
23 жовтня 2021 10:59:48
IP/Host: ---.b026.la.net.ua
Ні воно працює на МІ6. А Схеми на ФБР. І ті і ті отримують прослушку та результати стеження від цих спецслужб і на їх основі готують свої замовні кілерські матеріали, де 60% правди, а 40% брехні. Вони мочать тут конкурентів закордонних фінансових бариг, того же Сороса. А потім іноагентні ворожі медіа - Радіо Свобода, Голос Америки, DW, НВ тощо їх разгоняють, вдаштовують психоз
Згадайте як за допомогою "розлідування" Бігуса про 30 тис дол відкоту у Свінарчука мол. вони збили керівництво Укроборонпрому, що дало іноземним баригам "право" посадити туди соросят.
До речі, Бутусов також працює на МІ6. Воно обслуговує інтереси фінансових бариг з Лондону. А ФБР зі своїми "Схемами" обслуговує інтереси американських фінансових бариг, в т.ч. Сороса. До речі, Мілованов, Ситник, Арахамія, Углава - є агентами ФБР.

На нашого Макакія похож  :love:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5380 : Жовтня 30, 2021, 12:01:46 00:01 »
Бачу, клаповухому все нейметься.

Образився, що з мого боку було 0 реакції на твій недавній екзерсис про "політ у Калгарі", і знову почав додовбуватися до ніку ЧП? Хоча думаю, що під ним пише та ж сама особа, що творить контент деінде .... але про це пізніше  :smilie7:.

Ну я ж не винна, що мій інтелект вищий, ніж у деяких лошків, які серйозно почали задавати питання - "а що ти робиш у Калгарі"  :lol: :lol: :lol:

Мде ... а ще програмісти-айтішники та інші працівники високотехнологічних галузей і ті, що до них примазалися  :weep: :weep: :weep: це ж треба так зганьбитися  :smilie10:

Я довго ржала не стільки з примітивного розіграшу Фімочки, скільки з реакції цих gullible persons. Ну, по-перше, квиток у два боки наразі коштує більше 1 штучки КАД на тушку. У Фімочки просто не знайдеться витратити на політ з родиною 4 штуки плюс готелі та інші витрати. А якби він їхав сам, яким би чином зміг пояснити дружині, нащо?

По-друге, зараз дійсно міжсезоння і робити тут нічого. Більшість їде літом насолодитися Скелястими горами або принаймі покататися на лижах зимою.

Ну, і по-третє, коли Фіма "по прильоту" запостив із TunnelBear VPN при тому, що в аеропорту справжнього Калгарі є абсолютно безкоштовний вайфай, навіть у найбільшого віруна у прибуття клаповухого на благословенну калгарійську землю знялися б усі питання. Але ж  :weep: :weep: :weep:

ЛОЛ!

ПС-1. Мій "немитий" (С) Лексус чистіший, ніж твої джинси 32 розміру, and it's a f***ing shame (C) :laugh:.

ПС-2. Слово "текіла" пишеться з одним "л" :fp2:.
« Останнє редагування: Жовтня 30, 2021, 05:55:47 05:55 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5381 : Жовтня 30, 2021, 12:16:56 00:16 »
Про творців контенту деінде.

Хочете поржати і абсолютно по темі цієї теми? вчора не могла працювати - реготала до сліз цілий день з перервами, до цього часу животик болить  :lol: :lol: :lol:

http://tyu.forum.wtf/viewforum.php?id=1

http://tyu.forum.wtf/viewtopic.php?id=1165

Чорний непристойний гумор, страшенні похабні мати та інсинуації, але ж який автор талантище!!  :weep: :weep: :weep: По кожному персонажу просто в точку  :laugh: :laugh: :laugh:

Так ось, I can't really put a finger on it, але наразі стиль дописів на цьому форумі і під ніком ЧП в чомусь здається схожим ... важко сказати. У декого є теорія, що і там, і під ніком ЧП пише дружок Фіми Турч ... хоча я ніколи не помічала за ним такого почуття гумору, але суржик, русизми і вміння підмітити характерні висловлювання певних персонажів безперечно присутні і там, і там. Плюс Турч теж знає англійську (але володіє нею не на рівні нейтиву, що було помітно у деяких фразах).

Тому прикольно було спостерігати, як Фіма прохала у ЧьоткоПатріотки перестати писати під ВПН, виправляла їй граматичні та стилістичні помилки (це був мега-лулз, хехехе) і всіляко продовжувала і продовжує називати її Вікусею.

Тому тут одне з двох - або 1) дівчинка Фіма ще більша ТП (Тупий Пеніс), ніж я раніше думала, або 2) вона знає і поводиться так спеціально.

Якщо 1), тут не треба ображатися, а треба лише поспівчувати.

Якщо 2), то тут гірше. Нагадую, що у свій час відомий всім Слав спеціально називав мене Ольгою Тейлор, брехав, що у мене другий нік, і несправедливо банив. А потім у одному із своїх чатів визнав, що все це усвідомлював і мене так тролив. Я давно перестала ображатися на нього за це. HOWEVER ...

В контексті того, що недавно сталося із Славом, просто хочу нагадати Фімі і іншим, що брехня і наклепи в інтернеті - це гріх. Про те, що під ніком ЧП пишу я, огидно брехали шуша, Мирослава, Кароффка, Люстрація, гаррі, Плзень і інші, і під цим підтекстом поливали мене лайном. Про Фіму вже мовчу. Нік СержА ДВІЧІ брехав про те, що я пишу під ніком ЧП і під ніком фор_рідінг.

Так от, karma is a bitch. Keep this in mind.

ПС. Мені найбільше сподобалося про Трампа  :lol: :lol: :lol: Ржала до сліз. Я дійсно колись писала, що він бомбезний  :hot: ну і про "еxcellent Lexus around my a***" було ржачно ... особливо тому що неправильною англійською, але частково тому гумористичний ефект було досягнено  :laugh: :laugh: :laugh:.
« Останнє редагування: Жовтня 30, 2021, 01:33:41 01:33 від Ad Astra »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5382 : Жовтня 30, 2021, 12:29:42 00:29 »
Валю, твій чоловік - куколд?
Тільки чесно :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5383 : Жовтня 30, 2021, 12:41:31 00:41 »
Валю, твій чоловік - куколд?
Тільки чесно :smilie5:

Кабсік ... релакс вже, тим більше ти поняття  не маєш, що таке куколд.

https://en.wikipedia.org/wiki/Cuckold

A cuckold is the husband of an adulterous wife; the wife of an adulterous husband is a cuckquean.

Ми з чоловіком завжди були вірні один одному. А дописувати на форумах не є ознакою подружньої невірності, бо якби це було так, то ви всі тоді куколди.

Тим більше що я, як вже було вказано, ніколи не позиціонувала себе як сексуальний об"єкт, тому що мені це нецікаво. Мені цікаво інтелектуально висловити себе ну і трольнути трохи (що є, то є  :smilie7:).

А на фупі є одна особь, якій закидали куколдство. Але не буду згадувати на ночь глядя  :smilie10:.


Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5384 : Жовтня 30, 2021, 12:50:15 00:50 »
Кабсік ... релакс вже, тим більше ти поняття  не маєш, що таке куколд.

https://en.wikipedia.org/wiki/Cuckold

A cuckold is the husband of an adulterous wife; the wife of an adulterous husband is a cuckquean.

Ми з чоловіком завжди були вірні один одному. А дописувати на форумах не є ознакою подружньої невірності, бо якби це було так, то ви всі тоді куколди.

Тим більше що я, як вже було вказано, ніколи не позиціонувала себе як сексуальний об"єкт, тому що мені це нецікаво. Мені цікаво інтелектуально висловити себе ну і трольнути трохи (що є, то є  :smilie7:).

А на фупі є одна особь, якій закидали куколдство. Але не буду згадувати на ночь глядя  :smilie10:.


это что ни на есть неверность
просто кроме форума тебе допысувать :fp2 негде :laugh:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5385 : Жовтня 30, 2021, 12:58:46 00:58 »

это что ни на есть неверность
просто кроме форума тебе допысувать :fp2 негде :laugh:

Повторю ще раз - навіть якщо екстраполюватися від моєї онлайн-особи конкретно, логічний висновок, що якщо дописування на форумах - це подружня зрада, тоді ви всі і всі інші особи, що пишуть на інших форумах, куколди. У тому числі і ти.

Логічно? Логічно.

Але це ж неправда.

Але я і не заперечую, що маю деяку інтернет-залежність, і тому і самовипилялася з фупу. А тут пощу лише коли конкретно маю щось сказати деяким своїм фанатам і фанаткам  :love:.

Більше ніде не пощу. Може, бложик завести чи книжку написати  :smilie7:?
« Останнє редагування: Жовтня 30, 2021, 01:07:41 01:07 від Ad Astra »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5386 : Жовтня 30, 2021, 08:52:22 08:52 »
Мєдвєдка лінчує астраханського поца :fp2



нахуй комусь впав цей старий опецькуватий плешивий податковий мусор? :lol:
Mocsia delenda est

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5387 : Жовтня 30, 2021, 09:00:28 09:00 »

ПС-2. Слово "текіла" пишеться з одним "л" :fp2:.

Це з ким вона зараз розмовляє?

ПиСи
Сметана на іншому форумі!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5388 : Жовтня 30, 2021, 02:36:12 14:36 »
Це з ким вона зараз розмовляє?


Don't concern yourself with things you don't comprehend, old man. Той, для кого написані ці слова, знає, що вони для нього. Мало того, він уважно читає всі мої пости і кожне моє слово тут :).

А все, що потрібно для покращення стану поциєнта, це  просто забути про моє існування і перестати згадувати Калгарі, крильця, Лексус і моє ім"я. На що я йому вказувала тисячу раз.  Воно уже стало в "Калгарі літати" на крилах своєї буйної фантазії - і це під час відпочинку з найдорожчими і найближчими людьми!

Хоча, напевно, я сама винна, але хто ж міг подумати, що так станеться. Нагадує ситуацію з бездомним песиком, якому декілька раз кинули шматочок, а воно потім приходить і чекає тебе біля хвіртки і дивиться благаючими очима - дай ще! Тому і написала раніше, що ми відповідальні за тих, кого приручили.

But nothing can be done about it, unless this specific person makes a conscious effort to erase me, my name and everything about me from his cerebral cortex.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5389 : Жовтня 30, 2021, 02:53:51 14:53 »
Мєдвєдка лінчує астраханського поца :fp2

нахуй комусь впав цей старий опецькуватий плешивий податковий мусор? :lol:

ЛОЛ, все, що він може лінчувати, це висохлий щурячий хвостик  :weep: Страдалєц-сідєлєц не встиг "відкинутися" і вже знову "на ходці"  :fp2 Наступна буде на 30 днів і далі на рік, як я зрозуміла.

Das Soldat (хехе, зауважте, не Полковник  :laugh:) у даному випадку виконує накази третіх осіб, у яких особливі стосунки з ніком Ганс, Авіатор і так далі. Враховуючи ці та деякі інші нові обставини, у моєму рангу ссавців самців фупу (С) (взагалі-то у мене такого рангу ніколи не було, але якщо треба, то буде  :lol:), нік медвед тепер знаходиться нижче Вирваної Матки і Корисного Ідіота . Саме тому що злив свої "принципи", перестав бути автономним, думати самостійно і тому виконує функцію collateral damage у ігрищах своїх Повелителів Мух (наразі це дві особи). Oh well, jedem das seine (C).
« Останнє редагування: Жовтня 30, 2021, 04:19:13 16:19 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5390 : Жовтня 30, 2021, 03:17:09 15:17 »
Щодо самого Авіатора, то ось моя позиція. У мене ніколи не було по ньому позиції від слова взагалі і я vaguely пригадую якісь обговорення знайдених у секонд-хенді вінтажних "скарбів" і суперечки про ковбасників у плані, що його дочка теж вчиться за кордоном і щось у цьому роді.

Поки він мене не похвалив, то я вже більше звернула увагу на його дописи, ЛОЛ  :shuffle:!

Якщо те, що він написав про себе і службу в Чорнобилі правда, то це :smiley24:. Тому що це реально у чолов"яги гонади, а не язиком плескати на форумах. Може, саме і це викликає у декого таку реакцію на нього. Я давно помітила, що якщо мужчинка is well hung (у переносному значенні, звісно), він викликає неоднозначну реакцію у інших мужчинок. Це свого роду чоловічі заздрощі - как-то так  :rotate:.

Можна писати на форумах що завгодно, але для мене особисто мірилом оцінювання якості людини є її поступки, справи. Ці справи можуть бути чи у віртуалі, чи в реалі -  не має значення.

Тому, коли мене одна ница особа попрікнула на фупі, що я нібито плазувала перед Кабсом і Гео тут, я їй відповіла, що незважаючи на мої віртуальні розбірки з цими людьми і факт, що я буду продовжувати захищати себе від наїздів, я не перестану поважати Гео і Кабса за те, що вони зробили у своєму житті  і ніколи не буду педалювати ситуацію, бо це просто того не варто.

У свій час Кабс, Гео та інші атошники зробили вибір. The ultimate choice. Будучи вже не зовсім молодими фізично людьми, ви взяли у руки зброю і, ризикуючи своїм здоров"ям та життям, зробили максимум, що може зробити громадянин і патріот для своєї країни. Тоді як тут є особи, які, коли the going got tough, биренько звалили і лише попискують, що ось коли Порох чи хтось "оголосить війну", тоді вони точно приїдуть і будуть воювати. Але реальна війна йде вже надцятий рік, а "мачо" так і не приїхали і не кацапів ганяють на передку, а таргетовано булять уявних "ватників" в інтернеті  :fp2. І ці ж самі люди беруться морально судити всіляких гансів  :smilie2:.

Я ні в якому разі не хочу прирівняти атошників і Ганса, але мій посил, що коли the going got tough, він добровольцем пішов у Зону. Ризикуючи своїм життям та здоров"ям. І ви собі як хочете, а це теж заслуговує на повагу.
« Останнє редагування: Жовтня 30, 2021, 03:54:59 15:54 від Ad Astra »

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5391 : Жовтня 30, 2021, 04:11:34 16:11 »
До речі, про поступки у реалі і віртуалі. Деякі із цих людей не є моїми фанатами, а я їх, і я не поділяю політичні позиції практично з усіма у списку нижче.

Але:

Adjuster у певному контексті -  :smiley24:
Златадобра у певному контексті -  :smiley24:
Моя улюблена Кадра у абсолютно всіх контекстах -  :smiley24: :smiley24: :smiley24:.
« Останнє редагування: Жовтня 30, 2021, 04:30:22 16:30 від Ad Astra »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5392 : Жовтня 30, 2021, 07:12:09 19:12 »
Це з ким вона зараз розмовляє?
ПиСи
Сметана на іншому форумі!
ЮАР, Ви не в курсi, сьогоднi були магнiтнi бурi?..
Здаеться, що у декого... тут було... сонячне затемнення...
Не дай Боже... побачiти все це в реальном часi...
 :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5393 : Жовтня 30, 2021, 07:22:22 19:22 »
Піздець. Тут Укі єбуть за те що він туди ходить, а половина СУПу з задоволенням фуп обговорюють. Якось воно не так.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5394 : Жовтня 30, 2021, 07:26:02 19:26 »
Піздець. Тут Укі єбуть за те що він туди ходить, а половина СУПу з задоволенням фуп обговорюють.
Якось воно не так.
Даремно ми Geo не слухались - вiн перший... звернув увагу, що туристичний поток на ФУП... пора закривати...
Менi байдуже, як там живуть флудери та скiльки спамерiв вiдправили в бан - таке враження, що крiм ФУП... у нас... життя немае...
 :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5395 : Жовтня 30, 2021, 08:29:22 20:29 »
Піздець. Тут Укі єбуть за те що він туди ходить, а половина СУПу з задоволенням фуп обговорюють. Якось воно не так.

Ну що зробиш, якщо он Бувалий і компанія не бажають генерити інший контент  :smilie2:. Вангую, що яка б ця тема не була, вона найбільш відвідувана на супі. Нє?

Хехе, Бувалий сьогодні роздухарився не на жарт. Так підскакує (С), що забув, як гнав проти Гео у свій час. Цитати вже давала і більше не збираюся.

Непогана циферка 3929 ... senior members (pun intended) of this forum нервують, а у них тиск, серце ... .

Тому до наступного сеансу зв"язку і пишіть у приват, якшо шо (С)  :smilie7:.

ПС-1. Побачила, що світ дописав, тому прокоментую.

Та яка там звізда. Прсто так вийшлоТМ. Все, що я хотіла робити на фупі чи на інших форумах, де я була, це, як вже писала, ділитися думками і спілкуватися, як і всі інші юзери, ну і тролила трохи, від чого не відмовляюсь. Декого задушила жаба і вони організували не тролінг, а булінг. І не тільки по відношенню до мене, а по відношенню до інших юзерів, що ми всі зараз спостерігаємо.  Причому я пішла навіть не через це, а через те, що зрозуміла, що всі ці розбірки забирають частину мого реального життя. І я пішла не стільки через Фімочку (хоч він мені досить сала за шкурку залив), а через двох огидних осіб жіночої статі. З ними не бажаю перебувати разом ні на жодній онлайн-площадці світу.

Я була на фупі, супі і пуфі у різний час, але мені на цьому форумі було завжди найзатишніше і найкомфортніше до того часу, поки окремі особі не почали називати мене ольгінкою тільки тому що я підтримувала Трампа, ну і через сексуально-збочене лайно від всім відомих дописувачів.

А фуп я майже не читаю, крім Ольги Тейлор та онлайн-серіалів в окремих темах, if you know what I mean (hint-hint, Турчику, тепер я майже на 90 відсотків впевнена, що на "тому" форумі пишеш ти  :smiley25:).  Якість контенту залежить від того, що переважає. Поки що там переважають глюки, глоки, ВК та ВВВ з відповідними наслідками.

ПС-2. Хі-хі (С), а кіса дівчинка Фіма образилася ... читала, мовчала, знову читала ... сльозки падали в текілу мохіто маргариту крап-крап-крап ... нарешті розродилася нищівним на її думку віршиком, отримала по мордочці, грубо обізвала опонентів - і в баньку  :smilie7:

Якби у модера (а я думаю, там нема команди і працює хтось один, бо деякі сьогоднішні бани пішли із затримкою) була б хоч краплина співчуття, він би забанив Фімочку до кінця її відпустки. А жінці треба відібрати у нього телефон або хоча б mess up the wi-fi password (if any) on his device :laugh:. Хоча Inanna буде йому ввижатися повсюди навіть без фупу, як та оаза у єгипетській пустелі  :lol: :lol: :lol:

ПС-3. Бачу, Турчик теж домагається уваги. Sorry, але я пас. Оh, і не треба плутати славнозвісний процес трампування ТМ, розроблений та запатентований мною, із "хотінням".

Я вже давно пояснювала, що мені подобаються розумні, привабливі (за моїми параметрами) та шляхетні чоловіки з моральним стержнем (ну ви зрозуміли). Також досвічені, if you know what I mean (C). На щастя, я з таким одружена.

Думаю, по Фімі у даному плані можна і не коментувати - уже давно все сказано :laugh: Так що штанці хай собі пере сам або попросить благовірну, а за компліментами і не тільки звернеться до численних MILF із теми про кому за 45. До речі, після того, як я на це вказала, Фімочка перестала постити свої фотки  :weep: :weep: :weep:.

Але якщо дуже хочеться бути потрампованим, то хай звертається. Я розглядаю цей унікальний процес як варіант терапії, хехе  :laugh:.
« Останнє редагування: Жовтня 31, 2021, 06:34:27 18:34 від Ad Astra »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5396 : Жовтня 30, 2021, 08:31:35 20:31 »
Ад Астра, тобі твою прихідьність до фупу я вибачаю, бо ти там звєзда.

Але, по факту, фуп давно вже скотився в лайно. Я, читаючи цю тему, деінколи заходжу на фуп. і що я там бачу - а нічого. це - тьма...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5397 : Жовтня 30, 2021, 08:36:16 20:36 »
Хеппі хеловін еврібаді  :gigi: :hot:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5398 : Жовтня 30, 2021, 08:42:17 20:42 »
Ад Астра, тобі твою прихідьність до фупу я вибачаю, бо ти там звєзда.
Але, по факту, фуп давно вже скотився в лайно.
Я, читаючи цю тему, деінколи заходжу на фуп.
і що я там бачу - а нічого. це - тьма...
ФУП... скоро ФБ догонять й перегонять...
Ну що зробиш, якщо он Бувалий і компанія не бажають генерити інший контент  :smilie2:.
Вангую, що яка б ця тема не була, вона найбільш відвідувана на супі.
Нє?
Хехе, Бувалий сьогодні роздухарився не на жарт.
Так підскакує (С), що забув, як гнав проти Гео у свій час.
Цитати вже давала і більше не збираюся.
Непогана циферка 3929 ... senior members (pun intended) of this forum нервують, а у них тиск, серце ... .
Тому до наступного сеансу зв"язку і пишіть у приват, якшо шо (С)
 :smilie7:.
То наша Зiрка робить нам велике щастя, що пiдкидае нам спам й флуд...
Geo - не святий - у нього були такiж недолiки, що й у iншiх - як фронтовик, вiн бачiв СУП... пiдроздiлом, де був би... Генералом...
Але у СУПа е один "недолiк" - на всiх Генералiв... Форумiв не висточiть...
Тому вiн й образився...
А тобi, Терешкова... добра порада - бажаеш робити новий рекорд спаму - роби це... на ФУПi - нормальнi люди... туди давно не ходять...
 :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5399 : Листопада 10, 2021, 06:26:01 06:26 »
Зайшла зробити кілька постів про ковід та й разом привіт Фімочці передам, бо воно лягло і ушиці батога трампона просить  :super:

Ну як ти, Фімо? Бачу, що повернулася із відпочинку зла та знервована, як єгипетська кобра :fp2. Не встигла вийти із бану та виповзти з літака, як буквально із другого поста почала накладати у мою сторону  :smilie10:. Уявляю, як ти аж сичала від frustration, читаючи мої коментарі і не маючи змоги відповісти під час бану  :smiley25:.

Але ж сама напросилася і знову рветься на амбразуру. І за кого? ось не уявляю, як нормальна адекватна та психічно здорова особа може займатися тим, чим ти займаєшся у темі про квартирку. Як можна після цього йти у родину, до дітей, приміром, почитати їм казочки на ніч? це ж просто страшенний піпець. And what for? відчути себе чоловіком, мачо? то запам"ятай - справжні чоловіки знаходяться на стороні добра, а не зла і справжні чоловіки завжди самі по собі, а не у зграї. Ну і якість твоїх "побратимів" - це просто ...

Зате Зелений Крокодил - БРАВО! БРАВІСІМО! Це було абсолютно круто, мегареспект! У чувака реально мега-гонади і правильні чоловічі (та і людські) цінності  :smiley24: :smiley24: :smiley24:.

Ну і Сергій, як завжди, на висоті! Особливо сьогодні - почитала із задоволенням  :smiley15:.

Зараз на берегах Темзи пролунає термоядерний вибух  :hot: :hot: :hot: Фіма, ну не тобі взагалі щось коментувати по Сергію ... . Як вдало підмітили на іншому форумі, у нашого підстаркуватого недоросля (С) типове тільце 45-річного одруженого чоловіка із proverbial сальцем на пузику, унікальна мордочка (яку не коментуємо, бо по ній уже все сказано) і ментальність 13-літнього прищавого підлітка :smilie2:. Якщо у тебе і тобі подібних Сергій викликає почуття власної неадекватності та чоловічих заздрощів, то було б краще для тебе і тобі подібних так відкрито це не демонструвати і так люто не шкваритися  :fp2.

Ну і ти все ніяк не можеш заспокоїтися з мого приводу. Спочатку у своїй багатій уяві ти літав у Калгарі, а зараз вже у своїй уяві розмовляєш зі мною :smilie10:. Це піпець, друзі  :smilie9:.

Re: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))
Хома Л.
9 листопада 2021 22:50:54
IP/Host: ---.skybroadband.com
Myroslava,  9 листопада 2021 20:40:01
про Лексус і діаманти
 :smilie1: я знаю шо ти читаєш. Шалом!

Фіма, з тебе вже реально всі ржуть! звернися до психоаналітика чи до психіатОра, поки ще не пізно. Бо у тебе вже ситуація, як у цій пісеньці  :smilie2:.

  [/youtube]

Особливо ржала від слів "When I also found out that you had brains, that's just about sealed it for me'. F***ing A!!  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

(Для адекватних з почуттям гумору: ця пісня і весь проект Tam Harrow (feat. Tom Hooker) - це гумористична пародія. Мужчинка зліва співав за відому зірку Дена Хероу. Світ-чупс повинен знати, хто це. Він записав багато суперкульних треків за останні роки - деякі серйозні, а деякі гумористичні. Дуже рекомендую. І ця пісенька просто бомбезна - яка мелодія, які баси, так і хочеться танцювати :hot:).

Ну, пішла я. А напаслєдок я скажу:

1) Фімо, дівчинко, не плач - не потоне в річці м"яч. Скоро з бану вийде ЧьоткоПатріотка - будеш уявляти її мною to your heart's content   :weep: :weep: :weep:

2) Не каліч українську мову, пліз. Не "машіть", а "махайте"  :smilie9:.

3) Не треба нити та брехати про нібито моє злиття твоїх фоток Хорвату. Я тобі вже раз пояснила, що якби я хотіла це зробити, то він би мав твої дані набагато раніше. А так лише лінивий не знайшов би їх, тим більше що ти залив сала за шкірку дуже багатьом людям (ти дійсно читав чужі привати  :smilie10:? це дно  :smilie9:). Про твої власні дії щодо даних інших юзерів я вже мовчу - за таке раніше банили навічно.

4) Не забувай, що це я вирішую, чи /коли кинути палицю ласий шматочок бездомному песику  :pooh_lol:. І це залежить суто від мого бажання, а не від того, яку чергову фігню ти напишеш про мене на фупі  :smiley14:.

*********************************************

ПС. Бачу, коє-кто відволікся від манчінгу підбитого міллю рудого карпета і так розумію, що намагається відкласти яйця у мою сторону, як Фіма? якщо абревіатура натяк на мене, то ні, я ніколи не спілкувалася з Білим Хорватом поза форумом. Хоча дійсно дала йому та деяким іншим свій імейл перед тим, як покинути фуп назавжди. Але він мені ні разу не написав, а зв"язатися з ним у мене нема можливості, навіть якби я і хотіла.

ПС-2. Фімочка, ну звичайно ж, що я читаю - ти думаєш, що Америку комусь цим відкрив? Тим більше що я читаю не тільки тебе особисто, а і інших дописувачів. So f**ing what? Не відволікайся на непотрібні та непродуктивні думки про мене - там ЧП запалює bright city lights, if you know what I mean (С)  :weep:.

Хм ... думаю, там таки варіант 2), як вказано у постингу вище. Which automatically means it's simply not worth my time.

ПC-3. Як би хотілося, щоб нік ЧП був одним із нас - тих, хто за правду і проти булінгу. Може, так воно і є. Але somehow I have my doubts ...

ПС-4. О, бачу, чупс дописав про музику. Так, конкретно та вище пісенька швидко набридне. А ось цю я слухаю уже надцятий раз та балдію. Планувала вам її на Різдво запостити з найкращими побажаннями. Але чому б і не сьогодні? It's a perfect day, moment and time  :smilie1:.

Love your life and find a way
to treasure every moment passing
love your life and seize the day
before it is too late ...

[/youtube]
« Останнє редагування: Листопада 10, 2021, 11:14:16 23:14 від Ad Astra »