Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 450362 раз)

0 Користувачів і 26 Гостей дивляться цю тему.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5880 : Грудня 07, 2022, 09:15:24 21:15 »
Наївно думати, що хтось лишився таким як до 24 лютого. Всі ми трохи поїхали...

то шо творится на фупе не лезет ни в одни ворота

убогая пиздота которая палец о палец не ударила для помощи армии или людям с лаунж зон дииктует политику фупа



 глянь кто в первые дни войны не распускал слюни а кто обосцаныый прятался по львовам
все они в бане теперь





Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5881 : Грудня 07, 2022, 09:22:23 21:22 »
Не підмахує кажеш?
Гео на три місяці, це що?
Маджи на три місяці???
Хому на рік (правда чеснот Хоми я не знаю).
Мене більше ніж на рік.

Гео воює.
Маджи абсолютно проукраїнська позиція.
Моя сподіваюсь теж, хто хоче, той знає.

При цьому уся зелена наволоч гуляє як хоче.
Усі знають найманців ОП, і їх ніколи не банять.
Порохоботів відверто травлять.

Не підмахує кажеш?
Ок.
Але з твоїх слів витікає, що він не підмахує, а значить хтось і підмахує? На Українському форумі, під час війни підмахує?
Ахуєть!!!

меня кстати банят именно за то что выкладываю статьи УП  на фуп
последний раз за статью в которой выложили инфу как арестович эвакуировал своих родычей перед началом войны

видать опорочил святое имя барака хваторафов :weep:

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5882 : Грудня 07, 2022, 10:08:17 22:08 »
Я скажу прямо - грати за правилами Тага було значно важче. Той поц примушував тримати баланс із кацапнею, слово "кацап" було банним як у Марека, а різним Сусям і Розовим Танкам треба було доводити, що вони чорти, а не просто слати нах, а АП вважала, що не визнавати існування України то солідна позиція, яка має право на повагу до себе. На тлі того Амід принаймні, з усіма його мухами, не підмахує ворогам.
Якщо там не буде мене, то за всякі наїзди на Томос і тому подібне взагалі ніхто не буде нічого робити. Мирося в темі Томоса сре Наріком і вимагає пояснень, за що її упекли на три дні. Мічіган примудряється навіть в доповідях ображати.
Те, що ти кажеш, викликано одним - відсутністю спільної політики модерації. Донча банив я, а вас із Гео Амід (і я більш ніж впевнений, що терміни зріжуть через якийсь час, особливо тобі, бо при фотографі УП говорити, що загиблий Шеремет був поц - то перебір). Я з ним по душах чи ні, а сильно говорити не рвуся, одного разу я його просив не писати "зрадойоп" у банах, другий раз я перепитав, чи в Миросі з Карофкою немає особливих привілеїв. Все.
Вибачте, що не б'юся за владу і не перетягаю кнопку на себе. Теоретично, до речі, можу її взагалі з себе зняти, приблизно здогадуюся, як це зробити (забанив же я себе сам якось, хоча модерський інтерфейс цього прямо не дозволяє).

Повинні бути чіткі правила і бани 1-3-5-10 днів. Все.

Амід, наприклад, мені погрожував деаноном (бугага) і йому дуже болить Хома. Може я йому у борщ того, не знаю.

Ще на що звернув увагу - радість ЕльГуйдера і Бабуся. В них давно вже не стоїть, а тут хоч Хому забанили, бгг, просто щастя і радість.

І, щоб ще раз не повторювати - в не прошу розбану. Мій бан це клеймо на лоб Аміду, показує його дурість і не більше.

Так шо, Марсер, здаєш кнопку чи моя прєлєсть?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5883 : Грудня 07, 2022, 10:15:40 22:15 »
Повинні бути чіткі правила і бани 1-3-5-10 днів. Все.

Амід, наприклад, мені погрожував деаноном (бугага) і йому дуже болить Хома. Може я йому у борщ того, не знаю.

Ще на що звернув увагу - радість ЕльГуйдера і Бабуся. В них давно вже не стоїть, а тут хоч Хому забанили, бгг, просто щастя і радість.

І, щоб ще раз не повторювати - в не прошу розбану. Мій бан це клеймо на лоб Аміду, показує його дурість і не більше.

Так шо, Марсер, здаєш кнопку чи моя прєлєсть?

кстати
просьбу разванить ЮАР   трактовал как провакацию :weep:

гандоны !

писи
я сделал ошибку в просьбе - сказал что ЮАР волонтер и в Запорожье под бомбами
а главное знает про аферы  с гумпомощью   
энта правакация очень серьезная!

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5884 : Грудня 07, 2022, 10:40:45 22:40 »
Марсер, так шо там, яке рішення приймаєш?
1) ЧВК Ларіна і кнопка
2) Честь і без кнопки

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8659
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5885 : Грудня 08, 2022, 03:11:53 03:11 »
але ж гарно п#дару - "хэрою"©
  швейцарської тероборони
насували в комментах повну тачку залуп.
 https://dou.ua/lenta/interviews/developer-from-lviv-about-life-and-work-in-switzerland/
« Останнє редагування: Грудня 08, 2022, 10:29:53 10:29 від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5886 : Грудня 08, 2022, 08:29:35 08:29 »
але ж гарно п#дару  насували, повну тачку залуп
 https://dou.ua/lenta/interviews/developer-from-lviv-about-life-and-work-in-switzerland/

Все не читав, але все зрозумів.
Статус-кво ХВУПу залишиться незмінним.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5887 : Грудня 08, 2022, 10:28:24 10:28 »
Да, на ДОУ напхали нормально. І герой статті там добряче поплив в коментах, знайшовши серед коментарів "кіллерів найнятих" з "фейковими особистостями, що зарегались лише щоб накласти купу під цією статтею". Я от тільки не розумію, Марсер, ну ніби ж не дурний хлопець, невже не можна прорахувати реакцію на статтю? Ну втік ти від війни, ну так сиди тихенько, волонтер потроху, ще й матимеш дійсно певну повагу за корисні справи для України. Але розповідати про складні обставини, через які вимушений був "тілом залишитись в Швейцарії, тоді як усією душею, з нами, на каторзі" (як там в коментах дехто вдало зацитував байку про Леніна), це мабуть трошки дійсно не розуміти ситуацію. Не розуміти, що просторікування молодого здорового хлопа, який сидить в теплі і достатку, будуть не дуже схвально сприйняті в країні де кожного дня гинуть сотні цивільних і військовослужбовців, де одні сидять в холодних шанцях під обстрілами, а інші в ненабагато тепліших квартирах без світла, води і опалення.

ЗІ У мене рік тому був приблизно такий же вибір. Я працював на американський стартап, плюс мав ще кілька проєктів в Україні пов'язаних з оборонкою, заробляв сильно більше десятки американських грошей. Мав дві "броні" (від УОП та академічну), плюс у мене троє малолітніх дітей і не маю проблем навіть зараз демобілізуватись і виїхати закордон. Американський роботодавець ще за пару тижнів до початку вторгнення пропонував релокейт куди завгодно, від Румунії до США. І багато чого я наслухався від дружини коли ми з нею обговорювали ці варіанти і моє ставлення до них. І 25 лютого, коли абсолютна більшість моїх знайомих стояли в корках на виїзд на Західну чи закордон, я отримував зброю на "Льодовому". Не маючи жодного армійського досвіду, лише з військовою кафедрою за плечима. І навіть тоді можна було повернутись і піти з абсолютно чистою совістю, бо тим хто не мав УБД зброю не дуже і хотіли давати, пропонували волонтерити. Я міг сказати собі "Я спробував". І багато так і робили. Довелось піти на певні хитрощі, але простоявши більше 12 годин я таки отримав. А пізніше підписав згоду на добровільну мобілізацію. Просто тому що не міг інакше. Просто тому що не знав, що я скажу своїм дітям через кілька років, коли вони мене спитають "Тату, а де ти був в лютому 2022?". Тож, suum cuique.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5888 : Грудня 08, 2022, 10:53:22 10:53 »
Да, на ДОУ напхали нормально. І герой статті там добряче поплив в коментах, знайшовши серед коментарів "кіллерів найнятих" з "фейковими особистостями, що зарегались лише щоб накласти купу під цією статтею". Я от тільки не розумію, Марсер, ну ніби ж не дурний хлопець, невже не можна прорахувати реакцію на статтю? Ну втік ти від війни, ну так сиди тихенько, волонтер потроху, ще й матимеш дійсно певну повагу за корисні справи для України. Але розповідати про складні обставини, через які вимушений був "тілом залишитись в Швейцарії, тоді як усією душею, з нами, на каторзі" (як там в коментах дехто вдало зацитував байку про Леніна), це мабуть трошки дійсно не розуміти ситуацію. Не розуміти, що просторікування молодого здорового хлопа, який сидить в теплі і достатку, будуть не дуже схвально сприйняті в країні де кожного дня гинуть сотні цивільних і військовослужбовців, де одні сидять в холодних шанцях під обстрілами, а інші в ненабагато тепліших квартирах без світла, води і опалення.

ЗІ У мене рік тому був приблизно такий же вибір. Я працював на американський стартап, плюс мав ще кілька проєктів в Україні пов'язаних з оборонкою, заробляв сильно більше десятки американських грошей. Мав дві "броні" (від УОП та академічну), плюс у мене троє малолітніх дітей і не маю проблем навіть зараз демобілізуватись і виїхати закордон. Американський роботодавець ще за пару тижнів до початку вторгнення пропонував релокейт куди завгодно, від Румунії до США. І багато чого я наслухався від дружини коли ми з нею обговорювали ці варіанти і моє ставлення до них. І 25 лютого, коли абсолютна більшість моїх знайомих стояли в корках на виїзд на Західну чи закордон, я отримував зброю на "Льодовому". Не маючи жодного армійського досвіду, лише з військовою кафедрою за плечима. І навіть тоді можна було повернутись і піти з абсолютно чистою совістю, бо тим хто не мав УБД зброю не дуже і хотіли давати, пропонували волонтерити. Я міг сказати собі "Я спробував". І багато так і робили. Довелось піти на певні хитрощі, але простоявши більше 12 годин я таки отримав. А пізніше підписав згоду на добровільну мобілізацію. Просто тому що не міг інакше. Просто тому що не знав, що я скажу своїм дітям через кілька років, коли вони мене спитають "Тату, а де ти був в лютому 2022?". Тож, suum cuique.
:smiley24: :upa :smiley15:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15847
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5889 : Грудня 08, 2022, 10:59:18 10:59 »
Да, на ДОУ напхали нормально. І герой статті там добряче поплив в коментах, знайшовши серед коментарів "кіллерів найнятих" з "фейковими особистостями, що зарегались лише щоб накласти купу під цією статтею". Я от тільки не розумію, Марсер, ну ніби ж не дурний хлопець, невже не можна прорахувати реакцію на статтю?
Так це Марсер? Ну, якщо людина технік, то очікувати від нього розуміння людей така собі справа. Я то півжиття з людьми пропрацював і то тільки у вузькому сегменті впевнено себе почуваю

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5890 : Грудня 09, 2022, 10:28:07 10:28 »
Сьогодні на ХВУП приперся ЦеDzip. Сепар ЦеDzip.

Приймають як рідного, цілують в дупу! :at

Йожа так просто свої старі ляжки розсунула.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5891 : Грудня 09, 2022, 11:50:43 11:50 »
Сьогодні на ХВУП приперся ЦеDzip. Сепар ЦеDzip.

Приймають як рідного, цілують в дупу! :at

Йожа так просто свої старі ляжки розсунула.

там олдбоя мирославы до сих пор целуют

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5892 : Грудня 10, 2022, 10:52:56 10:52 »
Свіжі резерви на захист Хуйла.

Ім'я користувача:sarkosy
lДата реєстрації:12 квітня 2016 05:35:01
Повідомлень:1 266 (~1 в день)

Ім'я користувача:lolik
Дата реєстрації:19 вересня 2017 22:02:02
Повідомлень:548 (~0 в день)


:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5893 : Грудня 10, 2022, 12:39:33 12:39 »
Щось Марсер більше не заходить :(

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5894 : Грудня 10, 2022, 01:42:54 13:42 »
Свіжі резерви на захист Хуйла.

Ім'я користувача:sarkosy
lДата реєстрації:12 квітня 2016 05:35:01
Повідомлень:1 266 (~1 в день)

Ім'я користувача:lolik
Дата реєстрації:19 вересня 2017 22:02:02
Повідомлень:548 (~0 в день)


боты ермака

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5895 : Грудня 10, 2022, 03:07:11 15:07 »
Ruza   Адепт РПЦ іде в Соловки на прощу.   03.12.2022   02.01.2023 18:59


вот этот кацапский пидор был любимчиком админов - стукач прфи
но чо там бан только на месяц  ( свой же праваславный хватограф! :weep:)

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5896 : Грудня 10, 2022, 04:34:24 16:34 »
Руза Ватний підар це всім відомо, тому йому місяць, а Гео - 3.
« Останнє редагування: Грудня 10, 2022, 04:39:16 16:39 від Фома »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5897 : Грудня 11, 2022, 08:14:15 20:14 »
Щось Марсер більше не заходить :(

Залякали бідолашного!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5898 : Грудня 12, 2022, 01:37:11 01:37 »
Амід віддав свій нік?

Він тепер називається ModeratorFUP

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5899 : Грудня 12, 2022, 07:54:42 07:54 »
Амід віддав свій нік?

Він тепер називається ModeratorFUP

ФУР? Вантажівки модерує? :smilie10:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5900 : Грудня 12, 2022, 12:48:02 12:48 »
В мене якийсь новий фанат з'явився. Перегаревич чи перегнійревий.  Каже я йому колись у борщ ...

Перегній, ти коли вже тягаєш у дзьобі, то давай цитати, зебіл брехливий  :moskali:
« Останнє редагування: Грудня 12, 2022, 12:52:07 12:52 від Фома »

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5901 : Грудня 12, 2022, 12:58:37 12:58 »
В мене якийсь новий фанат з'явився. Перегаревич чи перегнійревий.  Каже я йому колись у борщ ...

Це відомий зелений провакатор і стукачьок, про що я йому неодноразово казав.
Для адміна і ОП він найкращий.

Ще його брат tartosetto, steol,

Зараз явився новий резерв, lolik і sarkosy
« Останнє редагування: Грудня 12, 2022, 01:09:37 13:09 від ЮАР »
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5902 : Грудня 12, 2022, 12:59:40 12:59 »
Відкриваєш гілку "Чому зелупа має піти" і там усі як на долоні.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17319
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5903 : Грудня 12, 2022, 04:50:45 16:50 »
Найсвіжіша ілюстрація:



Весь світ, і навіть Меркельша, вважають що Порох переграв Хуйла з Мінськими узгодженнями, а ця тварюка із ОП вважає навпаки.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5904 : Грудня 12, 2022, 06:50:03 18:50 »
ЧВК Ларіна моніторить цю гілку.  :fp2 і каже шо я тут недостатньо моральний  :fp2

Амід, кнопка тобі довжини жодної не додасть  :smiley14:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5905 : Грудня 12, 2022, 07:21:43 19:21 »
ЧВК Ларіна моніторить цю гілку.  :fp2 і каже шо я тут недостатньо моральний  :fp2

Амід, кнопка тобі довжини жодної не додасть  :smiley14:

где глянуть морализаторов?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5906 : Грудня 12, 2022, 07:34:25 19:34 »
Найсвіжіша ілюстрація:



Весь світ, і навіть Меркельша, вважають що Порох переграв Хуйла з Мінськими узгодженнями, а ця тварюка із ОП вважає навпаки.


на самои деле этл прекрасно что Пороха не избрали
сейчас плебсу пинать-кивать можно только на свое зеркало

нарид платит за свою ошибку дорогую цену
но иного ввхода нет
хнрово только что огромная часть зелени попряиалась в ужгородскиз и львовских укрепрайонах
порохоботы (образ собирательный - тех кто категорически неприемлил лощунг какая разница) должны были последними уйти на войну, только после искупления зелеными своей вины

несимметрично многоплатят порохоботы, за близорукость 73%

сколько знаю добробольцев ушедших в войска в первые месяца войны, ни одного сторонника служек

правда срез от 40 до 50

Offline Фома

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 464
  • ПТН - ПНХ!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5907 : Грудня 12, 2022, 07:36:43 19:36 »
где глянуть морализаторов?
У адмін хворумі, звичайно

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20482
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5908 : Грудня 12, 2022, 09:07:24 21:07 »
У адмін хворумі, звичайно

тебя взяли на карандашт боты кирюши тименки :fp2


Re: Хома Л. Ай да сукин сын!
Перегриневич
11 грудня 2022 15:07:02
IP/Host: ---.com.ua
Молли П, 11 грудня 2022 14:24:20
Розгорнути попередні цитати...
я обратила внимание, что тот кто выписал бан гео и хоме эта ветка глубоко пофиг, чтобы мы тут не писали



Хома собі на СУПі зажигає, критикує (читай - обсирає) ФУП, його користувачів і модераторів. Там і Марсер, який всю цю модераторську кухню ФУПа доповів тамошнім юзерам і самому Хомі. "Донча банив я, а вас із Гео Амід" і так далі. Аміду там дісталось більше всіх, але, думаю, йому то фіолетово і це правильно.

Offline Бандер1вець

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 250
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #5909 : Грудня 12, 2022, 10:42:17 22:42 »
Амід віддав свій нік?

Він тепер називається ModeratorFUP

нє. дімА є діма. а то хтось інший. їх там дофуя є.

п.с проти бану Гео і Хоми я теж. але як боротися коли я теж в буцигарні за те шо чмирив аміда підараторів форуму і власників уп :smilie5:  :upa