Сторінок:
Actions
  • #1 від svit 18 Sep 2018
  • Хочу завести собі собакена.

    Яку породу порадите? Хочу цвіга.
  • #2 від Бувалий 18 Sep 2018
  • Хочу завести собі собакена.
    Яку породу порадите?
    Хочу цвіга.
    Менi подобаеться овчарки.
    Дреюшка - спец по собакам.
    Може, щось порадить.
     :smilie7:
  • #3 від Аборигеныч 19 Sep 2018
  • Держал ротвейлера и завел бы еще, но пока обстоятельства не позволяют. Нет времени возиться с серьезной собакой. Может позже..
  • #4 від Дрейк 19 Sep 2018
  • Велику чи маленьку? Як що велику то РЧТ

    Тут ещё с купированным хвостом. Сейчас не купируют



    А маленьку можно "коржика"  выльш корги пемброк. На ФУПе кстати есть Денак заводчица этой породы

  • #5 від Yuras Yuras 19 Sep 2018
  • А нам з дружиною міттельшнауцери подобаються але все якось не сподобимось завести,тільки безпорідний Сірко подвір‘я охороня
  • #6 від Бувалий 19 Sep 2018
  • А нам з дружиною міттельшнауцери подобаються але все якось не сподобимось завести,тільки безпорідний Сірко подвір‘я охороня
    :smiley24:
  • #7 від WestNik 19 Sep 2018
  • Чесно , де ви знаходите час на собак ?
  • #8 від Geo 19 Sep 2018
  • Чесно , де ви знаходите час на собак ?

    ...і на форум...


     :laugh:
  • #9 від WestNik 19 Sep 2018
  • Чесно , де ви знаходите час на собак ?

    ...і на форум...


     :laugh:

    Форум їсти не просить

    І гуляти  :gigi:
  • #10 від ксeня 19 Sep 2018
  • В мене таксятина, без неї не уявляю собі дому. Але є крім неї ще двоє невідомого походження, один малий швабрик і одна велика чорна гарна типу вівчарка. Якраз та чорна, яку я малечею забрала з якогось підвалу у Львові, виросла суперовим охоронцем. Так що не знаю, що тобі порадити)
  • #11 від svit 19 Sep 2018
  • Шнауцери взагалі класні собакени, різени особливо, але завеликі.

    Гігантські морди, середні морди та маленькі морди  :laugh:

    Шнауцер (нім. Schnauzer, від schnauze — морда) — група порід собак, що об'єднує три породи:

    Мітельшнауцер (Шнауцер, Середній шнауцер, Стандартний шнауцер)
    Цвергшнауцер (Мініатюрний шнауцер, Карликовий шнауцер)
    Різеншнауцер (Гігантський шнауцер)
    Розрізняючись за розміром, шнауцери мають спільні характерні ознаки: жорстка шерсть, квадратний формат, велика голова з густими довгими бровами й бородою. До початку XIX століття шнауцери називалися жорсткошерстні пінчера і мали різноманітні офарблення — плямистий, рудуватий, коричнюватий і всі відтінки перець з сіллю.

  • #12 від Yuras Yuras 19 Sep 2018
  • Шнауцери взагалі класні собакени, різени особливо, але завеликі.

    Гігантські морди, середні морди та маленькі морди  :laugh:

    Шнауцер (нім. Schnauzer, від schnauze — морда) — група порід собак, що об'єднує три породи:

    Мітельшнауцер (Шнауцер, Середній шнауцер, Стандартний шнауцер)
    Цвергшнауцер (Мініатюрний шнауцер, Карликовий шнауцер)
    Різеншнауцер (Гігантський шнауцер)
    Розрізняючись за розміром, шнауцери мають спільні характерні ознаки: жорстка шерсть, квадратний формат, велика голова з густими довгими бровами й бородою. До початку XIX століття шнауцери називалися жорсткошерстні пінчера і мали різноманітні офарблення — плямистий, рудуватий, коричнюватий і всі відтінки перець з сіллю.
    А стригти їх самим виходить?Машинки якісь спеціальні чи звичайні побутові?
  • #13 від esk 19 Sep 2018
  • Шнауцери взагалі класні собакени, різени особливо, але завеликі.

    Гігантські морди, середні морди та маленькі морди  :laugh:

    Шнауцер (нім. Schnauzer, від schnauze — морда) — група порід собак, що об'єднує три породи:

    Мітельшнауцер (Шнауцер, Середній шнауцер, Стандартний шнауцер)
    Цвергшнауцер (Мініатюрний шнауцер, Карликовий шнауцер)
    Різеншнауцер (Гігантський шнауцер)
    Розрізняючись за розміром, шнауцери мають спільні характерні ознаки: жорстка шерсть, квадратний формат, велика голова з густими довгими бровами й бородою. До початку XIX століття шнауцери називалися жорсткошерстні пінчера і мали різноманітні офарблення — плямистий, рудуватий, коричнюватий і всі відтінки перець з сіллю.
    Гідні цуцики. Але в квартирі краще їх не тримати, люблять постійний рух. І щурів  :gigi:
  • #14 від Дрейк 26 Sep 2018
  • Называется "Хозяйка, че стоишь! Не видишь солнце прям в глаза светит! Тащи бегом очки! :)

  • #15 від Бувалий 26 Sep 2018
  • Я путаю породы - это лайка или хаски?...
    У нас тут девушка лайку-самоеда выгуливает - такой красавец - весь белый и пушистый.
     :smilie7:
  • #16 від Дрейк 26 Sep 2018
  • Я путаю породы - это лайка или хаски?...
    У нас тут девушка лайку-самоеда выгуливает - такой красавец - весь белый и пушистый.
     :smilie7:

    Это аляскинский маламут.
    Тоже разновидность лайки
  • #17 від Бувалий 26 Sep 2018
  • Это аляскинский маламут.
    Тоже разновидность лайки
    Точно -  маламут и хаски.
    В нашем доме приватные ветеринары клинику прикупили - каждый день вижу, как из джипов собачек выносят...
     :smilie7:
Сторінок:
Actions