Автор Тема: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко  (Прочитано 3553 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #60 : Вересня 14, 2014, 02:39:54 14:39 »
Не думаю, что это признак демократии.
В российской Госдуме тоже полно всяких спортсменов, певцов и т.д.
Там что, тоже демократия?

Є дуже велика різниця. Співаки та спортсмени в політиці зовсім ліві люди. А зараз мова йде про людей, що першими організовували опір, поки не роздуплилася держава. Ці люди в політиці уже не випадкові. До речі, погано, що немає в списках волонтерів. Вони були б дуже доречні в Раді.

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #61 : Вересня 14, 2014, 02:43:58 14:43 »

Якби не було Авакова у списку, а також Чорновіл, то ще можна було б думати. А так ні. Більше того, Яценюк уже більше ніж пів року при владі і не збирається робити реформи. Нафіга він потрібен у Раді?

Так, Аваков популіст знаний, а от на рахунок Т.Чорновіл в мене думки немає кінцевої, жінка вона смілива, але без
досвіду, може ще й буде толк.

Що стосується Яценюка, то я його тільки бачу на місце премєра. Не знаю, може це суб'єктивно і я неправий.
Час покаже, але я стикаюся з держсистемою і знаю як там все гнило. Півроку для того щоб цю систему змінити - мало.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #62 : Вересня 14, 2014, 02:45:45 14:45 »
доречі, якщо Надію незабаром після виборів випустять, то це буде стопудовою ознакою, що Юлька - агент.

пля, я думав це буде заслугою Порошенка, нашого МЗС та адвокатії Надії

ага. дуже вони до адвокатів і нашого МЗС з Порохом прислухаються.

Для Пороха визволення Савченко мало б мати принципове питання!
Адже її Викрали на нашій території, перемістили в підорашу, а тепер шей судять за надуманою херньою.

Я чомусь гадаю, як би він зробив такий фінт вухами, як юлька, тут би всі кричали - який він молодець та сильна людина, грамотний політик, Гарант прав і так дальше.

Але має то шо маємо, косатасука, Надя продалась.


Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #63 : Вересня 14, 2014, 02:48:41 14:48 »
доречі, якщо Надію незабаром після виборів випустять, то це буде стопудовою ознакою, що Юлька - агент.

Може й таке бути. Тому я досить скептично ставлюся до введення в політику людей, які з'явились на хвилі
спротиву, особливо тих, які сильно розпіарені.

Скажемо так, честь і слава героям, але як політиків  їх рано ідеалізувати. Влада і гроші - велика спокуса,
і як вони пройдуть це випробовуваня ще рано говорити.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #64 : Вересня 14, 2014, 02:50:04 14:50 »

Якби не було Авакова у списку, а також Чорновіл, то ще можна було б думати. А так ні. Більше того, Яценюк уже більше ніж пів року при владі і не збирається робити реформи. Нафіга він потрібен у Раді?

Так, Аваков популіст знаний, а от на рахунок Т.Чорновіл в мене думки немає кінцевої, жінка вона смілива, але без
досвіду, може ще й буде толк.

Що стосується Яценюка, то я його тільки бачу на місце премєра. Не знаю, може це суб'єктивно і я неправий.
Час покаже, але я стикаюся з держсистемою і знаю як там все гнило. Півроку для того щоб цю систему змінити - мало.

найгірше для таких як квант, непідконтрольність, тому він і виділив Таню,жінку яку чуть не вбили, в якої загинув чоловік на війні за України, яка робила розслідування угідь хама та показувала це все людям.

ось таких пригріли на форумі

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #65 : Вересня 14, 2014, 02:51:13 14:51 »
доречі, якщо Надію незабаром після виборів випустять, то це буде стопудовою ознакою, що Юлька - агент.

пля, я думав це буде заслугою Порошенка, нашого МЗС та адвокатії Надії

ага. дуже вони до адвокатів і нашого МЗС з Порохом прислухаються.

Для Пороха визволення Савченко мало б мати принципове питання!
Адже її Викрали на нашій території, перемістили в підорашу, а тепер шей судять за надуманою херньою.

Я чомусь гадаю, як би він зробив такий фінт вухами, як юлька, тут би всі кричали - який він молодець та сильна людина, грамотний політик, Гарант прав і так дальше.

Але має то шо маємо, косатасука, Надя продалась.

Вас заклинило на одному тезисі. Де тут люди схвалювали хоча б ОДНЕ включення піар-командирів ДБ в списки ?
В якому топіку ?

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #66 : Вересня 14, 2014, 02:52:37 14:52 »
доречі, якщо Надію незабаром після виборів випустять, то це буде стопудовою ознакою, що Юлька - агент.

Може й таке бути. Тому я досить скептично ставлюся до введення в політику людей, які з'явились на хвилі
спротиву, особливо тих, які сильно розпіарені.

Скажемо так, честь і слава героям, але як політиків  їх рано ідеалізувати. Влада і гроші - велика спокуса,
і як вони пройдуть це випробовуваня ще рано говорити.

такі люди є в усіх партіях
Блок Порошенка - Мамчур
Яценюк - Комбати
у Юлькі - Надя
у Садового  - Донбас

не маю тільки дебіли з ПРУ, по зрозумілим причинам
та Ляшко, і то шось його списку не видно

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #67 : Вересня 14, 2014, 02:53:56 14:53 »

Якби не було Авакова у списку, а також Чорновіл, то ще можна було б думати. А так ні. Більше того, Яценюк уже більше ніж пів року при владі і не збирається робити реформи. Нафіга він потрібен у Раді?

Так, Аваков популіст знаний, а от на рахунок Т.Чорновіл в мене думки немає кінцевої, жінка вона смілива, але без
досвіду, може ще й буде толк.

Що стосується Яценюка, то я його тільки бачу на місце премєра. Не знаю, може це суб'єктивно і я неправий.
Час покаже, але я стикаюся з держсистемою і знаю як там все гнило. Півроку для того щоб цю систему змінити - мало.

Аваков у Харкові - це Продіус у Вінниці. Ясна аналогія? Можете простити йому смерть Музичка? Я ні? І себе "собакою" не вважаю і за його "Караван" голосувати не буду.
Чорновіл будучи головою антикорупційного комітету давала хабарі Музичку, які він не брав. Після цього мені з нею усе ясно.
Навіть якщо відкинути це, то я не розумію, чому не було реформ? Аваков провів реформи в МВС? Щось я не чув такого і не бачив цього.
Пів року достатньо для того, щоб провести реформи державного апарату. Де оптимізація штатів хоч одного державного органу? Не хотів брати на себе відповідальність за скорочення людей перед виборами? А треба було. Держава по іншому зараз не може. Значить він власні партійні інтереси поставив вище за загальнодержавні. Він же кричав про уряд "камікадзе" і що? Щось я не бачив жодної реформи для оздоровлення України. Будете знову давати шанс таким людям, які будуть консервувати систему?

Offline K-1453

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 725
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #68 : Вересня 14, 2014, 02:56:02 14:56 »
Во, кстати, а если кто-то начнет ее с говном смешивать и откроет десяток тем о том, что она авантюристка, дура и вообще продажная, то его быстро забанят или он получит статус священной коровки форума? По логике, должно быть второе, но че-то у меня сомнения...

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #69 : Вересня 14, 2014, 02:56:57 14:56 »

Якби не було Авакова у списку, а також Чорновіл, то ще можна було б думати. А так ні. Більше того, Яценюк уже більше ніж пів року при владі і не збирається робити реформи. Нафіга він потрібен у Раді?

Так, Аваков популіст знаний, а от на рахунок Т.Чорновіл в мене думки немає кінцевої, жінка вона смілива, але без
досвіду, може ще й буде толк.

Що стосується Яценюка, то я його тільки бачу на місце премєра. Не знаю, може це суб'єктивно і я неправий.
Час покаже, але я стикаюся з держсистемою і знаю як там все гнило. Півроку для того щоб цю систему змінити - мало.

найгірше для таких як квант, непідконтрольність, тому він і виділив Таню,жінку яку чуть не вбили, в якої загинув чоловік на війні за України, яка робила розслідування угідь хама та показувала це все людям.

ось таких пригріли на форумі

Не люблю я такі вислови. Форум не ваш, не мій і не Kvanta, є правила, якщо їх порушують це одне, якщо ні, то думки в кожного різні, бо люди різні. Власне в цьому й користь спілкування.

Що стосується Тані, то безперечно жінка вона смілива, а от щодо непідконтрольності, то вона добра в журналістиці, а в
Уряді чи Раді толку з її непідконтрольності буде мало, навіть навпаки. Керування державою - командна гра.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #70 : Вересня 14, 2014, 02:58:28 14:58 »

Якби не було Авакова у списку, а також Чорновіл, то ще можна було б думати. А так ні. Більше того, Яценюк уже більше ніж пів року при владі і не збирається робити реформи. Нафіга він потрібен у Раді?

Так, Аваков популіст знаний, а от на рахунок Т.Чорновіл в мене думки немає кінцевої, жінка вона смілива, але без
досвіду, може ще й буде толк.

Що стосується Яценюка, то я його тільки бачу на місце премєра. Не знаю, може це суб'єктивно і я неправий.
Час покаже, але я стикаюся з держсистемою і знаю як там все гнило. Півроку для того щоб цю систему змінити - мало.

найгірше для таких як квант, непідконтрольність, тому він і виділив Таню,жінку яку чуть не вбили, в якої загинув чоловік на війні за України, яка робила розслідування угідь хама та показувала це все людям.

ось таких пригріли на форумі

Не люблю я такі вислови. Форум не ваш, не мій і не Kvanta, є правила, якщо їх порушують це одне, якщо ні, то думки в кожного різні, бо люди різні. Власне в цьому й користь спілкування.

Що стосується Тані, то безперечно жінка вона смілива, а от щодо непідконтрольності, то вона добра в журналістиці, а в
Уряді чи Раді толку з її непідконтрольності буде мало, навіть навпаки. Керування державою - командна гра.

до того вислову не вистачає картинки з Чечетовскуою рукою над головами дебілів з Пр

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #71 : Вересня 14, 2014, 03:01:26 15:01 »
Взагалі, як я розумію, хоч і пройде Савченко в ВР, її москалі з тюрми не випустять.
Тут для юльки подвійна вигода - і піар на імені Надії, і додаткове місце у ВР.
Ну, а Савченка, думаю погодилась, тому що надіється, що хоч так про неї з часом не забудуть.
У альтруїзм Тимошенчихи я не вірю... :smilie5:
А чому має балотуватись сестра Савченко, взагалі не розумію...
Ну, це вже виборці вирішать, думаю.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #72 : Вересня 14, 2014, 03:03:03 15:03 »

до того вислову не вистачає картинки з Чечетовскуою рукою над головами дебілів з Пр


Пересмикнув знатно. Троль 80левел.

Порівняти команду однодумців і чечетовських баранів .Це ж треба так вивернути сенси... :fp2


Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #73 : Вересня 14, 2014, 03:03:44 15:03 »

Але має то шо маємо, косатасука, Надя продалась.



поки що це сказав тільки ти.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline OlegSky

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3757
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #74 : Вересня 14, 2014, 03:05:27 15:05 »

Пів року достатньо для того, щоб провести реформи державного апарату. Де оптимізація штатів хоч одного державного органу? Не хотів брати на себе відповідальність за скорочення людей перед виборами? А треба було. Держава по іншому зараз не може. Значить він власні партійні інтереси поставив вище за загальнодержавні. Він же кричав про уряд "камікадзе" і що? Щось я не бачив жодної реформи для оздоровлення України. Будете знову давати шанс таким людям, які будуть консервувати систему?

Точно знаю, що планується активна оптимізація і скорочення штатів в Держземагентсві, уже люди попереджені про звільнення. Говорять про 50%.

Півроку недостатньо. Почитайте закони
Ось наприклад :

Законом України «Про державну службу» передбачається, що після ліквідації органу державної влади чи скорочення його штату державному службовцеві в разі неможливості надання роботи в тому самому органі має бути запропонована інша посада в іншому органі з урахуванням професії, кваліфікації та посади, яку він раніше обіймав. :lol:


Ось тепер ви мені скажіть, як без зміни законодавства щось змінити урядом.

Ви багатьох дратуєте своєю категоричністю, але не мене, бо я це списую на певну солдафонність.
Все таки почитуйте деколи ще щось крім "Уставу караульной службы" :smilie3:

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #75 : Вересня 14, 2014, 03:05:41 15:05 »

Але має то шо маємо, косатасука, Надя продалась.



поки що це сказав тільки ти.

ну якшо юлька агент, як ви написали, то хто ж тоді Надя ?

я вам ше раз повторюю, менен не цікавить ніяка юлька, мове іде про Надію Савченко.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #76 : Вересня 14, 2014, 03:09:41 15:09 »

до того вислову не вистачає картинки з Чечетовскуою рукою над головами дебілів з Пр


Пересмикнув знатно. Троль 80левел.

Порівняти команду однодумців і чечетовських баранів .Це ж треба так вивернути сенси... :fp2

Яка команда однодумців, шо ви верзете ?
за пів року ради три партії не могли ніяк домовитись за щось спільне.

а приклад був не для тролізму, краще бунтарка ніж масажисти та водіїї з дебілом чечетовим.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #77 : Вересня 14, 2014, 03:15:05 15:15 »

Але має то шо маємо, косатасука, Надя продалась.



поки що це сказав тільки ти.

ну якшо юлька агент, як ви написали, то хто ж тоді Надя ?


в тебе явно якісь проблеми зі сприйняттям написаного. перечитай допис ще раз і знайди, де я там стверджую, що Юля агент.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #78 : Вересня 14, 2014, 03:15:19 15:15 »

до того вислову не вистачає картинки з Чечетовскуою рукою над головами дебілів з Пр


Пересмикнув знатно. Троль 80левел.

Порівняти команду однодумців і чечетовських баранів .Це ж треба так вивернути сенси... :fp2

Яка команда однодумців, шо ви верзете ?
за пів року ради три парвтії не могли ніяк домовитись за щось спільне

Це що Ви верзете?
Вам Повилазило?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #79 : Вересня 14, 2014, 03:17:09 15:17 »
Які  масажисти у проукраїнських партіях?
DFMB Що Ви гоните?

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #80 : Вересня 14, 2014, 03:17:36 15:17 »

Пів року достатньо для того, щоб провести реформи державного апарату. Де оптимізація штатів хоч одного державного органу? Не хотів брати на себе відповідальність за скорочення людей перед виборами? А треба було. Держава по іншому зараз не може. Значить він власні партійні інтереси поставив вище за загальнодержавні. Він же кричав про уряд "камікадзе" і що? Щось я не бачив жодної реформи для оздоровлення України. Будете знову давати шанс таким людям, які будуть консервувати систему?

Точно знаю, що планується активна оптимізація і скорочення штатів в Держземагентсві, уже люди попереджені про звільнення. Говорять про 50%.

Півроку недостатньо. Почитайте закони
Ось наприклад :

Законом України «Про державну службу» передбачається, що після ліквідації органу державної влади чи скорочення його штату державному службовцеві в разі неможливості надання роботи в тому самому органі має бути запропонована інша посада в іншому органі з урахуванням професії, кваліфікації та посади, яку він раніше обіймав. :lol:


Ось тепер ви мені скажіть, як без зміни законодавства щось змінити урядом.

Ви багатьох дратуєте своєю категоричністю, але не мене, бо я це списую на певну солдафонність.
Все таки почитуйте деколи ще щось крім "Уставу караульной службы" :smilie3:

Елементарно. Я був керівником на державному підприємстві і знаю як можна здійснити кадрову політику.
1. Наприклад: ліквідовується "Державна казначейська служба", усі її працівники виводяться за штат. Створюється "Державне казначейство" в яке набирають ту кількість людей, які реально потрібні. Решта залишається за "бортом".
Це можна зробити навіть постановою уряду. Рішення Ради не потрібне. У свій час так робив Янукович навіть через Указ Президента.
2. Доводиться до відома місцеві органи влади та керівників держ. підприємств / установ про необхідність скорочення людей. При цьому:
а) місцевим органам влади просто не видаються кошти казначейством на заробітну плату (або на інші витрати), якщо не проведене скорочення. Підстава про не видачу: не правильно оформлені документи чи ще якийсь маразм. Точно так само як це робить податкова по відношенню до фірм, з яких треба "зняти більше податків".
б) керівникам державних органів погрожувати елементарним звільненням. Можна пару чоловік показово звільнити.
3. У нас такі Закони, що їх легко обійти. Повірте, я у свій час звільняв людей за день (за згодою сторін) і ніхто мені права по КЗОТУ і не думав качати. Я пояснював, як я можу зробити, якщо до людини "не дійде". І як це можна зробити знає будь який керівник, який мав діло з кадрами.
« Останнє редагування: Вересня 14, 2014, 03:19:07 15:19 від Kvant »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #81 : Вересня 14, 2014, 03:21:07 15:21 »
DFMB что бы не пришлось вызывать санитаров в реале я даю вам выходной на виртуальном фронте
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Противная одесситка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2846
  • Люстрирую, дорого
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #82 : Вересня 14, 2014, 03:27:41 15:27 »
И что это за выходной, если оно продолжает пИсать и дальше? Дайте два!
Я не злопамятная, я просто злая и у меня хорошая память

Offline Алєх

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 404
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #83 : Вересня 14, 2014, 04:01:36 16:01 »
Розумію ТС. Найсумніша (навіть хочеться сказати найогидніша) новина за сьогодні.

Мені, як сподіваюся більшості симпатиків Наді, приємно було би бачити бютошоблу на смітнику історії. Остання спроба юлькисуки з принизливим результатом на цих виборах - це чіткий сигнал що суспільство її вже не сприймає.
Для мене вона - втілення зла на Землі, в одній когорті з хуйлом, януком і їм подібним.

Окреме розчарування - Ігор Луценко. Реально крутий чувак, ще з часів УкрПравди/ Економічної правди. Дуже активний, ефективний  і послідовний. Дійсно шкода.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #84 : Вересня 14, 2014, 04:07:25 16:07 »
Розумію ТС. Найсумніша (навіть хочеться сказати найогидніша) новина за сьогодні.

Мені, як сподіваюся більшості симпатиків Наді, приємно було би бачити бютошоблу на смітнику історії. Остання спроба юлькисуки з принизливим результатом на цих виборах - це чіткий сигнал що суспільство її вже не сприймає.
Для мене вона - втілення зла на Землі, в одній когорті з хуйлом, януком і їм подібним.

Окреме розчарування - Ігор Луценко. Реально крутий чувак, ще з часів УкрПравди/ Економічної правди. Дуже активний, ефективний  і послідовний. Дійсно шкода.
У мене теж.
Читаю його на фейсбуці. Рельно робить дуже корисні справи.
На виборах у Київраду йому бют запропонував місце у списках, пройшов. Зараз активно там працює.


Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #85 : Вересня 14, 2014, 04:11:51 16:11 »
Ігор Луценко  :smiley24:

та багато класних людей у різних проукраїнських партіях...Сподіваюся що саме вони будуть задавати там тон .

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #86 : Вересня 15, 2014, 05:23:57 17:23 »
И что это за выходной, если оно продолжает пИсать и дальше? Дайте два!

да хоть ТРИ!

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #87 : Вересня 15, 2014, 05:35:52 17:35 »

Але має то шо маємо, косатасука, Надя продалась.



поки що це сказав тільки ти.

ну якшо юлька агент, як ви написали, то хто ж тоді Надя ?


в тебе явно якісь проблеми зі сприйняттям написаного. перечитай допис ще раз і знайди, де я там стверджую, що Юля агент.

судячи з того допису ?
хоча ви певно не стверджуєте, а допускаєте ?
так ось я просто продовжив питання, якшо ж ваше допущення збудеться, хто ж таки буде Надія ?

доречі, якщо Надію незабаром після виборів випустять, то це буде стопудовою ознакою, що Юлька - агент.

Offline акын

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3670
Re: Надя Савченко. Перше місце у списку Тимошенко
« Reply #88 : Вересня 15, 2014, 06:27:02 18:27 »
К Наде и родычам претензий нет.
А вот Чяйка... юзает чужое горе и не моргает.