Сторінок:
Actions
  • #61 від ЮАР 25 Mar 2020
  • Это да, но не столь радикально :)

    Саме так і було.
    Коли придбав дачу, розуміючи, що треба багато що робити, крім всього придбав ударну дріль.
    Зробив дві дирки, і на наступний день поїхав купувати перфоратор.
  • #62 від Yuras Yuras 25 Mar 2020
  • Какой такой?
    У якості шурупокрута
  • #63 від Yuras Yuras 25 Mar 2020
  • Ударна дріль, то дурня (хоча у самого Бош ударний).
    Як що треба робити більше одної дірки, то потрібен перфоратор.
    Нікуя, треба на бурах не жлобитися. Я собі Бош на 8 купив - пісня, тільки  бетон з ударним режимом. Перф на довгі бури, від 0,5 - 0,7м "бочка" вже потрібна але її простіше позичити.
  • #64 від Ad Astra 25 Mar 2020
  • А ще я закінчив ремонт у коридорі, і мені зробили нову шафу. :smiley25:


    Дуже гарно і затишно. Ізолюватися у такій квартирі - задоволення :)
  • #65 від div 25 Mar 2020
  • У якості шурупокрута

    А что за проблема?
    Я своей полкрыши закрыл как шуруповертом, никаких проблем.
    Потом таки купил шуруповерт, он естественно удобнее - ограничитель + менее оборотистый. Теперь им кручу
    А то все дрелью, и дырки и с ударником и болты и растворы ей мешал. Никаких претензий. Я ей даже пилил, если кто помнит продавалась когдато такая насадка-лобзик на дрель. Перепилил кучу древесины этой бедной дрелью
  • #66 від div 25 Mar 2020
  • Кстати
    За время юзания этой дрели у меня накрылось три болгарки
  • #67 від Yuras Yuras 25 Mar 2020
  • А что за проблема?
    Я своей полкрыши закрыл как шуруповертом, никаких проблем.
    Потом таки купил шуруповерт, он естественно удобнее - ограничитель + менее оборотистый. Теперь им кручу
    А то все дрелью, и дырки и с ударником и болты и растворы ей мешал. Никаких претензий. Я ей даже пилил, если кто помнит продавалась когдато такая насадка-лобзик на дрель. Перепилил кучу древесины этой бедной дрелью
    Якорь перегрівається, навантаження велике, а відповідна вентиляція відсутня, бо обороти малі. Робота по гіпсу, дереві різних порід і вологості, металу різної товщини відрізняється.
  • #68 від Yuras Yuras 25 Mar 2020
  • Кстати
    За время юзания этой дрели у меня накрылось три болгарки
    Найдешевші так, трохи дорожчі вже вбити важче, середньої вартості саме то.
  • #69 від div 25 Mar 2020
  • Найдешевші так, трохи дорожчі вже вбити важче, середньої вартості саме то.

    Топекс, штурм, третью не помню уже
  • #70 від div 25 Mar 2020
  • Якорь перегрівається, навантаження велике, а відповідна вентиляція відсутня, бо обороти малі. Робота по гіпсу, дереві різних порід і вологості, металу різної товщини відрізняється.

    Не знаю. Совершенно не замечал подобной проблемы. Вообще не грелась на шурупах. Никакой особой нагрузки там нет
  • #71 від Yuras Yuras 26 Mar 2020
  • Не знаю. Совершенно не замечал подобной проблемы. Вообще не грелась на шурупах. Никакой особой нагрузки там нет
    Спробуйте закрутити саморіз в сухий дуб, 4,5 може тільки на 3/4 зайти, трохи прогавиш і назад вже не викрутиш, з залізом товщим за 2 мм з'єднуючи між собою можна теж попоморочитись. Дах перекривається тоненький залізом і з'єднується з сирим чи прив'яленим деревом м'яких порід - тут дійсно проблем майже нема.
  • #72 від ЮАР 26 Mar 2020
  • Нікуя, треба на бурах не жлобитися. Я собі Бош на 8 купив - пісня, тільки  бетон з ударним режимом. Перф на довгі бури, від 0,5 - 0,7м "бочка" вже потрібна але її простіше позичити.

    Не буду сперечатися про смаки, лише зазначу, в інструкції написано - ударний режим, лише 5% від всього використання.
  • #73 від Yuras Yuras 26 Mar 2020
  • Не буду сперечатися про смаки, лише зазначу, в інструкції написано - ударний режим, лише 5% від всього використання.
    Я не про смаки, а про практику: бош на безударному так само гризе цеглу як дріллекс на перфі, а на безударному режимі дріллекс взагалі не працює. Екстракція піску теж в дорогому/дешевому бурі сильно відрізняється, а від цього і прийоми роботи мають свої особливості
  • #74 від div 26 Mar 2020
  • Спробуйте закрутити саморіз в сухий дуб, 4,5 може тільки на 3/4 зайти, трохи прогавиш і назад вже не викрутиш, з залізом товщим за 2 мм з'єднуючи між собою можна теж попоморочитись. Дах перекривається тоненький залізом і з'єднується з сирим чи прив'яленим деревом м'яких порід - тут дійсно проблем майже нема.

    Понятно. Сталкивался с таким, но есть лекарство - перед закруткой шуруп надо смазать
  • #75 від Йожин з бажин 26 Mar 2020
  • Понятно. Сталкивался с таким, но есть лекарство - перед закруткой шуруп надо смазать

    Ну, обычно делается присадка :smilie10:
  • #76 від div 26 Mar 2020
  • #77 від Yuras Yuras 26 Mar 2020
  • Понятно. Сталкивался с таким, но есть лекарство - перед закруткой шуруп надо смазать
    Ніт, сухому дубу то покуй, з сирим така ж історія бува, тільки вже довші шурупи застрягають. Тільки свердлити отвір під розмір.
  • #78 від div 26 Mar 2020
  • Ніт, сухому дубу то покуй, з сирим така ж історія бува, тільки вже довші шурупи застрягають. Тільки свердлити отвір під розмір.

    Ну фиг его знает. А шуруповерт что, заворачивает? С такими свойствами скорее всего или головку свернет или шлицы.

    Я крутил шуруповертом кровельный шуруп в сталь 2 мм, треть шурупов посворачивал
  • #79 від Йожин з бажин 26 Mar 2020

  • ????

    ..... Тільки свердлити отвір під розмір.

    Оно.

    Мебельная технология стандартная.
  • #80 від Yuras Yuras 26 Mar 2020
  • Ну фиг его знает. А шуруповерт что, заворачивает? С такими свойствами скорее всего или головку свернет или шлицы.

    Я крутил шуруповертом кровельный шуруп в сталь 2 мм, треть шурупов посворачивал
    Ні, шурупокрут дає можливість контролювати швидкість і зусилля, чим запобігає пошкодженню біти, шурупа і поверхні. Дрелькою і біти ламав, і шурупи.
     Як тільки шуруп застряє чи краще ще до того, відкручуєте його назад і знову вкручуєте, в важких випадках декілька разів так робиш. . Краще дорожчі брати, у них практично відсутній брак ріжучої кромки, а якщо ламаються, то товстіші але у будь-якому разі третина поламаних шурупів це рідкісна хня, для мене один, два вже причина щось змінити у роботі.
  • #81 від div 26 Mar 2020
  • Ні, шурупокрут дає можливість контролювати швидкість і зусилля, чим запобігає пошкодженню біти, шурупа і поверхні. Дрелькою і біти ламав, і шурупи.
     Як тільки шуруп застряє чи краще ще до того, відкручуєте його назад і знову вкручуєте, в важких випадках декілька разів так робиш. . Краще дорожчі брати, у них практично відсутній брак ріжучої кромки, а якщо ламаються, то товстіші але у будь-якому разі третина поламаних шурупів це рідкісна хня, для мене один, два вже причина щось змінити у роботі.

    Так работа была одноразовая так сказать :). Я их "с разбега" заворачивал, так не шли. И туда сюда делал как говоришь. Самое смешное что они со сверлом, в некоторых прямо на сверле и скрутило
  • #82 від Адам Жоржович 26 Mar 2020
  • Самое смешное что они со сверлом, в некоторых прямо на сверле и скрутило

    Китайський пластілін.  :at
  • #83 від Йожин з бажин 27 Mar 2020
  • Китайський пластілін.  :at

    Оно.

    Производство метизной группьі в Украине отсутствует.

    Метизньіе линии бьіли порезаньі на металл ещё в начале 90-х.

    Самое лучшее -это Китай для немецкого рьінка. Дорого, но оно того стоит.
  • #84 від Ad Astra 27 Mar 2020
  • От яка приємна та корисна тема  :hot: Зразу наші чоловіки оживились, і ніхто не свариться  :smiley24:
  • #85 від Feral Cat 27 Mar 2020
  • У мене DeWalt. Без проблем 15 років.
  • #86 від RG 27 Mar 2020
  • Black&Decker, ще з часів, коли Китаю не було. Англійський, здається.

    Вже років 25 йому, не менше.   
  • #87 від lutuli 27 Mar 2020
  • 15 років... 25.... -- не показник
    Скільки часу був інструмент, саме, в роботі ? Ну й в якій саме ( як писав ЮАР -- дуб та сосна, то не тотожні навантаження )
    Хоча DeWalt - інструмент професійний, B&D - ні. Втім, лежачи на полиці, вони "урівнюються"  :)
  • #88 від Yuras Yuras 27 Mar 2020
  • 15 років... 25.... -- не показник
    Скільки часу був інструмент, саме, в роботі
    ? Ну й в якій саме ( як писав ЮАР -- дуб та сосна, то не тотожні навантаження )
    Хоча DeWalt - інструмент професійний, B&D - ні. Втім, лежачи на полиці, вони "урівнюються"  :)
    Це теж не показник, бо й робота бува дуже різна. У мене родич працює в телекомунікації, так розповідав, що у них професійні бочкові перфоратори "Бош" і "Макіта"  витримують в середньому рік.
  • #89 від Йожин з бажин 27 Mar 2020
  • Не...

    Макита рулит! :super:
  • #90 від Yuras Yuras 27 Mar 2020
  • Не...

    Макита рулит! :super:
    Моя слабкість і мрія але так ні разу і не купував.
Сторінок:
Actions