Автор Тема: Слуга Сатани  (Прочитано 3464 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Etobicoke Resident

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1426
Re: Слуга Сатани
« Reply #30 : Січня 16, 2015, 10:15:57 22:15 »
Не знаю, що хотів сказати Cortex, але я хочу вам сказати, що всі ці ваші переклади та ніби то оригіналитакі самі байки, як і казки про Шахеризаду. Мені більше подобається 1001 ніч
Ну 1001 ніч теж хороше вчення)

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Слуга Сатани
« Reply #31 : Січня 16, 2015, 10:37:56 22:37 »
Що без оригіналу? Цитата латиною була з нового завіту. Послання до Галлатів 3:13.
Ви хочете сказати, що переклад не правильний чи що текст грецькою не оригінальний?
Ось грецький текст:
Χριστὸς  ἡμᾶς  ἐξηγόρασεν  ἐκ  τῆς  κατάρας  τοῦ  νόμου  γενόμενος  ὑπὲρ  ἡμῶν  κατάρα,  ὅτι  γέγραπται  Ἐπικατάρατος  πᾶς  ὁ  κρεμάμενος  ἐπὶ  ξύλου,
Я до того, що недоказуємо, що це оригінал, а значить вишукування самого-самого оригіналу сенсу не має.
Тепер інше:
Змій на палці це спасення євреїв від змій, що наслав на них господь(кхм), він кусав їх, і хто на нього дивився, той виживав. Змій тут позитивний символ, аналогія христа. А змій-спокуситель адама - однозначно негативний. Виходить змія як символ залежить від обставин, при яких з'являється.
Є ще посох Аарона, що перетворювався в змію, що було доказом божественної сили і переваги Аарона над шарлатанами заклинателями змій, яких посох пожер. Бог доказує свою силу символом гріха? Не думаю.
« Останнє редагування: Січня 16, 2015, 10:50:25 22:50 від Cortex »

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Слуга Сатани
« Reply #32 : Січня 16, 2015, 10:53:10 22:53 »
[Это ж не наука, чтоб выучить и знать, а словесная эквилибристика. Толковать библию - это то же самое, что толковать Вангу или Нострадамуса: написано так, что факты случившегося подгоняют под текст. К тому же бездуховные попы трактуют написанное на свой лад.

Я Вам чесно скажу , що я не досить чітко розумію що мається наувазі під терміном " трактовать Біблію " . Для чого її трактувати ? Я не буду довго пояснювати , але тут є принципове питання " вправності" . Моя вправність в бібліїстиці досить посередня . 2 роки екзегези Старого Заповіту( крім Книги Псалмів , йшло окремо )  , 1 рік Нового , семестр Псалмів .
Першою частиною навчального процесу було банальне заучування певних текстів напам'ять сторінками . Такі дрібниці як перелік всіх книг Вульгати по пам'яті у відповідньому порядку це просто було на рівні " 2х2" . Я не можу сказати , що тоді було розуміння " о , це означає , те і те , а ось це щось інше ітд " . Нічого подібного . Це щось подібне до того коли в голові висить велика грозова хмара . Я й досі пам'ятаю , як післі кожного заліку всіх тіпало з розпачу  . екзаменатор " домахувався " з питаннями типу : " як звали дружину Мойсея" , " який типу дерево згадано , що росло на березі потоку який перетнув Мойсей коли втікав у пустелю " . " яка була кількість листків на тому дереві ( насправді цієї інформацї в тексті не було ) ітд .
Все прояснилось одного чудового весняного дня коли до нас на пару прийшов один з перекладачів відомої римської редакці   " Святого Письма " видавництва Отців Василіян , о. Тарас Олійник .Після короткої інтодукції він роздав нам брошурку , щось не більше 25- 30 сторінок під назвою " Біблія як історія спасіння " . Після прочитання цієї брошурки ( де не було жодних трактуваннь текстів ) вся та " грозова хмара " моментально поукладалась в чітку сформовану концепцію . Це було як прозріння . Це стало  початком другою частиною навчального процесу .
Моя Біблія раптово була ісписана вздовж і в поперек . Позначки і текти на полях були майже на кожний вірш кожної глави у всіх книгах до Пророків ( Пророки це окрема тема ) .
Можливо все це не справить жодного враження , це таке , але скажу Вам пам'ять такі вправи розвивають досить потужньо .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Слуга Сатани
« Reply #33 : Січня 16, 2015, 11:04:11 23:04 »
Вы имеете знания по Библии и можете ответить на несколько неудобных вопросов?

Давайте Ваші " вопроси " .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Cortex

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1840
  • Стать: Чоловіча
Re: Слуга Сатани
« Reply #34 : Січня 16, 2015, 11:43:57 23:43 »
Знайшов, "Оце посилаю Я вас, як овець між вовки. Будьте ж мудрі, як змії, і невинні, як голубки.
(Від Матвія 10:16)"
Ось вам і змії на посоху.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: Слуга Сатани
« Reply #35 : Січня 17, 2015, 12:07:48 00:07 »
Знайшов, "Оце посилаю Я вас, як овець між вовки. Будьте ж мудрі, як змії, і невинні, як голубки.
(Від Матвія 10:16)"
Ось вам і змії на посоху.

Змії на посоху або точніше перетвореня одне в  інше  це ось тут

 Respondens Moyses ait: Non credent mihi, neque audient vocem meam, sed dicent: Non apparuit tibi Dominus. Dixit ergo ad eum: Quid est quod tenes in manu tua? Respondit: Virga. Dixitque Dominus: Projice eam in terram. Projecit, et versa est in colubrum, ita ut fugeret Moyses. Dixitque Dominus: Extende manum tuam, et apprehende caudam ejus. Extendit, et tenuit, versaque est in virgam.  Ut credant, inquit, quod apparuerit tibi Dominus Deus patrum suorum, Deus Abraham, Deus Isaac et Deus Jacob.

Ще є місце коли Мойсей з Араоном   робив теж саме в присутності фараона . ( кидання посоха на землю , який перетворювався на змія і хапання змія за хвіст , який миттєво перетворювався на посох )

Це зовсім інший символізм ніж в Євангелії від Матея , тому слово на змію вжите інше .

« Останнє редагування: Січня 17, 2015, 12:34:01 00:34 від cheshuntt »
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП