Автор Тема: Вирішив трохи потролити СУПчиків. Що може бути "джерелом змін" в Україні?  (Прочитано 4641 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
А люксембургський там хто ? Мабуть, той що зліва в тєлєвізорє, якийсь в нього погляд йобнутої людини  :weep:

Зліва - Юрій Лепетан, YL. По центру - Гражданін, праворуч - люксембурзьких пітух дмснет  :weep:

Подивіться, реально цікаве відео, ну може не дуже, але. YL - то відомий гений, здається це він автор теорії ахтунгів та танунахів, колись вона в Україні була дуже модняча  :smilie5:

Зліва від гражданіна я мав на увазі, той наймолодший і з тупуватою мордою ліца  :smilie5:

От йопане чмо  :weep:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Її вже удосконалили, на її підгрунті зроблено ще декілька документів і систем, які де факто бажані до виконання свідомо. Або будуть виконуватись майже примусово

Версія 2.0 альфа?

А нічого не хочеш сказати щодо того, чому примушують людей вживати алкоголь, і в той же час забороняють траву? На мій скромний погляд, ще - пряме, найжахливіше порушення прав людини. Бо гнобити за те що ти чорний чи підарас, це більш природньо ніж позбавляти людину можливості відпочитвати так як вона того хоче, та більш того - як вимагають її фізілогічні властивості.

Вважаю, ця тема має бути негайно піднята у ВР. Але, от ти питав хто є джерелом змін.. я хотів сказати, що ВР, а через ВР - народ, але не сказав, бо пригадав саме тему про траву. Наразі, ніхто не є жодним джерелом.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Зліва від гражданіна я мав на увазі, той наймолодший і з тупуватою мордою ліца  :smilie5:

Зліва це звідки подивитися. Кароче, у краватці праворуч на екрані то люксентенебріс чи дмснет чи як його біса там звати на Лубянці.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Вектор прямий як шпага масона - Загальна Декларація Прав Людини, прийнята у грудні 1948 року в ООН - по факту ідеологія цивілізованого світу.

Вона також не забезпечує ВСІХ прав людини. Я спеціально її прочитав, хоч і важко було, бо було питання по одній темі... відповіді в Декларації я не знайшов. Тобто, вона не заперечує можливості якихось обмежень, вона не досконала.

Що саме шукав, можу пояснити
Її вже удосконалили, на її підгрунті зроблено ще декілька документів і систем, які де факто бажані до виконання свідомо. Або будуть виконуватись майже примусово

Херня ці всі декларації і наднаціональні об'єднання.

Ти про Лігу Націй почитай, які були перці серйозні до другої світової.

А почались серйозні міжнародні розборки і всі на них хер поклали аж бігом  :smilie7:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Тому, як вже сказали - лише американський батіг.

Ти ж сам, Гражданин, пропонував - штат США. Блискуча ідея, по свої суті.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Тому, як вже сказали - лише американський батіг.

Ти ж сам, Гражданин, пропонував - штат США. Блискуча ідея, по свої суті.

Херня це беззмістовна, а не ідея   :fp2

Ви ще кантоном Швейцарії Україну оголосіть, там бабла значно більше водиться. І закони чітко працюють, і зброя у всіх є практично без обмежень  :smilie7:     

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Херня це беззмістовна, а не ідея   :fp2

Ви ще кантоном Швейцарії Україну оголосіть, там бабла значно більше водиться. І закони чітко працюють, і зброя у всіх є практично без обмежень  :smilie7:   

Хєрня ваша Швейцарія, вона не має ударного флоту.

І я про ідею не як юридичний папірець, а про ідеологію. Сама ідея полягає в тому, що лише той паровоз, той асфальтоукладчик (с) - США - може нас кудись вивести.


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Херня це беззмістовна, а не ідея   :fp2

Ви ще кантоном Швейцарії Україну оголосіть, там бабла значно більше водиться. І закони чітко працюють, і зброя у всіх є практично без обмежень  :smilie7:   

Хєрня ваша Швейцарія, вона не має ударного флоту.

І я про ідею не як юридичний папірець, а про ідеологію. Сама ідея полягає в тому, що лише той паровоз, той асфальтоукладчик (с) - США - може нас кудись вивести.

Інфантильність і розовиє штанішкі. Смішно, що таку херню бувший мєнт тулить  :smilie5:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Інфантильність і розовиє штанішкі. Смішно, що таку херню бувший мєнт тулить  :smilie5:

Не бачу тут нічого смішного. Зараз маємо саме такий сценарій, по факту. Кацапам би це сказати, але фоксів позабанювали. Наразі більшість ключових структур влади так чи інакше контролюються США - СБУ, НАБУ, КОРД, ... Парад 24 - війська НАТО. І, вважаю, це правильно.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Михайло Притула зажигає. Київ, 2005, кавьярня Бабуїн.



Там було піпець яке дороге тоді пиво  :smilie2: 10 гривень пляшка.

Воно дурне що, масонський шалик вчепило? :weep:
Mocsia delenda est

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Інфантильність і розовиє штанішкі. Смішно, що таку херню бувший мєнт тулить  :smilie5:

Не бачу тут нічого смішного. Зараз маємо саме такий сценарій, по факту. Кацапам би це сказати, але фоксів позабанювали. Наразі більшість ключових структур влади так чи інакше контролюються США - СБУ, НАБУ, КОРД, ... Парад 24 - війська НАТО. І, вважаю, це правильно.

Що значить контролюються ? Звіти їм щомісячні відсилають, чи що ?  :smilie11:

Парад - це демонстративний ідеологічний і пропагандистський захід, який тут нафіг контроль  :weep:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Блять нема вже сил сміятися , читаючи тупу маячню мєнта міхуїла :weep:
Mocsia delenda est

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Блять нема вже сил сміятися , читаючи тупу маячню мєнта міхуїла :weep:

От де б ви ще могли так поспілкуватися  :smilie5:

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Блять нема вже сил сміятися , читаючи тупу маячню мєнта міхуїла :weep:

От де б ви ще могли так поспілкуватися  :smilie5:

З ким , з міхуїлом?
Нахуй він впав із своїми нікчемними фантазіями на тему "жєлєзной рукой загонім чєловєчєство в щястє" :bch:
Mocsia delenda est

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Її вже удосконалили, на її підгрунті зроблено ще декілька документів і систем, які де факто бажані до виконання свідомо. Або будуть виконуватись майже примусово

Версія 2.0 альфа?

А нічого не хочеш сказати щодо того, чому примушують людей вживати алкоголь, і в той же час забороняють траву? На мій скромний погляд, ще - пряме, найжахливіше порушення прав людини. Бо гнобити за те що ти чорний чи підарас, це більш природньо ніж позбавляти людину можливості відпочитвати так як вона того хоче, та більш того - як вимагають її фізілогічні властивості.

Вважаю, ця тема має бути негайно піднята у ВР. Але, от ти питав хто є джерелом змін.. я хотів сказати, що ВР, а через ВР - народ, але не сказав, бо пригадав саме тему про траву. Наразі, ніхто не є жодним джерелом.

Я не прихильник паління взагалі. Але я палкий прихильник коноплі, як сільськогосподарської та промислової культури, яка тисячі років допомагала людству вижити в суворих умовах. І з огляду на це я скасував би будь які обмеження. Бо хто бажає палити - той і так палить.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Я не прихильник паління взагалі. Але я палкий прихильник коноплі, як сільськогосподарської та промислової культури, яка тисячі років допомагала людству вижити в суворих умовах. І з огляду на це я скасував би будь які обмеження. Бо хто бажає палити - той і так палить.

Михайло, знаючи твій якийсь певний вплив на українську владу, ти там передай звідси, з пересічних - якщо ні, то не проголосуємо. за Порошенка. І хай він нарешті нагне всіх там, в першу чергу Авакова, досить кришувати! Легалазй!

PS. Я бажаю палити - але не палю. Це мій такий спротив проти беззааконня влади.


Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Тому, як вже сказали - лише американський батіг.

Ти ж сам, Гражданин, пропонував - штат США. Блискуча ідея, по свої суті.

Моя думка була - не ОДИН, а ДЕСЯТЬ штатів - це у той час 2012 року, коли всі позасовували свої язики в дупи і мовчки спостерігали як по всій країні висіли бігборди "Референдум" на тлі триколора. Саме я у той час висунув розумну думку що ті три кольори належать американському прапору і мова йде про Референдум про вступ до США.
На той час то була блискуча ідея, підхоплена ЗМІ, яка спаплюжила кількамісячну рекламу анексії України Московією.


Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Я не прихильник паління взагалі. Але я палкий прихильник коноплі, як сільськогосподарської та промислової культури, яка тисячі років допомагала людству вижити в суворих умовах. І з огляду на це я скасував би будь які обмеження. Бо хто бажає палити - той і так палить.

Михайло, знаючи твій якийсь певний вплив на українську владу, ти там передай звідси, з пересічних - якщо ні, то не проголосуємо. за Порошенка. І хай він нарешті нагне всіх там, в першу чергу Авакова, досить кришувати! Легалазй!

PS. Я бажаю палити - але не палю. Це мій такий спротив проти беззааконня влади.

Пропоную флешмоб наступної весни - засіяти всюди, де можливо, міста і села насінням технічної культури ;)

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Моя думка була - не ОДИН, а ДЕСЯТЬ штатів - це у той час 2012 року, коли всі позасовували свої язики в дупи і мовчки спостерігали як по всій країні висіли бігборди "Референдум" на тлі триколора. Саме я у той час висунув розумну думку що ті три кольори належать американському прапору і мова йде про Референдум про вступ до США.
На той час то була блискуча ідея, підхоплена ЗМІ, яка спаплюжила кількамісячну рекламу анексії України Московією.

Ну хай 10, це суттєво нічого не змінює. Головна ідея все одно була зрозуміла, але тоді це виглядало якось може дикувато, а зараз маємо втілення цієї ідеї. Фактично, Україна є зараз під впливом Штатів. Про це і мріяти ніхто не міг років 5 тому.

Михайло, а поясни мені, вже мабуть десь питав, чи ту т чи на хвупі - 5 глечиків президента? Що малося на увазі.... шкода тих хто це не читав.


Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Моя думка була - не ОДИН, а ДЕСЯТЬ штатів - це у той час 2012 року, коли всі позасовували свої язики в дупи і мовчки спостерігали як по всій країні висіли бігборди "Референдум" на тлі триколора. Саме я у той час висунув розумну думку що ті три кольори належать американському прапору і мова йде про Референдум про вступ до США.
На той час то була блискуча ідея, підхоплена ЗМІ, яка спаплюжила кількамісячну рекламу анексії України Московією.

Ну хай 10, це суттєво нічого не змінює. Головна ідея все одно була зрозуміла, але тоді це виглядало якось може дикувато, а зараз маємо втілення цієї ідеї. Фактично, Україна є зараз під впливом Штатів. Про це і мріяти ніхто не міг років 5 тому.

Михайло, а поясни мені, вже мабуть десь питав, чи ту т чи на хвупі - 5 глечиків президента? Що малося на увазі.... шкода тих хто це не читав.

Міністр оборони США Джеймс Меттіс 24 серпня відвідає Київ, де має намір зустрітися з президентом України Петром Порошенком і міністром оборони України Степаном Полтораком.
Про це повідомляється на офіційному сайті американського оборонного відомства в п'ятницю.

"Під час цих зустрічей міністр знову запевнить наших українських партнерів у тому, що США, як і раніше, твердо підтримують відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, а також укріплення стратегічного оборонного партнерства між нашими двома країнами", - йдеться в повідомленні.

Щодо глечиків http://narodna.pravda.com.ua/politics/47c0308b64ade/

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Наразі жодна українська державна інституція не зацікавлена у змінах. І не робить змін.
Народ очікує змін і народу інколи "кидають кістку, щоб не гавкав".
Партії не прагнуть змін так само.

Зміни робляться, але дуже повільно. І головне якось хаотично - відсутня якась загальна стратегія.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Наразі жодна українська державна інституція не зацікавлена у змінах. І не робить змін.
Народ очікує змін і народу інколи "кидають кістку, щоб не гавкав".
Партії не прагнуть змін так само.

Зміни робляться, але дуже повільно. І головне якось хаотично - відсутня якась загальна стратегія.

І це, напевне, є навіть добре, що правильний шлях намацується потрохи і обережно. А то ці всі великі стратегії, як правило, приводять в глибоку задницю.
 
Зміни  також повинні враховувати загальний рівень розвитку середньостатистичного обивателя. А той обиватель, м'яко кажучи, темний і забитий. Та і поводирі в більшості своїй не набагато далі втекли  :smilie7:
« Останнє редагування: Серпня 19, 2017, 06:47:31 06:47 від RG »

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14489
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Наразі жодна українська державна інституція не зацікавлена у змінах. І не робить змін.
Народ очікує змін і народу інколи "кидають кістку, щоб не гавкав".
Партії не прагнуть змін так само.

Зміни робляться, але дуже повільно. І головне якось хаотично - відсутня якась загальна стратегія.


І це, напевне, є навіть добре, що правильний шлях намацується потрохи і обережно. А то ці всі великі стратегії, як правило, приводять в глибоку задницю.
 
Зміни  також повинні враховувати загальний рівень розвитку середньостатистичного обивателя. А той обиватель, м'яко кажучи, темний і забитий. Та і поводирі в більшості своїй не набагато далі втекли  :smilie7:

Плюсую. Бо мрія мента - подвоіти кількість американських реднеків :weep:
Я думаю що американська еліта не буде у захваті від такого подарунка :smilie7:
Mocsia delenda est

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26976
Наразі жодна українська державна інституція не зацікавлена у змінах. І не робить змін.
Народ очікує змін і народу інколи "кидають кістку, щоб не гавкав".
Партії не прагнуть змін так само.

Зміни робляться, але дуже повільно. І головне якось хаотично - відсутня якась загальна стратегія.

І це, напевне, є навіть добре, що правильний шлях намацується потрохи і обережно. А то ці всі великі стратегії, як правило, приводять в глибоку задницю.
 
Зміни  також повинні враховувати загальний рівень розвитку середньостатистичного обивателя. А той обиватель, м'яко кажучи, темний і забитий. Та і поводирі в більшості своїй не набагато далі втекли  :smilie7:

 :smiley24:

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Наразі жодна українська державна інституція не зацікавлена у змінах. І не робить змін.
Народ очікує змін і народу інколи "кидають кістку, щоб не гавкав".
Партії не прагнуть змін так само.

Зміни робляться, але дуже повільно. І головне якось хаотично - відсутня якась загальна стратегія.

І це, напевне, є навіть добре, що правильний шлях намацується потрохи і обережно. А то ці всі великі стратегії, як правило, приводять в глибоку задницю.
 
Зміни  також повинні враховувати загальний рівень розвитку середньостатистичного обивателя. А той обиватель, м'яко кажучи, темний і забитий. Та і поводирі в більшості своїй не набагато далі втекли  :smilie7:
Та в принципі правильний шлях зрозумілий давно, ним пішли прибалти, чехи, поляки та мадяри. Пізніше цим же шляхом подались і румуни з болгарами.

Біда в тому, що манюпас в нас не хоче йти тим шляхом, він мріє отримати на шару лише ті ніштяки, які лежать в кінці цього шляху. Ну а на фупі люксембурзькі дятли типу Діми Мастова та Свєтачкі Бикової намагаються ще більше бідному народу мізки запудрити.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33318
  • Стать: Чоловіча
Наразі жодна українська державна інституція не зацікавлена у змінах. І не робить змін.
Народ очікує змін і народу інколи "кидають кістку, щоб не гавкав".
Партії не прагнуть змін так само.

Зміни робляться, але дуже повільно. І головне якось хаотично - відсутня якась загальна стратегія.

І це, напевне, є навіть добре, що правильний шлях намацується потрохи і обережно. А то ці всі великі стратегії, як правило, приводять в глибоку задницю.
 
Зміни  також повинні враховувати загальний рівень розвитку середньостатистичного обивателя. А той обиватель, м'яко кажучи, темний і забитий. Та і поводирі в більшості своїй не набагато далі втекли  :smilie7:
Та в принципі правильний шлях зрозумілий давно, ним пішли прибалти, чехи, поляки та мадяри. Пізніше цим же шляхом подались і румуни з болгарами.

Біда в тому, що манюпас в нас не хоче йти тим шляхом, він мріє отримати на шару лише ті ніштяки, які лежать в кінці цього шляху. Ну а на фупі люксембурзькі дятли типу Діми Мастова та Свєтачкі Бикової намагаються ще більше бідному народу мізки запудрити.

Та в нас обиватель взагалі мало що розуміє, там більше хапальний рефлекс присутній. Хоча це в принципі загальне явище, в прибалтів-поляків теж таке є.

Проблема в тому, що в нас, в порівнянні з європейськими сусідами, еліта дуже хиленька і немічна. Тут і століття бездержавності і вплив кацапів, які ту еліту регулярно косили і розбавляли чужорідним елементом. Ну і власна вайлуватість та забитість теж не останню роль відіграє.

А манюпас то таке, його куди штовхнеш, туди він і побреде.   

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Capitain Cubs - твої вигуки "меееент" - дибільні у своїй суті і демонструють вкрай низький рівень твоєї обізнаності, ти досить маргінально кричиш, не знаючи що я роблю зараз, не знаючи що у МВС я працював всього півтора року після помаранчевої  революції 2004, Начальником Управління Внутрішньої Безпеки у Луганській області, а потім і в Дніпропетровській, і за той час мій підрозділ спіймав на гарячому і притягнув до кримінальної відповідальності більше 150 ментів. То ж ображати мене за це має повне право лише справжній корумпований мент злодій, яких так полюбляє Capitain Cubs і за яких так послідовно "тягне мазу".

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Проблема в тому, що в нас, в порівнянні з європейськими сусідами, еліта дуже хиленька і немічна. Тут і століття бездержавності і вплив кацапів, які ту еліту регулярно косили і розбавляли чужорідним елементом. Ну і власна вайлуватість та забитість теж не останню роль відіграє.
А манюпас то таке, його куди штовхнеш, туди він і побреде.

Саме так. Якщо у нас нема власної еліти - нами буде керувати ЧУЖА еліта. Ми радіємо що  зараз керує Західна Еліта, і що тікаємо від Російської "еліти". АЛЕ - головне завдання зараз - утворити СВОЮ Еліту.

Найцікавіше у нашому випадку те, що "посади" Еліт - наразі вакантні і її можуть зайняти всі, хто готовий взяти на себе ці обов'язки не питаючи на це ні у кого дозволу.  Навіть  Capitain Cubs. Головне навіть не відповідати основним критеріям а виконувати функцію Еліт.

Offline DiM

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 531
  • Стать: Чоловіча
Capitain Cubs - твої вигуки "меееент" - дибільні у своїй суті і демонструють вкрай низький рівень твоєї обізнаності, ти досить маргінально кричиш, не знаючи що я роблю зараз, не знаючи що у МВС я працював всього півтора року після помаранчевої  революції 2004, Начальником Управління Внутрішньої Безпеки у Луганській області, а потім і в Дніпропетровській, і за той час мій підрозділ спіймав на гарячому і притягнув до кримінальної відповідальності більше 150 ментів. То ж ображати мене за це має повне право лише справжній корумпований мент злодій, яких так полюбляє Capitain Cubs і за яких так послідовно "тягне мазу".
Чувак, якщо тобі так вдало там працювалось, то чому ж ти пішов?
Чи мо тебе пішли, і зовсім не за "боротьбу з корупцією"?  :smiley16:

А що до Кубса, то він понад рік провів в АТО, при чому по мобілізації і ще під час гарячої фази, тож твоєю ж мовою кажучи, ображати його можуть лише колаборатськи покидьки та їх куратори, пропаганду яких ти послідовно впроваджуєш  :super:

Offline Гражданин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1057
  • Стать: Чоловіча
  • God bless Ukraina!
Capitain Cubs - твої вигуки "меееент" - дибільні у своїй суті і демонструють вкрай низький рівень твоєї обізнаності, ти досить маргінально кричиш, не знаючи що я роблю зараз, не знаючи що у МВС я працював всього півтора року після помаранчевої  революції 2004, Начальником Управління Внутрішньої Безпеки у Луганській області, а потім і в Дніпропетровській, і за той час мій підрозділ спіймав на гарячому і притягнув до кримінальної відповідальності більше 150 ментів. То ж ображати мене за це має повне право лише справжній корумпований мент злодій, яких так полюбляє Capitain Cubs і за яких так послідовно "тягне мазу".
Чувак, якщо тобі так вдало там працювалось, то чому ж ти пішов?
Чи мо тебе пішли, і зовсім не за "боротьбу з корупцією"?  :smiley16:

А що до Кубса, то він понад рік провів в АТО, при чому по мобілізації і ще під час гарячої фази, тож твоєю ж мовою кажучи, ображати його можуть лише колаборатськи покидьки та їх куратори, пропаганду яких ти послідовно впроваджуєш  :super:

"Мене пішли" тому що у серпні 2006 до КМУ прийшов Янукович. А щодо АТО - у мене син з липня 2014 по серпень 2015 на передку у Широкіно, і шість місяців цього року у 10-й ГШБ. І хто мусив забезпечувати його роботу "там", як гадаєш?