Автор Тема: 28 березня повністю розграбували винотеку Масандри  (Прочитано 1719 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Мешканці Ялти, які з нетерпінням чекали на приєднання Криму до РФ, дуже розчаровані «визволителями».

За інформацією власного джерела МНК, місто масово наповнили російські гопники, які б'ють місцевих мешканців незгодних з окупантами.

"Ти не уявляєш на що перетворилася Ялта...це якийсь "гопогород", у нас тут мало не щодня масові бійки, замісника мера ледве не вбили через те, що він не давав спустити український прапор, але в новинах нічого не висвітлюється. Більшість молодих людей російську владу не визнає", - розповідає місцевий мешканець.

Окрім побиття так звані "визволителі" займаються мародерством.

"Це повна окупація. Німцям навіть і не снилося, 28 березня повністю розграбували винотеку Масандри, повипивали вина яким по 100-150 років", - повідомляє ялтинець.

Він також розповів, що молодь почувається кинутою і зрадженою Україною, адже вони вважають її своєю Батьківщиною. Що ж до так званої "нової влади", то їх ніхто з мешканців не бачив.

"Прийшли росіяни, захопили парламент, поставили Аксьонова. Ми навіть не бачили ще жодного "нового депутата" Крима. Я навіть не знаю їхніх прізвищ", - розповідає кримчанин.

Наразі в Ялті лише 10 годин на день є електропостачання, тому люди запасаються акумуляторами.

Далі буде...

http://www.tourismnews.com.ua/news-5932.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Merche

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 34


Він також розповів, що молодь почувається кинутою і зрадженою Україною, адже вони вважають її своєю Батьківщиною.


між іншим... це серйозне питання. шкода людей.
30% дуже хотіли в Росію. а 70 стали заручниками політичних ігрищ.

Offline толстолобик

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 458
Мешканці Ялти, які з нетерпінням чекали на приєднання Криму до РФ, дуже розчаровані «визволителями».

За інформацією власного джерела МНК, місто масово наповнили російські гопники, які б'ють місцевих мешканців незгодних з окупантами.

"Ти не уявляєш на що перетворилася Ялта...це якийсь "гопогород", у нас тут мало не щодня масові бійки, замісника мера ледве не вбили через те, що він не давав спустити український прапор, але в новинах нічого не висвітлюється. Більшість молодих людей російську владу не визнає", - розповідає місцевий мешканець.

Окрім побиття так звані "визволителі" займаються мародерством.

"Це повна окупація. Німцям навіть і не снилося, 28 березня повністю розграбували винотеку Масандри, повипивали вина яким по 100-150 років", - повідомляє ялтинець.

Він також розповів, що молодь почувається кинутою і зрадженою Україною, адже вони вважають її своєю Батьківщиною. Що ж до так званої "нової влади", то їх ніхто з мешканців не бачив.

"Прийшли росіяни, захопили парламент, поставили Аксьонова. Ми навіть не бачили ще жодного "нового депутата" Крима. Я навіть не знаю їхніх прізвищ", - розповідає кримчанин.

Наразі в Ялті лише 10 годин на день є електропостачання, тому люди запасаються акумуляторами.

Далі буде...

http://www.tourismnews.com.ua/news-5932.html

Брехня. Полная. В Массандре ситуация сложная - но по другим причинам. По тем же - по каким сейчас всем непросто и в Крыму - и не только...
Но никаких грабежей - да и просто посторонних на территории завода нет и не было...
Брехня... :smilie7:

Offline natusya

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9528
фух
ігнор Квант

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
А вино кримське - гівно.
Навіть австралійське або чілійське й то краще.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А чого скаржитися? Ви там за кого голосували? Типа за нове життя с Рашею? Ну так нема питань. Вольному -воля.  Бендер злякались? А козачки кубанськi, з триколом - то "своi"? Не хочу каркати, но коли кримчани будуть шукати правди, Путин швидко наведе порядок. Бо для нього ваша земля, то його дача. :smilie7: 

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
Я раніше завжди купував вина Масандри для гостей. Після окупації цього робити вже не буду. Тим більше не любитель спиртного.

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
Ничо..Они скоро и Ласточкино Гнездо по кирпичам растащут

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
у далекого знайомого хата в степовому Криму, дзвонять йому знайомі, що розграбували хату, він хутко на поїзд сідає, приїзджає і дійсно хата порожня. Далі йде до мєнтовкі скаржитися, а йому в отвєт:"Ты кто такой, чего надо, кто ты тут такой", і одразу без відповіді починають гамселити, ледь живий зостався.

Offline Donchanin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1128
у далекого знайомого хата в степовому Криму, дзвонять йому знайомі, що розграбували хату, він хутко на поїзд сідає, приїзджає і дійсно хата порожня. Далі йде до мєнтовкі скаржитися, а йому в отвєт:"Ты кто такой, чего надо, кто ты тут такой", і одразу без відповіді починають гамселити, ледь живий зостався.

Усский мир

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Ничо..Они скоро и Ласточкино Гнездо по кирпичам растащут
А поруч Лiвадiйскiй палац. Може треба все же таки у Крим мировторцев ООН впустити? Бо тi "попандопуло" швдико Крим у пустелю перетоворять. Не тiльки вин, взагалi нiчого не буде. :Ganba:

Offline ToiSamiy

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 292


Він також розповів, що молодь почувається кинутою і зрадженою Україною, адже вони вважають її своєю Батьківщиною.


між іншим... це серйозне питання. шкода людей.
30% дуже хотіли в Росію. а 70 стали заручниками політичних ігрищ.

Все так. Тільки де ж вони були трохи раніше. Чому не вийшли? А тепер нехай пишуть скаргу самі на себе.
Я про тих, хто змовчав.

ПС. Коли Допо-Гепа в Харкові зібрали ПІСУАР-2, то харків"яни вийшли і зламали сценарій.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46589
  • Never give in!
Вони з нетерпінням чекали на туристів. Ті прилетіли на вертольотах і приїхали на БТРах.  :gigi:
If you are going through hell, keep going.