Автор Тема: Уляна Супрун  (Прочитано 2121 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Уляна Супрун
« Reply #30 : Травня 07, 2018, 06:09:03 18:09 »
ну покладу і я тут свій кавалок по мИдрИформі по українськи))

по перше. іде демонтаж навіть де юре залишків соціальщини - наслєдіє тлєтворноє совка. де факто воно уже відбулось - і в освіті ( хоча назвати те що є в Україні освітою - витончений сарказм)) ) і медицину і решти. один з пидріотів по телебичинню вже відкритого сказав що потрібно внести зміни в конституцію в частині безкоштовної медицини - мовляв це не ринково і взагалі не по молньому - не позахідному - куди ми всі йдемо ( щоправда з допапуаським ввп оверзімбвабвійською корупцією і щорічними втратами населення в півмільйона і більше ) але то таке. за все треба платить. а найдорожче - як казав шарапав - глупасть яка проявляється щоденно - а не лиш на виборах.

по друге. медицини в Україні не було і не має. це повязано не лише з сракою в освіті яка генерує таких же сраковрачів ( і не лише врачів) -відбувається деградація скрізьь по суспільстві і медицина не виняток. просто те що зветься в Україні врачами - в сукупності з владою ініціатором і підвладними страхконторами - захотіли рубати такі ж бабки з манюпасів за медпослуги як і в гамериці - причому якість залишиться традиційно українська . вангую після виборів петрик і його братія ініціюють під якимось  патріотичним приводом зміни в конституцію - ле буде протягнуто - разом з легалізацією лугандону - також - всупереч констиутції яка забороняє урізання соцзахисту - і зміни в соцчастині - буде прибрато і про безкоштовну середню освіту не кажучи вже про вищу - і так само тихенкь приберуть і про безкоштву медицину. манюпасу задушеному тарифами безробіоття і зомбоящиками і іншими прєлжстями країни 4 світу буде вже похуй - манюпасу і зараз похуй - ну як на розстріл і покривання вбивць небенсої сотні. спочатку буде як з субсидіями - страхкомпанії - з бенефіціарами державниками ))) будуть страхувати всіх манюпасів - , підскочать тарифи на всі медпослуги - якість залишиться на традиційному гівнорівні, потім років через 2 - як з субсидіями - почнуть відсіювати через сита спочатку тіпа немалоімущих і мімікрірующих і так далі - законодавча база і апарат вже убде готовий - зараз вводять для субсидійщиків жкх - зрештою ркоів через 5 держмедстраховки тихенкьо без галасу в зомбоящику зникнуть і манюпас буде змушений купувати страховку по західній ціні з кількома вроттердамськими плюсами - а хто не зможе - просто подихатиме на порозі лікарень - прецеденти вже є. наявність оплаченої страховки не гарантує надання якісної медпослуги - а ви що хотіли ? забули де живете.
от і вам весь куй до копійки. бунтів не буде . на той час населення України буде десь 20 млн пенсів і силовиків - вся молодь стрункимиколонами трудових біженців сіпне н абагатші села . ну а ті крохи які генеруватиме аграрна економіка і залишки металургійної вистачатиме касті укрдержавців - левова частка пензіонерів на той час вже вимре - а нові не матимуть на неї права через нюанси працевлаштування в минулому і сьогоденні  та й не всі доживатимуть до пенсії з реформованою медициною))- пенсія буде лиш держслужбовцям і силовикам  - тільки на це і вистачатиме тих крихт які генеруватиме все так же затінізований аграрний і чугунієвий сектор. років через 15 населення україни буде в кращому випадку 12 -15 млн. і все справедливо . оскільки українці виявились неконкурентноздатними ( через різні аспекти - зенвага до знань і продуктивної парці - неможливість організуватись зі знаннями і робочими руками в конкурентні продукуючі конгломерати етс - генетичні наймити подивіться нашу історію - та й тещо постійно обирали винятковопродажних нацарювати сто рублів і втетки аби гроші гріха не буде владиславів каськових) хоча мені як українцю дуже прикро. але змінити ментальність і мораль населення я не можу(
і. є нюанс який страшний. в досить непоганих кліматичних локаціях утворюється демогарфічний і організаційний вакуум - а це як в природі - якщо десьутворюється зона низького тиск у- туди валить повітряня маси з зон підвищеного тиск у- вітром - або й ураганом - і баланс тисків вирівнюється. тобто сюди можуть хлинути орди з перенаселених територій. а боронитись буде нікому та й ніким - вже зараз очевидна відсутність полководців. а тоді буде очевидан відсутність і бійців .
прикро друзі.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Уляна Супрун
« Reply #31 : Травня 07, 2018, 06:18:51 18:18 »
ну покладу і я тут свій кавалок по мИдрИформі по українськи))

по перше. іде демонтаж навіть де юре залишків соціальщини - наслєдіє тлєтворноє совка. де факто воно уже відбулось - і в освіті ( хоча назвати те що є в Україні освітою - витончений сарказм)) ) і медицину і решти. один з пидріотів по телебичинню вже відкритого сказав що потрібно внести зміни в конституцію в частині безкоштовної медицини - мовляв це не ринково і взагалі не по молньому - не позахідному - куди ми всі йдемо ( щоправда з допапуаським ввп оверзімбвабвійською корупцією і щорічними втратами населення в півмільйона і більше ) але то таке. за все треба платить. а найдорожче - як казав шарапав - глупасть яка проявляється щоденно - а не лиш на виборах.

по друге. медицини в Україні не було і не має. це повязано не лише з сракою в освіті яка генерує таких же сраковрачів ( і не лише врачів) -відбувається деградація скрізьь по суспільстві і медицина не виняток. просто те що зветься в Україні врачами - в сукупності з владою ініціатором і підвладними страхконторами - захотіли рубати такі ж бабки з манюпасів за медпослуги як і в гамериці - причому якість залишиться традиційно українська . вангую після виборів петрик і його братія ініціюють під якимось  патріотичним приводом зміни в конституцію - ле буде протягнуто - разом з легалізацією лугандону - також - всупереч констиутції яка забороняє урізання соцзахисту - і зміни в соцчастині - буде прибрато і про безкоштовну середню освіту не кажучи вже про вищу - і так само тихенкь приберуть і про безкоштву медицину. манюпасу задушеному тарифами безробіоття і зомбоящиками і іншими прєлжстями країни 4 світу буде вже похуй - манюпасу і зараз похуй - ну як на розстріл і покривання вбивць небенсої сотні. спочатку буде як з субсидіями - страхкомпанії - з бенефіціарами державниками ))) будуть страхувати всіх манюпасів - , підскочать тарифи на всі медпослуги - якість залишиться на традиційному гівнорівні, потім років через 2 - як з субсидіями - почнуть відсіювати через сита спочатку тіпа немалоімущих і мімікрірующих і так далі - законодавча база і апарат вже убде готовий - зараз вводять для субсидійщиків жкх - зрештою ркоів через 5 держмедстраховки тихенкьо без галасу в зомбоящику зникнуть і манюпас буде змушений купувати страховку по західній ціні з кількома вроттердамськими плюсами - а хто не зможе - просто подихатиме на порозі лікарень - прецеденти вже є. наявність оплаченої страховки не гарантує надання якісної медпослуги - а ви що хотіли ? забули де живете.
от і вам весь куй до копійки. бунтів не буде . на той час населення України буде десь 20 млн пенсів і силовиків - вся молодь стрункимиколонами трудових біженців сіпне н абагатші села . ну а ті крохи які генеруватиме аграрна економіка і залишки металургійної вистачатиме касті укрдержавців - левова частка пензіонерів на той час вже вимре - а нові не матимуть на неї права через нюанси працевлаштування в минулому і сьогоденні  та й не всі доживатимуть до пенсії з реформованою медициною))- пенсія буде лиш держслужбовцям і силовикам  - тільки на це і вистачатиме тих крихт які генеруватиме все так же затінізований аграрний і чугунієвий сектор. років через 15 населення україни буде в кращому випадку 12 -15 млн. і все справедливо . оскільки українці виявились неконкурентноздатними ( через різні аспекти - зенвага до знань і продуктивної парці - неможливість організуватись зі знаннями і робочими руками в конкурентні продукуючі конгломерати етс - генетичні наймити подивіться нашу історію - та й тещо постійно обирали винятковопродажних нацарювати сто рублів і втетки аби гроші гріха не буде владиславів каськових) хоча мені як українцю дуже прикро. але змінити ментальність і мораль населення я не можу(
і. є нюанс який страшний. в досить непоганих кліматичних локаціях утворюється демогарфічний і організаційний вакуум - а це як в природі - якщо десьутворюється зона низького тиск у- туди валить повітряня маси з зон підвищеного тиск у- вітром - або й ураганом - і баланс тисків вирівнюється. тобто сюди можуть хлинути орди з перенаселених територій. а боронитись буде нікому та й ніким - вже зараз очевидна відсутність полководців. а тоді буде очевидан відсутність і бійців .
прикро друзі.
Вам завдання .
Сформулюйте всі ваші думки в три коротких речення.
Покажіть клас !

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Уляна Супрун
« Reply #32 : Травня 07, 2018, 06:25:39 18:25 »

Вам завдання .
Сформулюйте всі ваші думки в три коротких речення.
Покажіть клас !
[/quote]

я можу і в одне) Ми є єдині творці свого песдєца.

альтернативно.

Ми незалежненько і багатовекторненько, любі мої, здобули покращення нашого життя по новому вже всьогодні.


Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Уляна Супрун
« Reply #33 : Травня 07, 2018, 06:31:44 18:31 »
Ми незалежненько і багатовекторненько, любі мої, здобули покращення нашого життя по новому вже всьогодні.

Знову нічого до пуття не сказав.

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Уляна Супрун
« Reply #34 : Травня 07, 2018, 06:33:57 18:33 »
Ми незалежненько і багатовекторненько, любі мої, здобули покращення нашого життя по новому вже всьогодні.

Знову нічого до пуття не сказав.

слухайте, я прадавєц жіночого взуття йопта, а не майстер краснай славестності)


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Уляна Супрун
« Reply #35 : Травня 07, 2018, 07:32:57 19:32 »
Ми незалежненько і багатовекторненько, любі мої, здобули покращення нашого життя по новому вже всьогодні.

Знову нічого до пуття не сказав.

слухайте, я прадавєц жіночого взуття йопта, а не майстер краснай славестності)

А здалеку на якогось підараса подібний  :weep:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Уляна Супрун
« Reply #36 : Травня 07, 2018, 07:44:37 19:44 »
своїх шукаєш?)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Уляна Супрун
« Reply #37 : Травня 07, 2018, 07:49:04 19:49 »
Аеліт, а тебе що, ліпєцкій фома погнав ?

Ти ж ніби там зрадойобив останньо  :smilie7:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Уляна Супрун
« Reply #38 : Травня 07, 2018, 08:14:40 20:14 »
Аеліт, а тебе що, ліпєцкій фома погнав ?

Ти ж ніби там зрадойобив останньо  :smilie7:

от знову ти свої зрадойобив)  ти як не нависш зручний собі штемпик то не почуваєшся спокійно)  мене вражає мікроскопічність твого світогляду. надіюсь це в тебе така роль) але українскьа реальність демонструє - що ти є медіанний предстваник більшості (

мені соромно за нас перед Іваном Франком(

Народе мій, замучений, розбитий,
Мов паралітик той на роздорожжу,
Людським презирством, ніби струпом, вкритий!
Твоїм будущим душу я тривожу,
Від сорому яких нащадків пізних
Палитиме, заснути я не можу.
Невже тобі на таблицях залізних
Записано в сусідів бути гноєм,
Тяглом у поїздах їх бистроїздних?
Невже повік уділом буде твоїм
Укрита злість, облудлива покірність
Усякому, хто зрадою й розбоєм
Тебе скував і заприсяг на вірність?
Невже тобі лиш не судилось діло,
Що б виявило твоїх сил безмірність?
Невже задармо стільки серць горіло
До тебе иайсвятішою любов'ю,
Тобі офіругочи душу й тіло?
Задармо край твій весь политий кров'ю
Твоїх борців? Йому вже не пишаться
У красоті, свободі і здоров'ю?
Задармо в слові твойому іскряться.
І сила, й м'якість, дотеп, і потуга,
І все, чим може вгору дух підняться?
Задармо в пісні твоїй ллється туга,
І сміх дзвінкий, і жалощі кохання,
Надій і втіхи світляная смуга?
О ні! Не самі сльози і зітхання
Тобі судились! Вірю в силу духа
І вдень воскресний твойого повстання.
О, якби хвилю вдать, що слова слуха,
І слово вдать, що в хвилю ту блаженну
Вздоровлює й огнем живущим буха!
О, якби пісню вдать палку, вітхнекну,
Що міліони порива з собою.
Окрилює, веде на путь спасенну!
Якби!.. Та нам, знесиленим журбою,
Роздертим сумнівами, битим стидом,—
Не нам тебе провадити до бою!
Та прийде час, і ти огнистим видом
Засяєш у народів вольних колі,
Труснеш Кавказ, впережешся Бескидом,
Покотиш Чорним морем гомін волі
І глянеш, як хазяїн домовитий,
По своїй хаті і по своїм полі.
Прийми ж сей спів, хоч тугою повитий.
Та повний віри; хоч гіркий, та вільний;
Твоїй будущині задаток слізьми злитий,
Твойому генію мій скромний дар весільний.

20 липня 1905

дарма він сподівався на прийдешні покоління. та ще й совісний - думав що Нам буде соромно за Них. .... він і уявимти не міг що ми зможемо ТАК обісратись. )

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19163
Re: Уляна Супрун
« Reply #39 : Травня 07, 2018, 08:22:33 20:22 »
ну покладу і я тут свій кавалок по мИдрИформі по українськи))

по перше. іде демонтаж навіть де юре залишків соціальщини - наслєдіє тлєтворноє совка. де факто воно уже відбулось - і в освіті ( хоча назвати те що є в Україні освітою - витончений сарказм)) ) і медицину і решти. один з пидріотів по телебичинню вже відкритого сказав що потрібно внести зміни в конституцію в частині безкоштовної медицини - мовляв це не ринково і взагалі не по молньому - не позахідному - куди ми всі йдемо ( щоправда з допапуаським ввп оверзімбвабвійською корупцією і щорічними втратами населення в півмільйона і більше ) але то таке. за все треба платить. а найдорожче - як казав шарапав - глупасть яка проявляється щоденно - а не лиш на виборах.

по друге. медицини в Україні не було і не має. це повязано не лише з сракою в освіті яка генерує таких же сраковрачів ( і не лише врачів) -відбувається деградація скрізьь по суспільстві і медицина не виняток. просто те що зветься в Україні врачами - в сукупності з владою ініціатором і підвладними страхконторами - захотіли рубати такі ж бабки з манюпасів за медпослуги як і в гамериці - причому якість залишиться традиційно українська . вангую після виборів петрик і його братія ініціюють під якимось  патріотичним приводом зміни в конституцію - ле буде протягнуто - разом з легалізацією лугандону - також - всупереч констиутції яка забороняє урізання соцзахисту - і зміни в соцчастині - буде прибрато і про безкоштовну середню освіту не кажучи вже про вищу - і так само тихенкь приберуть і про безкоштву медицину. манюпасу задушеному тарифами безробіоття і зомбоящиками і іншими прєлжстями країни 4 світу буде вже похуй - манюпасу і зараз похуй - ну як на розстріл і покривання вбивць небенсої сотні. спочатку буде як з субсидіями - страхкомпанії - з бенефіціарами державниками ))) будуть страхувати всіх манюпасів - , підскочать тарифи на всі медпослуги - якість залишиться на традиційному гівнорівні, потім років через 2 - як з субсидіями - почнуть відсіювати через сита спочатку тіпа немалоімущих і мімікрірующих і так далі - законодавча база і апарат вже убде готовий - зараз вводять для субсидійщиків жкх - зрештою ркоів через 5 держмедстраховки тихенкьо без галасу в зомбоящику зникнуть і манюпас буде змушений купувати страховку по західній ціні з кількома вроттердамськими плюсами - а хто не зможе - просто подихатиме на порозі лікарень - прецеденти вже є. наявність оплаченої страховки не гарантує надання якісної медпослуги - а ви що хотіли ? забули де живете.
от і вам весь куй до копійки. бунтів не буде . на той час населення України буде десь 20 млн пенсів і силовиків - вся молодь стрункимиколонами трудових біженців сіпне н абагатші села . ну а ті крохи які генеруватиме аграрна економіка і залишки металургійної вистачатиме касті укрдержавців - левова частка пензіонерів на той час вже вимре - а нові не матимуть на неї права через нюанси працевлаштування в минулому і сьогоденні  та й не всі доживатимуть до пенсії з реформованою медициною))- пенсія буде лиш держслужбовцям і силовикам  - тільки на це і вистачатиме тих крихт які генеруватиме все так же затінізований аграрний і чугунієвий сектор. років через 15 населення україни буде в кращому випадку 12 -15 млн. і все справедливо . оскільки українці виявились неконкурентноздатними ( через різні аспекти - зенвага до знань і продуктивної парці - неможливість організуватись зі знаннями і робочими руками в конкурентні продукуючі конгломерати етс - генетичні наймити подивіться нашу історію - та й тещо постійно обирали винятковопродажних нацарювати сто рублів і втетки аби гроші гріха не буде владиславів каськових) хоча мені як українцю дуже прикро. але змінити ментальність і мораль населення я не можу(
і. є нюанс який страшний. в досить непоганих кліматичних локаціях утворюється демогарфічний і організаційний вакуум - а це як в природі - якщо десьутворюється зона низького тиск у- туди валить повітряня маси з зон підвищеного тиск у- вітром - або й ураганом - і баланс тисків вирівнюється. тобто сюди можуть хлинути орди з перенаселених територій. а боронитись буде нікому та й ніким - вже зараз очевидна відсутність полководців. а тоді буде очевидан відсутність і бійців .
прикро друзі.

А общіє жони будуть?

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Уляна Супрун
« Reply #40 : Травня 07, 2018, 08:26:06 20:26 »


А общіє жони будуть?

жон не буде)) будуть бабіща на пенсії - судді прокурорші чиновниці))) звідки будуть общі жони як не буде манюпасів - вимирання і трудові біженці. ну очевидно ж.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Уляна Супрун
« Reply #41 : Травня 07, 2018, 10:44:04 22:44 »


А общіє жони будуть?

жон не буде)) будуть бабіща на пенсії - судді прокурорші чиновниці))) звідки будуть общі жони як не буде манюпасів - вимирання і трудові біженці. ну очевидно ж.

То чого тебе з форуму Ліпєцкого погнали ?

Там же зрадойоб на зрадойобі ? Чи ти навіть там всіх переплюнув ?   :weep:

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Уляна Супрун
« Reply #42 : Травня 07, 2018, 10:48:15 22:48 »


А общіє жони будуть?

жон не буде)) будуть бабіща на пенсії - судді прокурорші чиновниці))) звідки будуть общі жони як не буде манюпасів - вимирання і трудові біженці. ну очевидно ж.

То чого тебе з форуму Ліпєцкого погнали ?

Там же зрадойоб на зрадойобі ? Чи ти навіть там всіх переплюнув ?   :weep:

ну. я ультрас поміж них. брак контраргументів провокує цензуру. я просто висвітлюю що саме їхній світогляд  - саме їх сутність , екзистенціоналізм і є джерелом цієї реальності . а витримати таке їх неокріпші нерозвинуті мізки не можуть - тому і банять. з формулюваннями щось типу образа України ,і таке інше. інфантилізм нерозвинутого суспільства - винуватити в  своїх сраках всіх окрім себе - тим самим прогармуючи себе що джерело змін в реальнсоті лежить поза твоїм впливом. це одна з помилок української ментальнсоті - яка й генерує нашу реальність

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Уляна Супрун
« Reply #43 : Травня 07, 2018, 10:54:04 22:54 »


А общіє жони будуть?

жон не буде)) будуть бабіща на пенсії - судді прокурорші чиновниці))) звідки будуть общі жони як не буде манюпасів - вимирання і трудові біженці. ну очевидно ж.

То чого тебе з форуму Ліпєцкого погнали ?

Там же зрадойоб на зрадойобі ? Чи ти навіть там всіх переплюнув ?   :weep:

ну. я ультрас поміж них. брак контраргументів провокує цензуру. я просто висвітлюю що саме їхній світогляд  - саме їх сутність , екзистенціоналізм і є джерелом цієї реальності . а витримати таке їх неокріпші нерозвинуті мізки не можуть - тому і банять. з формулюваннями щось типу образа України ,і таке інше. інфантилізм нерозвинутого суспільства - винуватити в  свої

Не хвилюйся, тут за свої опуси теж підеш в бан екзистувати  :weep: 

Offline Aelit

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 809
Re: Уляна Супрун
« Reply #44 : Травня 07, 2018, 10:58:35 22:58 »


А общіє жони будуть?

жон не буде)) будуть бабіща на пенсії - судді прокурорші чиновниці))) звідки будуть общі жони як не буде манюпасів - вимирання і трудові біженці. ну очевидно ж.

То чого тебе з форуму Ліпєцкого погнали ?

Там же зрадойоб на зрадойобі ? Чи ти навіть там всіх переплюнув ?   :weep:

ну. я ультрас поміж них. брак контраргументів провокує цензуру. я просто висвітлюю що саме їхній світогляд  - саме їх сутність , екзистенціоналізм і є джерелом цієї реальності . а витримати таке їх неокріпші нерозвинуті мізки не можуть - тому і банять. з формулюваннями щось типу образа України ,і таке інше. інфантилізм нерозвинутого суспільства - винуватити в  свої

Не хвилюйся, тут за свої опуси теж підеш в бан екзистувати  :weep:

це нормальний цеєвроепйський такий некацапський плюралізм. зовсім не цензура))) все норамльно. для України

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33228
  • Стать: Чоловіча
Re: Уляна Супрун
« Reply #45 : Травня 07, 2018, 11:24:34 23:24 »


А общіє жони будуть?

жон не буде)) будуть бабіща на пенсії - судді прокурорші чиновниці))) звідки будуть общі жони як не буде манюпасів - вимирання і трудові біженці. ну очевидно ж.

То чого тебе з форуму Ліпєцкого погнали ?

Там же зрадойоб на зрадойобі ? Чи ти навіть там всіх переплюнув ?   :weep:

ну. я ультрас поміж них. брак контраргументів провокує цензуру. я просто висвітлюю що саме їхній світогляд  - саме їх сутність , екзистенціоналізм і є джерелом цієї реальності . а витримати таке їх неокріпші нерозвинуті мізки не можуть - тому і банять. з формулюваннями щось типу образа України ,і таке інше. інфантилізм нерозвинутого суспільства - винуватити в  свої

Не хвилюйся, тут за свої опуси теж підеш в бан екзистувати  :weep:

це нормальний цеєвроепйський такий некацапський плюралізм. зовсім не цензура))) все норамльно. для України

А фулі ти думав, всьо как надо  :smilie5:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Re: Уляна Супрун
« Reply #46 : Травня 09, 2018, 04:59:13 16:59 »
 ZAXID.NET Retweeted
Уляна Супрун
‏Verified account @usuprun
2h2 hours ago

9 травня хороший день для того, щоб пригадати чим українцям обернулась втрата незалежності https://goo.gl/VV8Hdw . На цьому малюнку Юрій Журавель передав те, що ми ще дуже довго будемо намагатись сформулювати словами.

If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26944
Re: Уляна Супрун
« Reply #47 : Травня 09, 2018, 05:09:16 17:09 »
ZAXID.NET Retweeted
Уляна Супрун
‏Verified account @usuprun

 :smiley24:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46563
  • Never give in!
Re: Уляна Супрун
« Reply #48 : Травня 09, 2018, 09:32:12 21:32 »
 Кожну дитину можна заохотити не лише їсти здорову їжу, а робити це з задоволенням

Про це розповіла в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Facebook.

Приготували найсмачніший в світі борщ, а ці діти знову відмовляються його їсти? Рахують кожну морквинку в тарілці та вимагають на заміну морозиво та ще й з шоколадом? Любов до здорової їжі не завжди одразу займає місце в серці дитини. Проте хороша новина в тому, що наші харчові звички - це результат навчання. Ось 7 порад, як привчити дитину до здорового харчування.

    Привчайте дітей до різних смаків

Для того, щоб звикнути до нових продуктів, дітям інколи потрібно скуштувати їх 7-12 разів. Не варто змушувати дітей їсти овочі. Достатньо того, щоб вони завжди були доступними, і діти бачили, що ви самі це їсте. Рано чи пізно цікавість візьме гору, і дитина спробує, а потім звикне до повноцінного раціону.

"Маскувати" овочі в стравах не варто. Якщо постійно маскувати моркву, дитина ніколи не стане добровільно їсти моркву.

Діти мають їсти корисні продукти свідомо. Не поєднуйте в одній страві улюблені та нові компоненти - інакше нове дитина не їстиме.

    Їжте разом та без телевізора

Діти, які харчуються разом зі своєю сім'єю, як правило, їдять більш здорову їжу. Вони менш схильні голодувати та навпаки, мають менші ризики набрати зайву вагу. Важливо також навчати дитину їсти у відповідному середовищі. Наприклад, діти, які їдять перед телевізором, схильні до вибору менш безпечних та корисних продуктів. Дослідження вказують, що саме ця звичка може привести до переїдання та підвищеного ризику ожиріння у дітей.

    Встановіть регулярний режим харчування

Це стосується як сніданку, обіду та вечері, так і проміжних перекусів. Режим харчування повинен стати рутинним для вашої дитини.

    Не використовуйте їжу як нагороду чи покарання

Не "розплачуватись" морозивом за спожиту броколі. Такі хабарі не сприяють здоровим харчовим звичкам. Їжа - перш за все, джерело поживних речовин та енергії для нашого організму.

    Слідкуйте, щоб дитина пила достатньо води

Загальні рекомендації щодо питного режиму для дітей:

- діти від 1-4 років від 2-4 склянок;

- діти 4-8 років: 5 склянок;

- діти 9 -13 років: 7-8 склянок;

- 14 і більше: від 8 до 11 склянок.

Денну норму води дитина може отримати не тільки споживаючи воду, але і з харчових продуктів.

Запивати їжу можна і треба. Вживання води під час їжі допомагає травленню і запобігає зневодненню та закрепам.

    Обмежте їжу з великою кількістю калорій, жиру, цукру та солі й пропонуйте альтернативу

Це стосується солодощів, чипсів, солодких газованих напоїв та інших продуктів, бідних на поживні речовини та з високим рівнем калорійності. Крім порожніх калорій, вони містять ароматизатори, що привчають дітей до сильних штучних смаків. У порівнянні з ними, звичайна та корисна їжа вже не так смакуватиме.

Альтернативними солодощами можуть стати свіжі та сухі фрукти, десерти на основі горіхів, сиру, несолодкі йогурти, узвари та смузі.

    Остання, але найголовніша порада - будьте прикладом для своїх дітей. Вони всього навчаються у вас.
If you are going through hell, keep going.