Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20494 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #180 : Вересня 15, 2021, 05:29:16 17:29 »
Принаймі так само, як заводять пари, де у жінки є проблеми з фертильністю, а в чоловіка нема.
Але ж гомогєям так неможна? :)

Имеется ввиду суррогатное материнство? Ну опять таки форма усыновления. Генетический материал не будет отвечать таковому юридических родителей

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6414
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #181 : Вересня 15, 2021, 05:33:17 17:33 »
Имеется ввиду суррогатное материнство? Ну опять таки форма усыновления. Генетический материал не будет отвечать таковому юридических родителей
На 50 відсотків буде, але не в тому суть. Чи то є проблема для громадян? :) Якось так виходить, що ні. Проблемою це чомусь стає тільки для окремих людей, бо ж вони не туди стромлять прутня  :shuffle:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #182 : Вересня 15, 2021, 05:37:17 17:37 »
Третина Украiни, якi не подiляе твоi погляди - гомофоби - так це ж добре - нас - бiльшiсть, тому такi як ти й тобi подiбнi... буде завжди в меншостi, ви щоразу будете виходити на Прайди, аби ваш сором... бачiла вся Украiна...
Ти вже якось визначись... - коли гей - нема питань - в стiнах своi оселi... роби що хош, але виставляти себе в ролi дядькiв в панталонах та перуках... якось дивно - головний гей... у нас на Банковiй, то у тебе теж тяга до таких чувакiв?..
То ти більше боїшся, що Зеленський чи єрмак в панталонах і перуках вийдуть на парад ніж те, що вони Україну губернією зроблять?
Ось на таких І тримається рашопропаганда: кричать гейропа, гейропа і поки холопи обсираються від страху, самі роблять свої чорні справи.

Цитувати
Прапор тобi в руки...Чувак, ти ще не знаеш, що таке середньовiччя, та як Церква боролося з еретиками - або ти книжок не чiтаеш - а лише на Прайди ходиш - або у тебе викривлене почуття гумору - не варто казати те, у чому ти не тямиш, бо в Середньовiччi... тебе б стратили на вогнищi, навiть не за твоi погляди, а за твоi вчiнки...
Але ти продовжуй фантазувати - менi цiкаво, коли ж ти зрозумiеш своi помилки...
Я знаю що таке середньовіччя - ось ти яскравий приклад, застряг там і боїшся вилазити, когось це мені нагадує, а точно північного сусіда.

Цитувати
Це тобi свiтить табiр - адже голуби часто проходять по Крим. справах лише тому, що iх легко пiдставити й швидко посадити...
А далi... вже буде iнше життя - в камерi тебе швидко привчать новим порядкам й будеш ти, як шовковий, навiть сперечатися не будеш - бо слава про тебе пiде... швидше тебе...
Воно тобi треба?...
Знов свою зеківську історію розповідаєш, але реальність така, що ти зеків тільки в кіно бачив і якраз таких як ти опускають, їх використають і опускають, і будеш тримати свою діряву тарілку і кукурікати.

Цитувати
Менi байдуже, скiльки тобi рокiв - ти став на шлях збоченцiв, у яких... iнше життя, яким пох... норми права та моралi, якi намагаються вирiшувати за бiльшiсть... як нам жити та якi Закони треба...
Нiколи секс. меншiсть не буде навязувати нам своi порядки...
Боїшся, і правильно робиш більшість цивілізованих країн вже поміняли своє законодавство і Україна на правильному шляху, в такі як ти підуть в рашу.

Цитувати
Скорiш - попередження - адже нормальнi люди живуть родинами де е чоловiк й жiнка - така у нас Природа - аби в коханнi народжувати дiтей, якi росли нормальними, сильними та здоровими...
Коли ж росте такий альбiнос, як ти... це вже не виправити - такi чуваки на все й всiх ображаються, iх життя стае пеклом, бо всi проблеми звдяться до одного питання - чому я не такий як всi...
Ось тут ти маленьку маєш рацію, якщо людина думає, що вона не таке і не може це змінити її життю не позаздриш. Але є хороші новини, ось та "лгтб пропаганда і реклама" , частково розрахована і на лгтб, щоб вони зрозуміли, що вони такі самі і не слухали таких гомофобів як ти.

Цитувати
Ти ж не на островi живеш, а серед людей - перважно з традиц. орiентацiею, бо таких... не можна переконати... де добро а де - зло.
У нас у дворi чувак, в своi 40 + спромiгся нiде не де працювати, сестра й хвора мати... викреслили його з життя, вiн пiшов просити грошi, а коли було мало... став вором, за що й потрапив в тюрьму та на зону...
Там воно прибило якогось старого, а потiм й самого "опустили" - за три роки... вийшов калiкою, повернувся до мати, а у тоi - рак, сестра його вигнала нв вулицю, пiшов з бомжами, якi за два роки його навчили своiм Унiверситетам...
Чувак спився, але якось вкрав у бомжiв iжу, то вони його забили так, що вiн здох...
Отаке веселе життя у чувака, який на зонi став голубом, бо iншого життя не бачiв... - батько забив насмерть, мати вiд раку померла, сестра - шикса...
Яка дурнувата історія, яка немає нічого спільного з лгтб.
Я так розумію, що ті грунтовні знання про зону ти почерпнув від того опущеного зека.

Цитувати
Твоя проблема в тому, що ти вирiшив бути адвокатом геiв - цього вистачае, аби стати таким самим, як вони й вiдокремити себе вiд реального Свiту з його життям та проблемами...
Щоб бути такими як вони потрібно бути людиною, а щоб бути гомофобом потрібно бути свино-собакою.

Цитувати
Не погрожую - малюю тобi твое майбутне, якого... немае - коли ти... в однiй колонi з голубами...
Поки історія цивілізованих країн показує інше, звичайно якщо ти хочеш бути як в рашці то твої марення можуть бути там реальністю.

Цитувати
Давай якось подiляти мух i котлет - не варто поеднувати Прайд та Майдан...
Не треба бо в тебе когнітивний дисонанс починається?

Цитувати
Нi, чувак, скрепи у нас в тих дядькiв в панталонах, що роблять теж семе, що в Раше - саме звiдки йдуть Прайди, якi вiдволiкають Державу вiд соц. та полiтичних проблем...
А ось і відкрився кацапчик.
Вгадай чиї слова ти тільки що повторив.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #183 : Вересня 15, 2021, 05:40:59 17:40 »
[i]Codename47[/i] - оце вже на нашому форумі є перший відкритй гомосек

Якщо адміністрація форуму не вживатиме необхідних заходів - то в нас на  форумі скоро нормальним людям робити буде нічого.

Ти взагалі ні одного правильного висновку не можеш зробити, то не дивно з такою викривленою логікою як в тебе.

Я гетеросексуал, що б ти знав, а адміністрації ігнорує свої ж правила не банями такого гомофоба, як ти

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #184 : Вересня 15, 2021, 05:47:24 17:47 »
На 50 відсотків буде, але не в тому суть. Чи то є проблема для громадян? :) Якось так виходить, що ні. Проблемою це чомусь стає тільки для окремих людей, бо ж вони не туди стромлять прутня  :shuffle:

Правильно. Один из родителей будет не родной и это форма усыновления, а не заведения детей.
Для каких громадян? Для тех кого усыновляют? Да, для них это вполне может быть проблемой.
Гомосексуализм как явление имеет не только биологические корни как любят нас убеждать гомоактивисты, но и социальные. Впрочем это характерно для любого психологического признака, и сексуальное поведение не является исключением

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #185 : Вересня 15, 2021, 05:47:45 17:47 »
Не думаю что это очень существенная проблема. На западе скорее всего можно заключить чтото типа договора о совместном владении по которому в случае смерти одного совладельца все наследуется другим. Брачные контракты ж заключают и ничего. Институт гомосексуального брака тянет за собой другую проблему - усыновление детей. Я лично категорически против этого. Как не крути, а гомосексуализм, как и прочие виды сексуальных девиаций, это патология. А людям с психологическими патологиями лучше детей не доверять. Тем более проблемы "сам родил, сам воспитываю" как у алкашей например, здесь не существует
Так проблема і навіть на заході, почитайте законодавство про спадщину, про це варто знати навіть якщо це не стосується лгтб і ви ще молоді. Заповіт і як він працює є важливою частиною фінансового планування.

Проблема дітей також важлива: наприклад дві лесбійки народили дитину виховували 10 років, дитина знає їх як рідних батьків, одна померла - без законодавства дитину заберуть в сирітський будинок або до батьків померлої, які можуть бути гомофобами і не дадуть бачитись дитині з її другою мамою.

Про патологію вам вже відповіли - вже давно не патології і частково завдяки людям які не побоялись бути засміянимт і побитими і вийшли на прайд

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #186 : Вересня 15, 2021, 05:54:59 17:54 »
Так проблема і навіть на заході, почитайте законодавство про спадщину, про це варто знати навіть якщо це не стосується лгтб і ви ще молоді. Заповіт і як він працює є важливою частиною фінансового планування.

Проблема дітей також важлива: наприклад дві лесбійки народили дитину виховували 10 років, дитина знає їх як рідних батьків, одна померла - без законодавства дитину заберуть в сирітський будинок або до батьків померлої, які можуть бути гомофобами і не дадуть бачитись дитині з її другою мамою.

Про патологію вам вже відповіли - вже давно не патології і частково завдяки людям які не побоялись бути засміянимт і побитими і вийшли на прайд

Возможно, я не собираюсь вдаваться в юридические тонкости которых не понимаю. И не собираюсь давать рекомендации по реформе законодательства.

Вы не понимаете что я подразумеваю под патологией. То что вы пишите это не патология, это как раз дискриминация. Я  же имею ввиду патологию чисто в биологическом/медицинском плане. Она не перестанет быть таковой даже если это проголосуют в ООН.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #187 : Вересня 15, 2021, 05:58:23 17:58 »
Но я никогда не соглашусь с тем что патологию начинают выдавать за норму. Я понимаю что понятие нормы в психологической сфере весьма расплывчато, но тем не менее оно существует.
У вас патологічне уявлення про визначення патології.
Вам вже сказали гомосексуалісти вже давно не патологія.
З тисяч психологів і психіатрів залишилась якась купка, яка вважає як ви але згідно з визначення на теперішній час ви помиляєтесь.

Цитувати
там есть масса критериев начиная от психического здоровья до материального благосостояния. Давайте порассуждаем про дискриминацию шизофреников и бомжей
Тоді  у вас з тим немає проблем так як геї так само психічно здорові як і інші люди в це саме про матеріальний стан

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6414
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #188 : Вересня 15, 2021, 05:59:09 17:59 »
Возможно, я не собираюсь вдаваться в юридические тонкости которых не понимаю. И не собираюсь давать рекомендации по реформе законодательства.

Вы не понимаете что я подразумеваю под патологией. То что вы пишите это не патология, это как раз дискриминация. Я  же имею ввиду патологию чисто в биологическом/медицинском плане. Она не перестанет быть таковой даже если это проголосуют в ООН.
Так я навіть не лізу до терміну патології. Я просто питаю: чи в нас така країна, де з паталогіями - наприклад, рука в людини не виросла, або людина альбіносом народилася - всі люди відразу потрапляють до якоїсь категорії, котру можна та треба дискримінувати? Наприклад, не дозволяти вступати у законний брак один з одним?
Ні.
А якщо ні, то чому ми взагалі про це говоримо, коли причини в чомусь іншому?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #189 : Вересня 15, 2021, 06:03:11 18:03 »
Возможно, я не собираюсь вдаваться в юридические тонкости которых не понимаю. И не собираюсь давать рекомендации по реформе законодательства.

Вы не понимаете что я подразумеваю под патологией. То что вы пишите это не патология, это как раз дискриминация. Я  же имею ввиду патологию чисто в биологическом/медицинском плане. Она не перестанет быть таковой даже если это проголосуют в ООН.
Ви не хочете давати рекомендації по юриспруденції, по законодавству, але даєте рекомендації по медицині?
ООН не визначає патології, а ВООЗ та асоціація психологів визначає, ось і в них геї то нормальні люди.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6414
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #190 : Вересня 15, 2021, 06:08:26 18:08 »
Правильно. Один из родителей будет не родной и это форма усыновления, а не заведения детей.
Оце, до речі, не буде формою всиновлення навіть коли ООН проголосує. :) Саме тому, що один з батьків є рідним.
Всиновлення, опіка та сурогатне материнство - то три різних речі.
Для каких громадян? Для тех кого усыновляют? Да, для них это вполне может быть проблемой.
Гомосексуализм как явление имеет не только биологические корни как любят нас убеждать гомоактивисты, но и социальные. Впрочем это характерно для любого психологического признака, и сексуальное поведение не является исключением
Що завгодно може бути проблемою. Саме тому законодавство зазвичай вводить межі та заборони саме за фактом проблемної поведінки.
Наприклад, вважається поганою практикою пхати один одному прутня на обідньому столі на очах у дітей. Це вважається проблемою.
Але, зненацька, це так само стосується гетеросексуалів.
Тому суть не в статі, а в тому як люди себе поводять. Й на підставі поведінки й приймаються рішення ювенальної юстиції.
Ну а на практиці ми просто маємо сумних гетерів  :gigi: котрі міркують приблизно так: "ну я з Галею то зрозуміло, за руки потримаємося, може поцілуємося при дітях інколи, але й не більш. Але гомогєї! Там воно ж тупо з ранку до вечора, один на іншого з шафи стрибає - й пішло поперло. Дитина домашку робить, а вони там з виряченими очами пхаються... ой лишенько, то тре забороняти та не дозволяти".
Звісно нікого тут особисто в таких фантазіях не звинувачую, але реально у бесідах на цю тему досить часто десь приблизно таке й спливає, коли люди пояснюють про соціальні наслідки гомопар.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #191 : Вересня 15, 2021, 06:11:08 18:11 »
Так а до чого приходите, що робить людину людиною? Чому більшість завжди полюбляе подушити меншість? Як на інстинкт розмноження впливає гомогєйство, яке на рівні отих 4% сиділо й сидить? :)
Я без підколу, нмд суспільно-філосовські питання якось трохи цікавіше трумпобідонства
це дуже добре питання. еволюція це основа основ, і при еволюції виживало саме життєдайне покоління. це коли було виживання.
техногенна революція знищує "виживання" як явище тому усякі аномалії які раніше просто не вживали зараз отримали життєдайне середовище

мені цікава мораль взагалі по суті що меншість давить більшість...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #192 : Вересня 15, 2021, 06:14:15 18:14 »
Да ладно. Я посмотрю как два мужика ребенка заведут   :eyes:

питання нашо їм діти взагалі? це якісь рефлекси? чи просто тому шо усі так роблять...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #193 : Вересня 15, 2021, 06:15:54 18:15 »
Так я навіть не лізу до терміну патології. Я просто питаю: чи в нас така країна, де з паталогіями - наприклад, рука в людини не виросла, або людина альбіносом народилася - всі люди відразу потрапляють до якоїсь категорії, котру можна та треба дискримінувати? Наприклад, не дозволяти вступати у законний брак один з одним?
Ні.
А якщо ні, то чому ми взагалі про це говоримо, коли причини в чомусь іншому?
це з релігії пішло... відповідь у традиціях які формувалися церквою...

чому вбивати один одного вважається погано? чому людоїдство погано?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #194 : Вересня 15, 2021, 06:48:33 18:48 »
Институт гомосексуального брака тянет за собой другую проблему - усыновление детей. Я лично категорически против этого.

Усиновлення то ще нічого, якщо дитина сирота то вона буде рада будь-якій родини. Більша проблема полягає в сурогатному материнстві - гомосеки наймають жінок які народжують їм дітей, і такі діти ніколи не будуть знати своєї матері, такі діти не можуть будти повноцінними. Як приклад - Рікі Мартін зі своїм товаришем-гоміком народили дитину від якоїсь жінки, Кіркоров також, оце страшно.

Да ладно. Я посмотрю как два мужика ребенка заведут   :eyes:

Ну отож.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #195 : Вересня 15, 2021, 06:59:05 18:59 »
і такі діти ніколи не будуть знати своєї матері, такі діти не можуть будти повноцінними.
Оце заявка. Тобто якщо діти виховані не рідними батьками вони неповноцінні?

Є якісь обгрунтування чи ток так в святій книзі написано?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #196 : Вересня 15, 2021, 07:01:27 19:01 »
Ви не хочете давати рекомендації по юриспруденції, по законодавству, але даєте рекомендації по медицині?
ООН не визначає патології, а ВООЗ та асоціація психологів визначає, ось і в них геї то нормальні люди.

Потому что я не юрист, а биолог. такое объяснение вас устроит? Вы и дальше будете давать мне указания что считать патологией, а что нет?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #197 : Вересня 15, 2021, 07:07:57 19:07 »
Оце, до речі, не буде формою всиновлення навіть коли ООН проголосує. :) Саме тому, що один з батьків є рідним.

Ну , насколько я знаю, если один из родителей не родной то для , скажем так юридической завершенности, он должен ребенка усыновить/удочерить.

Наприклад, вважається поганою практикою пхати один одному прутня на обідньому столі на очах у дітей. Це вважається проблемою.
Але, зненацька, це так само стосується гетеросексуалів.
Тому суть не в статі, а в тому як люди себе поводять. Й на підставі поведінки й приймаються рішення ювенальної юстиції.
Ну а на практиці ми просто маємо сумних гетерів  :gigi: котрі міркують приблизно так: "ну я з Галею то зрозуміло, за руки потримаємося, може поцілуємося при дітях інколи, але й не більш. Але гомогєї! Там воно ж тупо з ранку до вечора, один на іншого з шафи стрибає - й пішло поперло. Дитина домашку робить, а вони там з виряченими очами пхаються... ой лишенько, то тре забороняти та не дозволяти".
Звісно нікого тут особисто в таких фантазіях не звинувачую, але реально у бесідах на цю тему досить часто десь приблизно таке й спливає, коли люди пояснюють про соціальні наслідки гомопар.

Ну в принципе я про это и пишу :) Гомосексуальное поведение не есть нормальным и должно выступать дискриминирующим фактором при усыновлении. Все. Остальное меня вообще не касается. Те гетеросексуальная пара должна иметь приоритет перед гомосексуальной вне материального статуса за исключением экстремальной бедности
Ну а остальное то твои фантазии Комашка :)

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #198 : Вересня 15, 2021, 07:08:00 19:08 »
Потому что я не юрист, а биолог. такое объяснение вас устроит? Вы и дальше будете давать мне указания что считать патологией, а что нет?
Так звичайно буду бо я вивчаю психологію у вільний від роботи час і ще раз вам повторюю гомосексуалізм не вважається патологією.
Якщо ви біолог то прекрасно маєте знати визначення патології, а не придумувати своє.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #199 : Вересня 15, 2021, 07:08:59 19:08 »
Оце заявка. Тобто якщо діти виховані не рідними батьками вони неповноцінні?

Є якісь обгрунтування чи ток так в святій книзі написано?

Не рідними батьками то одне, в чужій сім'ї все ж є мама й тато, а от коли у дитини два тата, то вже проблема. Як така дитина буде дивитися на світ, у всіх є мати і батько, а тут таке.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26963
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #200 : Вересня 15, 2021, 07:09:13 19:09 »
Так я навіть не лізу до терміну патології. Я просто питаю: чи в нас така країна, де з паталогіями - наприклад, рука в людини не виросла, або людина альбіносом народилася - всі люди відразу потрапляють до якоїсь категорії, котру можна та треба дискримінувати? Наприклад, не дозволяти вступати у законний брак один з одним?
Ні.
А якщо ні, то чому ми взагалі про це говоримо, коли причини в чомусь іншому?


Ну например дальтоникам не выдают права. Не знаю повсеместно ли, но кое где точно

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #201 : Вересня 15, 2021, 07:12:23 19:12 »

Ну например дальтоникам не выдают права. Не знаю повсеместно ли, но кое где точно

Дуже дивно, чув про таке, але все ж. Найлегша форма дальтонізму це коли людина не розрізняю червоний та зелений, але ж у плані світлофора то зовсім просто - просто треба водію поміняти кольори місцями.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #202 : Вересня 15, 2021, 07:16:04 19:16 »
Не рідними батьками то одне, в чужій сім'ї все ж є мама й тато, а от коли у дитини два тата, то вже проблема. Як така дитина буде дивитися на світ, у всіх є мати і батько, а тут таке.
Так це проблема суспільства яке буде цькувати цю дитину, а не в дитині.
Що такого жінка чи чоловік окремо  не можуть дати /виховати дитині що може інша стать?

А за всяких дітей ріків мартіів, я б найменше хвилювався, вони якраз такі повноцінні виростуть, що ми себе ущербними будем відчувати.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #203 : Вересня 15, 2021, 07:19:33 19:19 »
Дуже дивно, чув про таке, але все ж. Найлегша форма дальтонізму це коли людина не розрізняю червоний та зелений, але ж у плані світлофора то зовсім просто - просто треба водію поміняти кольори місцями.
То зовсім не просто почитайте про colorblind людей, а ще краще поставте програму яка емулює як вони бачать і тоді зрозумієте, але ж це немає ніякого відношення до лгтб

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #204 : Вересня 15, 2021, 07:21:48 19:21 »
Так це проблема суспільства яке буде цькувати цю дитину, а не в дитині.
Що такого жінка чи чоловік окремо  не можуть дати /виховати дитині що може інша стать?

Та світ може й не буде цькувати, там же скрізь торлерантність, а от що сама дитина буде відчувати то питання.

А що не може дати - психологія та фізіологія чоловіка та жінки дуже відрізняються, і для збалансованого виховання дитини потрібні ці два чинника, чоловік та жінка. Якщо один з них прибрати, то буде дисбаланс, по суті, людина-інвалід.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #205 : Вересня 15, 2021, 07:26:26 19:26 »
Та світ може й не буде цькувати, там же скрізь торлерантність, а от що сама дитина буде відчувати то питання.

А що не може дати - психологія та фізіологія чоловіка та жінки дуже відрізняються, і для збалансованого виховання дитини потрібні ці два чинника, чоловік та жінка. Якщо один з них прибрати, то буде дисбаланс, по суті, людина-інвалід.
У вас є якісь підтвердження, наукові статті роботи, посилання?
А то якось занести людей які були в дитячих будинках, чи вихованих батьками одинаками, до інвалідів це не дуже вас красить.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #206 : Вересня 15, 2021, 07:29:34 19:29 »
У вас є якісь підтвердження, наукові статті роботи, посилання?
А то якось занести людей які були в дитячих будинках, чи вихованих батьками одинаками, до інвалідів це не дуже вас красить.

Онопрієнко

Але ж мова не про дитячі будинки, а про гомосексуальні сім'ї де замість матері два бугая.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #207 : Вересня 15, 2021, 07:44:13 19:44 »
Онопрієнко
Серйозно? Ну немалі ж діти, тут немає ніякої кореляції взагалі. Ви взяли один випадок не розбираючись в психології серійних вбивць в багатьох з яких: мати не любила, батько був але бив, або не було.
До чого тут батьки однак, які люблять своїх дітей?

Цитувати
Але ж мова не про дитячі будинки, а про гомосексуальні сім'ї де замість матері два бугая.
А тут вже пішли страшилки: два бугая.
Я так розумію з вами дітей залишати не можна бо чим один бугай ліпший?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #208 : Вересня 15, 2021, 07:49:19 19:49 »
Серйозно? Ну немалі ж діти, тут немає ніякої кореляції взагалі. Ви взяли один випадок не розбираючись в психології серійних вбивць в багатьох з яких: мати не любила, батько був але бив, або не було.
До чого тут батьки однак, які люблять своїх дітей?
А тут вже пішли страшилки: два бугая.
Я так розумію з вами дітей залишати не можна бо чим один бугай ліпший?

Онопрієнко - це класничний приклад маньяка, чиє захворювання не базується на сексуальних дивіаціях, а саме на соціальних. Він не вбивав жінок або чоловіків окремо, він ходив по селах і планомірно вбивав цілі сім'ї, де був затишок і благополуччя.

Про бугаїв - давай подивимось ким виросте син у Рікі Мартіна.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #209 : Вересня 15, 2021, 07:58:24 19:58 »
Так звичайно буду бо я вивчаю психологію у вільний від роботи час і ще раз вам повторюю гомосексуалізм не вважається патологією.
Ти ще скажи, що в США... це вже не хвороба...
Так само, як алкоголiзм та наркоманiя... - теж не хвороба...

 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 15, 2021, 08:28:29 20:28 від Бувалий »