Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20969 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #210 : Вересня 15, 2021, 07:59:48 19:59 »
Онопрієнко - це класничний приклад маньяка, чиє захворювання не базується на сексуальних дивіаціях, а саме на соціальних. Він не вбивав жінок або чоловіків окремо, він ходив по селах і планомірно вбивав цілі сім'ї, де був затишок і благополуччя.
Як це підтверджує чи спростовує ваше твердження про людей-інвалідів від дисбалансу чоловік-жінка?

Цитувати
Про бугаїв - давай подивимось ким виросте син у Рікі Мартіна.
Навіщо чекати: сотні прикладів нормальних дітей вихованих батьками одинаками, а в тої дитини не один тато буде, а ще десять прислуг.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #211 : Вересня 15, 2021, 08:13:48 20:13 »
Як це підтверджує чи спростовує ваше твердження про людей-інвалідів від дисбалансу чоловік-жінка?

Це тема про людину яка не виросла в більш-менш повноцінній сім'ї.

Навіщо чекати: сотні прикладів нормальних дітей вихованих батьками одинаками, а в тої дитини не один тато буде, а ще десять прислуг.

Та дитина все одно спитає - а де моя мама? І що там Рікі Мартін відповів своєму синові, я навть і здогадуватися не хочу.

От бачте як воно все є, я спочатку був за цей ЛГБТ-парад, але ви, Codename, всіляко намагаєтеся переконати що моє толерантне ставлення до них марне.

Так можна будь-яку ідею звести нанівець.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #212 : Вересня 15, 2021, 08:22:26 20:22 »
От бачте як воно все є, я спочатку був за цей ЛГБТ-парад, але ви, Codename, всіляко намагаєтеся переконати що моє толерантне ставлення до них марне.
Не обманюйте себе у вас немає ніякого толерантного ставлення. Його й не було ви дивитесь на них як на неповноцінних показуючи свою зверхність.
То їм можна а то не можна, а вони від вас нічим не відрізняються і все ж в них менше прав ніж у вас

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #213 : Вересня 15, 2021, 08:34:37 20:34 »
Не обманюйте себе у вас немає ніякого толерантного ставлення. Його й не було ви дивитесь на них як на неповноцінних показуючи свою зверхність.
То їм можна а то не можна, а вони від вас нічим не відрізняються і все ж в них менше прав ніж у вас

Якщо вже в мене нема, то і у нікого тут тим більше нема. Я ж казав у своїй типа гілці що я лібертаріанець. Але здоровий глузд має бути навіть і лібертаріанців.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #214 : Вересня 15, 2021, 08:41:29 20:41 »
Якщо вже в мене нема, то і у нікого тут тим більше нема. Я ж казав у своїй типа гілці що я лібертаріанець. Але здоровий глузд має бути навіть і лібертаріанців.
Знову зверхнє ставлення до всіх і показ того що ви центр Землі.
Просто значить ви такий лібертаріанець, навіть російська лібертаріанська течія чи партія підтримує геїв, не кажучи про інші країни, але ваше розуміння лібертаріанства саме правильне.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #215 : Вересня 15, 2021, 08:47:21 20:47 »
Знову зверхнє ставлення до всіх і показ того що ви центр Землі.
Просто значить ви такий лібертаріанець, навіть російська лібертаріанська течія чи партія підтримує геїв, не кажучи про інші країни, але ваше розуміння лібертаріанства саме правильне.

Я просто відчуваю де брехня, а де правда. Де виживання, а де смерть. Є якеісь логічні, біологічні межі. Не можна віддавати контроль над суспільством людям, які не розуміють принципи розвитку суспільства, 73% як доказ.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33375
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #216 : Вересня 15, 2021, 08:47:59 20:47 »
[i]Codename47[/i] - оце вже на нашому форумі є перший відкритй гомосек

Якщо адміністрація форуму не вживатиме необхідних заходів - то в нас на  форумі скоро нормальним людям робити буде нічого.

Ну, гомосєки - це швидше прихильники Жулії Владіміровни. Можна навіть сказати, що вони повноцінні підараси   :love:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #217 : Вересня 15, 2021, 08:52:57 20:52 »
Я просто відчуваю де брехня, а де правда. Де виживання, а де смерть. Є якеісь логічні, біологічні межі. Не можна віддавати контроль над суспільством людям, які не розуміють принципи розвитку суспільства, 73% як доказ.
Чому ви вважаєте, що ваші відчуття це істина? Люди які не розуміють принципи суспільства це раша, талібан, пн Корея і там немає ніякого толерування, а країни які розуміють, як робити цивілізоване суспільство, розвивають технології захищають права людей і не лізуть в спальню до своїх громадян чи сусідів.

Поки що ваше ставлення співпадає  з тими яких суспільством язик не повертається назвати

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #218 : Вересня 15, 2021, 09:07:08 21:07 »
П'ять сторінок обговорювання цієї теми, примушує мене, дуже толерантну людину, сказати - Нахуя п'ять сторінок обговорювати підарів!
Хай пхаються в гузна, хай роблять один одному мінет, хай влаштовують будь яке скотство і свальний гріх, але нехуй вештатися по вулицях і волати що вони підараси!!!


(не для дебатів)
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #219 : Вересня 15, 2021, 09:16:23 21:16 »
Чому ви вважаєте, що ваші відчуття це істина?

Може то в мене від Бога.

Я дуже тонко відчуваю всі течії в психології людей.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #220 : Вересня 15, 2021, 09:18:14 21:18 »
П'ять сторінок обговорювання цієї теми, примушує мене, дуже толерантну людину, сказати - Нахуя п'ять сторінок обговорювати підарів!
Хай пхаються в гузна, хай роблять один одному мінет, хай влаштовують будь яке скотство і свальний гріх, але нехуй вештатися по вулицях і волати що вони підараси!!!


(не для дебатів)

+100
Найкраща толерантність - це взагалі не звертати на них уваги та не думати про це......

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #221 : Вересня 15, 2021, 09:38:10 21:38 »
Може то в мене від Бога.
Так і в мене від бога, і я відчуваю, що ви помиляєтесь.

Цитувати
Я дуже тонко відчуваю всі течії в психології людей.
Ваші знання психології ви вже показали на прикладі серійних вбивць, які, як ви вважаєте, можуть бути любі люди які не виросли в більш-менш повноцінній (на вашу думку) сім'ї

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #222 : Вересня 15, 2021, 09:52:23 21:52 »
П'ять сторінок обговорювання цієї теми, примушує мене, дуже толерантну людину, сказати - Нахуя п'ять сторінок обговорювати підарів!
Хай пхаються в гузна, хай роблять один одному мінет, хай влаштовують будь яке скотство і свальний гріх, але нехуй вештатися по вулицях і волати що вони підараси!!!

(не для дебатів)
Ларчик цього трешу... просто вiдриваеться - в США... з 70 рокiв.. вже немае такоi хвороби, як... гомосексуалiзм...
А тепер - питання для всiх - на чii грошi LGBT... проводить Прайди?..
За кращу вiдповiть - пляшка вiна...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 15, 2021, 10:14:37 22:14 від Бувалий »

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #223 : Вересня 15, 2021, 10:12:55 22:12 »
Так і в мене від бога, і я відчуваю, що ви помиляєтесь.
Ваші знання психології ви вже показали на прикладі серійних вбивць, які, як ви вважаєте, можуть бути любі люди які не виросли в більш-менш повноцінній (на вашу думку) сім'ї

Не бачу жодного аргумента сперечатися з вами, серійні вбивці так і залишаються, так само як і син Рікі Мартіна.

Ви маєте великий дар заперечувати свою ж думку. І налаштовувати людей, які спочатку були нейтральні, проти тої ідеї до якої вони ставилися або прихільно, або нейтрально.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #224 : Вересня 15, 2021, 10:15:16 22:15 »
Не бачу жодного аргумента сперечатися з вами, серійні вбивці так і залишаються, так само як і син Рікі Мартіна.
Ви маєте великий дар заперечувати свою ж думку.
:smiley24:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #225 : Вересня 15, 2021, 10:25:38 22:25 »
Ти ще скажи, що в США... це вже не хвороба...
Так само, як алкоголiзм та наркоманiя... - теж не хвороба...

 :smilie7:

Ну, відео якраз правоту твого опонента підтверджує. Сайкологиня доводить, що в психічних розладах геїв винне гомофобне середовище сім'ї та суспільтва. І що ті геї, які переїхали до більш толерантного середовища, на нарцисизм більше не страждають

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #226 : Вересня 15, 2021, 10:38:47 22:38 »
Не бачу жодного аргумента сперечатися з вами, серійні вбивці так і залишаються, так само як і син Рікі Мартіна.

Ви маєте великий дар заперечувати свою ж думку.
Де я заперечив свою думку?

Цитувати
І налаштовувати людей, які були нейтральні, проти тої ідеї до якої вони ставилися або прихільно, або нейтрально.
Ви так само нейтральні, як москалі нейтральні до українців.
Поки сидять тихо то такіє смєшниє, а як хочуть жити нормально то одразу всі бандерівців стали.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #227 : Вересня 15, 2021, 10:44:30 22:44 »
Ну, відео якраз правоту твого опонента підтверджує.
Сайкологиня доводить, що в психічних розладах геїв винне гомофобне середовище сім'ї та суспільтва.
І що ті геї, які переїхали до більш толерантного середовища, на нарцисизм більше не страждають
То нащо вони на Прайди виходять?..
Яка суть того Цирку-Шапiто?..
Довести, що вони... нормальнi чi... ображенi?..
Наскiльки я змiг розкопати iнфу, у голубiв... одне бажання - дозволити одностатевi шлюби...
Таке враження, що без дозволу на брак... жодний пацан... в лiжко на ляже...
Бо то вже не шлюб буде... а секс. iзносiлованiе..., яке може каратися Законом, хоч статтi за мужеловство... у нас давно немае...
Я ще розумiю, коли Прайд - це свято: веселий, красивий Бразiльськiй карнавал...
А що собою являе Прайди - парад... ображених - пiд охороною Полiцii?..
 :smilie7:

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #228 : Вересня 15, 2021, 10:46:14 22:46 »
Так і в мене від бога, і я відчуваю, що ви помиляєтесь.
Ваші знання психології ви вже показали на прикладі серійних вбивць, які, як ви вважаєте, можуть бути любі люди які не виросли в більш-менш повноцінній (на вашу думку) сім'ї

Тут таке от

У звичайній гетеросексуальній сім'ї хто б не народився- хлопчик чи дівчинка ( спершу розглянемо одну дитину в сім'ї, для спрощення), він (вона) спершу любить маму. Потім лібідо може переключитись на тата. Або не переключитись. Тобто навіть без сиблинґів ситуація досить складна- має 4 варіанти розвитку. Дівчинка, що перемкнулась- гетеросексуалка. Хлопчик, що перемкнувся- гомосексуал. Дівчинка, що не переключилась- гомосексуалка. Хлопчик, що не переключився- гетеросексуал

Тепер розглянемо гомосексуальну сім'ю з однією дитиною. За всього багатства варіантів ( пара чоловіків, дитина- теж хлопчик; пара чоловіків, дитина- дівчинка; пара жінок, дитина- хлопчик; пара жінок, дитина- дівчинка) сценаріїв розвитку в такій парадиґмі немає. Бо немає на кого перемикатись, стать одна. Хлопчик в парі чоловіків теж має бути геєм, дівчинка- гетеросексуалкою. Хлопчик в парі жінок має вирости гетеросексуалом, дівчинка- лесбіянкою.

Таким чином хлопчик в парі чоловіків-геїв продовжує їхню гомосексуальну сутність разом з продовженням роду

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #229 : Вересня 15, 2021, 10:49:48 22:49 »
Дідусів і бабусь я теж виключив з об'єктів переключення лібідо, для спрощення

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #230 : Вересня 15, 2021, 10:54:58 22:54 »
Що таке брак та чому однополi браки в Украiнi забороненi, яка буде альтернатива...
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D1%8B%D0%B5_%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B8_%D0%BD%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #231 : Вересня 15, 2021, 10:57:24 22:57 »
Тут таке от

У звичайній гетеросексуальній сім'ї хто б не народився- хлопчик чи дівчинка ( спершу розглянемо одну дитину в сім'ї, для спрощення), він (вона) спершу любить маму. Потім лібідо може переключитись на тата. Або не переключитись. Тобто навіть без сиблинґів ситуація досить складна- має 4 варіанти розвитку. Дівчинка, що перемкнулась- гетеросексуалка. Хлопчик, що перемкнувся- гомосексуал. Дівчинка, що не переключилась- гомосексуалка. Хлопчик, що не переключився- гетеросексуал

Тепер розглянемо гомосексуальну сім'ю з однією дитиною. За всього багатства варіантів ( пара чоловіків, дитина- теж хлопчик; пара чоловіків, дитина- дівчинка; пара жінок, дитина- хлопчик; пара жінок, дитина- дівчинка) сценаріїв розвитку в такій парадиґмі немає. Бо немає на кого перемикатись, стать одна. Хлопчик в парі чоловіків теж має бути геєм, дівчинка- гетеросексуалкою. Хлопчик в парі жінок має вирости гетеросексуалом, дівчинка- лесбіянкою.

Таким чином хлопчик в парі чоловіків-геїв продовжує їхню гомосексуальну сутність разом з продовженням роду
Вибачте але те що ви написали не підтверджене нічим.
Згідно вашої логіки всі б хлопці виховані батьками одинаками були б геями, а дівчатка виховані жінками лесбійками.

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #232 : Вересня 15, 2021, 11:08:54 23:08 »
Вибачте але те що ви написали не підтверджене нічим.
Згідно вашої логіки всі б хлопці виховані батьками одинаками були б геями, а дівчатка виховані жінками лесбійками.
Або бісексуалами із зазначеними ознаками, нехай і латентними. Доволі часто має місце, хіба ні?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #233 : Вересня 15, 2021, 11:14:49 23:14 »
Або бісексуалами із зазначеними ознаками, нехай і латентними. Доволі часто має місце, хіба ні?
Ні, не зустрічав ні одного підтвердження, якщо у вас є якісь посилання, з задоволенням ознайомлюсь.

На даний момент це все ще спірне питання, але більшість погоджується з тим що це генетичний фактор плюс фактор середовища, але не середовища виховання, а середовища на рівні вагітності: яку музику вагітна слухали чи який сорт кави вона пила

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #234 : Вересня 15, 2021, 11:15:50 23:15 »
Крім того, як виключав грандиків як об'єкти лібідо дитини. А одиноким батькам як правило допомагають їхні батьки

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #235 : Вересня 15, 2021, 11:22:10 23:22 »
Ні, не зустрічав ні одного підтвердження, якщо у вас є якісь посилання, з задоволенням ознайомлюсь.

На даний момент це все ще спірне питання, але більшість погоджується з тим що це генетичний фактор плюс фактор середовища, але не середовища виховання, а середовища на рівні вагітності: яку музику вагітна слухали чи який сорт кави вона пила

Ні, ну це вже зовсім нечесно з Вашого боку. Кривите душею. Всім мають приклади виховання дитиною мамою-одиначкою серед знайомих і знають, що доньки дуже часто заміщають місце батька у стосунках з мамою. Ми цю тему обговорювали ще в студентські роки, бо дехто мав таких дівчат за подруг. І потім уже в неповних сім'ях нашого покоління спостерігали

В решті решт, про це каже й та психолог на відео. Але не бачить у тому проблеми. Жодної. Для неї все це є нормою, просто треба бути толерантим, щоб це не перейшло в психічну патологію

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #236 : Вересня 15, 2021, 11:27:31 23:27 »
Ні, ну це вже зовсім нечесно з Вашого боку. Кривите душею. Всім мають приклади виховання дитиною мамою-одиначкою серед знайомих і знають, що доньки дуже часто заміщають місце батька у стосунках з мамою. Ми цю тему обговорювали ще в студентські роки, бо дехто мав таких дівчат за подруг. І потім уже в неповних сім'ях нашого покоління спостерігали

В решті решт, про це каже й та психолог на відео. Але не бачить у тому проблеми. Жодної. Для неї все це є нормою, просто треба бути толерантим, щоб це не перейшло в психічну патологію
  :smiley24:
Обов'язково перегляну ваше відео вечером

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19224
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #237 : Вересня 16, 2021, 12:32:52 00:32 »
Ну, гомосєки - це швидше прихильники Жулії Владіміровни. Можна навіть сказати, що вони повноцінні підараси   :love:

Для позначення цієї товстої різниці використуються модіфікатори "у хорошому/поганому сенсі цього слова".  :snoozer_09:

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #238 : Вересня 16, 2021, 12:59:16 00:59 »
Ну, гомосєки - це швидше прихильники Жулії Владіміровни. Можна навіть сказати, що вони повноцінні підараси   :love:

А якими підарами треба вважати прихильників Ющенка зразка 2010 року, 17 січня ( 1 тур), їх тоді набралося 5%?
То вони якого рівня підарами  були ?
1 Після того як Ющенко підписав Меморандум в жовтні 2005, після якого вся дон.банда (Янукович, Ахметов) повернулись до України,перекресливши таким чином всі досягнення Помаранчевої революції ?
2.Після того як Ющенко в серпні 2006 підписав Універсал, після якого створилась ширка-Мороз спікер, Янук Прем"єр.- другий раз перекреслив ?
3.Після того як в січні 2006 розірвав кучмівський дуже вигідний азовий договір з Газпромом (бартерний!), аби втюхати Фірташівське Росукренрго ? Той договір був ще чинний до 2009 року.
4.Після того як довів сам себе до рівня Зеленського ( тобто, до рівня клоуна ) малюючи на передвиборчому мітингу якусь хуєту в стилі Остапа Бендера ("Сєятєль)?

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #239 : Вересня 16, 2021, 06:49:19 06:49 »
А якими підарами треба вважати прихильників Ющенка зразка 2010 року, 17 січня ( 1 тур), їх тоді набралося 5%?
То вони якого рівня підарами  були ?
1 Після того як Ющенко підписав Меморандум в жовтні 2005, після якого вся дон.банда (Янукович, Ахметов) повернулись до України,перекресливши таким чином всі досягнення Помаранчевої революції ?
2.Після того як Ющенко в серпні 2006 підписав Універсал, після якого створилась ширка-Мороз спікер, Янук Прем"єр.- другий раз перекреслив ?
3.Після того як в січні 2006 розірвав кучмівський дуже вигідний азовий договір з Газпромом (бартерний!), аби втюхати Фірташівське Росукренрго ? Той договір був ще чинний до 2009 року.
4.Після того як довів сам себе до рівня Зеленського ( тобто, до рівня клоуна ) малюючи на передвиборчому мітингу якусь хуєту в стилі Остапа Бендера ("Сєятєль)?

Прийшов час охренительних історій