Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20968 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #240 : Вересня 16, 2021, 07:17:10 07:17 »
У кацапів є така письменниця, Людмила Уліцкая (не зовсім кацапка).
А у неї є таке оповідання "Голубчик".

Суть така - Була матуся одиначка, з хлопчиком.
Життя важке, і вона знайшла собі чоловіка з економічних міркувань.
У нього ж міркування були інші, білявий хлопчик.
І за декілька років, цей підар виховав собі із звичайної дитини коханця.
Ну і йоб його замість матусі.

Так що ті підари ще й небезпечні для суспільства.

(а я попереджав, закривайте гілку, досить про підарів)

Будете прайдити, вас будуть пиздити, бо Уліцьку не лише я читав.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #241 : Вересня 16, 2021, 07:19:05 07:19 »
Ні, ну це вже зовсім нечесно з Вашого боку. Кривите душею. Всім мають приклади виховання дитиною мамою-одиначкою серед знайомих і знають, що доньки дуже часто заміщають місце батька у стосунках з мамою. Ми цю тему обговорювали ще в студентські роки, бо дехто мав таких дівчат за подруг. І потім уже в неповних сім'ях нашого покоління спостерігали

В решті решт, про це каже й та психолог на відео. Але не бачить у тому проблеми. Жодної. Для неї все це є нормою, просто треба бути толерантим, щоб це не перейшло в психічну патологію

Переглянув відео: воно більше про те як поводитись з геями чи геям яких суспільство так добило що вони від  депресій до неї звертались.
А про саме чому, вони не дуже чітко розповідає, то каже що всі народжені біссексуалами, ну це ще Фрейд вважав, але ж пройшло вже 100 років з того часу, все змінилось не тільки психологія, а потім каже через хвилину, що то генетично, потім розповідає про шкалу кінслі, кажучи, що з обох боків тільки по одному відсотку, звідки вона такі дані взяла? Ще каже якщо та сама стать живе довго серед таких самих то стає гомо, що також не підверджено. На тих самих зонах, які бувалий згадує, якщо його й будуть там в дупу трахати, якщо то не гомосексуали то вони на спину йому плейбой покладуть,  але це ніяк не перетворить ні бувалого ні того хто його буде трахати на гея.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #242 : Вересня 16, 2021, 07:22:38 07:22 »
У кацапів є така письменниця, Людмила Уліцкая (не зовсім кацапка).
А у неї є таке оповідання "Голубчик".

Суть така - Була матуся одиначка, з хлопчиком.
Життя важке, і вона знайшла собі чоловіка з економічних міркувань.
У нього ж міркування були інші, білявий хлопчик.
І за декілька років, цей підар виховав собі із звичайної дитини коханця.
Ну і йоб його замість матусі.

Так що ті підари ще й небезпечні для суспільства.

(а я попереджав, закривайте гілку, досить про підарів)

Будете прайдити, вас будуть пиздити, бо Уліцьку не лише я читав.
Скажи наскільки потрібно бути хворим щоб робити висновок про геїв по іронічному роману кацапської письменниці?

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8105
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #243 : Вересня 16, 2021, 07:51:41 07:51 »
Прийшов час охренительних історій

Ти не відволікайся, а краще продовж дискусію з відвертим захисником підарасів  :laugh:
Якщо тобі не гидко.
.......
А мене в цій гілці більше нема.
Бо ця гілка вже реально зашкварена.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #244 : Вересня 16, 2021, 08:04:01 08:04 »
Скажи наскільки потрібно бути хворим щоб робити висновок про геїв по іронічному роману кацапської письменниці?

Ти оповідання точно не читав, воно не іронічне, воно трагічне.
Ти уявляєш почуття матері, яка одного разу узнала, що через неї і того покидька, якого вона привела в дім, її син став підаром?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #245 : Вересня 16, 2021, 08:09:07 08:09 »
Ти оповідання точно не читав, воно не іронічне, воно трагічне.
Ти уявляєш почуття матері, яка одного разу узнала, що через неї і того покидька, якого вона привела в дім, її син став підаром?

оповідання Л. Уліцької «Голубчик»  - різновид іронічного літературного ремейку

Я краще наукові статті почитаю ніж по художнім творам робити якісь висновки

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #246 : Вересня 16, 2021, 08:10:40 08:10 »
І ще - ти ж не думаєш, що Уліцька моє єдине джерело інформації?

Ви інакші, ну і живіть з цим.

А влаштовуючи прайди, ви собі робите гірше.
Людство може закрити на вас очі, але визнати за вами якісь особливі права - ніколи.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #247 : Вересня 16, 2021, 08:14:59 08:14 »
оповідання Л. Уліцької «Голубчик»  - різновид іронічного літературного ремейку

Я краще наукові статті почитаю ніж по художнім творам робити якісь висновки

Я впевнений, Уліцька наукові статі читала, перш ніж писати оповідання.

А ти почитай, що таке рімейк, бо невідомо до чого ти притулив тут це слово.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #248 : Вересня 16, 2021, 08:16:06 08:16 »
І ще - ти ж не думаєш, що Уліцька моє єдине джерело інформації?
По тому що ти робиш висновки з художніх творів можу сказати що інші твої джерела не кращі.

Цитувати
Ви інакші, ну і живіть з цим.

А влаштовуючи прайди, ви собі робите гірше.
Людство може закрити на вас очі, але визнати за вами якісь особливі права - ніколи.
А які особливі права, чи мати такі самі права як ти чи я це вже особливі?

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #249 : Вересня 16, 2021, 08:20:42 08:20 »
— Яша, ви знаете, говорят шо от поноса помогает морковь...
— Сеня, я даже представить боюсь,  каким образом...
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #250 : Вересня 16, 2021, 08:22:31 08:22 »
Я впевнений, Уліцька наукові статі читала, перш ніж писати оповідання.
Можливо, але це ніяк не відміняє те що оповідання видумане.

Цитувати
А ти почитай, що таке рімейк, бо невідомо до чого ти притулив тут це слово.
Слово взяте з статті яка аналізує цей роман

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #251 : Вересня 16, 2021, 08:46:09 08:46 »

Слово взяте з статті яка аналізує цей роман

То напиши автору, що він йолоп.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #252 : Вересня 16, 2021, 08:48:44 08:48 »
 :pooh_go:

Модератор, закривай тему.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #253 : Вересня 16, 2021, 09:51:54 09:51 »
— Яша, ви знаете, говорят шо от поноса помогает морковь...
— Сеня, я даже представить боюсь,  каким образом...
У номерованого, наче стара платiвка... заiло - скiльки можна теревенити про захист геiв, яким глубоко пох... що про них кажуть...
Але лабораторiя по аналiзу гей-кала... все ще видае на гора... купу "висновкiв", наче це зупинить ораганiзаторiв Прайду Сорому...
На недiлю, 19.09...... вже йдуть справжнi холода, то нехай голуби... отримають не лише задоволення йти в панталонах, а ще й корону з грипом - як бонус...
Що ж до дiтей, якi страждають вiд батькiв-iдiотiв... - е багато iнфи на Ю-Тубi, де добре розкрито суть того сорому, коли дитина потерпае вiд насильства одного з батькiв, оскiльки... не може нiчого вдiяти...


 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 16, 2021, 10:00:05 10:00 від Бувалий »

Offline Sebastian Brant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #254 : Вересня 16, 2021, 10:11:47 10:11 »
Переглянув відео: воно більше про те як поводитись з геями чи геям яких суспільство так добило що вони від  депресій до неї звертались.
Так, це те відео

А про саме чому, вони не дуже чітко розповідає, то каже що всі народжені біссексуалами, ну це ще Фрейд вважав, але ж пройшло вже 100 років з того часу, все змінилось не тільки психологія, а потім каже через хвилину, що то генетично

А це передусім каже про те, що вона є об'єктивною й намагається привести всі теорії цього питання, які є в науці та практичній психології та психіатрії на теперішній час

, потім розповідає про шкалу кінслі, кажучи, що з обох боків тільки по одному відсотку, звідки вона такі дані взяла?

Ну, то, очевидно, у Кінслі?


Ще каже якщо та сама стать живе довго серед таких самих то стає гомо, що також не підверджено. На тих самих зонах, які бувалий згадує, якщо його й будуть там в дупу трахати, якщо то не гомосексуали то вони на спину йому плейбой покладуть,  але це ніяк не перетворить ні бувалого ні того хто його буде трахати на гея.

У Вас явно аж занадто завищені вимоги до кваліфікації "ґей". Давайте обійдемся без іспитів з теорії на право носити високе звання  ґея й будемо розуміти під ґеями тих, хто або практикує гомосексуальні акти, або має внутрішню інтенцію до цього

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #255 : Вересня 16, 2021, 02:17:43 14:17 »
це дуже добре питання. еволюція це основа основ, і при еволюції виживало саме життєдайне покоління. це коли було виживання.
техногенна революція знищує "виживання" як явище тому усякі аномалії які раніше просто не вживали зараз отримали життєдайне середовище

мені цікава мораль взагалі по суті що меншість давить більшість...
Дик, ви як представник протрампівської меншості, яка давить тут пробайденівську більшість  :laugh: чомусь очікуючи таких саме прав на дописування та модерацію власних дописів, таки маєте про цю мораль щось знати.
Якщо еволюція є основою життя, то емпатія точно вже є основою людяності. Власне, увімкнувши емпатію на питання геїв можна дивитися геть іншими очами. Утискання будь-якої меншості - це в першу чергу вибіркове вимкнення емпатії.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #256 : Вересня 16, 2021, 02:22:47 14:22 »
Усиновлення то ще нічого, якщо дитина сирота то вона буде рада будь-якій родини. Більша проблема полягає в сурогатному материнстві - гомосеки наймають жінок які народжують їм дітей, і такі діти ніколи не будуть знати своєї матері, такі діти не можуть будти повноцінними.
Ото ще ви будете вирішувати хто повноцінний, а хто ні  :gigi:
Якби це все так просто працювало, ми б всі давно жили у ідеальному світі. А живемо чомусь з якоюсь "повноцінною" хрінью на палочці замість нормального президента.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #257 : Вересня 16, 2021, 02:37:28 14:37 »
Ну , насколько я знаю, если один из родителей не родной то для , скажем так юридической завершенности, он должен ребенка усыновить/удочерить.

Ну в принципе я про это и пишу :) Гомосексуальное поведение не есть нормальным и должно выступать дискриминирующим фактором при усыновлении. Все. Остальное меня вообще не касается. Те гетеросексуальная пара должна иметь приоритет перед гомосексуальной вне материального статуса за исключением экстремальной бедности
Ну а остальное то твои фантазии Комашка :)
Ну, будь-що не написане власне людиною, є значною мірою фантазіями опонента: від цього нікуди не подітися, я просто сподіваюся що не пишу нічого особливо образливого. :) Ми просто почали з того, що відсутність руки теж не є нормою, з чим ви як біолог, мабуть, погоджуєтеся. Але то не дискримінуючий фактор. А то дискриминуючий.
Тому я так розумію(цього разу не з фантазії, а просто з того що витікає з написаного), що справа тут не в патології. Й ми підходимо до тонких матерій щодо поведінки.
Так от звичайні законодавчі норми щодо поведінки є абсолютно достатніми для всиновлення. Там про поведінку, хоч там жінки, хоч чоловіка, хоч кого, сказано все що треба. Й пріоритетів там ніяких - окрім власне позиції у черзі - нема, бо вони не потрібні. Якщо люди тим критеріям підходять - а для того ж всиновлення їх... м'яко кажучи до біса, це геть не те "всиновлення" коли мачуха на батькові одружується, чи навпаки - то вони є compliant, й крапка.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #258 : Вересня 16, 2021, 02:41:40 14:41 »

Ну например дальтоникам не выдают права. Не знаю повсеместно ли, но кое где точно
Ну наприклад й безногих до пожежників не беруть. Просто коли туди не беруть безногого бо без ніг, жінку бо жінка, а гея бо гей - то є різні речі. Тому що безногий об'єктивно не може, а гей та жінка - якщо міркувати адекватно, то аби нормативи здавали. А якщо в наріда питатися, так там звісно швидко повирішують, хто повноцінний, а хто ні :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #259 : Вересня 16, 2021, 02:49:58 14:49 »
Та світ може й не буде цькувати, там же скрізь торлерантність, а от що сама дитина буде відчувати то питання.

А що не може дати - психологія та фізіологія чоловіка та жінки дуже відрізняються, і для збалансованого виховання дитини потрібні ці два чинника, чоловік та жінка. Якщо один з них прибрати, то буде дисбаланс, по суті, людина-інвалід.
Взагалі не відчуватиме, якщо звісно не попаде до суспільства, де їй "пояснять" яка вона неповноцінна.
Обидві Комашки  :super: виховувалися мамами, без батька. Колись на старому ФУПі почалася дискусія, де на якомусь етапі деякі пристойні люди разом з якоюсь підкацапною алкашнею про це дізналися, й почали розповідати про те, "как же всьо плохо". Мені на той момент було тридцять з чимось, так то був перший раз коли мені таку думку взагалі пощастило почути  :laugh: спершу ще думка була, що мене колективно розіграли - а потім дивлюся що ні, на повному серйозі хазяї життя моєю неповноцінністю запереймалися  :lol:
Підозрюю, що десь так воно і в геїв

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #260 : Вересня 16, 2021, 02:54:43 14:54 »
+100
Найкраща толерантність - це взагалі не звертати на них уваги та не думати про це......
Еге ж, але попередьно скасувавши радянсько-неандертальські норми законодавства. І всьо - коли по правах та обов'язках нема ані зеленої різниці чи то людина гей, чи строго у місіонерській з протилежною статтю сексується, то далі можна ігнорувати аж до дима з вух. Геї будуть тільки за :)

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #261 : Вересня 16, 2021, 03:05:33 15:05 »
Тут таке от

У звичайній гетеросексуальній сім'ї хто б не народився- хлопчик чи дівчинка ( спершу розглянемо одну дитину в сім'ї, для спрощення), він (вона) спершу любить маму. Потім лібідо може переключитись на тата. Або не переключитись. Тобто навіть без сиблинґів ситуація досить складна- має 4 варіанти розвитку. Дівчинка, що перемкнулась- гетеросексуалка. Хлопчик, що перемкнувся- гомосексуал. Дівчинка, що не переключилась- гомосексуалка. Хлопчик, що не переключився- гетеросексуал

Тепер розглянемо гомосексуальну сім'ю з однією дитиною. За всього багатства варіантів ( пара чоловіків, дитина- теж хлопчик; пара чоловіків, дитина- дівчинка; пара жінок, дитина- хлопчик; пара жінок, дитина- дівчинка) сценаріїв розвитку в такій парадиґмі немає. Бо немає на кого перемикатись, стать одна. Хлопчик в парі чоловіків теж має бути геєм, дівчинка- гетеросексуалкою. Хлопчик в парі жінок має вирости гетеросексуалом, дівчинка- лесбіянкою.

Таким чином хлопчик в парі чоловіків-геїв продовжує їхню гомосексуальну сутність разом з продовженням роду
Я звісно розумію, що комплекси Едіпа та Електри річ не вигадана, але надто ви якось суворо до цього підходите.
Загалом є такі думки, що десь чотири відсотки прошиті залізобетонно на власну стать, скількись - залізобетонно на протилежну (не здивуюся, що там теж чотири відсотки  :lol:), а всі інші в залежності від поточної моди у суспільній культурі можуть робити амур де труа без жодних проблем.
Ну а оскільки суспільство в нас все ж тією чи іншою мірою патріархальне, то відповідно практично всі дівчата хоч кілька разів у житті спали(просто) в одній постілі з іншою дівчиною, та цілувалися (не так вже й просто) з іншою дівчиною. Й то всьо пофіг, але хлопчики мають кожного дня довести трічи всім, й десять раз самому собі, що це все для нього вороже, й він найгетерніший гетер з усіх гетерів (чим особливо відрізняються бідолашні латентні геї суворого зовнішнього вигляду та комплекції).

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6505
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #262 : Вересня 16, 2021, 03:11:56 15:11 »
У кацапів є така письменниця, Людмила Уліцкая (не зовсім кацапка).
А у неї є таке оповідання "Голубчик".

Суть така - Була матуся одиначка, з хлопчиком.
Життя важке, і вона знайшла собі чоловіка з економічних міркувань.
У нього ж міркування були інші, білявий хлопчик.
І за декілька років, цей підар виховав собі із звичайної дитини коханця.
Ну і йоб його замість матусі.

Так що ті підари ще й небезпечні для суспільства.

(а я попереджав, закривайте гілку, досить про підарів)

Будете прайдити, вас будуть пиздити, бо Уліцьку не лише я читав.
Ще й не таке буває. У кацапів є такий перекладач, котрий перекладав польську книжку про повстання у Варшавському гетто.
В оригіналі там так

У кацапа там так

Так що ті українці ще й небезпечні для суспільства  :upa

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #263 : Вересня 16, 2021, 04:28:05 16:28 »
Дик, ви як представник протрампівської меншості, яка давить тут пробайденівську більшість  :laugh: чомусь очікуючи таких саме прав на дописування та модерацію власних дописів, таки маєте про цю мораль щось знати.
Якщо еволюція є основою життя, то емпатія точно вже є основою людяності. Власне, увімкнувши емпатію на питання геїв можна дивитися геть іншими очами. Утискання будь-якої меншості - це в першу чергу вибіркове вимкнення емпатії.

я не кажу про утискання, упаси боже. я проти будь якого утискання . тому саме я проти ліваків , які УЖЕ утискають -
1. цензура
2. утискання прав по короновірусу
3. пріоретизація прав по кольору шкіри
4. елітизм та створення класового суспільства.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #264 : Вересня 16, 2021, 04:39:14 16:39 »
А це передусім каже про те, що вона є об'єктивною й намагається привести всі теорії цього питання, які є в науці та практичній психології та психіатрії на теперішній час
:smiley24:

Цитувати
Ну, то, очевидно, у Кінслі?
Не очевидно, навіть не знаю чи цю шкалу для статистики використовують, чи тільки для того щоб показати що є спектр.

Цитувати
У Вас явно аж занадто завищені вимоги до кваліфікації "ґей". Давайте обійдемся без іспитів з теорії на право носити високе звання  ґея й будемо розуміти під ґеями тих, хто або практикує гомосексуальні акти, або має внутрішню інтенцію до цього
Ну для мене геї це ті хто хоче, а жертв сексуального насилля якось геями не дуже хочеться називати

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #265 : Вересня 16, 2021, 06:27:34 18:27 »
Взагалі не відчуватиме, якщо звісно не попаде до суспільства, де їй "пояснять" яка вона неповноцінна.
Обидві Комашки  :super: виховувалися мамами, без батька. Колись на старому ФУПі почалася дискусія, де на якомусь етапі деякі пристойні люди разом з якоюсь підкацапною алкашнею про це дізналися, й почали розповідати про те, "как же всьо плохо". Мені на той момент було тридцять з чимось, так то був перший раз коли мені таку думку взагалі пощастило почути  :laugh: спершу ще думка була, що мене колективно розіграли - а потім дивлюся що ні, на повному серйозі хазяї життя моєю неповноцінністю запереймалися  :lol:
Підозрюю, що десь так воно і в геїв
Ваша толерантність і те що ви "вистояли психологічні атаки" на ФУПі показує, що ви виховані здоровою і повноцінною людиною.
Але так виглядає, що не у всіх були сім'ї де їх любили, хоч і тато, мама були і до церкви кожен тиждень ходили, а поводять себе як не зовсім психічно здорові - погрози з дивану розкидають (доречі ще один пункт правил, який  активно ігнорується модератором).

А саме більше мене дивує, що українці, які відчули на собі, що їх можуть ненавидіти тільки за те що вони українці, можуть ненавидіти когось іншого, хто на їхню думку "неповноцінний".

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #266 : Вересня 16, 2021, 07:18:05 19:18 »
Не хочется знову влазити в цю тему, просто хочу зауважити, що якщо на початку обговорення я дуже скептично ставився до позиції, наприклад, Алі, ну та і інших, то зараз вже хочется підписатися під кожним словом проти геїв. Codename47, на місці борців за права геїв треба себе вести менш аргесивно, чи менш наполегливо, ну хоча хто я такий щоб давати вам дорослій людині поради, просто суспільство налаштоване і так не досить прихильно, а якщо ще і так педалювати як ви, то взагалі шансів на легалайз цього діла не буде. Я дав зрозуміти, що права одностатевим шлюбам треба дати, ну так, по совісті, але зазначив що є проблема з тим що дитина росте без матірі, і це є критично ненормально, а вам вдалося мене переконати що взагалі увесь цей двіж то щось таке що краще про нього забути. Вітаю.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #267 : Вересня 16, 2021, 07:34:54 19:34 »
а якщо ще і так педалювати як ви, то взагалі шансів на легалайз цього діла не буде.
Історія показує інше, але побачим за декілька років.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #268 : Вересня 16, 2021, 07:38:50 19:38 »
Історія показує інше, але побачим за декілька років.

Вам, як стороні зацікавленій, ну не особисто навіть вам, а вашому двіжу, треба більше перейматися психологією традиційного суспільства. Агресія від гомосексуалістів сприймається дуже негативно, треба знайти підхід щоб почати переконувати суспільство. І все одне, не забувайте про біологію та психологію, виховання людини то не така проста справа як здається.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #269 : Вересня 16, 2021, 07:39:58 19:39 »
Я дав зрозуміти, що права одностатевим шлюбам треба дати, ну так, по совісті, але зазначив що є проблема з тим що дитина росте без матірі, і це є критично ненормально,
Тобто для лесбійок ви згодні розширити права бо в таких сім'ях аж дві мами буде?