Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20499 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #330 : Вересня 17, 2021, 06:37:10 18:37 »
Вы вообще читаете посты на которые отвечаете?
Каким боком сюда интеллект если первым предложением в моем сообщении идет "Речь не об интеллекте..."

Так читаю, а ви?
Щоб була зрозуміла логіка почнем з початку:
- світ написав інтелект дитини передає матір
- укі , напевно пожартував сказавши, що навпаки (хоча в кожному жарті є частка жарту)
- і ви написали ні це не про інтелект, а про характер який передається в період грудного вигодовування

Так ось я відповідав, грудне вигодовування немає ніякого впливу і якраз це про інтелект бо світ потім вказав ту статтю де він це бачив і в статі пише, що це генетично а не в період грудного вигодовування, а це що в початкові роки класифікується як теорія привязаності.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #331 : Вересня 17, 2021, 06:47:02 18:47 »
Ну обусловлено так природой. Почитай почему у мужчин чаще встречается агенезия почки, а у женщин наоборот, дополнительная.
А ось це цікаво, можна якісь матеріали посилання, а то я щось нічого не знайшов крім ніхто не знає або алкоголь під час вагітності?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #332 : Вересня 17, 2021, 07:07:48 19:07 »
Кругом адні врагі, які хочуть надіти на тебе панталони і перуку і будуть казати, що то демократія, а почалось все ще з дядька Сема -
Короткий підсумок твоєї маячні.
Не бачу серед голубiв... друзяк, бо це западло - з п...м дружкувати...
Панталони можна змiнити на шаровари, але це не змiнюе сутi - копатися в лайнi дурбеликiв з тарганами в башке - не маю бажання.
Мова йшла за Прайд, особливо, харкiвськiй - 18.09 - 19.09... голубятня буде йти центром Киiва - трохи вище я запостив вiдео Громадського, аби тобi було зрозумiло, яке ставлення суспiльства до твоiх друзiв...
Щодо родини з двома батьками - поки Закон не дозволяе цей кошмар - в Украiнi... традiцiйно родина складаеться с чоловiка та жiнки - всi iншi варiацii - дурня, яка може прийти в голову тим, хто лише "цiкавиться" питанням... содоми й гомори...
Тому я... проти Прайдiв, якi бiльше нагадують... Прайд... сорому, якого охороняе Полiцiя, аби той сором... не виходив за межi... здорового глузду...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 17, 2021, 07:51:24 19:51 від Бувалий »

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #333 : Вересня 17, 2021, 07:46:09 19:46 »
Розкрию вам секрет, природою було задумано, що ми всі вмрем, але ми все якось виживаємо, і навіть якщо наше виживання було зумовлене кількісним розмноженням то наше наступне виживання зумовлене вихованням людей які можуть придумати як захистити планету від катаклізмів чи полетіти в інші системи до того як наше сонце спалить землю. А ми замість того, щоб вирощувати розумних людей, ще й сегрегуєм їх той такий той не такий.

Чого всі думають, що природа хоче нам допомогти, вона якраз хоче жити без нас, на мою думку.

так зараз на хвилі цієї толерантності ще й підносимо тупих уперед  :fp2 воуки як раз відміняють екзамени та хочуть обирати СЕО за кольором шкіри  :fp2 чи ви думаєте що толерантність не може сягнути розумових здібностей? якщо лгбт може мати шлюби чому тупі не можуть проектувати літаки?

я так розумію що ідучи супротив еволюції цивілізацію чекає катаклізм і тупік.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26965
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #334 : Вересня 17, 2021, 07:50:47 19:50 »
Так читаю, а ви?
Щоб була зрозуміла логіка почнем з початку:
- світ написав інтелект дитини передає матір
- укі , напевно пожартував сказавши, що навпаки (хоча в кожному жарті є частка жарту)
- і ви написали ні це не про інтелект, а про характер який передається в період грудного вигодовування

Так ось я відповідав, грудне вигодовування немає ніякого впливу і якраз це про інтелект бо світ потім вказав ту статтю де він це бачив і в статі пише, що це генетично а не в період грудного вигодовування, а це що в початкові роки класифікується як теорія привязаності.

Ну так и надо было отвечать Свиту, а не мне. Я про интеллект вообще ничего не писал

А ось це цікаво, можна якісь матеріали посилання, а то я щось нічого не знайшов крім ніхто не знає або алкоголь під час вагітності?

Нельзя, это все читалось очень давно и на бумаге

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26965
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #335 : Вересня 17, 2021, 07:52:40 19:52 »
То й значить, я можу її нагодувати, помити, почистити позбавитись, навчити все що й може жінка.
Що у вас немає те що є в жінок (про грудне вигодовування навіть не починайте)?

Опять можу. Вы ее кормите? Чистите учите, вы вообще ребенком занимались когда нибудь? Или это про сферического коня в вакууме разговор.

Я например мог выйти в открытый космос как космонавт Леонов, но не вышел

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #336 : Вересня 17, 2021, 08:01:02 20:01 »
Опять можу. Вы ее кормите?
Чистите учите, вы вообще ребенком занимались когда нибудь?
Или это про сферического коня в вакууме разговор.
Я например мог выйти в открытый космос как космонавт Леонов, но не вышел
С нумерованным... так прикольно общаться... - что не фраза - то перл...
...А еще... я могу стать беременным... и - как баба... - родить дитя, потому что... по Библии... мужчина "несет семя жизни".
 :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #337 : Вересня 17, 2021, 08:08:53 20:08 »
Опять можу. Вы ее кормите? Чистите учите, вы вообще ребенком занимались когда нибудь? Или это про сферического коня в вакууме разговор.

Я например мог выйти в открытый космос как космонавт Леонов, но не вышел

А ви дійсно можете читати мої коментарі?
В мене двоє дітей, так кормив їх і люба людина яка може підігріти воду додати суміш і розмішати може це зробити.
Про виховання я вже говорив мій син закінчує школу на рік швидше, програмує на рівні випускника університету.
Дочка ще маленька але розмовляє бігає пригає відповідно з її віком, можливо чуть краще бо вона вища від середнього росту.


А ось ви явно дітьми не займались

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #338 : Вересня 17, 2021, 08:13:03 20:13 »
С нумерованным... так прикольно общаться... - что не фраза - то перл...
...А еще... я могу стать беременным... и - как баба... - родить дитя, потому что... по Библии... мужчина "несет семя жизни".
 :smilie7:
Ти крім біблії ще якісь книжки читав?
Чи книжки для геїв, а справжні пацани тільки доміно грають?

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26965
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #339 : Вересня 17, 2021, 08:17:22 20:17 »
А ви дійсно можете читати мої коментарі?
В мене двоє дітей, так кормив їх і люба людина яка може підігріти воду додати суміш і розмішати може це зробити.
Про виховання я вже говорив мій син закінчує школу на рік швидше, програмує на рівні випускника університету.
Дочка ще маленька але розмовляє бігає пригає відповідно з її віком, можливо чуть краще бо вона вища від середнього росту.


А ось ви явно дітьми не займались

Не, не занимался, я вообще не люблю детей. не в том смысле что ганяюсь за ними с топором, просто он  не вызывают у меня никакого умиления.
Еще раз
То что у вас есть ребенок, два, три , хоть десяток, совсем не значит что вы ими занимались. А выделенное вполне дает понятие о том что в вашем представлении является "заниматься детьми". Впрочем не унывайте, такое понимание воспитания характерно для подавляющего большинства мужчин
Ну типа, покормил, туалет вынес, на улицу выпустил  :)

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #340 : Вересня 17, 2021, 08:23:01 20:23 »
Не, не занимался, я вообще не люблю детей. не в том смысле что ганяюсь за ними с топором, просто он  не вызывают у меня никакого умиления.
Еще раз
То что у вас есть ребенок, два, три , хоть десяток, совсем не значит что вы ими занимались. А выделенное вполне дает понятие о том что в вашем представлении является "заниматься детьми". Впрочем не унывайте, такое понимание воспитания характерно для подавляющего большинства мужчин
Ну типа, покормил, туалет вынес, на улицу выпустил  :)

Я займався і займаюсь своїми дітьми на рівні з своєю дружиною і вона це може підтвердити, а результат я вам вже сказав, якщо ми й так виховаємо дочку як сина, я буду тільки радий а  з вами все ясно, прошу і далі теоритизувати про виховання дітей.
Шкода тільки, що світ думає, що ви в цьому щось петраєте.

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26965
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #341 : Вересня 17, 2021, 08:40:21 20:40 »
Я займався і займаюсь своїми дітьми на рівні з своєю дружиною і вона це може підтвердити, а результат я вам вже сказав, якщо ми й так виховаємо дочку як сина, я буду тільки радий а  з вами все ясно, прошу і далі теоритизувати про виховання дітей.
Шкода тільки, що світ думає, що ви в цьому щось петраєте.

Ну если вы найдете тут хоть один мой пост где я даю рекомендации по воспитанию детей тогда мы продолжим разговор

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #342 : Вересня 17, 2021, 09:09:29 21:09 »
Ти крім біблії ще якісь книжки читав?
Чи книжки для геїв, а справжні пацани тільки доміно грають?
Вiд твоiх дописiв... нудно стае...
Дивись, пратiвний... i не дякуй...

 :friends:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #343 : Вересня 17, 2021, 09:14:27 21:14 »
Ну если вы найдете тут хоть один мой пост где я даю рекомендации по воспитанию детей тогда мы продолжим разговор

Скоріше коментарі, як не виховувати дітей:

Цитувати
, а об основных чертах характера которые закладываются еще в период грудного вскармливания.  Отсутствие какового кстати вроде как считается серьезной травмой для ребенка.

Цитувати
И да, кстати, семья из двух матерей, если можно это так сформулировать, значительно меньше травматична для ребенка чем семья из двух отцов.

Цитувати
Отец оказывает более позднее влияние на его развитие и , скажем так, более осмысленное, логическое. Все подсознание закладывается матерью

Цитувати
Доказать я это не могу , но считаю что от это от "невминня и небажання" как раз сцепленно с полом. От воспитания понятно тоже зависит, но оно таки генетически обусловленно

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #344 : Вересня 17, 2021, 09:23:59 21:23 »
На фронті майже кожен день гинуть люди є поранені.

У той же час у ЛГБТ - парад... пздць якийсь.

Де батальон ЛГБТ на фронті?


Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #345 : Вересня 17, 2021, 09:27:19 21:27 »
Вiд твоiх дописiв... нудно стае...
Дивись, пратiвний... i не дякуй...
 :friends:
Все-таки подякую, що ви розбавляєте мої нудні дописи гумором, напевно ви прихильник українського президента, на зе починається на біл закінчується?
Але у вас тут є конкуренція, яка принаймі біблію не цитує

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #346 : Вересня 17, 2021, 09:28:48 21:28 »
На фронті майже кожен день гинуть люди є поранені.

У той же час у ЛГБТ - парад... пздць якийсь.

Де батальон ЛГБТ на фронті?
Ви думаєте, що лгтб немає серед військових?
Чи ви їх хочете разом зібрати, щоб не тільки москалі в них стріляли, але ще й свої гомофоби?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #347 : Вересня 17, 2021, 09:29:07 21:29 »
На фронті майже кожен день гинуть люди є поранені.
У той же час у ЛГБТ - парад... пздць якийсь.
Де батальон ЛГБТ на фронті?
Пiвникам... треба показати, що вони як були... пратiвние так i залишилися...
А дехто... на них молиться  - вони такi ж люди як ми...
Я вже тричi прошу Адм. та Модератора... викинути гiлку в Смiтник...
 :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #348 : Вересня 17, 2021, 09:31:25 21:31 »
Я вже тричi прошу Адм. та Модератора... викинути гiлку в Смiтник...
 :smilie7:
Як тебе ще в смітник не викинули?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #349 : Вересня 17, 2021, 09:41:55 21:41 »
Як тебе ще в смітник не викинули?
Тебе, нумерований, треба теж туди послати...
Я ще довго буду тебе тут бачiти - йди на свiй Прайд, бо без геiв ти вже не можеш...
 >:(

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #350 : Вересня 17, 2021, 09:58:52 21:58 »
Пiвникам... треба показати, що вони як були... пратiвние так i залишилися...
А дехто... на них молиться  - вони такi ж люди як ми...
Я вже тричi прошу Адм. та Модератора... викинути гiлку в Смiтник...
 :smilie7:

не треба нічого видаляти.  :fp2 :smilie5:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #351 : Вересня 17, 2021, 09:59:09 21:59 »
Тебе, нумерований, треба теж туди послати...
Я ще довго буду тебе тут бачiти - йди на свiй Прайд, бо без геiв ти вже не можеш...
 >:(
Я якраз можу без геїв, в ось в тебе починається горіння дупи коли про них згадують.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #352 : Вересня 17, 2021, 10:00:33 22:00 »
Ви думаєте, що лгтб немає серед військових?

Тут думка проста - якщо не соромляться зібратися купою на парад,
то нех*й соромитися йти батальоном на фронт. :smilie7:

Чи ви їх хочете разом зібрати, щоб не тільки москалі в них стріляли

Тобто боронити свою Батьківщину - їм зась,
а на фронті нехай гине хтось інший?

але ще й свої гомофоби?

Спочатку нехай почнуть захищати Україну.


Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #353 : Вересня 17, 2021, 10:03:13 22:03 »
так зараз на хвилі цієї толерантності ще й підносимо тупих уперед  :fp2 воуки як раз відміняють екзамени та хочуть обирати СЕО за кольором шкіри  :fp2 чи ви думаєте що толерантність не може сягнути розумових здібностей? якщо лгбт може мати шлюби чому тупі не можуть проектувати літаки?

я так розумію що ідучи супротив еволюції цивілізацію чекає катаклізм і тупік.

Ви трішки перебільшуєте і співставляєте те що не порівнюється, як тут кажуть: apples and oranges

Як логічно можна дійти від шлюбу до проектування літаків?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #354 : Вересня 17, 2021, 10:08:50 22:08 »
Тут думка проста - якщо не соромляться зібратися купою на парад,
то нех*й соромитися йти батальоном на фронт. :smilie7:

Тобто боронити свою Батьківщину - їм зась,
а на фронті нехай гине хтось інший?

Спочатку нехай почнуть захищати Україну.

Ваша думка хибна і я впевнений, що дехто з них і захищає Україну і про це навіть були статті.
Але не всі можуть про це відкрито сказати і замість того, щоб нормально воювати вони ще стресують, що хтось може взнати і почне дурню нести  про батальйони лгтб

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #355 : Вересня 17, 2021, 10:22:11 22:22 »
Ви трішки перебільшуєте і співставляєте те що не порівнюється, як тут кажуть: apples and oranges

Як логічно можна дійти від шлюбу до проектування літаків?
так що школи в сша - деякі - випускають дітей без тестування, прибирають математику бо чорні її не розуміють... далі з'явитися квоти в компаніях по кольору шкіри

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #356 : Вересня 17, 2021, 10:27:54 22:27 »
Але не всі можуть про це відкрито сказати і замість того, щоб нормально воювати вот ще стресують, що хтось може взнати і почну дурню нести  про батальйони лгтб

На парад не соромно йти, але ж "хтось може взнати і почну дурню нести" про парад  лгтб.

А на фронт їм соромно йти, бо хтось, щось про батальон лгбт "почне дурню нести"  :smilie5:

Чому ось цей хлопець не соромиться:

https://www.dw.com/uk/rukh-ukrainskykh-lhbt-viiskovykh-na-peredovii-za-rivnist-prav/a-57990026

та й інші не соромляться

https://www.bbc.com/ukrainian/media-45360243



Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #357 : Вересня 17, 2021, 10:30:19 22:30 »
та й інші не соромляться

https://www.bbc.com/ukrainian/media-45360243

Ні, ці ховаються, а дарма.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #358 : Вересня 17, 2021, 10:53:15 22:53 »
так що школи в сша - деякі - випускають дітей без тестування, прибирають математику бо чорні її не розуміють... далі з'явитися квоти в компаніях по кольору шкіри
Я вам можу про Канаду сказати яка ще більш толератніша ніж США.
Екзамени відмінили тільки останні два роки в зв'язку з ковідом, на навчання це не впливає.
Підвищувати інтелект не означає усіх заставляти вчити математику, а означає надати усі можливості і тут вони є і я в певнений що й в США такі є.
 Ще багато чого про систему освіти можу тут розказати і чому, на мою думку вона краща тут.
Квотів по кольору шкіри тут немає, ви явно забули що і Канада і США це капіталістичні країни і тут вміють рахувати гроші

Online div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26965
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #359 : Вересня 17, 2021, 10:55:28 22:55 »
Скоріше коментарі, як не виховувати дітей:

И где вы в процитированном обнаружили "рекомендации по воспитанию"?
Я там пишу что и как кому делать и как реагировать на поведение?

Цитувати
Вихова́ння дітей або батьківство (англ. Parenting, child rearing) — процес заохочення та підтримки фізичного, емоційного, соціального та інтелектуального розвитку дитини від народження до дорослості; також комплекс прав, обов'язків та відповідальності в цьому питанні з точки зору законодавства
Вики

В этой ветке даже вы ничего про воспитание не писали, неговоря уже про других. Здесь пишут о том какой из родителей и огда оказывает на ребенка влияние. Зачастую это влияние даже воспитанием нельзя назвать потому как оно происходить просто через пример поведения

Может ли отец заменить мать за условия ее отсутствия? Да, может. Но извините заменить родителей может и собака чему были задокументированные случаи в истории. Может ли родная мать относится к ребенку как вещи, хуже совершенно чужих людей? Да, может. Чему опять таки были задокументированные случаи. Но к чему эти экстремальные случаи если мы обсуждаем норму?

Вот вы и объясните здесь присутствующим почему вы считаете нормой отсутствие у ребенка матери или отца. А мы послушаем