Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20969 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26997
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #360 : Вересня 17, 2021, 10:57:46 22:57 »
Звичайно.


Кстати. Как считаешь. Какое влияние эти гейпарады имели на избрание Эрдогана?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #361 : Вересня 17, 2021, 11:00:47 23:00 »
Я якраз можу без геїв, в ось в тебе починається горіння дупи коли про них згадують.
Я iх ненавиджу ще бiльше, анiж ти про них знаеш або вивичаеш цю тему - вони сидять на закритих Форумах... та самi себе жарять в дупу - Прайд для них - чудове мiсце для шабашу, аби всiм показати, якi вони "нормальнi" протiвние...
На парад не соромно йти, але ж "хтось може взнати і почну дурню нести" про парад  лгтб.
А на фронт їм соромно йти, бо хтось, щось про батальон лгбт "почне дурню нести"  :smilie5:
Чому ось цей хлопець не соромиться:
https://www.dw.com/uk/rukh-ukrainskykh-lhbt-viiskovykh-na-peredovii-za-rivnist-prav/a-57990026
та й інші не соромляться
https://www.bbc.com/ukrainian/media-45360243
Пратiвний полк вояк в панталонах... с портретом свого вождя... Зелупи Першого...
Таким... не можна на фронт - вони, з переляку, кинуть зброю та з поднятими руками... перейдуть... лiнiю фронта...
Хай вже на Прайд йдуть - там хоч не стрiляють...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 17, 2021, 11:14:06 23:14 від Бувалий »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #362 : Вересня 17, 2021, 11:10:28 23:10 »
И где вы в процитированном обнаружили "рекомендации по воспитанию"?
Я там пишу что и как кому делать и как реагировать на поведение?

Скажіть де я сказав, що ви даєте рекомендації (можливо так і було я переглянув свої пости і не знайшов).
Я мав на увазі що ваші коментарі про виховання (бо вплив батьків на дитину це і є виховання, самі ж вікі зацитували) світ сприймає як науково обгрунтовані, а насправді вони "все читалось очень давно и на бумаге"


Цитувати
Вот вы и объясните здесь присутствующим почему вы считаете нормой отсутствие у ребенка матери или отца. А мы послушаем
Я вже пояснюва але ви вперто не слухаєте: на мою думку двоє люблячих батьків можуть виростити здорову дитину згідно теорії привязаності

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9410
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #363 : Вересня 17, 2021, 11:20:54 23:20 »
Скажіть де я сказав, що ви даєте рекомендації (можливо так і було я переглянув свої пости і не знайшов).
Я мав на увазі що ваші коментарі про виховання (бо вплив батьків на дитину це і є виховання, самі ж вікі зацитували) світ сприймає як науково обгрунтовані, а насправді вони "все читалось очень давно и на бумаге"

Я вже пояснюва але ви вперто не слухаєте: на мою думку двоє люблячих батьків можуть виростити здорову дитину згідно теорії привязаності

Ви про дитину взагалі думаєте? Про те, як вона виросте і зрозуміє, що насправді її залишили без чогось важливого в житті - може й самого важливого - матері. Бо зв"язок дитини з матір"ю набагато міцніший, аніж з батьком. Що з-за цього її будуть булити однолітки, бо діти-підлітки не особливо вникають в тонкощі людських стосунків, і тому знають, що мати батька й матір - це норма, а от якщо когось немає, то хочуть обов"язково знати чому.
І так - для дитини це буде стрес, який невідомо чим закінчиться.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #364 : Вересня 17, 2021, 11:34:23 23:34 »
Бо зв"язок дитини з матір"ю набагато міцніший, аніж з батьком.
Оце й я хочу щоб хтось навів якісь аргументи, а не одні емоції, бо поки дослідження показують, що вплив батьків на дитину рівнозначний, а ось вплив дитини на жінок трішки відрізняється, але це не має впливати на розвиток дитини.

Цитувати
Що з-за цього її будуть булити однолітки, бо діти-підлітки не особливо вникають в тонкощі людських стосунків, і тому знають, що мати батька й матір - це норма, а от якщо когось немає, то хочуть обов"язково знати чому.
І так - для дитини це буде стрес, який невідомо чим закінчиться.
Ось і для того потрібно ставати більш толерантними. Щоб відрізнятись від країн гомофобів таких як рашка

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #365 : Вересня 17, 2021, 11:38:18 23:38 »
Я iх ненавиджу ще бiльше..
Якто кажуть, я люблю робити щоб люди які мене ненавидять ненавиділи мене ще більше.
Вважай волосся в себе на дупі не обпечи, а то так пригорає.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #366 : Вересня 17, 2021, 11:39:14 23:39 »
Я вже пояснюва але ви вперто не слухаєте: на мою думку двоє люблячих батьків можуть виростити здорову дитину згідно теорії привязаності
Це як розумiти - люблячi... два чувака, посеред яких буде... дитина, яка буде задавати питання - хто з них батько, а хто - мати...
Про це геi... чомусь не думають - вони все скидають на США та Европу, де е такi родини...
Все що там е... нам не пiдхолдить - хай дядьки грають роль батькiв, але все це буде за ширмою... Блакитноi Европи...
Ви про дитину взагалі думаєте?
Про те, як вона виросте і зрозуміє, що насправді її залишили без чогось важливого в житті - може й самого важливого - матері.
Бо зв"язок дитини з матір"ю набагато міцніший, аніж з батьком.
Що з-за цього її будуть булити однолітки, бо діти-підлітки не особливо вникають в тонкощі людських стосунків, і тому знають, що мати батька й матір - це норма, а от якщо когось немає, то хочуть обов"язково знати чому.
І так - для дитини це буде стрес, який невідомо чим закінчиться.
:smiley24:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #367 : Вересня 17, 2021, 11:42:18 23:42 »
Це як розумiти - люблячi... два чувака, посеред яких буде... дитина, яка буде задавати питання - хто з них батько, а хто - мати...

Для того і випускають книжечки для дітей над якими весь скрєпний світ рже....... В толерантному суспільстві таких питань не виникатиме бо діти з самого початку знатимуть що сім'ї бувають різні........

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #368 : Вересня 17, 2021, 11:44:40 23:44 »
Якто кажуть, я люблю робити щоб люди які мене ненавидять ненавиділи мене ще більше.
Вважай волосся в себе на дупі не обпечи, а то так пригорає.
Чувак, ти якось багато балакаеш...  на користь... геiв...
Ти, часом, Форумом не помилився?..
У нас, хоч i вiльна трибуна, але... треба мiру знати...
Твое ставлення до геiв... вже всi бачiли - можеш далi "вивчати" поведiнку цiх шизоiдiв, коли в своi пятдесят рокiв не можеш башкою думати...
Тобi тут не Гей-Прайд - я все ж дочекаюсь, поки Адм. знесе цей сором в Смiтник, щоб твоi познанiя блакитного свiту... закiнчiлися раз i назавжди...
Йди собi на Гей Ру та шукай там собi однодумцiв - тут у тебе будуть... однi вороги...
 >:(

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #369 : Вересня 17, 2021, 11:48:58 23:48 »
Чувак, ти якось багато балакаеш...  на користь... геiв...
Ти, часом, Форумом не помилився?..
У нас, хоч i вiльна трибуна, але... треба мiру знати...
Твое ставлення до геiв... вже всi бачiли - можеш далi "вивчати" поведiнку цiх шизоiдiв, коли в своi пятдесят рокiв не можеш башкою думати...
Тобi тут не Гей-Прайд - я все ж дочекаюсь, поки Адм. знесе цей сором в Смiтник, щоб твоi познанiя блакитного свiту... закiнчiлися раз i назавжди...
Йди собi на Гей Ру та шукай там собi однодумцiв - тут у тебе будуть... однi вороги...
 >:(
Це я відкрив тему і спитав всіх думку про цю подію?

Я просто сказав, що ця подія показує наскільки в кого скрєпи великі, то в тебе такого розміру, що я навіть не знаю як ти в двері проходиш

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #370 : Вересня 17, 2021, 11:56:52 23:56 »
Це я відкрив тему і спитав всіх думку про цю подію?
Я просто сказав, що ця подія показує наскільки в кого скрєпи великі, то в тебе такого розміру, що я навіть не знаю як ти в двері проходиш
:Sho_za:
Ти хоч якось ховай свой Русскiй мiр... - кожна вiдповiть закiнчуеться... скрепами...
У тебе великi проблеми, що кожного разу... скрепи згадуеш чi Русскiй мiр не дае спокою?..
Скрепи... - то полiтика, але ти ж у нас... аполiтичний, бо лише тут проявляеш своi познанiя гей-родини, де дядьки можуть виховувати дитину бо вони... дуже люблячi батьки...
Ти iнколи чiтаеш той бред, що виносиш в Форум, чi у тебе, як в Ольгiно... треба лише... план по валу робити, а як там воно буде... не столь важно...
Афтар, дафай ешчё...

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26997
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #371 : Вересня 18, 2021, 12:27:13 00:27 »
насправді вони "все читалось очень давно и на бумаге"

Это недостаток?


Я вже пояснюва але ви вперто не слухаєте: на мою думку двоє люблячих батьків можуть виростити здорову дитину згідно теорії привязаності

Вы меня достали и я решил посмотреть что за теория ссылками на которую вы постоянно оперируете. Кому интересно может почитать https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8#%D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F У меня сложилось впечатление что сам Codename47  ее не читал

Вкратце скажу только что в статье я не нашел ни малейшего намека на какието гомосексуальные мотивы и приведу название работы как я понял основополагающей для данной теории - "Материнская забота и психическое здоровье"


И напоследок

Цитувати
Материнская деприва́ция (лат. deprivatio — потеря, лишение) — процесс эмоционального и психологического обеднения ребёнка, вследствие отрыва ребёнка от матери в раннем возрасте. В основе этого феномена лежит полное или частичное отсутствие у ребёнка привязанности ко взрослым, подрыв доверия ко взрослому миру.

Материнская депривация вызывает у ребёнка разного рода отклонения в психическом развитии. Отклонения могут проявляться по-разному в разном возрасте, но все они могут иметь одинаково тяжелые последствия для формирования личности ребёнка. Нормальное развитие может происходить только в случае, если ребёнок обеспечен контактом с матерью в достаточном объеме. Чем раньше ребёнок был оторван от матери и чем дольше длится этот период, тем сильнее будут последствия депривационных расстройств.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #372 : Вересня 18, 2021, 12:42:44 00:42 »
Я вам можу про Канаду сказати яка ще більш толератніша ніж США.
Екзамени відмінили тільки останні два роки в зв'язку з ковідом, на навчання це не впливає.
Підвищувати інтелект не означає усіх заставляти вчити математику, а означає надати усі можливості і тут вони є і я в певнений що й в США такі є.
 Ще багато чого про систему освіти можу тут розказати і чому, на мою думку вона краща тут.
Квотів по кольору шкіри тут немає, ви явно забули що і Канада і США це капіталістичні країни і тут вміють рахувати гроші
у нас уже вводять квоти по СЕО. расовий найм був лавно

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #373 : Вересня 18, 2021, 06:55:03 06:55 »
А ви знаєте що американські індєйці нормально ставились до трансів...... Вони їх вважали людьми двох духів - жіночого та чоловічого..........

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #374 : Вересня 18, 2021, 07:04:17 07:04 »
У номерованого, наче стара платiвка... заiло - скiльки можна теревенити про захист геiв, яким глубоко пох... що про них кажуть...
Але лабораторiя по аналiзу гей-кала... все ще видае на гора... купу "висновкiв", наче це зупинить ораганiзаторiв Прайду Сорому...
На недiлю, 19.09...... вже йдуть справжнi холода, то нехай голуби... отримають не лише задоволення йти в панталонах, а ще й корону з грипом - як бонус...
Що ж до дiтей, якi страждають вiд батькiв-iдiотiв... - е багато iнфи на Ю-Тубi, де добре розкрито суть того сорому, коли дитина потерпае вiд насильства одного з батькiв, оскiльки... не може нiчого вдiяти...


 :smilie7:

Знову посте кацапів, які все ще мислять критеріями середньовіччя? Це реальна проблема коли дитина почуває себе не в своєму тілі ..........
І в штатах намагаються цю проблему вирішити, а скрєпні все ржуть........

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #375 : Вересня 18, 2021, 07:08:14 07:08 »
:Sho_za:
Ти хоч якось ховай свой Русскiй мiр... - кожна вiдповiть закiнчуеться... скрепами...
У тебе великi проблеми, що кожного разу... скрепи згадуеш чi Русскiй мiр не дае спокою?..
Скрепи... - то полiтика, але ти ж у нас... аполiтичний, бо лише тут проявляеш своi познанiя гей-родини, де дядьки можуть виховувати дитину бо вони... дуже люблячi батьки...
Ти iнколи чiтаеш той бред, що виносиш в Форум, чi у тебе, як в Ольгiно... треба лише... план по валу робити, а як там воно буде... не столь важно...
Афтар, дафай ешчё...
Поки, що ти свій руський мір своєю гомофобію показуєш та ще й так як штірліц з парашутом.

Хто тобі сказав, що я аполітичний, я голосую за консерваторів, а ти за Зеленського бо крім коміків нічого путнього неможеш запостити?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #376 : Вересня 18, 2021, 07:12:18 07:12 »
Для того і випускають книжечки для дітей над якими весь скрєпний світ рже....... В толерантному суспільстві таких питань не виникатиме бо діти з самого початку знатимуть що сім'ї бувають різні........

не забувай що сучасна цивілізація побудована на християнських цінностях...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #377 : Вересня 18, 2021, 07:14:11 07:14 »
не забувай що сучасна цивілізація побудована на християнських цінностях...

Більше на наукових відкриттях за які християни палили на вогнищі.........

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #378 : Вересня 18, 2021, 07:58:23 07:58 »
Більше на наукових відкриттях за які християни палили на вогнищі.........
я мав на увазі не убий, не украді і так далі по списку...

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #379 : Вересня 18, 2021, 08:01:07 08:01 »
те шо у самих християн руки по лікоть у крові це нам відомо.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #380 : Вересня 18, 2021, 08:02:13 08:02 »
я мав на увазі не убий, не украді і так далі по списку...

А шо там в списку тому є гоміки чи транси?......

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #381 : Вересня 18, 2021, 08:04:47 08:04 »
А шо там в списку тому є гоміки чи транси?......
там і каліфорнійців нема. то є основи...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #382 : Вересня 18, 2021, 08:06:28 08:06 »
там і каліфорнійців нема. то є основи...

Ну так тоді який стосунок той список має до цієї гілки?

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #383 : Вересня 18, 2021, 08:22:48 08:22 »
Ну так тоді який стосунок той список має до цієї гілки?
ну дивись, ви всі такі прогресивні да? за те щоб усе поміняти . пофіг там жінка чоловік. але то є основа цивілізації. і ті принципи також.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #384 : Вересня 18, 2021, 08:40:06 08:40 »
Это недостаток?
Звичайно недолік, так би я зрозумів на чому базуються ваші помилкові твердження. Тому список літератури дуже важливий в наукових роботах.
Деякі, такі як висновки Фрейда, я ще можу розпізнати але деякі ваші перли майже нереально.

Цитувати
Вы меня достали и я решил посмотреть что за теория ссылками на которую вы постоянно оперируете. Кому интересно может почитать https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B5%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F_%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D1%8F%D0%B7%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8#%D0%9C%D0%B0%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%8F_%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F У меня сложилось впечатление что сам Codename47  ее не читал

Вкратце скажу только что в статье я не нашел ни малейшего намека на какието гомосексуальные мотивы и приведу название работы как я понял основополагающей для данной теории - "Материнская забота и психическое здоровье"
Шкода що додатково до того, що ви не прочитали про ту теорію, а ще привели посилання на кацапскою альтернативну вікіпедію (чому альтернативну я напишу в наступному повідомлені)

А ця теорія не тільки пояснює, як виховувати дітей, що вас не турбує, але й пояснює моделі поведінки дорослих, що важливо якщо ви хочете побудувати міцні стосунки з своїм партнером.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #385 : Вересня 18, 2021, 09:11:16 09:11 »
Знову посте кацапів, які все ще мислять критеріями середньовіччя? Це реальна проблема коли дитина почуває себе не в своєму тілі ..........
І в штатах намагаються цю проблему вирішити, а скрєпні все ржуть........
Що поробиш, коли Укр. проф. вiдеоматерiалiв обмаль - всi йдуть на Прайд - це у нас... головне свято - замiсть Першого травня...
Uki, давай якось толерантно ставитися до вiдео - у нас вже був модератор, який ВСЕ... забороняв - його ВСЕ... не влаштовувало - матерiали, фото, вiдео, вiдгуки, перепости... - я тричi просив скинути це лайно в Смiтник - але хто ж мене слухае - копирсатися в лайнi геiв й транс-гендерiв... та ще й доводити, що то норма... може лише один чувак - його псевдо-теорii... наче психоаналiз й тест на здорову родину, де не мiсце двом дядькам в ролi любящiх родiтелей...  - вивчайте Закони Украiни,  коли е час...
Поки, що ти свій руський мір своєю гомофобію показуєш та ще й так як штірліц з парашутом.
Хто тобі сказав, що я аполітичний, я голосую за консерваторів, а ти за Зеленського бо крім коміків нічого путнього неможеш запостити?
Нумеровний, у тебе в чiпi лише Русскiй мiр чi е ще якiсь програми - якось у тебе все змiшалося - скрепи, геi, любящiе родiтелi, теорii, якi пiдходять вiчним студентам... - ти вже якось визначись, на що ти витрачаеш час - тут все ж таки не Гей Ру, а СУП...
Постити одне й те саме лайно... можуть лише тi, хто не розумiе Законiв Украiни - ЛГБТ... вкотре намагаеться привернути увагу тим, що вони виступають за одностатетвi шлюби та виховання дiтей-сирiт в одностатевих родинах...
Моя думка - це утопiя та маразм - таких бiлих ворон не Закон, а життя буде карати - можливо, в США та Европi... це може бути нормою, де приватне життя мало кого стосуеться, але у нас це... малоймовiрне, бо так жити можуть лише тi, хто не розумiе, яким боком вийде виховання дiтей в таких родинах...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 18, 2021, 09:54:02 09:54 від Бувалий »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #386 : Вересня 18, 2021, 09:30:00 09:30 »
Кстати. Как считаешь. Какое влияние эти гейпарады имели на избрание Эрдогана?
Вибачай що питанням на питання. А як ти думаєш, який вплив отримання Томосу мало на обрання Зеленського?

Там де проводяться гей-паради, а це Стамбул-Анкара та південь Туреччини, підтримка Ердогана дуже низька. Він там програє вибори вчисту. Навіть скандальна відміна результатів виборів мера Стамбула в 2019му не допомогла. На перевиборах все одно переміг опозиційний кандидат. Бо там живе переважно багате та освічене населення. А електорат Ердогана, який боїться геїв до усрачки хоча бачив їх лише по телевізору, це переважно забиті селюки, без освіти зате з бажанням  всіх зрівняти, усе відібрати та поділити, а також загнати під паранжу, шаріат і владу Алахом даного Султану.

До речі про телевізор. Я цього літа відпочивав з сім'єю в Бєлєку. І там був крім всього іншого внутрішньо-готельний телеканал, який крім звичайних рекламних роликів демонстрував постійно кілька про типу "соціальну функцію". Так от один з цих роликів був про те як після землетрусу 2020 цей готель взяв до себе на відпочинок дітей з сімей що постраждали. Показували фотки і розказували історії. Так от більшість з тих дітей вперше побачили телевізор, не кажучи вже про все інше, лише в цьому готелі. Хоча багатьом з них було від 10 років. Ну і вигляд на фотках також мали відповідний. Бідно вдягнені, недоглянуті. Цю історію я згадав одразу з кількох причин. По-перше про благословенну Туреччину за найяснішого Султана, яка так і залишилась в кам'яному віці, окрім хіба столиць та узбережжя. По-друге про рівень тих людей, які і голосують за Ердогана. Там навіть не скажеш про вплив телевізора, бо далеко не у всіх він є.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26997
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #387 : Вересня 18, 2021, 09:59:52 09:59 »
Вибачай що питанням на питання. А як ти думаєш, який вплив отримання Томосу мало на обрання Зеленського?

Там де проводяться гей-паради, а це Стамбул-Анкара та південь Туреччини, підтримка Ердогана дуже низька. Він там програє вибори вчисту. Навіть скандальна відміна результатів виборів мера Стамбула в 2019му не допомогла. На перевиборах все одно переміг опозиційний кандидат. Бо там живе переважно багате та освічене населення. А електорат Ердогана, який боїться геїв до усрачки хоча бачив їх лише по телевізору, це переважно забиті селюки, без освіти зате з бажанням  всіх зрівняти, усе відібрати та поділити, а також загнати під паранжу, шаріат і владу Алахом даного Султану.

До речі про телевізор. Я цього літа відпочивав з сім'єю в Бєлєку. І там був крім всього іншого внутрішньо-готельний телеканал, який крім звичайних рекламних роликів демонстрував постійно кілька про типу "соціальну функцію". Так от один з цих роликів був про те як після землетрусу 2020 цей готель взяв до себе на відпочинок дітей з сімей що постраждали. Показували фотки і розказували історії. Так от більшість з тих дітей вперше побачили телевізор, не кажучи вже про все інше, лише в цьому готелі. Хоча багатьом з них було від 10 років. Ну і вигляд на фотках також мали відповідний. Бідно вдягнені, недоглянуті. Цю історію я згадав одразу з кількох причин. По-перше про благословенну Туреччину за найяснішого Султана, яка так і залишилась в кам'яному віці, окрім хіба столиць та узбережжя. По-друге про рівень тих людей, які і голосують за Ердогана. Там навіть не скажеш про вплив телевізора, бо далеко не у всіх він є.

Про томос думаю что либо никакого либо очень маленькое потому как зелебобикам он пофик.
А вот гейпарады тем забитым селюкам про которых ты пишешь пофик врядли. Я кстати, про это вспомнил когда гдето прочитал что коалиция или американцы, кто конкретно не знаю, пытались в Афганистане гейпрады проводить. А потом пишут аналитические тексты на полкило "почему нам не удалось обустроить Афганистан".
Просто живо себе представил афганский кишлак в который принесли весть о гейпараде в Кабуле, они наверно в сразу всем кишлаком в талибы записались.
Так что электоральное разделение тут пофик, за президента голосуют все, а не только Стамбул с Анкарой.
И насчет наших гейпарадом приблизительно такаяже история. Существует некая часть населения, думаю достаточно большая которые это неприемлют. Пофик почему. На собственно политику думаю это несильно влияет потому как всякий разумный политик просто ничего по этому поводу не говорит. А в от в церковных делах это имеет большой вес и не дай бог Епифания дернет проявить прогрессивное мышление. Это может сильно подорвать процесс

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #388 : Вересня 18, 2021, 10:02:07 10:02 »
И напоследок

А тепер про ваш наостанок, визначення материнської депривації, та кацапську гомофобію.

Спочатку я хотів написати, що ще такої профанації як ви написали я ще не бачив, але ж хіба то ваша вина, що читаючи кацапську вікіпедію можна потрапити в альтернативну реальність.

Якби ви почитали англомовну статтю то побачили б що там історія цієї теорії розписана і що ще в 50-х роках в оригінальній праці вказували "матір чи її заміна", але це було не дуже чітко і велись суперечки поки мері ейнсворт яка працювала з Боулбі, не вказала що і материнська і депривація не правильно підібрані слова для цього явища. А деякі їх сучасники  вказували "the mother, a term by which we mean both the child's actual mother and/or any other person of either sex who may take the place of the child's physical mother during a significant period of time". Також в англомовній віці вказано, що інші сучасники писали про квазі-магічний зв'язок матері і дитини, який до сьогодні не знайдено, наскільки мені відомо.
Ще там купа всього про розвиток теорії і про вплив генів  , і цілий розділ про слово материнська і ще багато чого іншого, чого ви не знайдете в російськомовній статті.

Чому так, не знаю, можливо просто "совпадєніє", а можливо "бабскає дєло за рєбьонкам сматрєть", а можливо, щоб геї не прочитали, що вони можуть виховувати дітей, ще установлювати захочуть.

Тому раджу вам перестати читати тільки заголовки, не застрягати в 50-х роках з визначеннями і з Фрейдом, вчити англійську і забути про російськомовну вікіпедію принаймі на даний момент

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26997
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #389 : Вересня 18, 2021, 10:04:22 10:04 »
Звичайно недолік, так би я зрозумів на чому базуються ваші помилкові твердження. Тому список літератури дуже важливий в наукових роботах.
Деякі, такі як висновки Фрейда, я ще можу розпізнати але деякі ваші перли майже нереально.
Шкода що додатково до того, що ви не прочитали про ту теорію, а ще привели посилання на кацапскою альтернативну вікіпедію (чому альтернативну я напишу в наступному повідомлені)

А ця теорія не тільки пояснює, як виховувати дітей, що вас не турбує, але й пояснює моделі поведінки дорослих, що важливо якщо ви хочете побудувати міцні стосунки з своїм партнером.

Что бы понять на чем базируются мои утверждения надо иметь системное образование в обсуждаемой области или хотя бы смежных, а не нахвататься херни по верхам в интернете.
Тогда бы вы поняли что а привел вам определение одного из основных понятий той теории которую вы сюда постоянно не к месту тыкаете. Но у вас либо конкретные проблемы с пониманием печатного текста либо вы пытаетесь достаточно топорно съехать с темы. Здесь не форум экзальтированых барышень и такие примитивные экивоки вряд ли прокатят