Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20968 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #420 : Вересня 18, 2021, 09:37:02 21:37 »
Тому що це остання скрєпа яка зв'язує українців з москалями. Чим скоріше вона розірветься тим краще буде Україні.
Це не так просто як вам здається, це далеко не остання скрепа.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #421 : Вересня 18, 2021, 10:52:40 22:52 »
Я на кожен твій коментар буду тебе питати "що ти уявляєш коли говорять, що чоловік буде годувати дитину?
Відповідай хай всі бачать твою дурість
Дурiсть... то у тебе - я не бачу сенсу доводити ту iстину, що... у дитини повиннi бути батькi - тато й мама.
Дтитина повинна вiдчувати тепло... вiд матерi, а не вiд чужого дядьки....
Годувати... - не в сенci шукати/заробляти гроши на утримання, а так годувати, як мати годуе малечу..
Чi для тебе це... вiдкриття Америки?..
 :smilie7:

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #422 : Вересня 18, 2021, 10:54:37 22:54 »
Дурiсть... то у тебе - я не бачу сенсу доводити ту iстину, що... у дитини повиннi бути батькi - тато й мама.
Дтитина повинна вiдчувати тепло... вiд матерi, а не вiд чужого дядьки....
Годувати... - не в сенci шукати/заробляти гроши на утримання, а так годувати, як мати годуе малечу..
Чi для тебе це... вiдкриття Америки?..
 :smilie7:

Повинна?..... Чому та кому вона це повинна......

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #423 : Вересня 18, 2021, 10:58:03 22:58 »
Повинна?.....
Чому та кому вона це повинна......
Не треба виривати одне слово з контенту...
Чi вам довподоби як нумерований це розумiе?...
Дитина повинна вiдчувати тепло... - це означае, що ii повиннi виховувати та годувати як мати так i тато...
Для вас це теж диво?..
Тодi давайте вiддамо дитину двом татам, в головi яких великi таргани та подивимось, що буде з дитиною...
Не чiпляйтеся за кожне слово - нам висточае... нумерованого фантаста... з його перлами...
 :smilie7:

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9410
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #424 : Вересня 18, 2021, 11:00:23 23:00 »
Повинна?..... Чому та кому вона це повинна......

Дитина, мабуть, не повинна, а батьки мають їй це дати.
Взагалі, зв"язок матері з дитиною встановлюється ще до народження дитини. Тому, якщо дитину відібрати в матері ще крихітною, вона все одно підсвідомо буде відчувати нестачу матері.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26997
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #425 : Вересня 18, 2021, 11:02:59 23:02 »
Дитина, мабуть, не повинна, а батьки мають їй це дати.
Взагалі, зв"язок матері з дитиною встановлюється ще до народження дитини. Тому, якщо дитину відібрати в матері ще крихітною, вона все одно підсвідомо буде відчувати нестачу матері.

Говорят что материнские чувства проявляются после первого кормления грудью. Но тут я не совсем уверен, возможно просто байка

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9410
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #426 : Вересня 18, 2021, 11:12:09 23:12 »
Говорят что материнские чувства проявляются после первого кормления грудью. Но тут я не совсем уверен, возможно просто байка

Материнські можливо, але почуття має й сама дитинка, бо вона в утробі вже чує маму, реагує на її самопочуття, голос та емоції.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26997
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #427 : Вересня 18, 2021, 11:32:54 23:32 »
Спірне питання.
Наскільки відсотків штучне вигодовування не дає імунітету: на дин два захворювання вуха більше, чи взагалі діти без імунітету будуть?

Цитувати
И все же, несмотря на общий рост концентрации гормонов в крови после рождения, в целом их продукция эндокринными железами недостаточна
для обеспечения организма новорожденного. Прекращение поступления плацентарных и материнских гормонов из плацентарного кровотока должно компенсироваться гормонами матери, поступающими с грудным молоком. В грудном молоке содержится более 20 гормонов, среди которых – тиролиберин, гонадолиберин, АКТГ, гонадотропные гормоны, пролактин, мелатонин, Т4, инсулин, соматостатин, гастроинтестинальные гормоны, кальцитонин, кортикостероиды, эпидермальный фактор роста, простагландины и др. Особенность гормонального состава женского молока в том, что концентрация гормонов в молоке многократно больше, чем в плазме. Так, например, уровень соматостатина
в 5 раз, а простагландинов и инсулина – в 100 раз выше в молоке, чем в плазме
крови. Такое количество гормонов, присутствующих в женском молоке, необходимо для успешной адаптации ребенка в постнатальный период жизни. Содержание гормонов в грудном молоке в первую очередь зависит от общего
гормонального фона женщины.

Из пособия для студентов второго курса

Долбаное поколение Гугль, журнал ланцет он читает :fp2

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #428 : Вересня 18, 2021, 11:35:29 23:35 »
Материнські можливо, але почуття має й сама дитинка, бо вона в утробі вже чує маму, реагує на її самопочуття, голос та емоції.
:smiley24:
Саме мати дае життя дитинi, а батько... повинен бути поруч.
Це традицiйне ставлення, допомога й виховання дитинi, яке е у всьому свiтi...
Але уявiть, як буде, коли дитину будуть виховувати... два гея-татусi, якi не виношували ii та не народжували...
Для них... малеча буде... наче iграшка, з якою вони будуть гратися, як з лялькою, аж поки... соц. служби не прийдуть на допомогу.
« Останнє редагування: Вересня 18, 2021, 11:53:14 23:53 від Бувалий »

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26997
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #429 : Вересня 18, 2021, 11:48:06 23:48 »
Цитувати
Содержащиеся в материнском моднее иммуноглобулины (IgG. IgM и секреторный иммуноглобулин IgA) лимфоциты. макрофаги, лактоферрин, лизоцим, бифидофактор. ненасыщенные жирные кислоты и другие неспецифические факторы способствуют сохранению здоровья ребенка в период становления его собственной независимой иммунной системы. В ряде исследований получены впечатляющие доказательства защитного действия грудного молока и грудного вскармливания. Ткк. было установлено. что на Филиппинах риск возникновения диареи у младенцев в возрасте 0-2 месяцев, которых не кормили грудью, более чем в 17 раз выше, чем у их сверстников, находившихся исключительно на грудном вскармливании 113].
В исследовании, проведенном в Дянди (Шотландия), было установле-ю. что риск возникновения диареи среди находившихся на грудном вскармливании младенцев долго оставался низким даже после его прекращения. если кормление грудью гродолжалось не менее 13 недель [4].
В американских семьях среднего класса, практикующих грудное вскармливание, воспаление среднего уха у детей первого года жизни воз-нлкает относительно редко и протекает в сравнительно легкой форме.
В исследовании, проводившемся в Бразилии примерно 10 лет назад, выявлено снижение не только заболеваемости детей, находившихся на грудном вскармливании, но также и смертности среди них.

Журнал Неонатологія

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #430 : Вересня 19, 2021, 12:57:14 00:57 »
Материнські можливо, але почуття має й сама дитинка, бо вона в утробі вже чує маму, реагує на її самопочуття, голос та емоції.

Я не знаю...... Думаю ви не знаєте також......... те що ви кажете це тещо ви самі собі надумали, або від когось почули...... Ніхто не знає як дитина себе почуває в утробі...........

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10201
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #431 : Вересня 19, 2021, 12:58:33 00:58 »
Не треба виривати одне слово з контенту...

Так в цьому слові вся суть ваших пред'яв....... Завжди комусь хтось повинен........... Невідомо чому і нашо, але повинен...........


Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #432 : Вересня 19, 2021, 05:24:13 05:24 »
Из пособия для студентов второго курса

Долбаное поколение Гугль, журнал ланцет он читает :fp2

Я взагалі-то питав:  Наскільки відсотків штучне вигодовування не дає імунітету

Ви надали відповідь у наступному свому пості, за що вам дякую, а в цьому ви вибрали цитати з "ФУНКЦИОНАЛЬНАЯ БИОХИМИЯ СИСТЕМЫ МАТЬ–ПЛАЦЕНТА–ПЛОД Методические указания для студентов II курса медицинского факультета".
Цитати абсолютно правильні, на мою думку, але вони не дають відповіді на моє питання.
А якщо в студента топ 100 медичних університетів спитати, що таке журнал ланцет, вони точно скажуть свою думку (хтось негативну хтосьт позитивну, але скажуть) а спитати про харківський медичний університет звідки ця методичка то вони будуть дуже здивовані.
Це про те хто звідки бере дані, хоча методичка дуже цікава.
« Останнє редагування: Вересня 19, 2021, 06:01:30 06:01 від Codename47 »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #433 : Вересня 19, 2021, 05:46:45 05:46 »
Журнал Неонатологія
Це чудова відповідь.
Так я й не кажу, що грудне молоко гірше, я кажу що без нього також виростають здорові діти, але ви праві ризик в тих дітей мати діарею чи шкіряне подразнення більший. І б всім радив переглянути результати величезного дослідження яке зробили в Білорусі(PROBIT): результати якого показали, що діарея може бути в півтори рази частіше, екзема в два рази для штучного вигодовування, але не підтвердили респіраторні захворювання.
Ризики ожиріння для штучного вигодовування підтвердили, що це по вині батьків які перегодовували дітей, ризик діабет думали через протеїни але не підтвердили в дослідженні 2018 року тому це ще можливий ризик.

Цей холівар про штучне чи грудне молоко пропоную припинити або перенести в іншу гілку бо якщо пара геїв буде купувати грудне молоко то значить ви ок з тим щоб вони усиновлювали дітей?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #434 : Вересня 19, 2021, 05:50:49 05:50 »
Годувати... - не в сенci шукати/заробляти гроши на утримання, а так годувати, як мати годуе малечу..
Чi для тебе це... вiдкриття Америки?..
 :smilie7:
То як ти це уявляєш, розкажи нам?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #435 : Вересня 19, 2021, 05:52:40 05:52 »
Тодi давайте вiддамо дитину двом татам, в головi яких великi таргани та подивимось, що буде з дитиною...
Таргани в тебе в голові.
Так як чоловіки годують дітей?

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #436 : Вересня 19, 2021, 05:59:03 05:59 »
Тому, якщо дитину відібрати в матері ще крихітною, вона все одно підсвідомо буде відчувати нестачу матері.
Що ви маєте на увазі відібрати?
Якщо відібрати одразу після народження і дати іншій матері то як дитина буде знати, що то інша мама?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #437 : Вересня 19, 2021, 06:52:05 06:52 »
Це чудова відповідь.
Так я й не кажу, що грудне молоко гірше, я кажу що без нього також виростають здорові діти

Знаєте, був такий випадок в історії, одному чоловіку видалили майже половину мозку, та не майже, а усю ліву чи праву половину, і він такий після цього - як справи? - та всьо окей.

Цей холівар про штучне чи грудне молоко пропоную припинити або перенести в іншу гілку бо якщо пара геїв буде купувати грудне молоко то значить ви ок з тим щоб вони усиновлювали дітей?

Ти пане бачу не розумієш різницю між усиновленням та народженням у гей-шлюбі, це ж абсолютно різні речі.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #438 : Вересня 19, 2021, 07:04:53 07:04 »
Знаєте, був такий випадок в історії, одному чоловіку видалили майже половину мозку, та не майже, а усю ліву чи праву половину, і він такий після цього - як справи? - та всьо окей.
Щось я не дуже зрозумів до чого тут цей анекдот?

Цитувати
Ти пане бачу не розумієш різницю між усиновленням та народженням у гей-шлюбі, це ж абсолютно різні речі.
То яка різниця для гей пари чи вони усиновлять дитину чи їм народить сурогатна матір, і ту і ту потрібно буде кормити, ми ж про годування говорим?

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #439 : Вересня 19, 2021, 07:13:12 07:13 »
Щось я не дуже зрозумів до чого тут цей анекдот?

Та це не анекдот, в інтернеті читав, може брехня, але схоже на правду - людині справді після якоїсь травми або хвороби видалили половину мозку, і він ніби після цього якось жив. А до чого - ти ж питаєш де статистика про годування груддю і наскільки вуха болять після штучного вигодовування. Та може вуха і не болять, людина може жити навіть якщо замість молока матері буде з калюжі пити.

То яка різниця для гей пари чи вони усиновлять дитину чи їм народить сурогатна матір, і ту і ту потрібно буде кормити, ми ж про годування говорим?

А тут повертаємося на 5 сторінок назад - позбавлення дитини спілкування з матірью робить з дитини інваліда. Статистики не маю, ти ж ланцет читаєш. Окрім молока дитина має мати ласку, два бугая такої ласки дати не можуть приципово. Статистики знову не маю, але ти сам як чоловік маєш розуміти що жіноча ласка та любов дуже відрізняються від чоловічої.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #440 : Вересня 19, 2021, 07:26:32 07:26 »
Та це не анекдот, в інтернеті читав, може брехня, але схоже на правду - людині справді після якоїсь травми або хвороби видалили половину мозку, і він ніби після цього якось жив. А до чого - ти ж питаєш де статистика про годування груддю і наскільки вуха болять після штучного вигодовування. Та може вуха і не болять, людина може жити навіть якщо замість молока матері буде з калюжі пити.
Ви вважаєте що з штучним вигодовуванням набагато гірше здоров'я? Порівнючи з людиною якій видалили пів мозку ? Статистика говорить якраз, що штучним нормальні здорові діти виростають просто є більший ризик захворіти на деякі хвороби  це ніяк не порівнюється з калюжі пити. Це такий тролінг бо немає чого сказати?

Цитувати
А тут повертаємося на 5 сторінок назад - позбавлення дитини спілкування з матірью робить з дитини інваліда. Статистики не маю, ти ж ланцет читаєш. Окрім молока дитина має мати ласку, два бугая такої ласки дати не можуть приципово. Статистики знову не маю, але ти сам як чоловік маєш розуміти що жіноча ласка та любов дуже відрізняються від чоловічої.
Ніякого інваліда не робить.
Ви дитину обняти не зможете, сказати що її любите, захистити, порадити?
Якщо ви вважаєте, що чоловік не здатен то це у вас комплекси і гендерні стереотипи.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #441 : Вересня 19, 2021, 07:32:36 07:32 »
Ви вважаєте що з штучним вигодовуванням набагато гірше здоров'я? Порівнючи з людиною якій видалили пів мозку ? Статистика говорить якраз, що штучним нормальні здорові діти виростають просто є більший ризик захворіти на деякі хвороби  це ніяк не порівнюється з калюжі пити. Це такий тролінг бо немає чого сказати?

Я до того що нормальні то відносне поняття. Може й нормальні, але швидше ні. Нема в отих штучних сухарях живих гормонів жінки, які вкрай потрібні дитині.

Ніякого інваліда не робить.
Ви дитину обняти не зможете, сказати що її любите, захистити, порадити?
Якщо ви вважаєте, що чоловік не здатен то це у вас комплекси і гендерні стереотипи.

Я вважаю що нездатен. У чоловіка головна функція - хуй. А не годувати і пестити дитину. Чоловік може пестити, але так як жінка не може. І це ніколи не зміниться. Так, це гендерні стереотипи, які закладені нашою природою.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #442 : Вересня 19, 2021, 07:52:28 07:52 »
Я до того що нормальні то відносне поняття. Може й нормальні, але швидше ні. Нема в отих штучних сухарях живих гормонів жінки, які вкрай потрібні дитині.
Так я й хочу вияснити наскільки ненормально і наскільки сильно ті гормони потрібні (для себе я вже вияснив, в мене дочка без дня грудного вигодовування до трьох років не хворіла) . І поки що тільки div навів якісь аргументи про діарею , запалення вуха.

Цитувати
У чоловіка головна функція - хуй.
Тепер зрозуміло чому ви такі бздури пишите, попробуйте наступного разу включити у ваші функції голову також.

Цитувати
А не годувати і пестити дитину. Чоловік може пестити, але так як жінка не може. І це ніколи не зміниться. Так, це гендерні стереотипи, які закладені нашою природою.
От на кого, а на природу ваші стереотипи спирати не потрібно.
Так, що такого може жінка, що ви не можете?
Опишіть словами

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #443 : Вересня 19, 2021, 08:05:53 08:05 »
Так я й хочу вияснити наскільки ненормально і наскільки сильно ті гормони потрібні (для себе я вже вияснив, в мене дочка без дня грудного вигодовування до трьох років не хворіла) . І поки що тільки div навів якісь аргументи про діарею , запалення вуха.

Там div навів кілька гормонів, які необхідні. Можна дітей навіть листям з берези годувати замість молока, але що то будуть за діти, ніхто не знає, бо таких експериментів над живими людьми ніхто ніколи не ставив.

Тепер зрозуміло чому ви такі бздури пишите, попробуйте наступного разу включити у ваші функції голову також.

Голова чоловіка відрізняється від голови жінки. Яка б там у вас не була голова, але замінити жіночу голову, її біологію та розум ви не зможете. Взагалі, не розумію за що ви тут б'єтеся.

От на кого, а на природу ваші стереотипи спирати не потрібно.
Так, що такого може жінка, що ви не можете?
Опишіть словами

Жінка може виконувати сім дій одночасно, у неї мозок розпалалелений більше ніж у чоловіка, чоловік заточений під виконнання одієї справи.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #444 : Вересня 19, 2021, 08:37:55 08:37 »
Там div навів кілька гормонів, які необхідні. Можна дітей навіть листям з берези годувати замість молока, але що то будуть за діти, ніхто не знає, бо таких експериментів над живими людьми ніхто ніколи не ставив.

Знову порівнюєте листя берези і суміш зі всіма необхідними елементами. Діти нормальні після суміші, якщо у вас є докази то пишіть, а так ви дурниці пишите

Цитувати
Голова чоловіка відрізняється від голови жінки. Яка б там у вас не була голова, але замінити жіночу голову, її біологію та розум ви не зможете. Взагалі, не розумію за що ви тут б'єтеся.
І як це впливає на виховання дітей?

Цитувати
Жінка може виконувати сім дій одночасно, у неї мозок розпалалелений більше ніж у чоловіка, чоловік заточений під виконнання одієї справи.
Останні досліди показують, що це стереотип::
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0220150

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #445 : Вересня 19, 2021, 08:45:24 08:45 »
Знову порівнюєте листя берези і суміш зі всіма необхідними елементами. Діти нормальні після суміші, якщо у вас є докази то пишіть, а так ви дурниці пишите

Та не може людство поки що створити те що створила природа. Замінити молоко жінки жодні вчені не можуть, вони не в силах сінтезувати все це. Там не лише гормони, там живі лактобактерії, де ви бачили щоб людина створила хоч якусь бактерію?

І як це впливає на виховання дітей?

Самим прямим способом - поки ти будеш прасувати пелюшки, дитина вже обоссиця та зголодніє, ти не встигнеш виконувати все це, а пересічна жінка зможе. І так само подальше виховання.

Останні досліди показують, що це стереотип::
https://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0220150

Українською, будь ласка. Я не буду зараз вчитуватися в англомовний текс задля того щоб довести тобі людську природу.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #446 : Вересня 19, 2021, 09:24:23 09:24 »
Таргани в тебе в голові.
Так як чоловіки годують дітей?
У мене... iх немае - перевiряв, а от у тебе, вчений - дуже великi...
Почали за здравiе - з Гей-Прайдiв - кiнчiли - заупокой... - годування геями сурогатних дiтей...
Ти вже якось визначився, що тобi треба, чi досi блукаеш в пустелi спогадiв та фейкiв - що робити, коли... нема чого робити...
Тобi вже тут двi сторiнки наваляли, що у дитини... повиннi бути своi - рiднi - батьки - не калiчi з тарганами, а реальнi - гетеросексуали.
Але тобi... мало: от я хочу бачiти, як це вони будуть кормити... - геi... кормити... не будуть - все iх життя... - це гра, iмiтацiя родини.
Аби дитина росла здоровою, треба, аби у неi були своi батьки, а не Гей-балаган...
Саме в молоцi рiдноi матерi, вiд Природи, е всi тi вiтамiми, якi треба дитинi, все те, що дае iмунiтет та допомогае дитинi рости психичiно здоровою...
Що ти пропонуеш... - йти шляхом геiв - якщо в США вони не вважаються психами, то й нам треба... дозволити iм "народжуваити" дiтей?..
Якими вони будуть - ще питання, але психичнi вади будуть... - сто пудов...
Нащо калiчити дитину - заради експерименту?..
То роби експерименти... на собi - як що не жаль власну дитину...
Але все це лайно з роками вийде... бумерангом: коли така дитина стае дорослою... вона почiнае шукати вiдповiть в питаннях - як так сталося, що друзi - нормальнi, а в мене... аномалii?..
Чiм це закiнчуеться... не важко здогадатися - як не кримiнал, то людина... просто зникае: або змiнюе стать та стае... iншою, або... йде в монастир...
 :smilie7:


Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #447 : Вересня 19, 2021, 10:35:36 10:35 »
Та не може людство поки що створити те що створила природа. Замінити молоко жінки жодні вчені не можуть, вони не в силах сінтезувати все це. Там не лише гормони, там живі лактобактерії, де ви бачили щоб людина створила хоч якусь бактерію?
То як ж люди на штучному вигодовуванні виживають?
В США 25% в Канаді 10%

Цитувати
Самим прямим способом - поки ти будеш прасувати пелюшки, дитина вже обоссиця та зголодніє, ти не встигнеш виконувати все це, а пересічна жінка зможе. І так само подальше виховання.
Повна нісенітниця, нічим не обгрунтована крім хіба, що вашого невдалого досвіду.

Цитувати
Українською, будь ласка. Я не буду зараз вчитуватися в англомовний текс задля того щоб довести тобі людську природу.
Дослідження впливу статі на багатозадачність: послідовно (переключення) та паралельну (одночасно)
Результат показав що ніякої різниці немає.
Дослідники з Німеччини.

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #448 : Вересня 19, 2021, 10:40:20 10:40 »

Таке просте питання: що ти уявляв коли писав твій коментар?

:smiley24:
Уявляю собi, як два батьки... будуть годувати малого...

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #449 : Вересня 19, 2021, 10:52:13 10:52 »
Ні, я звичайно підозрював що тут на форумі самі пенсіонери, але що тут настільки кам'яний вік. Вигодовування груддю, о май гад.  :fp2
За статистикою Юнісеф на грудному вигодовуванні хоча б до 6 місяців в світі в 2019 році було лише 40% дітей. Причому в розвинених країнах лише 20%. І лише в усіляких Руандах цей показник наближається до 80%. Більшість жінок в цивілізованому світі працює, будує свою кар'єру, плюс як правило оплачувана відпустка по догляду за дитиною складає не більше пари місяців. Тому 80% дітей в цивілізованих країнах вигодовується штучно. І на думку багатьох місцевих дописувачів вони не повинні мати імунітету, мертимуть як мухи і взагалі виростуть неповноцінними без мамкиної цицьки. А от 80% дітей з Руанди мають зубами шпали перекусувати, та доживати до 120 років, зі своїм супер імунітетом з жіночого молока. Але чомусь все з точністю до навпаки.  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos