Автор Тема: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad  (Прочитано 20989 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #450 : Вересня 19, 2021, 12:51:36 12:51 »
Більшість жінок в цивілізованому світі працює, будує свою кар'єру, плюс як правило оплачувана відпустка по догляду за дитиною складає не більше пари місяців. Тому 80% дітей в цивілізованих країнах вигодовується штучно. І на думку багатьох місцевих дописувачів вони не повинні мати імунітету, мертимуть як мухи і взагалі виростуть неповноцінними без мамкиної цицьки. А от 80% дітей з Руанди мають зубами шпали перекусувати, та доживати до 120 років, зі своїм супер імунітетом з жіночого молока. Але чомусь все з точністю до навпаки.  :gigi:

Ага, а те що вони нанімають годувальниць, які груддю годують, то нічого?

Ота фігня, шо ви кажете, штучне вигодовування, то лише підтримка, коли молока мало, але молоко жіноче воно не замінює.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #451 : Вересня 19, 2021, 02:09:14 14:09 »
Таке просте питання: що ти уявляв коли писав твій коментар?
Тебе... - бо таки як ти тижнями несуть повну х... вiд якоi вже воротить...
Що природнього е в геях - що вони помiж собою трахаються?..
Тобто... таргани в башке...
А коли ще й дитину "куплять" - ото вже свято буде...
То нащо двум чувакам треба дитина?..
Природа все робить правильно: серед звiрiв немае геiв - е самочка та самець...
Як що е час... подивись, як вовки стережуть свiй прайд...
Але у тебе... якiсь вади, що постiйно таягне в експерименти...
Ага, а те що вони нанімають годувальниць, які груддю годують, то нічого?
Ота фігня, шо ви кажете, штучне вигодовування, то лише підтримка, коли молока мало, але молоко жіноче воно не замінює.
:smiley24:
Нема слiв... - чувак вперто впроваджуе гейську норму "Новоi родини" - нам не треба жiнок - ми самi народимо та самi нагадуемо...

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17379
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #452 : Вересня 19, 2021, 03:30:50 15:30 »
Блять!
З'їздив на дві доби на дачу, а тут п'ять сторінок свіжої підерастії.
Не буду читати! :pooh:
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #453 : Вересня 19, 2021, 04:40:25 16:40 »
Тебе... - бо таки як ти тижнями несуть повну х... вiд якоi вже воротить...
Що природнього е в геях - що вони помiж собою трахаються?..
Тобто... таргани в башке...
А коли ще й дитину "куплять" - ото вже свято буде...
То нащо двум чувакам треба дитина?..
То що ти уявляєш, про двох чоловіків які, як на твою думку, куплять дитину, що вони з нею будуть робити?

Твоя відповідь виходить: "Уявляю собi codename47, як два батьки... будуть годувати малого..."

В тебе якість проблеми відповісти на легке питання?
Когнітивний розлад прогресує якщо десь поблизу гей парад проходить?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #454 : Вересня 19, 2021, 05:43:15 17:43 »
Когнітивний розлад прогресує якщо десь поблизу гей парад проходить?
Проблеми з башкою не у мене - я на таке лайно, як Прайди... не купуюсь...
Погуглив... - жодного матерiалу про свiжiй Прайд...
Мабуть... соромно чувакам стало, та й погода пiдводить...
Навiть репортажу... нi хто не робив...
http://www.44.ua/news/3209194/za-semejnye-cennosti-v-kieve-aktivisty-vysli-protiv-lgbt-marsej-foto
P.S. Посольство UK подякувало органiзаторам Прайду... за свято та порядок...
Брити... це там, де Елтон Джон - одна родина?..
Тодi зрозумiло, з вiдки у нас такi настроi...
« Останнє редагування: Вересня 19, 2021, 05:46:41 17:46 від Бувалий »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #455 : Вересня 19, 2021, 05:48:31 17:48 »
Проблеми з башкою не у мене - я на таке лайно, як Прайди... не купуюсь...
Погуглив... - жодного матерiалу про свiжiй Прайд...
Мабуть... соромно чувакам стало, та й погода пiдводить...
Навiть репортажу... нi хто не робив...
http://www.44.ua/news/3209194/za-semejnye-cennosti-v-kieve-aktivisty-vysli-protiv-lgbt-marsej-foto
P.S. Посольство UK подякувало органiзаторам Прайду... за свято та порядок...
Брити... це там, де Елтон Джон - одна родина?..
Тодi зрозумiло, з вiдки у нас такi настроi...

Щось я не побачив у твому пості відповіді на: що ти уявляєш ", як два батьки... будуть годувати малого..."?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27003
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #456 : Вересня 19, 2021, 05:52:20 17:52 »
А от 80% дітей з Руанди мають зубами шпали перекусувати, та доживати до 120 років, зі своїм супер імунітетом з жіночого молока. Але чомусь все з точністю до навпаки.  :gigi:

Ты в этом уверен* :)
Я вот например думаю что если пересичного европейского ребенка перенести в Руанду то он там за месяц загнется, а если малого руандийца в европу то он благополучно доживет до 100 лет  :smilie5:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #457 : Вересня 19, 2021, 06:02:10 18:02 »
Щось я не побачив у твому пості відповіді на: що ти уявляєш ", як два батьки... будуть годувати малого..."?
От причепився... - та нi як вони його годувати не будуть...

- Муся, сегодня твоя очередь Сладкому пицу заказывать...
- Дуся, оно пицу не ест...
- Как не ест - он что, болеет?..
- Дура ты - у него же зубов нет...
- Так сделай пюре...
- Из пиццы?..
- Из своего члена, дурак старый...
- Из своего сделай...
- У меня, между прочим, его уже нет...
- Отрезала?..
- Да он и так мне не нужен...
- Ты только малому не говори...
- Да ему еще рано знать...
- Не скажи, зая, деточки уже... больше нас с тобой знают...
- И что они знают?..
- То, что мы с тобой... не тетки...
- Ты не тетка, а у меня... новый паспорт есть...
- Купил?..
- В Интернете заказал...
- Может и мне заказать?..
- Попробуй - я видела у тебя же на полке китайскую маску, парики... всех цветов радуги...
- Вот только мои парики не трогай...
- Нужны они мне... - настоящая баба... парики не носит...
- Это ты - настоящая? Забыл... кем был год назад?..
- Кто старое помянет - тому глаз вон...
- Возьми в холодильнике молоко, нагрей и дай ребёнку...
- А говорила..., грудью кормить будеш...
- Грудью пусть тебя кормят...
- Ну и дура ты - дернул чёрт мне тебе вставить...
- Ну что ты, зая... мне же было так приятно...
- Все вы такие...
- Какие?
- Ненормальные...

  :ap
« Останнє редагування: Вересня 19, 2021, 09:04:50 21:04 від Бувалий »

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #458 : Вересня 19, 2021, 06:34:36 18:34 »
Ага, а те що вони нанімають годувальниць, які груддю годують, то нічого?
Це ви зараз серйозно? Тобто серйозно-серйозно? Наймають годувальниць? І це ви не про 18 сторіччя а про 21-ше? ГОДУВАЛЬНИЦЬ???? СЕРЙОЗНО?????????????  :fp2  :weep:

Ота фігня, шо ви кажете, штучне вигодовування, то лише підтримка, коли молока мало, але молоко жіноче воно не замінює.
80% дітей в розвинених країнах бачили з народження замість мамкиної цицьки лише баночку з Нестле, Данон Нутрілон, Humana або подібними. І так уже багато десятилітть. І виростають абсолютно нормальними. Вибачте але у мене таке враження, що ваші знання про вигодовування дітей знаходяться на нульовому рівні.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #459 : Вересня 19, 2021, 06:41:15 18:41 »
Ты в этом уверен* :)
Я вот например думаю что если пересичного европейского ребенка перенести в Руанду то он там за месяц загнется, а если малого руандийца в европу то он благополучно доживет до 100 лет  :smilie5:
Пересічні європейські діти виростали, приходили в Руанду і століттями загинались при зустрічі з ними чомусь саме діти Руанди. Тому що технології європейської цивілізації перевищували технології африканських країн на кілька порядків. Точно так же як можливість застосовувати штучне вигодовування технологічно перевершує вигодовування груддю. Час уже визначатись. За європейську розвинути цивілізацію, яка століттями довела що саме вона є локомотивом технологічного та інтелектуального розвитку, чи назад в печеру до ментально близьких негрів.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #460 : Вересня 19, 2021, 06:44:28 18:44 »
Пересічні європейські діти виростали, приходили в Руанду і століттями загинались при зустрічі з ними чомусь саме діти Руанди. Тому що технології європейської цивілізації перевищували технології африканських країн на кілька порядків. Точно так же як можливість застосовувати штучне вигодовування технологічно перевершує вигодовування груддю. Час уже визначатись. За європейську розвинути цивілізацію, яка століттями довела що саме вона є локомотивом технологічного та інтелектуального розвитку, чи назад в печеру до ментально близьких негрів.

угу и при этом цивилизованные европейцы перестают размножаться и чтобы хоть как то подстегнуть не вымирание популяции завозят "нецывылызованых" варваров.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27003
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #461 : Вересня 19, 2021, 07:37:25 19:37 »
Пересічні європейські діти виростали, приходили в Руанду і століттями загинались при зустрічі з ними чомусь саме діти Руанди. Тому що технології європейської цивілізації перевищували технології африканських країн на кілька порядків. Точно так же як можливість застосовувати штучне вигодовування технологічно перевершує вигодовування груддю. Час уже визначатись. За європейську розвинути цивілізацію, яка століттями довела що саме вона є локомотивом технологічного та інтелектуального розвитку, чи назад в печеру до ментально близьких негрів.

Чото напомнило старый анекдот
- Я собираюсь жить вечно!
- Ну и как?
- Пока получается


Когда европейцы покоряли Руанду европейских детей так же кормили цицькой как и руандийских

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #462 : Вересня 19, 2021, 08:48:18 20:48 »
Чото напомнило старый анекдот
- Я собираюсь жить вечно!
- Ну и как?
- Пока получается


Когда европейцы покоряли Руанду европейских детей так же кормили цицькой как и руандийских
Європейці зараз покоряють Руанду навіть не встаючи із-за своїх комп'ютерів в офісі. Просто вийдіть за рамки 18 сторіччя, в якому більшість дописувачів тут застрягла. З часів теріторіальних завоюваннь, сімейних цінностей, релігійності цивілізоване людство давно перейшло в часи свобод і технологій.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #463 : Вересня 19, 2021, 09:03:29 21:03 »
Європейці зараз покоряють Руанду навіть не встаючи із-за своїх комп'ютерів в офісі. Просто вийдіть за рамки 18 сторіччя, в якому більшість дописувачів тут застрягла. З часів теріторіальних завоюваннь, сімейних цінностей, релігійності цивілізоване людство давно перейшло в часи свобод і технологій.
іще раз час свобод і технологій - то вимирання.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #464 : Вересня 19, 2021, 10:43:04 22:43 »
іще раз час свобод і технологій - то вимирання.
OK boomer  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 27003
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #465 : Вересня 19, 2021, 11:09:32 23:09 »
Європейці зараз покоряють Руанду навіть не встаючи із-за своїх комп'ютерів в офісі. Просто вийдіть за рамки 18 сторіччя, в якому більшість дописувачів тут застрягла. З часів теріторіальних завоюваннь, сімейних цінностей, релігійності цивілізоване людство давно перейшло в часи свобод і технологій.

Херовые технологии если по сравнению с ними обычное материнское молоко снижает частоту младенческой диареи в семнадцать раз

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #466 : Вересня 19, 2021, 11:15:17 23:15 »
Це ви зараз серйозно? Тобто серйозно-серйозно? Наймають годувальниць? І це ви не про 18 сторіччя а про 21-ше? ГОДУВАЛЬНИЦЬ???? СЕРЙОЗНО?????????????  :fp2  :weep:

Читав колись що дійсно наймають.

Поки гуглив про це, нагуглив отаке  :weep:

У Рики Мартина и его мужа родился четвертый ребенок

У 47-летнего Рики Мартина родился четвертый ребенок. Популярный певец находится в гей-браке с художником Джоэном Юзефом.

О рождении ребенка Рики Мартин объявил на своей странице в инстаграме, показав поклонникам первое фото младенца. Певец стал отцом уже третьего по счету мальчика.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #467 : Вересня 19, 2021, 11:36:52 23:36 »
Читав колись що дійсно наймають.
Поки гуглив про це, нагуглив отаке  :weep:
У Рики Мартина и его мужа родился четвертый ребенок
У 47-летнего Рики Мартина родился четвертый ребенок. Популярный певец находится в гей-браке с художником Джоэном Юзефом.
О рождении ребенка Рики Мартин объявил на своей странице в инстаграме, показав поклонникам первое фото младенца.
Певец стал отцом уже третьего по счету мальчика.
Любой каприз... за ваши деньги...
 :smilie7:

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #468 : Вересня 20, 2021, 12:28:13 00:28 »
Херовые технологии если по сравнению с ними обычное материнское молоко снижает частоту младенческой диареи в семнадцать раз
17 разів? Можна будь-ласка назву суміші (чи сумішей) з якою порінювалось, та пряме посилання на медичний науковий реферований журнал, де це дослідження проводилось. І я сподіваюсь що дослідження було randomized controlled trial на достатній вибірці?

ЗІ А в принципі, можна не напружуватись. Я проглянув список літератури зі статті звідки цитата про 17 разів. Найновіша стаття в списку - 2003 рік. :fp2 Конкретна згадка про Філіпіни і 17 разів веде на статтю за 1994 рік (Pollock J. // Develop. Med. and Child  Neu. Rol. - 1994. - Vol. 36. - P. 429-440.). Всього лише 25 років тому. Ну не з 18 сторіччя і за те спасибі. Я навіть не буду шукати саму статтю щоб перевірити що там за дослідження. Оскільки навіть якщо воно і було адекватним тоді, то воно застаріло мінімум на чверть сторіччя.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #469 : Вересня 20, 2021, 12:33:07 00:33 »
17 разів? Можна будь-ласка назву суміші (чи сумішей) з якою порінювалось, та пряме посилання на медичний науковий реферований журнал, де це дослідження проводилось. І я сподіваюсь що дослідження було randomized controlled trial на достатній вибірці?

ЗІ А в принципі, можна не напружуватись. Я проглянув список літератури зі статті звідки цитата про 17 разів. Найновіша стаття в списку - 2003 рік. :fp2 Конкретна згадка про Філіпіни і 17 разів веде на статтю за 1994 рік (Pollock J. // Develop. Med. and Child  Neu. Rol. - 1994. - Vol. 36. - P. 429-440.). Всього лише 25 років тому. Ну не з 18 сторіччя і за те спасибі. Я навіть не буду шукати саму статтю щоб перевірити що там за дослідження. Оскільки навіть якщо воно і було адекватним тоді, то воно застаріло мінімум на чверть сторіччя.

Та може діти і не всруться, але скажуть от такому коденейму - тато, а де мама? А він їм скаже - а нема, синку, блять, в тебе ніякої мами. Є лише два бугая - я, твій тато, і отой дядька підарас, також твій тато.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #470 : Вересня 20, 2021, 12:50:57 00:50 »
Та може діти і не всруться, але скажуть от такому коденейму - тато, а де мама? А він їм скаже - а нема, синку, блять, в тебе ніякої мами. Є лише два бугая - я, твій тато, і отой дядька підарас, також твій тато.
Жахливий жах. Як уявив аж тремтів увесь. Це ж яка травма для дитини. Мамки немає. А є два бугая. Без мамки це ж не життя...

https://63.ru/text/incidents/2021/06/08/69958463/

Цитувати
Мать выбросила 3-летнюю дочь с балкона в Самаре: подробности

Душераздирающие крики взбудоражили жителей новостройки в Самаре 8 июня. Маленькая девочка, которую мать свесила с балкона 6-го этажа, молила о пощаде: «Мам, боюсь! Боюсь!». Спустя несколько секунду она упала на асфальт. Как позже заявили правоохранители, женщина выбросила дочь, потому что та капризничала. Публикуем всё, что известно о происшествии на данный момент.

Это жуткое происшествие случилось около 07:00 во дворе многоэтажки в районе пересечения улиц Революционной и Печерской. Свидетелем стал мужчина, который шел на работу. Он был так ошарашен, что ничего не смог сделать.

— На цокольном этаже дома находится офис компании, в которой я работаю. Когда всё случилось, поднимался по лестнице. С верхних этажей доносились громкие детские крики. И вдруг я услышал такой глухой звук падения. Крики прекратились. Когда повернулся, то увидел — на асфальте лежит маленькая девочка вся в крови. Я побежал звонить экстренным службам. Был в шоке, не осознавал, что случилось, — рассказал очевидец.

Момент падения малышки сняла камера видеонаблюдения. Видео демонстрируется в информационных целях (18+).

Сразу после падения ребенка, по словам соседей, женщина спустилась вниз. Взяла тело дочери на руки и поднялась с ним в квартиру.

Жильцы дома, которые стали очевидцами происшествия, рассказали, что сразу после падения дочери женщина вышла на улицу и взяла тело ребенка на руки. От места гибели девочки можно пройти через арку дома, к входу в подъезд. По пятнам крови получается проследить путь, по которому женщина несла свою мертвую дочь. В доме следы продолжаются до самого лифта и квартиры, где жила семья.

Как рассказали местные жители, женщины всю ночь не было дома. Пришла она лишь под утро. А через несколько часов вышла и свесила свою дочь с балкона, держа девочку за майку. Одежда порвалась, и малышка упала вниз.

О мотиве этого безумия 63.RU рассказал источник, знакомый с ситуацией.

— Ребенок всю ночь находился в квартире один. Мама в это время отдыхала в ночном клубе «Метелица». Когда вернулась, дочь спала. Женщина решила отвести ребенка в туалет, разбудила ее. Но та стала капризничать. Чтобы усмирить дочь, женщина поставила девочку на окно балкона, но не удержала ее, и девочка упала, — рассказал источник 63.RU.

Следователи возбудили уголовное дело в отношении женщины. Ей вменяют «Убийство малолетнего лица, находящегося в беспомощном состоянии».

— По версии следствия, 8 июня 24-летняя женщина, находясь в квартире, выкинула с балкона 6-го этажа свою дочь, — рассказали в СУ СКР по Самарской области.

Там за посиланням відео є. Подивіться, точніше послухайте, якщо нерви сильні. Як пощастило то дитині. Не до двох бугаїв потрапила, чи не дай Бог до Рікі Мартіна якого, а до люблячої мамки з грудним молоком.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #471 : Вересня 20, 2021, 12:56:52 00:56 »
Жахливий жах. Як уявив аж тремтів увесь. Це ж яка травма для дитини. Мамки немає. А є два бугая. Без мамки це ж не життя...

https://63.ru/text/incidents/2021/06/08/69958463/

Там за посиланням відео є. Подивіться, точніше послухайте, якщо нерви сильні. Як пощастило то дитині. Не до двох бугаїв потрапила, чи не дай Бог до Рікі Мартіна якого, а до люблячої мамки з грудним молоком.

Якщо мати єбанута, це не значить що два бугая можуть замінити нормальну матір.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #472 : Вересня 20, 2021, 01:03:54 01:03 »
мати простітутка всю ніч вешталась дитина була сама... тут таких матерів позбавляють прав на раздватри. важко таке також читати. але хіба як не простітутка вбивця то зразу до підарасів? чи не можна сфокусуватися на НОРМАЛЬНОСТІ?

І те і те - аномалії

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #473 : Вересня 20, 2021, 01:08:18 01:08 »
Херовые технологии если по сравнению с ними обычное материнское молоко снижает частоту младенческой диареи в семнадцать раз
Ви забули додати що це на Філіпінах 17 разіі
Не забудьте що для штучного вигодовування потрібна вода, що може й спричинило таку різницю.
А дослідження в Білорусі показують тільки в півтори рази.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #474 : Вересня 20, 2021, 01:11:15 01:11 »
Якщо мати єбанута, це не значить що два бугая можуть замінити нормальну матір.
Як показує досвід навіть один бугай (батько-одинак) цілком може замінити як нормальну так і ненормальну матір. Значить два тим більше справляться. Да і навіть за відсутності що матерів, що бугаїв і то діти якось виростають. В тих же дитячих будинках. Тому всі ці страшилки і псевдонаукові висновки ви собі придумуєте щоб хоч якось пояснити собі та іншим свої середньовічні комплекси. Ще раз поторюсь - єдина мотивація гомофобії усіх місцевих дописувачів - "Это - не наши!". Як і мотивація будь-якої іншої ксенофобії. Але потрібно розуміти, що навіть наступне за нами покоління в Україні уже буде іншим.
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #475 : Вересня 20, 2021, 01:15:26 01:15 »
Та може діти і не всруться, але скажуть от такому коденейму - тато, а де мама? А він їм скаже - а нема, синку, блять, в тебе ніякої мами. Є лише два бугая - я, твій тато, і отой дядька підарас, також твій тато.
Чого у вас геї з бугаями асоціюються?
Якийсь інцидент у вас в дитинстві на селі стався?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9410
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #476 : Вересня 20, 2021, 01:29:44 01:29 »
Я не знаю...... Думаю ви не знаєте також......... те що ви кажете це тещо ви самі собі надумали, або від когось почули...... Ніхто не знає як дитина себе почуває в утробі...........

Про реакції дитини в утробі матері вже були проведені дослідження. Та в приципі це давно відоме явище. Недарма вагітним жінкам рекомендують спокій та позитивні емоції. А токож милуватися гарними речами і слухати гарну мелодійну музику.

Offline Ali(UA)

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 9294
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #477 : Вересня 20, 2021, 06:03:24 06:03 »
Як показує досвід навіть один бугай (батько-одинак) цілком може замінити як нормальну так і ненормальну матір. Значить два тим більше справляться. Да і навіть за відсутності що матерів, що бугаїв і то діти якось виростають. В тих же дитячих будинках. Тому всі ці страшилки і псевдонаукові висновки ви собі придумуєте щоб хоч якось пояснити собі та іншим свої середньовічні комплекси. Ще раз поторюсь - єдина мотивація гомофобії усіх місцевих дописувачів - "Это - не наши!". Як і мотивація будь-якої іншої ксенофобії. Але потрібно розуміти, що навіть наступне за нами покоління в Україні уже буде іншим.

ксенофобія була завжди. і є. почитай
https://www.marcuse.org/herbert/publications/1960s/1965-repressive-tolerance-fulltext.html
Репрессивная толерантность, автор Маркузе, один из учителей Марксизма.

Светлые эльфы, и.е. абсолютная толерантость, это утопия Аутландер. На самом деле  - люди те еще жывотные. И данными движениями пользуются политики чтобы двигать свои интересы. Хочешь топить за чьи то интересы и взгляды? или за то что нужно лично тебе?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #478 : Вересня 20, 2021, 09:43:34 09:43 »
ксенофобія була завжди. і є. почитай
https://www.marcuse.org/herbert/publications/1960s/1965-repressive-tolerance-fulltext.html
Репрессивная толерантность, автор Маркузе, один из учителей Марксизма.
Светлые эльфы, и.е. абсолютная толерантость, это утопия Аутландер.
На самом деле  - люди те еще жывотные.
И данными движениями пользуются политики чтобы двигать свои интересы.
Хочешь топить за чьи то интересы и взгляды? или за то что нужно лично тебе?
Ясен перец, что политики так же не ангелы и что среди бомонда и элиты... хватает... извращенцев...
Они то как раз, через подставные фирмы... дают деньги на все эти Прайды, что бы отвлечь народ... от соц. проблем...
Прайды... это такая, пардон на слове, затычка, куда можно перевести стрелки и направить кого угодно на борьбу за идеалы...
Как ни странно, при советах... Прайдов не было - и как-то тихо и спокойно жилось...
И геи были, и трансы, а буйных... в дурку отправляли, что бы... по улицам... голыми не бегали...
Но кому-то... так хочется жить... как в Европе, одеваться в бабу, показывать миру свои прелести...
Вот только... не получается у них... жить как в Европе... - мизерный процент секс-критинов говорит о том, что доказывать всем свою суть... не стоит - мало ли у нас психов по улицам ходит... - а тут уже... и Прайды, карнавалы с маскарадами...
И вот понимают, что не правы, что их терпеть не могут, но какая-то сила гонит это стадо в центр города, что бы показать всем, что у них еще есть чем гордится и на что надеяться...
 :smilie7:
« Останнє редагування: Вересня 20, 2021, 07:28:07 19:28 від Бувалий »

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6507
Re: U Harkovi s'ogodni buv LGBT parad
« Reply #479 : Вересня 20, 2021, 11:56:14 11:56 »
Ну наверное вид народження про ребенка заботится то кто его родил, не? :) Не ну всякое бывает конечно, но это исключения.
Комашки, ты от не понимаешь :) мужик ишачит на заводе как раз по той причине что у него прутень :) Ну обусловлено так природой. Почитай почему у мужчин чаще встречается агенезия почки, а у женщин наоборот, дополнительная.
Другой вопрос это самоидентификация которая может несовпадать с физическим полом. Грубо говоря девочка с мужским поведением или мальчик с женским. Причем я не про половое поведение говорю, а про обычное. Таких людей довольно много, а если еще учесть промежуточные позиции то можно сказать что настоящих мужчин или настоящих женщин раз два и обчелся :)
Кстати по это даже книга есть толстенная, правда я не помню как называется. Возможно "мужчина и женщина", но не уверен.
Та в тому-то й прикол, що природою зумовлено дуууууже мало. Буквально - сама можливість виношувати/народжувати, та гормональні бусти, щоб про це взагалі думки якісь залишалися після першого разу  :gigi:
Причому ціну тих природних зумовленостей та силу тих гормонів можна бачити на прикладі цивілізованих країн, в тому числі України. Де ніхто не хоче жити щоб народити 12 дітей та здохнути. Тому природа там щось стрибає, щось там гормонами бустить, а на неї що кладуть? Правильно :) Прутня.
Воно так сталося, що біологія від фізики сама по собі відносно далека, а коли до справи стає соціологія, то фізики звідти й не видно. А між іншим всі залізобетонні закони природи - вони фізичні. Власне тому з ними особливо не посперечаєшся. Ніхто не буде доводити, що людині можна літати, ігноруючи закони гравітації. Й ніхто не буде забороняти. Закон природи сам себе боронить.
Тому я більшу частину розмов про геїв та закони природи сприймаю трохи крізь пальці. Я там ще розумію обмежити "права" веганів годувати дитину виключно сіном, або "права" мутрого наріду не вакцинувати своїх дітей. Тобто, коли залізобетонно відомо, що це гарантовано погіршує фізичний стан, або підвищує ризик смерті. А все інше... то таке.
Здебільшого мова йде банально про соціальні традиції. Щоб можна було на них спиратися, та розповідати ніби догляд за дитиною потребує виключно жіночих мізків. Або - в цій гілці цей бік монети на представлено через гендерний склад дописувачів - що роботу робити то виключно для чоловіків, а якщо мізки жіночі - то там тіко нохтікі-зачіска, йога й повний доступ до гаманця чоловіка.
Тобто, ролі у патріархальному суспільстві крізь призму забаганок конкретно взятих особистостей.
Звісно що це важко сприймати як серйозну аргументацію по правах людини.