Сторінок:
Actions
  • #1171 від Uki 24 Aug 2020
  • да
     в один момент кто то из владельцев решит что он может диктовать свою волю стране и людям
    а может всему миру

    кстати у нас подобное связано с приватбанком

    Я не думаю що це проблема.... Гугл не приховує свої методи.... Якщо хтось шось вирішить - це буде видно відразу......
    А от з китайцями - там все трохи по іншому організовано.....
  • #1172 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • то есть успехов трампа ты не назовешь?  так на чем держится твой зебилизм?  на любви к цирку???
    Я уже называл можешь поискать если интересно.
  • #1173 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Нє, не давай..... Безвідносно до ідеологічної складовоє БЛМ...... Існує проблема перевищення поліцією сили під час арештів.....
    То есть протесты в калифорнии - это против полис бруталити. Возглавляет блм и антифа. Я просто пытаюсь с тобой определится.
  • #1174 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • нихуя не понял - так трампушке напоевать на величие америки и он лохов разводит? :laugh:

    падение экономики при трампе 30%
    людские потери больше вьетнамской войны
    обосрался по самые уши дятел
    Ты про ковид что ли?
  • #1175 від Uki 24 Aug 2020
  • То есть протесты в калифорнии - это против полис бруталити. Возглавляет блм и антифа. Я просто пытаюсь с тобой определится.

    Взагалі то так.... І не лише в Каліфорнії....
  • #1176 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Взагалі то так.... І не лише в Каліфорнії....
    Хорошо. Возьмем это за отправную точку твоих рассуждений.
    Вопросы:
    1) почему движение называется черные жизни важны а белых полиция убивает больше чем черных;
    2) зачем рушить памятники конфедератам, при чем они к полиции?
    3) зачем жечь флаги америки и дизреспектить гимн сша
    4) почему протесты идут исключительно в демократических городах, полиция убивает не только там.
    5) почему просто не поджечь дом мера и канселеров, дом начальников полиции. Зачем жечь федеральеые здания в центрах городов и захватывать территории

    Это так поверхностно и для начала. Ответишь? Хоть попытаешься?
  • #1177 від Uki 24 Aug 2020
  • Хорошо. Возьмем это за отправную точку твоих рассуждений.
    Вопросы:
    1) почему движение называется черные жизни важны а белых полиция убивает больше чем черных;

    Тому шо вважають шо саме проти чорних направлене це бруталіті більше всього
    2) зачем рушить памятники конфедератам, при чем они к полиции?
    Тому шо любий протест завжди політичні сили намагаються використати в своїх інтересах, також вважається що конфедеративна легасі надихає людей на таке бруталіті проти чорних
    3) зачем жечь флаги америки и дизреспектить гимн сша
    Дивись другий пункт
    4) почему протесты идут исключительно в демократических городах, полиция убивает не только там.
    Протести були всюди
    5) почему просто не поджечь дом мера и канселеров, дом начальников полиции. Зачем жечь федеральеые здания в центрах городов и захватывать территории

    дивись другий пункт

    Это так поверхностно и для начала. Ответишь? Хоть попытаешься?
    [/quote]
  • #1178 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • "Тому шо вважають шо саме проти чорних направлене це бруталіті більше всього" - но статистика говорит что белых убивают больше?

    "Тому шо любий протест завжди політичні сили намагаються використати в своїх інтересах" - то есть это не "народные" восстанния (с чего мы начинали) - а политическое шоу? - Я так понимаю это основные пункты аргументов.

    "Протести були всюди" - в городах, где меры и власти - демократы. где нет силы демократов из выпижживали быренько местные.
  • #1179 від Uki 24 Aug 2020
  • "Тому шо вважають шо саме проти чорних направлене це бруталіті більше всього" - но статистика говорит что белых убивают больше?

    "Тому шо любий протест завжди політичні сили намагаються використати в своїх інтересах" - то есть это не "народные" восстанния (с чего мы начинали) - а политическое шоу? - Я так понимаю это основные пункты аргументов.


    Звичайно, а ти як думав? Твого клоуна шоумена сприймуть за чисту монету?
  • #1180 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Звичайно, а ти як думав? Твого клоуна шоумена сприймуть за чисту монету?

    ОК. то есть вся эта антифа и блм и все эти восстанния это политическое шоу, которое крутят. А не народные восстанния.

    Вернемся к началу разговора?

    Цитата: Ali(UA) від Серпня 23, 2020, 09:29:46 21:29
    Що робиться? Хвалько...

    В нормальних штатах такого гівна як БЛМ нема.

    Ти хочеш сказати в нормальних штатах люди не боряться за свої права?......
  • #1181 від Uki 24 Aug 2020
  • ОК. то есть вся эта антифа и блм и все эти восстанния это политическое шоу, которое крутят. А не народные восстанния.

    Вернемся к началу разговора?

    Цитата: Ali(UA) від Серпня 23, 2020, 09:29:46 21:29
    Що робиться? Хвалько...

    В нормальних штатах такого гівна як БЛМ нема.

    Ти хочеш сказати в нормальних штатах люди не боряться за свої права?......

    Ну так одні боряться, а інші користуються.....
  • #1182 від Uki 24 Aug 2020
  • Ось шо було потім.... Поліцейські, наскільки я розумію, повернуті обличчям до БЛМ

  • #1183 від Uki 24 Aug 2020
  • Арештували БЛМщика в Беверлі Хіллз

  • #1184 від Yuras Yuras 24 Aug 2020
  • Нє, не давай..... Безвідносно до ідеологічної складовоє БЛМ...... Існує проблема перевищення поліцією сили під час арештів.....
    У вас для вирішення цієї проблеми є суди, активісти і громадські організації, тобто, справедливості досягти можливо.
     Насильство - суть поліції і перевищення є одним з побічних ефектів, один з шляхів боротьби зі зменшення перевищень вище описаний.
  • #1185 від Uki 24 Aug 2020
  • У вас для вирішення цієї проблеми є суди, активісти і громадські організації, тобто, справедливості досягти можливо.

    Вбитому суди не допоможуть
  • #1186 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Ну так одні боряться, а інші користуються.....
    Так это ты сам сказал. По ходу блмщики это просто политический театр раздуваемый демократами а не настоящий протест.
  • #1187 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • Ось шо було потім.... Поліцейські, наскільки я розумію, повернуті обличчям до БЛМ


    Представь что у вас будет когда пойдут оружие забирать.
  • #1188 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • У вас для вирішення цієї проблеми є суди, активісти і громадські організації, тобто, справедливості досягти можливо.
     Насильство - суть поліції і перевищення є одним з побічних ефектів, один з шляхів боротьби зі зменшення перевищень вище описаний.
    Кстати да. Но мол недостаточно. Их цель разрушить систему - это я Уки подсказываю.
  • #1189 від Yuras Yuras 24 Aug 2020
  • Вбитому суди не допоможуть
    Так і рух БЛМ йому не допоможе.
  • #1190 від Yuras Yuras 24 Aug 2020
  • Ось шо було потім.... Поліцейські, наскільки я розумію, повернуті обличчям до БЛМ


    Екіпірування щось у поліції заслабке для протистоянь масовим заворушенням, у нас захист ніг і рук широко розповсюджені, ще за Янека понакупляли.
  • #1191 від Комашки 24 Aug 2020
  • Я не думаю що це проблема.... Гугл не приховує свої методи.... Якщо хтось шось вирішить - це буде видно відразу......
    Вам це буде видно десь так само, як кнопку "boost this trend" у твіттері  :shuffle:
  • #1192 від Uki 24 Aug 2020
  • Так і рух БЛМ йому не допоможе.

    Ну їм здається шо це їх єдиний спосіб....
  • #1193 від Uki 24 Aug 2020
  • Екіпірування щось у поліції заслабке для протистоянь масовим заворушенням, у нас захист ніг і рук широко розповсюджені, ще за Янека понакупляли.

    Спека у нас.....
  • #1194 від Yuras Yuras 24 Aug 2020
  • Спека у нас.....
    Шоломи ж одягають?
  • #1195 від Uki 24 Aug 2020
  • Шоломи ж одягають?

    Голова - це святе....
  • #1196 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • https://twitter.com/MrAndyNgo/status/1297770791891656706

    Ну все понеслась блм/антифа открыто полезли с оружием. На полицию.
  • #1197 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • #1198 від Ali(UA) 24 Aug 2020
  • #1199 від coolzak 24 Aug 2020
  • Копам дали наказ нічого не робити.Рагуль з АР не має запасних магазинів .Думаю будуть пропихувати спільні патрулі або БЛМ комісари в відділках поліції.
    І це ще бідон не виграв(чи програв)
  • #1200 від coolzak 24 Aug 2020
  • Тій машині його пукалка пох.Це броньована х..ня і потрібен .50 калібер мінімум
Сторінок:
Actions