Автор Тема: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО  (Прочитано 12257 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #60 : Грудня 07, 2014, 05:53:48 05:53 »


Проблема в тому, що армійці й вовани таки дотримувалися цього наказу. Особливо коли 32-й блок пост оточували. Терористи спокійно його оточили, окопалися, створили вогневий мішок, і потім наші доблесні котловодці почали гнати у той вогневий мішок конвої і підмогу на знищення. Коли терористи спробували повторити таке на 31-му, їх уже крили з всіх стволів, в результаті вони кров'ю вмилися. А крили з усіх стволів тому, що волонтери та суспільство підняли гвалт. Якби не вони, усе б повторилося тишком-нишком як і на 32-му.
========================================
Проблема була в іншому- там один з терорюг  розказував, що  "штурмували той 32-й десяток його бійців, а перед цим носили туди  цигарки та воду.
А потім  попрохали тих  "вояк" забратися звідти, що вони й проробили з задоволенням.
Я так підозрюю( моє  ІМХО) що щей грошиків за це  взяли з сєпарів..
І о диво!  У них виявилася  бронетехніка, хоча вони ридали що у них нічого нема, а новітній БТР  вони
мабуть у дяку сєпарам  залишили цілісінький та З БОЄКОМПЛЕКТОМ, якого як вони плакали в них не було!

Ви що, відео не дивилися?
Це ганьба і сором, а не подвиг! :Ganba:
« Останнє редагування: Грудня 07, 2014, 06:31:29 06:31 від Blokh »
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #61 : Грудня 07, 2014, 05:54:05 05:54 »
Давайте  рассмотрим ситуацию.

На 32-му блок-пості було так: сепари, спочатку не стріляючи, спокійно оточують блок-пост і окопуються навколо нього. Наші спостерігають і не стріляють по ним. Сепари спокійно окопалися, зробили вогневий мішок навколо блок-поста і потім почали стріляти - в першу чергу по колонам, що йдуть постачати блок-пост, вони найбільш вразливі.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #62 : Грудня 07, 2014, 05:55:37 05:55 »
Проблема була в іншому- там один з терорюг  розказував, що  "штурмували той 31-й десяток його бійців, а перед цим носили туди  цигарки та воду.
А потім  попрохали тих  "вояк" забратися звідти, що вони й проробили з задоволенням.
Я так підозрюю( моє  ІМХО) що щей грошиків за це  взяли з сєпарів..
І о диво!  У них виявилася  бронетехніка, хоча вони ридали що у них нічого нема, а новітній БТР  вони
мабуть у дяку сєпарам  залишили цілісінький та З БОЄКОМПЛЕКТОМ, якого як вони плакали в них не було!

Ви що, відео не дивилися?
Це ганьба і сором, а не подвиг! :Ganba:

Фотки розстріляних колон, що йшли на виручку, наводити? Там 80-ка та "Айдар" купу бійців та техніки втратили.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #63 : Грудня 07, 2014, 05:59:26 05:59 »



На 32-му блок-пості було так: сепари, спочатку не стріляючи, спокійно оточують блок-пост і окопуються навколо нього. Наші спостерігають і не стріляють по ним. Сепари спокійно окопалися, зробили вогневий мішок навколо блок-поста і потім почали стріляти - в першу чергу по колонам, що йдуть постачати блок-пост, вони найбільш вразливі.
=====================

Скажіть, і що в цей час робили "вояки" на блок-посту??? :Sho_za:
Бо якби вони попередили своїх, що сєпари там-то і там-то, то колони не потрапили б до засідки, а якби самі відкрили вогонь та підтримали  колони, то це не вони, а сєпари опинилися б під перехресним вогнем...
Чому так не сталося, скажіть?
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #64 : Грудня 07, 2014, 06:02:55 06:02 »
Проблема була в іншому- там один з терорюг  розказував, що  "штурмували той 31-й десяток його бійців, а перед цим носили туди  цигарки та воду.
А потім  попрохали тих  "вояк" забратися звідти, що вони й проробили з задоволенням.
Я так підозрюю( моє  ІМХО) що щей грошиків за це  взяли з сєпарів..
І о диво!  У них виявилася  бронетехніка, хоча вони ридали що у них нічого нема, а новітній БТР  вони
мабуть у дяку сєпарам  залишили цілісінький та З БОЄКОМПЛЕКТОМ, якого як вони плакали в них не було!

Ви що, відео не дивилися?
Це ганьба і сором, а не подвиг! :Ganba:

А постав себе не місце тих бійців. Про те, що їхній блок-пост оточують танки, ще у вересні вони волали до керівництва. Їм забороняли стріляти. Їх спокійно оточили, утворили навколо них вогневий мішок. І ось ти сидиш оточений вогневим мішком терористів. Всі ці заборони стріляти деморалізують вояків, після чого вони, уже оточені, лізуть домовлятися з сепарами. Якби дали наказ ще у вересні при наближенні хоча б на три кілометри відкривати вогонь - ніхто б і не додумався цілуватись в десна з обох боків. А цілування в десна почалося з того, що сепари, знаючи що заборонено стріляти, почали ходити на блок-пост.

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #65 : Грудня 07, 2014, 06:04:54 06:04 »
Скажіть, і що в цей час робили "вояки" на блок-посту??? :Sho_za:
Бо якби вони попередили своїх, що сєпари там-то і там-то, то колони не потрапили б до засідки, а якби самі відкрили вогонь та підтримали  колони, то це не вони, а сєпари опинилися б під перехресним вогнем...
Чому так не сталося, скажіть?

Блядь, вони ще у вересні про все це попередили! Про те, що блок-пост повністю оточений, ще тоді було відомо! Вони волали - навколо нас сепарські танки їздять як на параді, треба щось робити!

http://www.pravda.com.ua/news/2014/09/8/7037066/

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #66 : Грудня 07, 2014, 06:10:06 06:10 »
Плюс колони на виручку гнали по дорозі чомусь. В той час як сепари окопали танки навколо неї. Чому?

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #67 : Грудня 07, 2014, 06:13:50 06:13 »
Головна проблема в даному випадку - в наївних ігрищах навколо хуйловських розводок. Порошенку достатньо було сказати своїм генералам: "Говоримо скрізь про перемир'я, але по факту не дотримуємося". Треба було дотримуватися перемир'я виключно у медіапросторі, як робить це Хуйло, а в реалі стріляти по всьому, що наближується до наших позицій.
« Останнє редагування: Грудня 07, 2014, 06:18:15 06:18 від svo1973 »

Offline svo1973

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7802
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #68 : Грудня 07, 2014, 06:16:59 06:16 »
І коли Порошенко їде про щось домовлятися з Хуйлом чи хуйлятами, він повинен усвідомлювати, що по факту він ні про що не домовляється, а просто бере участь у черговій хуйловській розводці в якості жертви.

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #69 : Грудня 07, 2014, 06:22:33 06:22 »

Фотки розстріляних колон, що йшли на виручку, наводити? Там 80-ка та "Айдар" купу бійців та техніки втратили.
=========================

Просто послухай "вояк"



А як вони "вивезли" своїх  вбитих-
це тут:


Тільки я прошу вибачення- це 32-й блок-пост.
З номером ви та я  помилилися :shuffle:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Re: Большая бронегруппа отправляется в зону АТО
« Reply #70 : Грудня 07, 2014, 06:28:25 06:28 »




 Якби дали наказ ще у вересні при наближенні хоча б на три кілометри відкривати вогонь - ніхто б і не додумався цілуватись в десна з обох боків А цілування в десна почалося з того, що сепари, знаючи що заборонено стріляти, почали ходити на блок-пост..     

===========================

Вибачай, я  бачу  що марно тобі щось  пояснювати.
Твоя точка зору зрозуміла- винуватий Порошенко, це він здав блок-пост. :Sho_za:
Але там самі "вояки" на відео кажуть протилежне- кажуть, що вони й хотіли  відійти, покинути блок-пост та  КОМАНДИРИ
не дозволяли. :Sho_za:
Що ти на це скажеш?
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад