Автор Тема: ДТ пише, що КС визнав законним указ про розпуск.  (Прочитано 1795 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46551
  • Never give in!
Це не може тривати нескінченно.
Або цього припиздента просто заб'ють палицями на вулиці як скаженого пса, або країні настане цілковитий русскій мір.
Просто шкода нормальних людей, які житимуть поряд із мільйонами виродків...
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
У мене питання - Якщо А. Парубiй покладе...  на Конст. Суд та вирiшить на виконувати рiшення КС - що тодi буде?..
Адже, виходить, коли Жаба дорвалася до Табуретки, то все, що пiд Жабою - законне, а проти Жаби - лише спробуй щось зробити...
Це не може тривати нескінченно.
Або цього припиздента просто заб'ють палицями на вулиці як скаженого пса, або країні настане цілковитий русскій мір.
Просто шкода нормальних людей, які житимуть поряд із мільйонами виродків...
Хто його троне - 73% дебiлiв, яким пох... що там Жаба робить - де пригае та якi Укази шльопае?..
Вони ж не за Жабу голосували, а проти Бариги...



Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46551
  • Never give in!
Нацжони силою розженуть парламент. І всіх, хто не підкориться заарештують.
If you are going through hell, keep going.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Нацжони силою розженуть парламент.
І всіх, хто не підкориться заарештують.
Забудь...
Нац. жони - це пацани Авакова...
Цiкаво, як це ти бачiш, коли Арсен... першим схилився над органом Жаби...

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8258
На Україні можна ставити хрест.
Мені вас шкода, друзі. :smilie2:

"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
На Україні можна ставити хрест.
Ти давно уже поставив хрест, втік та дезертирував. Тож можеш продовжувати нити. А ми будемо боротись далі.  :smilie3:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46551
  • Never give in!
Як боротися з ідіотами яких абсолютна більшість? Які у вас ресурси? Демократичними виборами? Так ідіотів завжди більшість.
А спроба майдану ще раз буде втоплена в крові.
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Як боротися з ідіотами яких абсолютна більшість? Які у вас ресурси? Демократичними виборами? Так ідіотів завжди більшість.
А спроба майдану ще раз буде втоплена в крові.

Кем, Зеленским? Не смеши мои тапки. Просто здается мне что майдана не будет. Будет референдум по вопросу поддержки инициативы наших западных партнеров

Offline Stanton

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1462
  • Стать: Чоловіча
Як боротися з ідіотами яких абсолютна більшість? Які у вас ресурси? Демократичними виборами? Так ідіотів завжди більшість.
А спроба майдану ще раз буде втоплена в крові.

наверное , идиотов
слишком долго ограждали от собственного идиотизма ))

вон Моисей евреев 40 лет таскал по пустыне
и что ?))
ога, майдан против дураков и чтобы они в момент стали все умными
- ну оригинально ...
а если у нас страна дураков ?)

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Ти давно уже поставив хрест, втік та дезертирував. Тож можеш продовжувати нити. А ми будемо боротись далі.  :smilie3:
Особисто мене 75% відсотків зєбілів в Україні сильно деморалізують. І шляхів щось змінити на краще не бачу.
Бо навіть цифра 75% не повністю відображає стан тотальної деградації української нації. В реалі в нас притомних може 10% відсотків набереться, а є ще купа сволотозєбілів, вакарчуко-зєбілів, правосєко-зєбілів. І якщо відверто, навіть якщо почнеться якийсь "двіж" по скиданню зеленої жаби, я ні за яких обставин не вийду на один Майдан ні зі сволотівцями, ні з правосєками, ні з вакарчукістами, не кажучи вже за національних скво.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Особисто мене 75% відсотків зєбілів в Україні сильно деморалізують. І шляхів щось змінити на краще не бачу.
Бо навіть цифра 75% не повністю відображає стан тотальної деградації української нації. В реалі в нас притомних може 10% відсотків набереться, а є ще купа сволотозєбілів, вакарчуко-зєбілів, правосєко-зєбілів. І якщо відверто, навіть якщо почнеться якийсь "двіж" по скиданню зеленої жаби, я ні за яких обставин не вийду на один Майдан ні зі сволотівцями, ні з правосєками, ні з вакарчукістами, не кажучи вже за національних скво.
Україна не унікальна. 80 на 20. Стандарт. Всюди і завжди.
Ну а труднощі, чоловіків повинні не деморалізувати, а надихати на подвиги і звершення.  :gigi:
Життя - це рух і боротьба. Я наприклад коли хочеться задепресити чи понити одразу згадую скільки поколіннь українців жили і боролись в набагато гірших умовах ніж ми зараз. І одразу попускає. :Razom:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Нацжони силою розженуть парламент. І всіх, хто не підкориться заарештують.

який саме, той що є, або парлямент зебілів?

Offline ukrainian_speaker

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 66
Вони навіть не намагалися приховати, що це тупо політичне рішення.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15828
Вони навіть не намагалися приховати, що це тупо політичне рішення.
А як його приховати? Там мотивувати нічим. Я от не бачу на які норми посилаються в своєму рішенні, взагалі не зрозумів їх логіку. Там ще окремі думки повинні бути, їх би почитати.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
А як його приховати? Там мотивувати нічим.
Я от не бачу на які норми посилаються в своєму рішенні, взагалі не зрозумів їх логіку.
Там ще окремі думки повинні бути, їх би почитати.
Було замовлення з Банковоi...
Як цi чiнуши... можуть йти проти Банковоi?..
 :)

Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Зачекай. У 2010 всі теж саме відчували.

Зараз все набагато гірше.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15828
Зараз все набагато гірше.
Навпаки, у набагато кращій позиції, нашого полку прибуло.

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків

Є інформація, що під час розгляду справи щодо конституційності Указу Володимира Зеленського про розпуск Ради, голова Конституційного Суду чомусь ходила на Банкову. Сьогоднішнє рішення свідчить, що судді злякалися влади і зробили під владу.


Про це в ефірі телемарафону «30 днів президента Зеленського» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України Олег Купрієнко.


Коментуючи рішення Конституційного Суду, пан Купрієнко вважає, що це насмішка над всією юридичною спільнотою і над правовою державою.


«Я був одним із трьох представників у суді, які відстоювали позицію народних депутатів, які звернулися до суду. Всі люди, які спостерігали за цим процесом, навіть далекі від юридичних термінів і законів, сміялися і казали, що так не можна. Але сталося те, що сталося», – зазначив політик.



Зокрема, за його словами, він не заперечує, що діючу Верховну Раду треба розпустити, бо коаліції давно немає, але юридично вона існувала. Тому, на його думку, це питання потрібно було вирішити в межах закону, а потім, якщо є така необхідність, поміняти закон. Але, на жаль, нова влада пішла іншим шляхом.


«Спочатку представник Президента в перерві відкритого засідання вийшов і сказав, що рішення буде 25 червня. Судді зробили йому зауваження, вони сказали, щоб він так не казав, бо тоді очевидно, що є «договорняк». Є інформація, що голова суду ходила на Банкову для чогось, мабуть, нові плаття там приміряла. Судді злякалися влади і зробили під владу. То чим цей суд відрізняється зараз від того, яким був за Януковича? Нічого не помінялося, крім прізвища президента, а принципи – ті самі», – переконаний Купрієнко.


Нагадаємо, сьогодні прес-секретар президента Юлія Мендель на своїй сторінці у Фейсбук написала, що Конституційний Суд України визнав конституційним Указ Володимира Зеленського про розпуск Ради.


Пізніше Мендель видалила повідомлення, а в КСУ заявили, що розгляд справи продовжується.


Однак згодом стало відомо, що Конституційний Суд визнав конституційним Указ Президента «Про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів». Читайте більше тут: https://zik.ua/news/2019/06/20/kupriienko_natyakaie_na_nechesnist_golovy_konstytutsiynogo_sudu_chomus_hodyla_1596309

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
На Україні можна ставити хрест.
Мені вас шкода, друзі. :smilie2:
Не спіши ставити. Ворогам його постав. Рано нас ховати.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15828
Не спіши ставити. Ворогам його постав. Рано нас ховати.
+
У нас весь час крутять законами як циган сонцем, у т.ч. і Конституцією

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
який саме, той що є, або парлямент зебілів?
З якого дива зєбіли Білецького будуть розганяти парламент зєбілів?! Їм Ху№ло не за це платить.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline LaNuitEtaitBleue

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 145
  • Стать: Жіноча
2004 рік. Ми з чоловіком працюємо у Брюселі. Він - куратор Єврокомісії по деяким проектам ЄС в Україні. Їде в Київ. Вражень море. "Революція перемагає! Український КС молодець, не визнав перемоги Овоча!" (Ну західний романтик, шо возмьош?) А я йому так скептично: "Коханий мій, УКС ляже під любу владу. Просто зараз їм вигідніше бути чесними, от і все"...
Night is the time when I feel most awake... for no discernible reason...

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394


На жаль, за увесь цей час Україна так і не стала правовою державою.
Хоча, з іншого боку, такому тупому населенню воно й ні до чого.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Те, що прибор поклали на Конституцію?

Так точно. Буде "ефект доміно" незабаром.

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15828
Так точно. Буде "ефект доміно" незабаром.
Я розмірковував над їх логікою і прийшов до висновку, що саме таке демонстративне нехтування законом є наслідком травматичного досвіду відсторонення Янека і Ко від влади. Це мавпування як Майдану так і наслідків, вони не розуміють, чому тоді Янека можна було поперти зі влади і чого їм зараз не можна теж класти прибор на закон; не розуміють наслідків порушення закону не тільки абстоактно, а й навіть щодо себе. Нема цілісного погляду на країну і себе, нема контролю . Ці дауни не розуміють, що отой Портнов чи ляпання язиком Кучми здатні підняти країну; не розуміють, що силових механізмів захисту у них НЕМА, а правові вони руйнують самі; думають, що брехати можна вічно і у лох завжди буде вестися. Зедебіли і компрадори, двома словами, категорично не здатні до навчання і міркувань.

Offline Шарик72

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1608
Уже у вересні жидва візьме під повний контроль Україну. І без Колиївщини їх вже не позбутись.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Уже у вересні жидва візьме під повний контроль Україну. І без Колиївщини їх вже не позбутись.

Нііі.....до чого тут взагалі "жидва"?

ЦЕ НАРОДНИЙ ВИБІР! 73% дегенератів!

Портніков теж "жидва"? А купа євреїв, що АТОшники і проти "зеленодебілів" і "русскомирной сволочи" теж "жидва"?

Не дійшло досі, що тут ЦИВІЛІЗАЦІЙНЕ протистояння? Протистояння СВІТОГЛЯДНЕ. Не дійшло? Що це бунт "шарікових" проти "преображенських"?

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
По теме.

1. Верховна Рада ломанется на НЕКОНСТИТУЦИОННЫЕ досрочные выборы
2. Займут кресла.
3. Начнут "работать"

4...Кто-то...когда-то...через некоторое время...обязательно (!) опять же подаст в тот же суд....и тот же суд признает эти выборы неконституционными. А равно, как и РАДУ...А равно, как и незаконными все законы, принятые этой Радой.

5. И апофеозом этого политического Б*ЯДСТВА Фемиды Конституционного Суда...которой до жопы Конституция...это Хаос и окончательный кердык этой стране тупорылого жлобья и рагулей.

6. Хуйло неистово апплодирует Полной и Окончательной Победе.

Offline Bund

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 983
  • Стать: Чоловіча
По теме.

1. Верховна Рада ломанется на НЕКОНСТИТУЦИОННЫЕ досрочные выборы
2. Займут кресла.
3. Начнут "работать"

4...Кто-то...когда-то...через некоторое время...обязательно (!) опять же подаст в тот же суд....и тот же суд признает эти выборы неконституционными. А равно, как и РАДУ...А равно, как и незаконными все законы, принятые этой Радой.

5. И апофеозом этого политического Б*ЯДСТВА Фемиды Конституционного Суда...которой до жопы Конституция...это Хаос и окончательный кердык этой стране тупорылого жлобья и рагулей.

6. Хуйло неистово апплодирует Полной и Окончательной Победе.
Ну кердика не буде, а от розмір "Небесної бригади" збільшиться до розмірів корпуса, як мінімум.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17609
  • Стать: Чоловіча
Ну кердика не буде, а от розмір "Небесної бригади" збільшиться до розмірів корпуса, як мінімум.

И так всю жизнь?