Сторінок:
Actions
  • #1 від Astronaut 04 May 2014
  • Українські війська залишили Краматорськ: http://www.pravda.com.ua/news/2014/05/4/7024347/
     :Sho_za:
    • Astronaut
  • #2 від Ronin 04 May 2014
  • Це до питання, чи потрібна нашим військам сучасна західна зброя...
  • #3 від Astronaut 04 May 2014
  • Це до питання, чи потрібна нашим військам сучасна західна зброя...
    Відповідь - ні. Потрібні командири.
    • Astronaut
  • #4 від Capitain Cubs 04 May 2014
  • Це до питання, чи потрібна нашим військам сучасна західна зброя...

    Оружия - бред.
    Колорадов можно замочить имеющимся оружием, только раздать его нужно народу
  • #5 від Astronaut 04 May 2014
  • Це до питання, чи потрібна нашим військам сучасна західна зброя...

    Оружия - бред.
    Колорадов можно замочить имеющимся оружием, только раздать его нужно народу
    А я о чем. Но Ронин высокопарно против.
    • Astronaut
  • #6 від Agh 04 May 2014
  • Думаю, сил, щоб контролювати все місто - просто нема. :( А залишати там військових, щоб у них стряляли з підвалів і за спинами скажених бабусь, то марні втрати, стратегічного значення Краматорськ не має.
    Місцеві жителі, як хочуть спокою і порядку, то хай з нор вилазять і наводять самі! А то звикли все чужими руками.
  • #7 від Astronaut 04 May 2014
  • Думаю, сил, щоб контролювати все місто - просто нема. :( А залишати там військових, щоб у них стряляли з підвалів і за спинами скажених бабусь, то марні втрати, стратегічного значення Краматорськ не має.
    Місцеві жителі, як хочуть спокою і порядку, то хай з нор вилазять і наводять самі! А то звикли все ужими руками.
    Це як нема? Це з яких підвалів стрілятимуть? Це з тих, що підірвали або залили сльозогінкою? Не смішіть.
    • Astronaut
  • #8 від Ronin 04 May 2014
  • А я о чем. Но Ронин высоко парно против.

    Не надо передергивать мои слова!  :smilie9:

    Я "низко парно" лишь за то, что не стоит "высоко парно" отказыватьcя от современного американского оружия ДЛЯ АРМИИ - если нам его таки еще предложат !

    P.S. Дякую за "-" за перврані мої слова !  :smilie7:
  • #9 від o.tel.o 04 May 2014
  • Думаю, сил, щоб контролювати все місто - просто нема. :( А залишати там військових, щоб у них стряляли з підвалів і за спинами скажених бабусь, то марні втрати, стратегічного значення Краматорськ не має.
    Да, тоже так думаю, теперь пусть строят блок пост потом опять нах снести, желательно вместе с колорадами.
  • #10 від Газда 04 May 2014
  • Краматорськ херня. Головне, комбiкормовий...
  • #11 від Astronaut 04 May 2014
  • А я о чем. Но Ронин высоко парно против.

    Не надо передергивать мои слова!  :smilie9:

    Я "низко парно" лишь за то, что не стоит "высоко парно" отказыватьcя от современного американского оружия ДЛЯ АРМИИ - если нам его таки еще предложат !
    Ронін, пішов нахуй, я редагую тексти на планшеті, і автокорегування не привід мене вчити граматиці, поки я не виправив. Ще раз, дурню, нам не потрібна зброя. Нам потрібні яйця в командирів.
    • Astronaut
  • #12 від Astronaut 04 May 2014
  • Думаю, сил, щоб контролювати все місто - просто нема. :( А залишати там військових, щоб у них стряляли з підвалів і за спинами скажених бабусь, то марні втрати, стратегічного значення Краматорськ не має.
    Да, тоже так думаю, теперь пусть строят блок пост потом опять нах снести, желательно вместе с колорадами.
    :smiley23:
    • Astronaut
  • #13 від Ronin 04 May 2014
  • Ще раз, дурню, нам не потрібна зброя. Нам подрібні яйця в командирів.

    Ще раз, дурню - пропозиції поставок сучасної зброї НІЯК не пов"язані з наявінсттю яєць у командирів! Одне іншому НІЯК не заважає!
  • #14 від Astronaut 04 May 2014
  • Ще раз, дурню, нам не потрібна зброя. Нам подрібні яйця в командирів.

    Ще раз, дурню - пропозиції поставок сучасної зброї НІЯК не пов"язані з наявінсттю яєць у командирів! Одне іншому НІЯК не заважає!
    Ще раз, мудло, на місті американців я б зброї не давав. Чи ти досі не второпав, що перемагає не сильніший, а впертіший?
    • Astronaut
  • #15 від o.tel.o 04 May 2014
  • :smiley23:
    Ну имхо, нема смысла там находится, надо заезжать и вычищать нах колорадов и уезжать.
  • #16 від Astronaut 04 May 2014
  • :smiley23:
    Ну имхо, нема смысла там находится, надо заезжать и вычищать нах колорадов и уезжать.
    Есть смысл находится везде где есть колорады. Это показательно.
    • Astronaut
  • #17 від mahnovets 04 May 2014
  • Краматорськ херня. Головне, комбiкормовий...
    :smiley24:
  • #18 від Astronaut 04 May 2014
  • Краматорськ херня. Головне, комбiкормовий...
    :smiley24:
    Це такий стьоб?
    • Astronaut
  • #19 від Єгорій 04 May 2014
  • Ще раз, дурню, нам не потрібна зброя. Нам подрібні яйця в командирів.

    Ще раз, дурню - пропозиції поставок сучасної зброї НІЯК не пов"язані з наявінсттю яєць у командирів! Одне іншому НІЯК не заважає!
    Ще раз, мудло, на місті американців я б зброї не давав. Чи ти досі не второпав, що перемагає не сильніший, а впертіший?

    ви обидва маєте раціо. з одного боку, ми можемо і калашами задавити всю цю наволоч, але здаємо їй калаші, гранатомети, кулемети... з іншого боку, з новітньою зброєю було б швидше і дієвіше, але її ми будемо здавати терористам так само :(
  • #20 від Astronaut 04 May 2014
  • Ще раз, дурню, нам не потрібна зброя. Нам подрібні яйця в командирів.

    Ще раз, дурню - пропозиції поставок сучасної зброї НІЯК не пов"язані з наявінсттю яєць у командирів! Одне іншому НІЯК не заважає!
    Ще раз, мудло, на місті американців я б зброї не давав. Чи ти досі не второпав, що перемагає не сильніший, а впертіший?

    ви обидва маєте раціо. з одного боку, ми можемо і калашами задавити всю цю наволоч, але здаємо їй калаші, гранатомети, кулемети... з іншого боку, з новітньою зброєю було б швидше і дієвіше, але її ми будемо здавати терористам так само :(
    Я саме про це  :smilie2:
    • Astronaut
  • #21 від Газда 04 May 2014
  • Краматорськ херня. Головне, комбiкормовий...
    :smiley24:
    Це такий стьоб?

    Чесно кажучи, я вже просто не можу на все це дивитися серйозно. Мозок відмовляється щось розуміти. Якийсь низькопробний цирк. Розводять "как котят".
  • #22 від Astronaut 04 May 2014
  • Краматорськ херня. Головне, комбiкормовий...
    :smiley24:
    Це такий стьоб?

    Чесно кажучи, я вже просто не можу на все це дивитися серйозно. Мозок відмовляється щось розуміти. Якийсь низькопробний цирк. Розводять "как котят".
    Оце й дивно. Ніхто з розумних людей не розуміє. Мені вже пасторат ненависний більше, ніж колоради з Лавровим.  :smilie9:
    • Astronaut
  • #23 від Andy61 04 May 2014
  • НМД - немає у нас там військових, які здатні робити справжню "зачистку" терріторії.
    Тому роблять те - на що вистачає можливості.
    Сепи - як ті шакали - наскочуть - зникнуть серед будинків та громадян.
    Нам ще вчитися та вчитися - як із цим боротися.
    Отаке.... :(
  • #24 від Astronaut 04 May 2014
  • НМД - немає у нас там військових, які здатні робити справжню "зачистку" терріторії.
    Тому роблять те - на що вистачає можливості.
    Сепи - як ті шакали - наскочуть - зникнуть серед будинків та громадян.
    Нам ще вчитися та вчитися - як із цим боротися.
    Отаке.... :(
    Непотрібно вчитися: потрібно просто віддати наказ "зачинити" місто. І потім вимагати виконання. Це не так важко.
    • Astronaut
  • #25 від Agh 04 May 2014
  • НМД - немає у нас там військових, які здатні робити справжню "зачистку" терріторії.
    Тому роблять те - на що вистачає можливості.
    Сепи - як ті шакали - наскочуть - зникнуть серед будинків та громадян.
    Нам ще вчитися та вчитися - як із цим боротися.
    Отаке.... :(
    Непотрібно вчитися: потрібно просто віддати наказ "зачинити" місто. І потім вимагати виконання. Це не так важко.
    Сидячи на дивані перед монітором - звичайно ні! В реаліях, утримати місто, де більшість населення проти тебе - надзвичайно складне завдання, яке потребує багато ресурсів.
  • #26 від focus 04 May 2014
  • НМД - немає у нас там військових, які здатні робити справжню "зачистку" терріторії.
    Тому роблять те - на що вистачає можливості.
    Сепи - як ті шакали - наскочуть - зникнуть серед будинків та громадян.
    Нам ще вчитися та вчитися - як із цим боротися.
    Отаке.... :(

    яка, все ж таки іронія долі - воюємо проти тих, хто як раз знає і може проводити такі зачистки (спецназ гру) + більшість населення колоради по суті.
  • #27 від Astronaut 04 May 2014
  • НМД - немає у нас там військових, які здатні робити справжню "зачистку" терріторії.
    Тому роблять те - на що вистачає можливості.
    Сепи - як ті шакали - наскочуть - зникнуть серед будинків та громадян.
    Нам ще вчитися та вчитися - як із цим боротися.
    Отаке.... :(
    Непотрібно вчитися: потрібно просто віддати наказ "зачинити" місто. І потім вимагати виконання. Це не так важко.
    Сидячи на дивані перед монітором - звичайно ні! В реаліях, утримати місто, де більшість населення проти тебе - надзвичайно складне завдання, яке потребує багато ресурсів.
    Ви пробували? Коли дуло автомата направлено тобі в очі, не думаєш про "ресурси". До речі вони є.
    • Astronaut
  • #28 від Astronaut 04 May 2014
  • НМД - немає у нас там військових, які здатні робити справжню "зачистку" терріторії.
    Тому роблять те - на що вистачає можливості.
    Сепи - як ті шакали - наскочуть - зникнуть серед будинків та громадян.
    Нам ще вчитися та вчитися - як із цим боротися.
    Отаке.... :(

    яка, все ж таки іронія долі - воюємо проти тих, хто як раз знає і може проводити такі зачистки (спецназ гру) + більшість населення колоради по суті.
    Ми теж можемо. Але є одне але з пастором і Ко.
    • Astronaut
  • #29 від кноп 04 May 2014
  • а колорады есть в краматорске?
  • #30 від Astronaut 04 May 2014
  • а колорады есть в краматорске?
    Что за вопрос? Да.
    • Astronaut
Сторінок:
Actions