Автор Тема: не могу сформулировать логичных аргументов против зеленского  (Прочитано 4708 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5428
  • Стать: Чоловіча

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
Так, давайте для охорони хати візьмемо замість вівчура болонку. Фуйня, що вівчур тримав периметр п'ять років і перегриз горло не одному, хто перелазив через паркан. Ну давайте спробуєм, болонка- теж собака. Сцить в хаті, але ж гарно на задніх лапах ходить- це ж весело! І гавкає!

у меня самого такого же рода претензии к зеле и даже чуть больше тут:

https://www.facebook.com/groups/358069341433049/permalink/396594240913892/

но это все патетика на самом деле .. такие аргументы могут заедть только людей с особо обостренным умом чувствующих подвох з километр .. с зелей все сложнее.. я ж говорю - он очень скользкий тип.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
с зелей все сложнее..
я ж говорю - он очень скользкий тип.
Да ни какой он не скользкий тип - чувак тупо под Коломоя пашет - там же половина подставных фирм, где эта... морда... бабло отмывает, для чего и нужны все эти Плюсы и Кварталы - ну подумайте сами, зачем этому шлымазлу политика?...
Он же и дня у власти не протянет - или оно не знает, что такое власть?..
Ни команды, ни науки,  ни практики... - один КВН в голове...
Вот пусть там себе и строит свою власть, пока старый перец Коломой добрый...
 :smilie7:

Offline Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15846
в таком случае для вашего сведения она что то типа Сингапура - диктатура политическая но при этом либеральная экономическая политика.
Вбивство Магнітського прояв російської ліберально-економічної політики ? А віджимання Юкоса та іншого? А зв'язки з організованою злочинністю? По-моєму,у Сінгапуру політика прямо протилежна кацапський.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча


но это все патетика на самом деле .. такие аргументы могут заедть только людей

Я же тебя просил завести меня в шаге от "узкрого мира" что -бы я все поставил на кон и проголосовал , что-бы Бениному клоуну было хорошо , херня что ко мне придет "узкий мир" и вся моя жизнь пойдет под откос, главное Бегня и клоун.

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14488
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Шотуд?
Вилікували кіяшу? Ні?
Бо ви не знаєте дієвих лік для кацаполіберала, наприклад, депортацію у ліберальну кацапію. :bch:
Mocsia delenda est

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Шотуд?
Вилікували кіяшу? Ні?
Бо ви не знаєте дієвих лік для кацаполіберала, наприклад, депортацію у ліберальну кацапію. :bch:

 :smiley24:

Кіяша - кацап да мозга кастєй.
Таке не лікується.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20447
Какие нужны аргументы против пустого места?

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
Какие нужны аргументы против пустого места?

нужны.

потому что пустое место савченко в период тотального успеха имела более 20% рейтинга ..то что она сейчас не главный претендент только потому что время с пиком ее популярности было очень далеко от президентских.
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20447
нужны.

потому что пустое место савченко в период тотального успеха имела более 20% рейтинга ..то что она сейчас не главный претендент только потому что время с пиком ее популярности было очень далеко от президентских.

мне абсолютно не нужны
пустое место не может иметь никаких ознак
ни черных
ни белых
оно пустое и к тому же абсолютно ватное хоть и ватнохитрожопое

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46581
  • Never give in!
If you are going through hell, keep going.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ну що там? Все ще не може? Чи  зміг нарешті?  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Ну що там? Все ще не може? Чи  зміг нарешті?  :gigi:

В этом деле главное ладони брить почаще  :gigi:

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Киевлянин заходит с улицы в комнату и говорит - Кажется сейчас будет ливень, на небе черные тучи и уже  капли полетели.
Присутствующие срываются с мест и бьют киевлянина.
Киевлянин - За что?!!
Бьющие - Мы только собрались в футбол поиграть, а ты, сука, нам все испортил!

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20447
Киевлянин заходит с улицы в комнату и говорит - Кажется сейчас будет ливень, на небе черные тучи и уже  капли полетели.
Присутствующие срываются с мест и бьют киевлянина.
Киевлянин - За что?!!
Бьющие - Мы только собрались в футбол поиграть, а ты, сука, нам все испортил!

не будет никакого ливня
зеленский абсолютно виртуальный проект
типа рабиновича

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20447


форум термоса в полуватном Харькове
народу негде яблоку упасть :laugh:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
не будет никакого ливня
зеленский абсолютно виртуальный проект
типа рабиновича

савченко

посмотри на ее историю - она не президент только потому тчо имела слишком много времени от пика рейтинга до президентских

зеля такой же .. он сам зашкварися но у него нет на это времени.. а потому имеет все шансы стать презом.

ибо все с умным видом ходят и рассказывают что это невозможно
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
не будет никакого ливня
зеленский абсолютно виртуальный проект
типа рабиновича


Ливня вполне может не быть, зато синяки киевлянину гарантированы.

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Киевлянин заходит с улицы в комнату и говорит - Кажется сейчас будет ливень, на небе черные тучи и уже  капли полетели.
Присутствующие срываются с мест и бьют киевлянина.
Киевлянин - За что?!!
Бьющие - Мы только собрались в футбол поиграть, а ты, сука, нам все испортил!
Киевлянин заходит с улицы в комнату и говорит - "Там на улице бегает куча каких-то людей, и они говорят что через 3 месяца на Землю упадет астероид. И я не могу сформулировать логичных аргументов против. Народу зайдет .. могут быть проблемы."
Присутствующие вяло пробуют доказать Киевлянину что "Все це гівна варте (С)".  :gigi:
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Киевлянин заходит с улицы в комнату и говорит - Кажется сейчас будет ливень, на небе черные тучи и уже  капли полетели.
Присутствующие срываются с мест и бьют киевлянина.
Киевлянин - За что?!!
Бьющие - Мы только собрались в футбол поиграть, а ты, сука, нам все испортил!
Брехня, все не так було.
Кієвлянін прийшов і каже, що не може сформулювати логічні аргументи проти того, щоб голу сраку на мороз виставляти. Ми відповідаємо, що навіть якщо яйця собі не відморозиш, то запалення легень заробиш. А Кієвлянін заперечує, що ми не убєдітєльно аргументуємо.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline Outlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3067
  • Стать: Чоловіча
Ливня вполне может не быть, зато синяки киевлянину гарантированы.
Він заради таких накидів на вентилятор і відповідної реакції  на них і дописує. При цьому тут навіть флейму фактично не вийшло. А якщо порівняти з упячними темами про пенсів, то в цій темі взагалі суцільне спілкування герцогині сасекської з принцом уельським на званому рауті на честь 120-річчя королеви.  :gigi:

А загалом тема лайна варта, як казав шинкар Палівець.
Виборцю Зеленського жоден аргумент порохобота не зайде за визначенням. Це паралельний світ. Але і не так їх багато, а ті хто є скоріше проігнорують вибори, щоб вважати це проблемою. Його шанси на президенство не варті обговореннь. Але навіть якщо так станеться і Земля налетить на небесну вісь, а Зеро раптом стане президентом України, ну що ж, житимемо і з цим. Чого істеричити, якщо вплинути на процес не можеш?
"El leon es fuerte porque los otros animales son debiles" / Лев сильний лише тому що інші звірі слабкі / Subcomandante Marcos

Offline ксeня

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2655
Та ви собі гоните про кловуна. Ви ж бачите, що зараз множать на нуль йульку, бо вона більш небезпечна. Кловуна закопають за два тижні перед виборами, він навіть нявкнути не встигне.

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
Та ви собі гоните про кловуна. Ви ж бачите, що зараз множать на нуль йульку, бо вона більш небезпечна. Кловуна закопають за два тижні перед виборами, він навіть нявкнути не встигне.
Об'єктивно Зеленський справді зараз корисні речі робить. Множить на нуль електоральні здобутки Макаки та Грицацуя. А ще, мов лакмусовий папірець показує хто є хто на казльоноправді. Коли удавані патріотики типу Дріма, Білого Гнидота, Ельгуйдера, Пельфорчика чи Рікардо шестерять на Зеленського, якби навіть найбільшим дебілам стає зрозумілою ціна їхнього патріотизму  :laugh:

Проте це не відміняє того факту, що Зеленський вкрай паршивий кандидат на посаду президента України.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20447
Об'єктивно Зеленський справді зараз корисні речі робить. Множить на нуль електоральні здобутки Макаки та Грицацуя. А ще, мов лакмусовий папірець показує хто є хто на казльоноправді. Коли удавані патріотики типу Дріма, Білого Гнидота, Ельгуйдера, Пельфорчика чи Рікардо шестерять на Зеленського, якби навіть найбільшим дебілам стає зрозумілою ціна їхнього патріотизму  :laugh:

Проте це не відміняє того факту, що Зеленський вкрай паршивий кандидат на посаду президента України.

удивительное падение захидных украинцев
все таки нет у них державного стержня
лягут под кацапов или ляхов если те кинут злотый

Offline bоrderlander

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4549
удивительное падение захидных украинцев
все таки нет у них державного стержня
лягут под кацапов или ляхов если те кинут злотый
Ну я давно кажу, що західняки з того самого тіста зроблені, що й східняки. Кругом є і герої, є і зрадники.
Модераторы СУПа ничего и никому не обязаны (девіз СУПу). Я вам ничего не должен (Бубочка Зеленський). Знайдіть різницю! Я тобі щось винен, красапєта?

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20447
Ну я давно кажу, що західняки з того самого тіста зроблені, що й східняки. Кругом є і герої, є і зрадники.

ну ладно еще виденский цесаревич
но зеленский :weep:

Offline Задармапродавши

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7329
  • м. Харків
ВовАчка поскаржився у поліцію, що за ним стежать невідомі особи. В Одесі за ним стежило 12 автомобілей. Приїхав у Київ і стеження було продовжено.
Хто що думає?
У Вови очко заграло?
А раптом це кадирівці?
Або Коломойша слідкує, щоб не зіскочив?

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
ВовАчка поскаржився у поліцію, що за ним стежать невідомі особи.
В Одесі за ним стежило 12 автомобілей.
Приїхав у Київ і стеження було продовжено.
Хто що думає?
У Вови очко заграло?
А раптом це кадирівці?
Або Коломойша слідкує, щоб не зіскочив?
Оно что - VIP персона с персональной охраной?...
Чето рано у Вовы очко играет...
 :smilie7:

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20447
Кадыров решил грохнуть клоуна :weep:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Кадыров решил грохнуть клоуна :weep:
А что так - обещал ми-нет ниже пояса и дал задний ход?..
 :smilie1: