Автор Тема: Як в Авдіївці місцева вата напала на журналістів.  (Прочитано 2494 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Askold

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6410
  • Стать: Чоловіча
[ Invalid YouTube link ]

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
бабуля в кінці повеселила. То нехай своїм синам і дякують за руйнування
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Вот так же их дедушки и бабушки выгоняли "хохлов" с этих земель во времена Голодомора.

Эта земля украинская, но она захвачена. Не войсками, а что намного хуже - "мирняком".
А если с "мирняком" воевать... козленочком станешь в Россию превратишься.

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
Голодні та злі  :smilie9:
Далі буде тільки гірше, бо озлоблення наростатиме пропорційно інтенсивності обстрілів
Та й кисельов часу не гає

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
"Хохлы! Поубиваем на.уй!" (ц)

Они ж "на своей земле" , канечна!
А кем они себя считают, интересно?
Кто они?

 :moskali: ???
Что они тогда в  Украине делают???


За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
Голодні та злі  :smilie9:
Далі буде тільки гірше, бо озлоблення наростатиме пропорційно інтенсивності обстрілів
Та й кисельов часу не гає
===============================

Чесно кажучи, журналістів у нас немає, а в такі  райони треба  посилати військових журналістів в супроводі
автоматчиків- я не жартую- я памятаю відео коли якась прибахнута бабця з вилами пішла на групу 5-го каналу. :smilie9:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
це 112 канал, смердить заказухою.
в авдіївці як і в усьому донбасі вати 50/50 (причому невата обережніша у висловлюваннях і часто приховує свої погляди, а вата відвертіша)
невата в авдіївці(власне по всьому фронту) боїться що українські війська авдіївку можуть залишити, а їх висловлювання  пригадають.
я вважаю це елементом інформаційної війни.
якщо проаналізувати коменти під відео, то видно що цьому відео була забезпечена медіапідтримка ботами.
« Останнє редагування: Лютого 08, 2015, 03:21:31 03:21 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
можете почитати обговорення відео в групі
https://vk.com/my_avdeevka
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
це 112 канал, смердить заказухою.
в авдіївці як і в усьому донбасі вати 50/50 (причому невата обережніша у висловлюваннях і часто приховує свої погляди, а вата відвертіша)
невата в авдіївці(власне по всьому фронту) боїться що українські війська авдіївку можуть залишити, а їх висловлювання  пригадають.
я вважаю це елементом інформаційної війни.
якщо проаналізувати коменти під відео, то видно що цьому відео була забезпечена медіапідтримка ботами.
===========

Я, до речі теж  відразу  звернув увагу на назву каналу і хотів написати, що ,мовляв, і фуй з ними! :smilie3:
Але передумав. :shuffle:
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
і до речі цим же грішить і громадське ТБ. особливо підрозділ громадське тб донеччини .

маніпулятивні запитання
"шо ви хочете передати порошенко"
"хто стріляє"
і т.д.

відверто місцева невата журналісту б розповідала скоріше без зйомки обличчя (особливо в тих містах де були свого часу сепари)
бо невата знає, ніхто з високопосадовців місцевих - сепарів не покараний(в тому числі і місцева міліція)
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline Blokh

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 800
  • Стать: Чоловіча
і до речі цим же грішить і громадське ТБ. особливо підрозділ громадське тб донеччини .

маніпулятивні запитання
"шо ви хочете передати порошенко"
"хто стріляє"
і т.д.

відверто місцева невата журналісту б розповідала скоріше без зйомки обличчя (особливо в тих містах де були свого часу сепари)
бо невата знає, ніхто з високопосадовців місцевих - сепарів не покараний(в тому числі і місцева міліція)
=============================
Знаєте, я останнім часом  перестав Громадське дивитися...
Раніше кожного дня дивився- зараз  навіть примусити себе не можу...
За Родину, за  Путина, бля!  (ц)     сказав один колорад

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Цитувати
Знаєте, я останнім часом  перестав Громадське дивитися...
Раніше кожного дня дивився- зараз  навіть примусити себе не можу...

я дивлюсь репортажі з фронту і там один лейтмотив - місцеві проти україні, так чи сяк, але проти.
правдолюбство добра річ, але в мєру.
тем для сюжетів там значно більше ніж зйомки висерів місцевого люмпена. а переважно показують люмпен.
чомусь VICE News знімав дебальцево нещодавно і від репортажу не смерділо ватністю.

ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
чому громадське не знімало похорони унсовця-кіборга в маріуполі? це "неправильний" донбас?
або діяльність греко-католицької церкви в димитрові
чому на відео, що викладено на блозі білозерської немає стільки ватників в кадрі?

« Останнє редагування: Лютого 08, 2015, 05:04:09 05:04 від bugaga »
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline savitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 395
Боятся, да. Одна бабулька узнала что я за Украину, сказала что нам надо держать языки за зубами, не афишировать взгляды.

От сепаров идет напор и террор. Фактически сепары - это бандеровцы 21 века по психологии и методам действия. В Дзержинске ожидался удар который пришелся на Углегорск. Там сняли загодя украинские флаги, военные отнеслись с пониманием.

Offline bugaga

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8159
Боятся, да. Одна бабулька узнала что я за Украину, сказала что нам надо держать языки за зубами, не афишировать взгляды.

От сепаров идет напор и террор. Фактически сепары - это бандеровцы 21 века по психологии и методам действия. В Дзержинске ожидался удар который пришелся на Углегорск. Там сняли загодя украинские флаги, военные отнеслись с пониманием.

тільки "звєрства бандерівців" це великою мірою звірства дідів сучасних адептів рускаго міра, списані на бандерівців
ванька ерохин вон на веллбутрине вторую машину меняет, квартиру купил, бизнес завёл, а ты всё сидишь на своих сиозсах как сыч

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
Боятся, да. Одна бабулька узнала что я за Украину, сказала что нам надо держать языки за зубами, не афишировать взгляды.

От сепаров идет напор и террор. Фактически сепары - это бандеровцы 21 века по психологии и методам действия. В Дзержинске ожидался удар который пришелся на Углегорск. Там сняли загодя украинские флаги, военные отнеслись с пониманием.
"Бандеровцы 21 века"  :Sho_za:
Может будем называть вещи своими именами?
Гулаг к примеру это изобретение не бандеровцев а НКВДшников....

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Фактически сепары - это бандеровцы 21 века по психологии и методам действия.

Їбанувся, підарас?  :Sho_za:

Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Боятся, да. Одна бабулька узнала что я за Украину, сказала что нам надо держать языки за зубами, не афишировать взгляды.

От сепаров идет напор и террор. Фактически сепары - это бандеровцы 21 века по психологии и методам действия. В Дзержинске ожидался удар который пришелся на Углегорск. Там сняли загодя украинские флаги, военные отнеслись с пониманием.

Это опять все та же старая песня "мы такие как вы только наоборот".

Кстати видео уже удалили.

Offline dark_wing

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6999
  • Стать: Чоловіча
Заблокировано...
Тот, кто предпочитает позор войне, получит и позор и войну одновременно

Offline ofenrohr

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2693
це 112 канал, смердить заказухою.


А що ви пропонуєте дивитись один 5 канал? Ні, дякую!  :not_i:

Offline savitar

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 395
О Бандере чуток.
http://minval.az/author/488/

Азеровский нейтральный ресурс. Если отрицать что был террористический этап в жизни Бандеры, то это дает лишний козырь пощеголять фактами россиянам. Другое дело, что это не было ядром его деятельности. Ленина, например, тоже можно назвать тером, но это был всего лишь эпизод юных лет.

Offline dimoto

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3792
О Бандере чуток.
http://minval.az/author/488/

Азеровский нейтральный ресурс. Если отрицать что был террористический этап в жизни Бандеры, то это дает лишний козырь пощеголять фактами россиянам. Другое дело, что это не было ядром его деятельности. Ленина, например, тоже можно назвать тером, но это был всего лишь эпизод юных лет.
после НКВД и Гулага русские вообще должны заткнутся и не отсвечивать, и не лезть в дела других народов и разных исторических личностей.
пусть со своим дерьмом разберутся.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Якийсь канал жлобський, мабуть треба їм бойкот оголосити. До того ж часто кажуть, що це якийсь ватний канал.




Offline Декодер

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5872
  • Стать: Чоловіча
  • "Русский мир" мертв...
Там где "русский мир" обламал зубы:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19178
Якийсь канал жлобський, мабуть треба їм бойкот оголосити. До того ж часто кажуть, що це якийсь ватний канал.

Добрий ранок!