Автор Тема: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають  (Прочитано 442350 раз)

0 Користувачів і 4 Гостей дивляться цю тему.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17244
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4680 : Серпня 13, 2021, 08:21:11 20:21 »
Маск готовит Валю в далекий Космос в качестве наживки

Гаряче підтримую, пана Маска!

Хоча коли Валюха, гоняє сцаною ганчиркою Мічігана, я її підтримую.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4681 : Серпня 13, 2021, 08:23:27 20:23 »
Ты просто сумасшедшая. Еще хуже дурочки меридианшы. Немедленно лечиться или просто уйди, старайся меньше писать в периоды обострения. Такое у тебя весной и к осени. Уже заметил. Боже какой ужас. :smilie2:

Тобто Ви теж на стороні Савантера, Фантамаза, і Бульки Трололо? Захищаєте антиукраїнську нечисть? Ну-ну.

Називання білого чорним, і адекватних психічно хворими не працює. Розумні люди ж все бачать і розуміють.

Також не можна запихати "на полшишечки" і бути "трошки вагітним". Про що, власне, були мої повідомлення за ці два дні.

Але це не мій форум і не мої рішення.

Bye now!

« Останнє редагування: Серпня 13, 2021, 08:27:11 20:27 від Ad Astra »

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4682 : Серпня 13, 2021, 08:26:52 20:26 »
Моя мама казала : ти їй - слово, вона тобі - десять.
Моя мама не знала про валюху альбертівну...
Аборіґєнич, ти ж доктор, а шукаєш спасіння у молитві :weep:
Моя - теж...
 :smilie7:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4683 : Серпня 13, 2021, 10:23:35 22:23 »
[Мільйон беззмістовних повідомлень]

Bye now!

Що це було?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4684 : Серпня 14, 2021, 12:38:47 00:38 »
Що це було?

Це було НЛО!

Особь, що обізвала людину з консервативним світоглядом і відповідними цінностями ворогом народу, does not deserve to be acknowledged і не заслуговує відповіді.

Не кажучи про те, що це цінності приблизно половини жителів Канади та США, на чиї гроші здійснюється допомога Україні  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4685 : Серпня 14, 2021, 03:47:55 03:47 »
Це було НЛО!

Особь, що обізвала людину з консервативним світоглядом і відповідними цінностями ворогом народу, does not deserve to be acknowledged і не заслуговує відповіді.

Не кажучи про те, що це цінності приблизно половини жителів Канади та США, на чиї гроші здійснюється допомога Україні  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

То твоє "бай нав" було фейк?

Я тебе ворогом народу не називав, а сказав, що ти "заслужила бан підтримуючи зграю ворогів України".

І свої погляди не узагальнюй на інших і не розказуй на чиї гроші йде допомога, я тобі про Канаду більше можу розповісти ніж ти знаєш.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4686 : Серпня 14, 2021, 05:10:28 05:10 »
То твоє "бай нав" було фейк?

Я тебе ворогом народу не називав, а сказав, що ти "заслужила бан підтримуючи зграю ворогів України".

І свої погляди не узагальнюй на інших і не розказуй на чиї гроші йде допомога, я тобі про Канаду більше можу розповісти ніж ти знаєш.

Моє "bye now" signaled my intention to leave.

Але ж ви не хочете цього, і замість того, щоб відправити тред у вільне плавання, продовжуєте стріляти у спину і задавати мені питання та висловлювати претензії  :smilie9:

Ну і хто ж ці "вороги України", кого я підтримувала?

Прихильники Порошенка? Так Ви тоді у самісінькому логові "ворогів народу", бо цей форум - на 99.9 відсотків порохоботський, ЛОЛ! Так, я досі вважаю, що Порошенко був найкращим презом в історії України, і у свій час я рвала дупу за нього на фупі на канадський прапор, намагаючись переконати НЕ голосувати за зеббіла і щоб люди зрозуміли, що державність важливіша, ніж примарна "боротьба з корупцією", і що з вибором Зе Україна покотиться вниз. За що всілякі чорнороті мішигани, мирослави та косташу мішали мене з лайном, а зараз (у знак подяки, напевно) обливають лайном колишні соратники та однодумці типу Юар і Вранішньої Ерекції  :smilie9:.

Чи трампісти? Так, я досі вважаю, що Трамп був найкращим американським президентом у сучасній світовій історії (напевно, найкращим після Рейгана) і я, як і інші трампісти фупу, попереджала, що коли прийде Бідон, то буде біда. При Трампі кацапи нікуди не лізли, йшла реальна допомога і Україні, і її стратегічним партнерам (наприклад, Польщі), а зараз один Бог знає, що чекає Україну, тому що ляльководи Бідона (сам він не приймає ніяких рішень) злили її з потрохами і знов почали підсилювати кацапстан, як це було при Обамі. Ви можете казати що хочете, але і тут я та інші трампісти виявилися правими, а місцеві "аналітики" типу лайкмуві та цині тихенько обкакалися і лише міняють прокладки  :smilie9:. Ох і є у мене їх цитаточок, але шкода їх тикати носом, як паршивих котів - дехто уже в дуже старенькому віці.

А щодо Канади і життя тут, то я тут прожила і пропрацювала вже більше 20 років та особисто заробила мільйони доларів і заплатила майже мільйон податків. І у мене чоловік-канадець з усіма витікаючими. Плюс я живу у консервативній провінції Альберта.

Так що розповідайте свої "історії"  деінде любителям червонопузих комуняк, яких тут повно. Бо думаю, що Ви голосуєте чотко за ліберастів або НДП  :at.
« Останнє редагування: Серпня 14, 2021, 05:25:25 05:25 від Ad Astra »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4687 : Серпня 14, 2021, 09:22:49 09:22 »

Але ж ви не хочете цього, і замість того, щоб відправити тред у вільне плавання, продовжуєте стріляти у спину і задавати мені питання та висловлювати претензії  :smilie9:

Про ворогів яких я говорив це бригада амірана: валєнтін, Коля Тейлор і ще декілька. В них задача провокувати і підтримувати те що вигідно партії.
А тут у вас збіглись погляди на трампі і все вони ваші друзі, бо вони вам а ви їм підтакуєте

Ваші доводи про трампа лишіть при собі все рівно нікого не переконайте, що він не найгірший президент, для Канади так точно.

Для вас все чорно-біле, якщо не за трампа то за байдкна, якщо не за консерваторів то за лібералі, якщо не за Порошенка то за Зеленського. Тому я й кажу ви як замкнулись у свому внутрішньому колі і не бачите що робиться навкруги. Я голосував за консерваторів так як і інші 6 мільйонів канадців, але це 15% а не половина і я в багато чому розумію тих хто голосує за лібералів, тому що багато консерваторів, так як і ви, засіли в свому колі і не хочуть змінюватись, а світ змінюється і не важливо чи ви встигаєте за ним чи ні.
Нажаль в Канаді немає центристкої партії за яку я б проголосував.

А ваші випади про заробляння мільйонів це взагалі ні про що. Середня сім'я яка прожила 20 років в Канаді заробить декілька мільйонів та заплатить майже мільйон податку. А те що ви стільки заробили , хвалитесь цим і з попередніх ваших дописів я зрозумів ви не маєте ніякого відношення до українських організацій в Канаді тобто не допомагаєте грошима чи часом показує вас не з найкращого боку.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4688 : Серпня 14, 2021, 09:27:35 09:27 »
Астра, тобі пісня присвячується  :smilie5:


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4689 : Серпня 14, 2021, 02:04:55 14:04 »
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4690 : Серпня 14, 2021, 04:09:06 16:09 »
бздарь димить :weep:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1105948.0

Тому що нік Пшениця був його кишеньковим attack dog, як і багато інших юзерів. Я людина відносно нова на фупі і ніколи не була на форумі дурдом, але, виявляється, цей підстаркуватий мажор розважався такими речами роками, організовуючи та нацьковуючи своїх маріонеток на неугодних йому людей. А тепер Пшениця погорів і Турч намагається замутити кампанію по його відбілюванню.

Але ж багато людей бачило, що відбувається. Про дзвінок тещі я вже написала із зміненим голосом і КАЦАПСЬКОЮ мовою  :super: і потім викладення цього дзвінка на ютуб-каналі, який Пшениця зробив на фейкове ім"я Вуда (що саме по собі є онлайн-харасментом). І не треба ляля про те, що Вуд сам винен. Вуд не публікував телефону та адреси своєї тещі, а лише розповів, як вона живе, виклав світлини квартири та будинку. Пшениця розкопав все це сам і зробив цей дзвінок.

Але його забанили далеко не за це (бо цей дзвінок він зробив дуже давно). Якось Вуд виклав фотки родини за якимось ланчем, і одна із його дівчаток (як ви знаєте, він ще і виховує прийомних дітей, у нього велика родина і золоте серце) була повненька. Скоти з фупу почали знущатися над вагою дитини, тому Вуд невдало пожартував, сказавши, що дасть придане за кожен кілограм чи щось у цьому роді.

Пшениця вчепився у це і почав погрожувати, що сконтактує ту малолітню дитину, щоб повідомити, які речі казав про неї її батько. Там ще і деякі інші жахливі речі відбувалися, але ми тут про Пшеницю.

І це все тривало певний час і ВК підбріхував Пшениці, пишучи речі на кшалт "не вбивай дитину"  :smilie9: :smilie9: :smilie9:.

Я не знаю, як нормальні люди можуть толерувати і відбілювати таких осіб  :smilie9: :smilie9: :smilie9: І те, що намагався (а може, і зробив) Пшениця, як я вже писала, кримінал по законах Канади і США. Тому не дивно, що Притула взагалі випиляла нік Пшениця з бази даних і знесла нафіг ті теми.

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4691 : Серпня 14, 2021, 04:13:14 16:13 »
До речі, ще одна мерзенна особа, яка займається організованим булінгом на фупі - це Мирослава. Це я навіть перевірила на своїй шкурці, коли у моїй останній темі на мене почали виливати лайно навіть ніки, з якими я взагалі НІКОЛИ не спілкувалася. Вона попросила своїх френдів-юльків у приваті задирати на мене лапки і випорожнятися .

Я у своєму житті помітила, що кожна особа, яка коли-небудь зробила мені підлість чи поступила по відношенню до мене несправедливо, рано чи пізно відгрібала від карми.

І кармічна атвєтка вже пішла декому. Тому все, що залишається, це сидіти на бЕрезі ...

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4692 : Серпня 14, 2021, 04:28:16 16:28 »

Про ворогів яких я говорив це бригада амірана: валєнтін, Коля Тейлор і ще декілька. В них задача провокувати і підтримувати те що вигідно партії.
А тут у вас збіглись погляди на трампі і все вони ваші друзі, бо вони вам а ви їм підтакуєте

Ваші доводи про трампа лишіть при собі все рівно нікого не переконайте, що він не найгірший президент, для Канади так точно.

Для вас все чорно-біле, якщо не за трампа то за байдкна, якщо не за консерваторів то за лібералі, якщо не за Порошенка то за Зеленського. Тому я й кажу ви як замкнулись у свому внутрішньому колі і не бачите що робиться навкруги. Я голосував за консерваторів так як і інші 6 мільйонів канадців, але це 15% а не половина і я в багато чому розумію тих хто голосує за лібералів, тому що багато консерваторів, так як і ви, засіли в свому колі і не хочуть змінюватись, а світ змінюється і не важливо чи ви встигаєте за ним чи ні.
Нажаль в Канаді немає центристкої партії за яку я б проголосував.

А ваші випади про заробляння мільйонів це взагалі ні про що. Середня сім'я яка прожила 20 років в Канаді заробить декілька мільйонів та заплатить майже мільйон податку. А те що ви стільки заробили , хвалитесь цим і з попередніх ваших дописів я зрозумів ви не маєте ніякого відношення до українських організацій в Канаді тобто не допомагаєте грошима чи часом показує вас не з найкращого боку.

Так Ви любитель сайтісь пасєрєдінє? так би зразу і сказали. Так цей форум тоді не для Вас  :smilie7:.

До чого тут українські організації? це приватна справа кожного, кому що де допомагати. Я допомагаю як можу безпосередньо, мені не потрібні прокладки. Я говорила про офіційну допомогу Канади Україні, яка здійснюється за гроші платників податків. А я заплатила цих податків чималенько, як і решта мільйонів людей з консервативними цінностями у Канаді.

Яких 15 відсотків? на останніх федеральних виборах 2019 року консерватори набрали більше, ніж ліберали (6,239,227 вс. 6,018,728, або 34% вс. 35%), якщо виключити маргіналів типу ндп та зелених:

https://en.wikipedia.org/wiki/2019_Canadian_federal_election

Про бригаду Амірана не коментую, бо це дічайший брєд. Якщо Ви дійсно у це вірите, Вам треба лікуватися. Ще заодно і образили дружину героя АТО, який, на відміну від 99.9 відсотків "ковбасників", покинув свою велику родину, прилетів в Україну, і взявши зброю в руки, відпахав на передку. Щоб потім усяка диванна шваль поливала його дружину болотом за її погляди  :smilie9: :smilie9: :smilie9:

А хто кращий для України, українці перевірять на своїй шкурі - і думаю, не у дуже віддаленому майбутньому  :smilie9: Вони зробили це разом (С) і по Порошенку, і по Трампу. А всі ці Анаконди, Панамарі, Афєлії та розносчики їх лайна по різних форумах - то і є куанон, шкідливий і токсичний, бо лошки українці повірили у святого бідона, а він їх злив з потрохами.


Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4693 : Серпня 14, 2021, 04:35:10 16:35 »
Хм, вудік на фупі стверджує, що телефон тещі Пшениці дав Турчинофф.

Якщо буде розслідування, це ж ще і Турча можуть до кримінальної відповідальності припахати!

Взагалі-то назавжди треба забанити і Торча, і ось цих всіх фім, бо це ж не один Вуд страждає від них.

Але це ж Україна, дєтка. Всьо схвачєно, за всьо заплачєно. Ось і казяться від вседозволеності.

Напевно, Пшениця через те і займався криміналом, бо йому пообіцяли, що це ок і йому нічого не буде.
« Останнє редагування: Серпня 14, 2021, 04:38:43 16:38 від Ad Astra »

Offline Codename47

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 333
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4694 : Серпня 14, 2021, 04:39:58 16:39 »
З вами не можливо говорити ви чуєте тільки себе: платять податки тільки консерватори, українські організації то прокладки, відсотки рахуєте тільки від тих хто мають права голосувати, Оля Тейлор дружина ветерана (оце не повезло), центристкої погляди - форум не підходить.

Я краще промовчу поки у вас цей період відвідування супу не закінчиться

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4695 : Серпня 14, 2021, 04:41:56 16:41 »
З вами не можливо говорити ви чуєте тільки себе: платять податки тільки консерватори, українські організації то прокладки, відсотки рахуєте тільки від тих хто мають права голосувати, Оля Тейлор дружина ветерана (оце не повезло), центристкої погляди - форум не підходить.

Я краще промовчу поки у вас цей період відвідування супу не закінчиться

Правільноє рєшеніє! (С)  :smiley24:

До речі, бачу Ваш нік частенько у моїх старих темах. Ще один фанат на кшалт дівчинки Фіми?

Не Ви перший, не Ви останній  :rotate:.

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4696 : Серпня 14, 2021, 04:49:18 16:49 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33162
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4697 : Серпня 14, 2021, 04:55:07 16:55 »
Дружина ветерана... ветеран це хто, кацап Сідор ?    :moskali:

Хіба що ветеран 'апалчєнія' ДиНиРи   :smilie7:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4698 : Серпня 14, 2021, 05:03:28 17:03 »
Дружина ветерана... ветеран це хто, кацап Сідор ?    :moskali:

Хіба що ветеран 'апалчєнія' ДиНиРи   :smilie7:

Реальна людина, там історія з баблом була. Попустіться.

А Ольга та Кадра - мої найулюбленіші дописувачки на фупі. Ольга інтелектуальний монстр, чесна і безстрашна, а королева онлайн-баталій Кадра теж безстрашна і дуже порядна. Обидві не тільки розумні, а ще і красуні  :ba А за інтелектом мені ще подобався мужчінка Waitfor.

А всілякі ропухи шуші, гнилороті мирослави та різні унилі матюкливі курки-хабальєро можуть лише задирати писки і квакати та квохтати у напрямку вершини, де знаходяться на своїх престолах ці юзери  :kg2:. Можуть ще яйця висидіти і ікру метнути  :rotate: :rotate: :rotate:.


Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4699 : Серпня 14, 2021, 07:42:44 19:42 »
Кадра - це з макаківських? :smilie5:
Mocsia delenda est

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4700 : Серпня 14, 2021, 07:54:08 19:54 »
Кадра - це з макаківських? :smilie5:

Так, Кадра - прихильниця Ю. Тимошенко. Але для мене особисто людські якості перевищують політичні преференції у контексті нашого спілкування.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4783
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4701 : Серпня 14, 2021, 07:57:24 19:57 »
Кадра - це з макаківських? :smilie5:
ніби це має значення

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4702 : Серпня 14, 2021, 08:10:22 20:10 »
ніби це має значення

А що Ви хочете сказати?

Кадра має високорозвинене почуття справедливості. Коли інші сором"язливо відводили очиці, як Турч із своєю шайкою злобних псів нападали на окремих юзерів, вона не боялася ставити їх на місце.

Вона розумна, дотепна і має чудове почуття гумору - я завжди із задоволенням читаю її пости і ось як у саме цей момент вона прикольно ставить на місце скажених мирослав, а вони аж шкварчать від злості та безсилля  :weep:

Вона завжди толерантна і ніколи не опускається до брудних хабалячих матів, як ASSті, тидищ, дмхз, шуша і мирослава.

І вона надзвичайно порядна. Прикладів не буду наводити конкретних, бо йдеться про третіх осіб. Скажу лише, що мало зустрічала у своєму житті таких людей.

І я цілком вірю про її розповіді про дурдом і як ці мирослави убили форум своїм булінгом. І тому не розумію, чому на фупі не хочуть прислухатися і нарешті врубитися у її посили.

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10157
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4703 : Серпня 14, 2021, 08:11:53 20:11 »
Ольга інтелектуальний монстр, чесна і безстрашна

У неї дивний талант булити наліво та направо, але в результаті виставляти себе як наче сама жертва булінгу.......
Дискутувати з нею неможливо бо завжди дискусія переходе на особистості...... Всі її "дискусії" - це суцільне гівнометання.....
На форумі вона як і більшість інших тролів для самоствердження, а не для пошуку істини..........
про чесність та порядність - біес........ це можна оцінити лише в реальних стосунках......

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4783
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4704 : Серпня 14, 2021, 08:17:04 20:17 »
А що Ви хочете сказати?
вам? нічого.
надалі, прошу не звертатися на мою адресу. ок?

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4705 : Серпня 14, 2021, 08:22:37 20:22 »
У неї дивний талант булити наліво та направо, але в результаті виставляти себе як наче сама жертва булінгу.......
Дискутувати з нею неможливо бо завжди дискусія переходе на особистості...... Всі її "дискусії" - це суцільне гівнометання.....
На форумі вона як і більшість інших тролів для самоствердження, а не для пошуку істини..........
про чесність та порядність - біес........ це можна оцінити лише в реальних стосунках......

Хоч один приклад булінгу Ольгою в студію? я за майже 4 роки на фупі ні разу не бачила. Як правило, це самозахист у відповідь.

Хтось на форумах в пошуку істини?  :smilie10:

Offline Ad Astra

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3968
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4706 : Серпня 14, 2021, 08:24:29 20:24 »
вам? нічого.
надалі, прошу не звертатися на мою адресу. ок?

Буду звертатися до кого хочу і коли хочу, якщо це в рамках правил, подобається Вам це чи ні.

А якщо не хочете, щоб на Ваші коментарі реагували, то не вступайте у дискусію.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17244
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4707 : Серпня 14, 2021, 08:27:27 20:27 »
Хто така Ольга?
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17244
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4708 : Серпня 14, 2021, 08:31:31 20:31 »

А якщо не хочете, щоб на Ваші коментарі реагували, то не вступайте у дискусію.

:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Удмуртські хом'ячки жваво ремигають
« Reply #4709 : Серпня 14, 2021, 08:33:56 20:33 »
Хто така Ольга?
Я з ранку просив Uki... прибрати це лайно...
Як бачiмо... все залишилося...
 :smilie7: