Автор Тема: У Вінниці люди Порошенка штурмують офіс "Батьківщини"  (Прочитано 2603 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
Как для меня, то хорошим показателем будет выбор Донбасса, если дадут больше 50% голосов Пороху, можно смело выходить на Майдан. 70% выходить с покрышками.

Соцопитування СОЦИС : На сході за Петю 5,7%

http://www.ratinggroup.com.ua/products/politic/data/entry/14095/
Хотелось бы мне что бы это оказалось моей параноей, очень боюсь фальсификаций )))

Адмінресурс+силовики не під Пецєю....Вони під Люлєю

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8093
  • Стать: Чоловіча

Підарас тут ти, пишеш всяку херню за копійки.

Взагалі ви, штатні писаки, гірші за блядєй з окружної. Ті хоч не корчать з себе ідейних, і торгують тільки частинами тіла.  :laugh:

Я безплатно пишу. Хочеш вір - хочеш ні.
А підараси це ті, в кого коротка політична пам"ять і хто вишуковує собі нове свіже гівно на всяких нових виборах, забувши про те, що було буквально 5 років тому назад ( я вже не кажу далі).

Той хто згоден голосувати за Порошенка вже навіть в 1-му турі, той не може бути нормальною людиною за визначенням.
Ну а сам Порошенко - то нікчим й холуй кого завгодно. як то кажуть, "по жизні".

Offline Бумеранг

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8093
  • Стать: Чоловіча
Как для меня, то хорошим показателем будет выбор Донбасса, если дадут больше 50% голосов Пороху, можно смело выходить на Майдан. 70% выходить с покрышками.

Соцопитування СОЦИС : На сході за Петю 5,7%

http://www.ratinggroup.com.ua/products/politic/data/entry/14095/
Хотелось бы мне что бы это оказалось моей параноей, очень боюсь фальсификаций )))

Адмінресурс+силовики не під Пецєю....Вони під Люлєю
Чесно кажучи, вже навіть надоїло коментувати, що Юля, не можучи навіть ходити самостійно, командує Турчиновим, Аваковим, губернаторами...

Ну нічого. В Петі всерівно шанси вищі. Згадаєте ви ще всі мої передбачення.
Пройде 2-3 місяці і ви всі плюватиметесь на Петю так, що Юля й поруч не стояла.

Offline Газда

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 823
Бля, ось у сусiдньой гiлцi отаке пишуть: В Одесі Аваков пресує українців і просуває Труханова

Тут вже не охвiси тре штурмувати, а конкретно усю цю кремлядську камарилью на лiхтарях розвiшувати!
"Die Fahne hoch! Die Reihen fest geschlossen!" (Soldatenlieder)

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33249
  • Стать: Чоловіча

Підарас тут ти, пишеш всяку херню за копійки.

Взагалі ви, штатні писаки, гірші за блядєй з окружної. Ті хоч не корчать з себе ідейних, і торгують тільки частинами тіла.  :laugh:

Я безплатно пишу. Хочеш вір - хочеш ні.
А підараси це ті, в кого коротка політична пам"ять і хто вишуковує собі нове свіже гівно на всяких нових виборах, забувши про те, що було буквально 5 років тому назад ( я вже не кажу далі).

Той хто згоден голосувати за Порошенка вже навіть в 1-му турі, той не може бути нормальною людиною за визначенням.
Ну а сам Порошенко - то нікчим й холуй кого завгодно. як то кажуть, "по жизні".

Та па'мять в мене хороша, 'художества' аферистки не забуваються.  :smilie1:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26951
Ну шо там.
Шоколадный господин уже поработил офисный планктон Водорослевны?

Offline spartac

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 486
  • Стать: Чоловіча
А вы говорите Аваков, Аваков. Вся это серая мразь в областях давно под местными князьками ходит и никакому Авакову не подчиняется.

а звідки там місцеві князьки?
хам же переформатував всіх під єнакієво
Там Петюня правит.
Нам нужен вождь. А не озлобленый мальчишка, который не может помочиться, не обрызгав всех вокруг.

Offline Lot

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1367
  • 7,62
    • The Alex Times FACTS, PEOPLE, EVENTS
Шоколадна швайне
И треснул мир напополам, дымит разлом,
И льётся кровь, идёт война добра со злом...