Автор Тема: На богоносців, схоже, скоро треба буде намордники надівати:  (Прочитано 1556 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
"В Днепропетровске избили девушку за разговор на украинском языке"

http://vsenovosti.in.ua/news/0538617

"По словам знакомого избитой девушки, больше всего пострадавшую поразило поведение прохожих мужчин, которые не вступились за неё, когда её избивали."  :smilie9:

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Чи доживемо ми до зворотнього...
Бо як не доживемо, сумна буде наша доля.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Зате і "нова влада", і найбільш прохідні кандидати в президенти практично в кожному виступі наголошують на введенні особливого статусу російської мови.
От ще одне, чому не хочеться голосувати ні за юлю, ні за пєтю.
Якщо не буде найближчим часом введено закони на захист української мови, кримінальної відповідальності за приниження української мови, наша мова через 5-8 років буде там, де і білоруська.
А це все, впевнена, не буде зроблено. Тому що українська не є мовою побутового спілкування ні одного з прохідних кандидатів в президенти.

Offline Mandera

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 752
  • Стать: Чоловіча
А что ж Беня не вступился?

Offline Blackout

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 483
  • Стать: Чоловіча
Вася Ем
Hero Member

 Повідомлень: 2028
Karma: +162/-143
[] []

 Re: На богоносців, схоже, скоро треба буде намордники надівати:
« Reply #1 : Сьогодні в 02:09:06 pm »  Чи доживемо ми до зворотнього...Бо як не доживемо, сумна буде наша доля.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Пропонуєте наприклад мені у Львові, де я майже щодня чую на вулиці рускій язик ( в основному від мамашок в абібасі та бабульок), сходу пробивати їм мавашигирі  :laugh:  ? 
Я думаю більш дієвим буде засудження ідеології узкава міра ( в  наступній прогресії)
Засудження КПУ та ідеології , + прирівняння її до тоталітарної ,
Засудження  сучасної рашистської ідеології .
Виправлення історичної несправидливості в питаннях претензій узкіх на "київську державу" і т. д.
Хоча можна попробувати і ваш метод але я не впевнений що результат нам сподобається.
« Останнє редагування: Травня 19, 2014, 02:33:04 14:33 від Blackout »

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
"Чия мова - того й влада".

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Правильно буде ввести відповідальність за будь-які насильницькі дії за мовною ознакою. Це не викличе вою в "ущемленних", але оскільки  українці такою хернею по відношенню до російскомовних не займаються, то буде якраз те, що треба і ніхто не звинуватить у "фашизмі".
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Вася Ем

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3717
  • Стать: Чоловіча
  • Ворогів я закидаю квітами — у труні. С. ДАЛІ
Коли я чую балачки про преференції для рос. мови, моя рука тягнеться до зброї...
Десь так можна наразі перефразувати Геббельса...

На Донбасі понад 50 відсотків населення становлять українці, на них припадає лише п’ять відсотків навчальних шкіл. А росіяни і зрусифіковані наші земляки мають у своєму розпорядженні 95 відсотків усієї шкільної мережі, але все одно ще від початку нашої незалежності і досі заявляють, що там пригнічують російську меншину.
В суверенній державі Україна насправді зазнає утисків не російська, а українська мова. Останньою практично майже не виходять газети, не розмовляють у держустановах, на виробництві і, що найстрашніше, у більшості шкіл східних областей.
А ті рішення, що їх приймали обласні ради стосовно мови, були провокаційними, вони порушують права людини, сприяють ще більшому загостренню мовної ситуації у регіонах.
 «Чия мова, того й влада, чия влада, того й мова», — казали ще стародавні римляни. «То чого ж ми чекаємо, адже найбільша втрата — це втрата часу», — писав Г.Сковорода.
http://volyn.rivne.com/ua/1791

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?

Offline finli

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10412
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?

Особливо в СБУ МВС та Генштабі ЗСУ  :lol:

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46576
  • Never give in!
Подібній новині потрібно давати найбільший, в тому числі, міжнародной розголос, щоб усі бачили реальний стан речей у найбільших містах.
If you are going through hell, keep going.

Offline olegae

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 254
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?
Ти сам зрозумів, що сказав? Бо я ні.
А щодо другої державної, як вирішення проблеми — див. на Білорусь. Та справді ніяких проблем, бо білоруської вже не стало.

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?
Ти сам зрозумів, що сказав? Бо я ні.
А щодо другої державної, як вирішення проблеми — див. на Білорусь. Та справді ніяких проблем, бо білоруської вже не стало.

високоосвічені спеціалісти, що не згодні з курсом кремля поїхали б в Україну, а не в країни Заходу. Проте у України немає грошей, і не буде, так що вивчити мову для спеціаліста на гідну зарплатню не проблема.

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?
Ти сам зрозумів, що сказав? Бо я ні.
А щодо другої державної, як вирішення проблеми — див. на Білорусь. Та справді ніяких проблем, бо білоруської вже не стало.

Це місцевий тролейбус-лапоть,  не витрачайте даремно часу
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?

А, чому не повернутися в СССР, який зараз називається Росією ?  :smilie7:

Offline otaman

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1330
  • Стать: Чоловіча
  • Збирач мінусів
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?

А, чому не повернутися в СССР, який зараз називається Росією ?  :smilie7:



Я що пропонував кудись повертатись?


а чому б не повернутися до Київської Русі та древнєслов'янської, та перестати використовувати болгарську говірку - російську або польський діалект - українську?



Визнайте,прикро звісно, але українська - то 19 сторіччя та село, і не більше, а на дворі 21 сторіччя, для якого навіть російська має погане застосування.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
[а чому б не повернутися до Київської Русі та древнєслов'янської

багато зайвих літер

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани


Визнайте,прикро звісно, але українська - то 19 сторіччя та село, і не більше, а на дворі 21 сторіччя, для якого навіть російська має погане застосування.

Ось воно як ! Село ! :weep:

А, давайте взагалі заборонемо українську мову - як корінь зла, який перешкоджає розвиткові ! І настане благодєнствіє, зникнуть всі проблеми ! Є хороший приклад Білорусі.

Люди, у яких не пусто між двома вухами, вчать англійську мову.

Я люблю історію і наводжу два факти, які говорять за себе

В 1861 році Російська Імперія скасувала кріпосне право.

Б 1863 році Англія запустила метро.

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?
Ти сам зрозумів, що сказав? Бо я ні.
А щодо другої державної, як вирішення проблеми — див. на Білорусь. Та справді ніяких проблем, бо білоруської вже не стало.

високоосвічені спеціалісти, що не згодні з курсом кремля поїхали б в Україну, а не в країни Заходу. Проте у України немає грошей, і не буде, так що вивчити мову для спеціаліста на гідну зарплатню не проблема.

НЕМАЄ ВЖЕ В РОСІЇ ВИСОКООСВІЧЕНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ. Організація, де я працюю, після розпаду СРСР охоче наймала фахівців з "пост-радянського простору". Зараз цей ресурс вже повністю вичерпаний. Зауважу, що середня платня таких фахівців в США вдесятеро перевищує їх максимальну ставку в РФ. Росіяни хочуть виїхати на Захід, але вони вже неконкурентоспроможні. Приблизно такий самий стан речей в усіх галузях науки і техніки. Виняток становлять окремі особистості, переважно студенти молодших курсів найкращих вузів РФ, яким пропонують продовжити освіту на Заході. Протони падають не випадково.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?
Ти сам зрозумів, що сказав? Бо я ні.
А щодо другої державної, як вирішення проблеми — див. на Білорусь. Та справді ніяких проблем, бо білоруської вже не стало.

високоосвічені спеціалісти, що не згодні з курсом кремля поїхали б в Україну, а не в країни Заходу. Проте у України немає грошей, і не буде, так що вивчити мову для спеціаліста на гідну зарплатню не проблема.
Так, в Росії ще лишилось кілька високоосвічених спеціалістів в транспортабельному стані. І, дійсно, єдине що їх утримує від переїзду - це нинішній статус російської мови :lol:. До речі, один з таких спеціалістів - політолог Белковський, який прагне отримати українське громадянство. Правда українську він вже вивчив :smilie5:.

Offline Tide

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 825

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina


Визнайте,прикро звісно, але українська - то 19 сторіччя та село, і не більше, а на дворі 21 сторіччя, для якого навіть російська має погане застосування.

Ось воно як ! Село ! :weep:

А, давайте взагалі заборонемо українську мову - як корінь зла, який перешкоджає розвиткові ! І настане благодєнствіє, зникнуть всі проблеми ! Є хороший приклад Білорусі.

Люди, у яких не пусто між двома вухами, вчать англійську мову.

Я люблю історію і наводжу два факти, які говорять за себе

В 1861 році Російська Імперія скасувала кріпосне право.

Б 1863 році Англія запустила метро.


Додам цікавий факт. Перше в світі стійке кольорове фото було зроблено видатним британським фізиком Джеймсом Максвеллом саме у 1861 році.
 :smiley15:
« Останнє редагування: Травня 19, 2014, 05:06:22 17:06 від Turing Machine »

Offline Lydia

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 110
а чого б не зробити російську другою державною, всі нормальні та освічені росіяни поповнили би ряди українців, що призвело б до росту у всіх галузях?

А, чому не повернутися в СССР, який зараз називається Росією ?  :smilie7:



Я що пропонував кудись повертатись?


а чому б не повернутися до Київської Русі та древнєслов'янської, та перестати використовувати болгарську говірку - російську або польський діалект - українську?



Визнайте,прикро звісно, але українська - то 19 сторіччя та село, і не більше, а на дворі 21 сторіччя, для якого навіть російська має погане застосування.
А ось і коптік абетка. :smilie3: