Автор Тема: президент ЗЕ  (Прочитано 201892 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2580 : Лютого 01, 2021, 08:18:02 20:18 »
 :gigi:


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2581 : Лютого 01, 2021, 10:42:14 22:42 »
Схоже, що у Бубочки у відомому інтерв"ю трапився мовний пронос. Він такого намолов, що хоч за голову хапайся.
Окрім пред"яв Байдену і Трампу він ще заявив, що всі зрадники. Ну, кращого способу, щоби зіпсувати відносини не придумаєш.

https://censor.net/ua/news/3245273/zelenskyyi_pro_nevykonannya_budapeshtskogo_memorandumu_tse_zrada_ukrayiny

Зеленський про невиконання Будапештського меморандуму: "Це зрада України"

Президент України Володимир Зеленський заявив, що будь-які світові дипломатичні домовленості від моменту, коли не виконується Будапештський меморандум, "помножені на нуль".

Про це український лідер розповів в інтерв'ю Axios, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

"Взагалі я вважаю, що це (невиконання Будапештського меморандуму. - Ред.) зрада щодо України. Я вважаю, що це велика помилка. Адже будь-які світові дипломатичні домовленості від моменту, коли не виконується Будапештський меморандум, "помножені на нуль". І що б ми далі не підписували, про що б країни не домовлялися, завжди буде ризик, що хтось скаже, що це якийсь папірець і необов’язково його виконувати. Тобто у XXI столітті досі діють традиції середньовіччя, коли діє не сила домовленостей, а просто сила. Хто сильніший, у кого більше зброї – той, скажімо так, пише Конституцію твоєї країни. Це образлива ситуація. В України було декілька таких ситуацій", - заявив Зеленський.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2582 : Лютого 01, 2021, 10:50:18 22:50 »
Окрім того, він ще виявляється хоробрим й непереможним воїном. Заявив, що, якби він був у Криму в 14 році, то нізащо би не віддав його. І,до речі, зараз йому також ніхто не заважає віддати своє життя за Крим чи Донбас. Ну просто геній  - військовий і політичний.:pooh_lol: Це взагалі пред"ява до Януковича? Бо той, в той час, коли здавали Крим, той якраз там і знаходився.

https://censor.net/ua/news/3245280/yakby_ya_todi_buv_prezydentom_my_b_vsi_pomerly_v_krymu_ale_zelenyh_cholovichkiv_ne_pustyly_b_zelenskyyi

Якби я тоді був президентом, ми б всі померли в Криму, але "зелених чоловічків" не пустили б, - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вважає, що не допустив би окупації Кримського півострова в 2014 році, якщо б тоді очолював державу.

Про це український лідер розповів в інтерв'ю Axios, передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

"Я запитав партнерів і Росію:"Назвіть той майданчик, де є адженда говорити про Крим. Чи ви хочете сказати, що ми повинні поставити хрест на Криму і не згадувати, що це наша територія? Я як новий президент цього не можу собі дозволити. Не хочу. І я це ніколи не прийму". І, вибачте, якби я тоді був президентом, ми б там всі померли в Криму, але ми б туди "зелених чоловічків" не пустили. А якби не пустили туди "зелених чоловічків", то Росія не допомагала б сепаратистам і не була б на сході України. Тому формат такого майданчика має бути, я так вважаю", - заявив Зеленський.


Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2583 : Лютого 01, 2021, 10:59:49 22:59 »
Ну, й звісно - ворога зупинили не тодішнє керівництво, не патріоти України, не добробати, а ми. Тобто його заслуга в тому теж є. А може його "заслуга" в тому, що зараз перетворив військових у жертви його недолугої політики в зоні конфлікту?  :smilie9:

https://censor.net/ua/news/3245233/my_ne_pustyly_voroga_dali_bagato_sanktsiyi_proty_rf_spratsyuvaly_ale_tse_tilky_pershyyi_krok_zelenskyyi

Ми не пустили ворога далі. Багато санкцій проти РФ спрацювали, але це тільки перший крок, - Зеленський

Санкції проти РФ - перший крок для врегулювання конфлікту на Донбасі. Вони допомогли зупинити деескалацію, проте одного цього механізму мало.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Президента, про це Зеленський заявив в інтерв'ю Axios.

"Я вважаю, що багато санкцій спрацювало. Наприклад, проти "Північного потоку" дійсно спрацювало. А це все ж таки енергетична безпека для Європи, питання не тільки в Україні, але це спрацювало. При всій повазі до наших європейських друзів, але вирішальну роль, і це правда, тут зіграли Сполучені Штати Америки. Тому санкції – вони працюють", - уточнив президент.

"Друге. Ми не знаємо, чи було б без санкцій продовження ескалації війни. Ми з вами не знаємо. Ми не можемо вигадувати.

Але я хочу вам відверто сказати, що тоді, в момент початку війни, ми були без санкцій, без НАТО, мало готові, у нас була ще не модернізована армія, не модернізована технічно, ніякої допомоги тоді не було, коли почалася війна. Але ми змогли не пустити ворога далі. Тому казати, що Україна без НАТО нічого не зможе – це не є правдою", - додав Зеленський.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Зеленський про повернення Україні ядерного статусу: Ми не маємо перетворюватися з людей на звірів

При цьому він уточнив, що лише санкцій проти РФ не достатньо для того, щоб зупинити війну на Донбасі.

"Санкції – це якраз є момент замороження конфлікту, зупинки ескалації. Це непоганий перший крок. Але це перший крок. А ми вже не діти. Коли у нас народжується дитина, ми дивимось, чекаємо, який буде цей перший крок. Тобто цей перший крок уже зроблено. А далі ми хочемо бачити, щоб дитини почала бігати, жити, розвиватися. Тому я хочу, щоб мій народ і моя країна була об’єднана, щоб вона росла й розвивалася, я хочу, щоб ми всі "бігали", хочу повернути людей і території. І тут замало санкцій", - уточнив він.

При цьому Зеленський відмовився відповідати на питання щодо того, що необхідно для відновлення миру в Україні, пославшись на те, що в разі оприлюднення цієї стратегії, вона може не спрацювати.

"Я боюся, що не можу розповісти це телеглядачам, інакше воно потім не спрацює. Тому що всі будуть дивитися вашу програму, навіть він буде дивитися. Я в цьому впевнений", - додав глава держави.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2584 : Лютого 01, 2021, 11:34:48 23:34 »
Ну, так і є. Зганьбилисч на весь світй видають свої недолугі думки й вислови за точку зору України. :fp2

https://censor.net/ru/news/3245409/zagolovki_s_familieyi_zelenskyy_poyavilis_v_media_iz_raznyh_ugolkov_mira_mendel_ob_intervyu_nvo

Заголовки с фамилией Zelenskyy появились в медиа из разных уголков мира, - Мендель об интервью НВО

Президент Владимир Зеленский в интервью американскому телеканалу НВО дал мощные месседжи о роли Украины в мировой повестке дня.

Об этом на своей странице в Фейсбук пресс-секретарь президента Юлия Мендель, информирует Цензор.НЕТ.

"Откровенное интервью Владимира Зеленского для программы Axios на HBO вызвало огромный интерес в США, а также в медиа из разных уголков мира. Одних интересовало, почему украинский Президент "немного зол" на Трампа, других - его ожидания от Байдена, но заголовки с фамилией Zelenskyy появились и в американских, и в европейских, и в ближневосточных СМИ. И это хорошо для Украины, ведь те мощные месседжи, которые озвучил Президент в этом интервью, будут услышаны во многих уголках нашей планеты", - написала она.

Мендель добавила, что месседжи касались того, что Украина должна стать полноправным членом НАТО для усиления безопасности ситуации в Европе, президент РФ Путин "ничего не делает, чтобы остановить войну на Донбассе, но его можно вынудить к окончанию войны общими усилиями".

"Владимир Зеленский фактически обозначил векторы, по которым хотел бы двигаться в отношениях с Вашингтоном после прихода Президента Байдена в Белый дом. Это прекрасный шанс для того, чтобы стратегическое партнерство Украины и США стало еще более глубоким и надежным, ведь наши страны имеют одинаковые интересы", - написала она.


Также пресс-секретарь обратила внимание, что глава государства четко указал, что Украина хочет строить эффективные, равноправные и взаимовыгодные отношения с Западом, в частности с США и Европейским Союзом.

"Вместе с тем Владимир Зеленский акцентировал внимание на том, что мы будем укреплять свое государство и надеяться на свои силы, ведь ситуация с Будапештским меморандумом и с вакцинацией показала, что без собственных мощностей приходится быть в роли просителя", - написала она.

Таким образом, отмечает Медель, в этом интервью Президент Зеленский дал месседж миру, что Украина имеет свое мнение и свой голос и способна играть более весомую роль в мировой повестке дня, начиная от вопросов будущего НАТО и заканчивая вопросами международной безопасности и противодействия пандемии.

Offline ruthene

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5425
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2585 : Лютого 02, 2021, 12:17:10 00:17 »
:smilie7:

Online Yuras Yuras

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15825
Re: президент ЗЕ
« Reply #2586 : Лютого 02, 2021, 05:56:45 05:56 »
 Як на мене, він вже знаходиться в політичній міжнародній  ізоляції, чекають, коли піде

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2587 : Лютого 02, 2021, 08:33:56 08:33 »
Як на мене, він вже знаходиться в політичній міжнародній  ізоляції, чекають, коли піде
Такi не йдуть - iх виносять...

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2588 : Лютого 02, 2021, 10:03:58 10:03 »
...дал мощные месседжи   :weep:

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2589 : Лютого 02, 2021, 01:05:33 13:05 »
грёбаный совок  :fp2 :fp2


Украина 24/7, [02.02.21 10:09]
[ Фото ]
Зеленский поручил к концу 2021 года запустить на орбиту украинский спутник.

Приурочить это событие планируют к 30-летию Независимости Украины. Над спутником "Січ 2-30 (2-1)", который предназначен для получения цифровых изображений Земли, усердно работают в Госбюро "Южное". А вице-премьер-министр Уруский подчеркнул, что запустить спутник к концу 2021 года "вполне реально".

Украина 24/7 (https://t.me/joinchat/AAAAAEoOOrRmKMT8dW7E6g)


Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2590 : Лютого 02, 2021, 01:10:58 13:10 »
 :lol: :lol: :lol:  :weep:


Nachtigall, [02.02.21 12:46]
[ Альбом ]
Виникає питання - а що ж саме збираються запустити в космос?
Наші уважні читачі ТГ-каналу доречно звернулиу увагу на технічні характеристики "Січ-2-1".

Так, відповідно до даних на сайті КБ "Южне" (https://www.yuzhnoye.com/ua/technique/space-vehicles/earth-observation/sich-2-1/), супутник «Січ-2-1» призначений для одержання цифрових зображень поверхні Землі у видимому й ближньому інфрачервоному діапазонах довжин електромагнітних хвиль, а також для моніторінгу параметрів магнітосфери Землі.
Є модифікацією супутника «Січ-2», запущеного у 2011 році.

І що важливо - роздільна здатність заявлена в межах від 7,8 до 46 м. При тому що зараз нормальні супутники мають роздільну здатність 0,4 м (ще раз - 40 см, майже в 14 раз менше української розробки!!!)

Виходить, в повітря під українським прапором хочуть запустити застарілий хлам епохи мезозоя. Аби тільки влада могла похвалитись своїми "космічними здобутками".
 
Отакий він розпил бюджетних коштів і очковтирання (в тому числі "фахівцям" із ОПУ). Профіт!

Offline arrow

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5884
Re: президент ЗЕ
« Reply #2591 : Лютого 02, 2021, 01:13:00 13:13 »
Клоун цілковито увійшов у роль гєнсека.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2592 : Лютого 02, 2021, 01:29:20 13:29 »
замовник має заплатити, як я розумію?
якщо зелене має гроші на таку забавку, то - нехай.   :gigi:  може він буде моніторити схожість озимих і йму, відповідно, вистачатиме роздільної здатності на рівні стат. похобки.
хто зна.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2593 : Лютого 02, 2021, 01:31:12 13:31 »
Клоун цілковито увійшов у роль гєнсека.
нє. от коли почне дірочки у лацкані готувати під нагороди, тоді вже - да.

Offline DA

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 623
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2594 : Лютого 02, 2021, 04:20:14 16:20 »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2595 : Лютого 02, 2021, 05:15:28 17:15 »
Баранів ось ображати не треба  :smilie8:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33187
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2596 : Лютого 02, 2021, 07:59:00 19:59 »
Володимир Завгородній
Вчора о 16:10  ·
#орк_поэтический

Листа вам пишу, мій улюблений Байден,
Бо в мене назріли важливі питання:
Чому Україна ще досі не в НАТО?
Чому моя мама б'є скалкою тата?
Чому так невпинно росте комуналка?
Чому в Єрмака на спині балалайка?
Де наші кредити? Вакцини? Зарплата?
І де Полуботка бочонок із златом?
Товаришу Байден, у мене питання,
Я їх записав тут на аркуші файно:
Чому я не сокіл, чому не літаю?
Чому я дебільні відоси знімаю?
Куди подівався наш ко’відний фонд?
Чи правда прибульці встановлюють зонд?
Кто Кенеді вбив? (Можна в лічку отвєтіть.)
І хто найвеличніший лідєр на свєтє?
Мій любчику Байден, є стільки питань:
Чом я не отримав не деньрік вітань?
Чому перемир'я — але гинуть солдати?
Чому я про це не хочу’ навіть знати?
Чому посадив я в СІЗО патріотів?
Чому я до влади привів ідіотів?
І коли всі запомнять, що я зовсім не лох,
Мені сорок три, і я досі не здох.
Мон шер, монсіньйор, мій величносте Байден,
Чи відповісте на мої ви питання:
Чому, незважаючи повнії ясла,
Ревуть все воли, і вигукують гасла?
Што дєлать? Доколє? І кто віноват?
І як повернути до Бєні "Приват"?
Дрожаща я тварь, ілі право імєю?
І чому народився я під Водолєєм?
Братуха, чувак, ровний пацику Байден,
Заябують страшно ці блядські питання:
Чому скрізь хуйню бачу стомленим оком?
Чому все ще стогне Дніпро наш широкий?
Чому Порошенко сидіти не хоче?
Чому чорні брови та карії очі?
Чому я в Криму весь тоді не загинув?
І коли вже відпустить мене кокаінум?

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2597 : Лютого 02, 2021, 10:07:55 22:07 »
грёбаный совок  :fp2 :fp2


Украина 24/7, [02.02.21 10:09]
[ Фото ]
Зеленский поручил к концу 2021 года запустить на орбиту украинский спутник.

Приурочить это событие планируют к 30-летию Независимости Украины. Над спутником "Січ 2-30 (2-1)", который предназначен для получения цифровых изображений Земли, усердно работают в Госбюро "Южное". А вице-премьер-министр Уруский подчеркнул, что запустить спутник к концу 2021 года "вполне реально".

Украина 24/7 (https://t.me/joinchat/AAAAAEoOOrRmKMT8dW7E6g)

Та...найкращу в світі вакцину вже зробив. :fp2

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2598 : Лютого 02, 2021, 10:10:33 22:10 »
А супутник і без нього збиралися запустити. Знов примазується до чужого.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2599 : Лютого 02, 2021, 10:49:05 22:49 »
оО  :smilie10: :smilie10: а что это вдруг с Зелупой случилось ????



❗️Президент Владимир Зеленский ввел персональные санкции против депутата ОПЗЖ Тараса Козака, который является номинальным владельцем телеканалов «112 Украина», NewsOne и Zik.
Санкции наложены также и на эти телеорганизации.

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2600 : Лютого 02, 2021, 10:52:05 22:52 »
Президент Владимир Зеленский ввел персональные санкции против ...
це шо я за хєрню прочитав??
хочеться процитувати яниківське: "а шо, так можна було??"  як це взагалі може бути? маячня.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2601 : Лютого 02, 2021, 10:59:57 22:59 »
це шо я за хєрню прочитав??
хочеться процитувати яниківське: "а шо, так можна було??"  як це взагалі може бути? маячня.
да все в недоумении чего это вдруг

Шрайк:

⚡️ВАУ!

Президент Зеленский ввел санкции против Тараса Козака, номинального владельца телеканалов ЗИК, 112 и НьюсВан. Эти каналы считаются рупорами Виктора Медведчука по распространению российской пропаганды.

Активы Козака и принадлежащих ему юрлиц должны быть заблокированы, лицензии анулированы и т.д.

Что-то в лесу сдохло. Дальше будет еще интереснее.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2602 : Лютого 02, 2021, 11:04:19 23:04 »
Вроде как было решение СНБО по этому Козаку, Зелупа указом ввел их в действие. Если таки прикрутят эти помойки мертвечука то очень хорошо. Но шота не верю в то, что будут щемить мудучука

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2603 : Лютого 02, 2021, 11:06:31 23:06 »
Кто Зелупу покусал??

На день Независимости проведут военный парад с военной техникой.



Що відбувається?
https://lb.ua/culture/2021/02/02/476767_den_nezalezhnosti_provedut_parad_z.html

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46544
  • Never give in!
Re: президент ЗЕ
« Reply #2604 : Лютого 02, 2021, 11:08:01 23:08 »
Зєлєнскій - ваш презідєнт. Мусите його поважати і любити так само як ви любите і поважаєте Джо Байдена...  :gigi: :gigi: :gigi:
If you are going through hell, keep going.

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20400
Re: президент ЗЕ
« Reply #2605 : Лютого 02, 2021, 11:11:29 23:11 »
Кто Зелупу покусал??

На день Независимости проведут военный парад с военной техникой.



Що відбувається?
https://lb.ua/culture/2021/02/02/476767_den_nezalezhnosti_provedut_parad_z.html


надо Байдену срочно вылизывать
да еще трон куйла зашатался

тут фальцетом петь начнешь :laugh:

Offline irpin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4784
  • Стать: Чоловіча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2606 : Лютого 02, 2021, 11:11:46 23:11 »
Кто Зелупу покусал??
На день Независимости проведут военный парад с военной техникой.
Що відбувається?
https://lb.ua/culture/2021/02/02/476767_den_nezalezhnosti_provedut_parad_z.html
тепер буде наполеончика грати. криза жанру і зелений міняє амплуа.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2607 : Лютого 02, 2021, 11:17:28 23:17 »
Проверили щас с мужем: Зик, Ньюсван и 112 уже откчены. Остался канал Наш, последние убежище ваты. Интересно надолго ли...

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9329
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: президент ЗЕ
« Reply #2608 : Лютого 02, 2021, 11:18:47 23:18 »
Проверили щас с мужем: Зик, Ньюсван и 112 уже откчены. Остался канал Наш, последние убежище ваты. Интересно надолго ли...

Народ хоч ненадовго відпочине від цих помийок.

Offline Надин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5108
  • Стать: Жіноча
Re: президент ЗЕ
« Reply #2609 : Лютого 02, 2021, 11:20:58 23:20 »
Депутат прошлого созыва Высоцкий у себя в ФБ



«Етот день ми прібліжалі как моглі». Наша постанова щодо санкцій проти каналів Медведчука від 2018 року знайшла-таки свого героя.
Сподіваюсь, що це - не торги і можливо щось в голові у Зеленського перемкнуло. Врешті-решт, кожен український президент або стає патріотом за посадою, або Янукович. Тільки виконання тепер до кінця треба довести. А з професіоналізмом все ще катастрофа. 
А так респект, що тут скажеш! Перший приємний дзвіночок за півтора року!
Ось що Байден «животворщій делаєт» ))))