Автор Тема: Ze- промова  (Прочитано 536 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Ze- промова
« : Червня 17, 2019, 04:27:57 16:27 »
Во Франции :

"Во время посещения кампуса стартапов Зеленский отметил, что Украина – это не только агросектор, шахты и металлургия, это еще и IT-индустрия.
 "Всегда было представление у всех в мире, что Украина – это, прежде всего, сельское хозяйство, шахты, металлурги, а туристы всегда говорили, что в Украине очень красиво, очень вкусно и очень красивые люди, особенно женщины. Да, это все есть, и оно остается наши брендом, но есть и другие цифры, которые говорят о том, что IT-индустрия, IT-технологии и компании очень быстро развиваются в Украине", - сказал он во время посещения Station F в Париже. По словам Зеленского, более 4% ВВП Украины сейчас формируется через IT-индустрию. Он также подчеркнул, что ему очень близка тема инноваций и диджитал. "Наша идея в том, чтобы сделать "страну в смартфоне", и сейчас мы собираем мощных молодых людей, со светлым взглядом, и работаем над этой программой", - указал он.
страна .юа
больше никто не пишет,что Зеля болтает во Франции

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ze- промова
« Reply #1 : Червня 17, 2019, 04:29:19 16:29 »
Красивых женщин рекламирует французам ,сволочь.

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ze- промова
« Reply #2 : Червня 17, 2019, 04:31:05 16:31 »
Есть уже в Буквах

ЗЕЛЕНСКИЙ НАЗВАЛ УКРАИНСКИХ ЖЕНЩИН ТУРИСТИЧЕСКИМ БРЕНДОМ
Опубликовано: Понедельник, 17 июня 2019 15:09

https://bykvu.com/bukvy/120285-zelenskij-nazval-ukrainskikh-zhenshchin-turisticheskim-brendom

На сайте есть ролик.
« Останнє редагування: Червня 17, 2019, 04:40:59 16:40 від злата »

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33227
  • Стать: Чоловіча
Re: Ze- промова
« Reply #3 : Червня 17, 2019, 04:33:25 16:33 »
Пригадую, Яник теж на початку якусь подібну х-ню ніс. Про жінок, що роздягаються  :weep:

Щось Зєлєпукін в плагіаторство вдарився  :fp2

Offline majesty

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 20437
Re: Ze- промова
« Reply #4 : Червня 17, 2019, 04:37:35 16:37 »
это он наверно про наших жедовочек

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ze- промова
« Reply #5 : Червня 17, 2019, 04:38:15 16:38 »
Маріуполь. Зе-промова.

Victoria Maksimenko
Вчера в 01:37
🔹Итак, я снова это сделала, потратила немного своего драгоценного времени и законспектировала речь нашего зе-дегенератика. Это ̶п̶и̶з̶д̶ абзац! Я раньше не понимала, как же он роли учил. Теперь до меня дошло. То было в удовольствие, поэтому запоминалось легко. А тут приходиться через силу выдавливать из себя то, что ему противно.
Вот собственно и сама речь:
«Дуже дякую хлопці, я хочу вас всіх привітати, і всіх людей і всю нашу країну всю Україну, я вас хочу привітати з сьогоденням е-е-е з цим відкриттям е-е-е цього діючого, потужного абсолютно нового е-е-е центру. Ви знаєте, я побачив, найголовніше я побачив що ми з вами розуміємо що зараз в нас війна і ми всі бажаємо, щоби ця війна закінчилась. Але ми розуміємо, що на вас дуже е-е-е дуже серйозна функція тому що після закінчення війни коли ми обов'язково обов'язково повернемо наші теріторії обов'язково повернемо теріторії в состав нашої України, вони наші у нас Україна єдина я розумію що на вас буде дуже серйозна відповідальність тому що наша війна з приводу розмінування буде продовжуватись тисячі гектар, які чекають на вас це великий тягар і велика відповідальність вашої праці. Я вам всім правда бажаю успіху, бережіть себе, ми будемо робіть все що можемо тому що ви для нас головні ви захищаєте нашу країну захищаєте кожного нас кожну людину наших дітей ми вам дякуємо, дякуємо за все і ви знаєте ... наша найголовніше що я ще побачив це відношення до людини тому людину у цьому центрі розмінування я побачив головні речі це не тіки такий високий технічний стан цього центру це і умови життєдієль-життєдіяльності на саперів ваші умови, і я дуже вдячний всім хто відкриває цю цей центр за те що такий відношення до наших хлопців. Дякуємо вам, вам успіху, бережіть себе, ще раз я розумію, що у нас дуже гарна країна і бажаю завжди кажуть бажаємо чистого неба, але ви знаєте я вам бажаю не тіки чистого синього неба, я вам бажаю безпечної нашої землі. Так шо ще раз кажу бережіть себе, дякую слава Україні».

Видео честно поцупила тут
⬇ ⬇ ⬇
https://www.facebook.com/groups/100vidsotkivyanelumpen/permalink/333679364195916/

Показать перевод

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635

Offline злата

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 15635
Re: Ze- промова
« Reply #7 : Червня 18, 2019, 02:38:11 14:38 »
Зеля во Франции.

Victoria Maksimenko с Виктория Максименко.
3 ч.
🔸Я вам очередную порцию горячечного бреда принесла. Вы все-таки почитайте, не зря же я уродовалась перекладывать вот это вот все "на бумагу". А вообще попробуйте прочитать это вслух, если осилите конечно.
А ещё лучше почитать это вслух тем 73% долбодятлов, хотя... наверное бесполезно, там клиника.
Вообще я заметила, что у припиздента, кроме "дуже дякую" есть ещё одно любимое слово - "потужно". И это обдолбанное существо видимо очень гордится, что выучило такое "потужное" слово и вставляет его где ни попадя. И да, ещё меня впечатлило, что придурок собирается искать "велику будівлю" для того, чтобы стать "найбільшими у світі бо дуже хочемо". Он опять, сцуко, сломал мой мозг. Искренне сочувствую переводчикам.
Короче нате вам. Читайте. А я пока посьорбаю молока, которое мне положено "за вредность".

《 Тобто я вам дуже дякую дякую, я відчуваю себе дуже свободно через це. Ще хочу аааа сказати для нас, для мене вся ця вся ця історія, всі новаціі для мене дуже близьки тому що я вирішив іти в політику через те, щоби головна була проблема боротися з корупцією, але я розумію що боротьба аааа з корупцією це поперше це інновації і діджитал наша ідея щоби зробити країну в смартфоні і зараз ми збираємо дуже потужну потужних молодих людей зі світлим поглядом як у вас, так, і працюємо над цією програмою я думаю, що нам обов'язково вдастся це зробити аааа доречі я гадаю, що наші хлопці теж будуть працювати у нас в Україні обов'язково, може там не такі поки що зарплати але ми зробимо все що вони...дуже (якийсь нерозбірливий хрюк), дуже (знову якийсь нерозбірливий хрюк)... ви з нами - це дуже гарно, (хлопці у відповідь - "Морально") Морально? Ги-ги-ги.
Доречі я хочу сказати що аааа трішечкі похвастатися Україною українцями ааа ви знаєте завжди було уявлення у всіх у світі що в Україні Україна це перш за все сільське господарство, це шахти, це металургія аааа для туристів завжди вони казали що в Україні дуже красиве дуже смачно і дуже вродливі люди особливо жінки. Так все це є і воно залишається нашим брендом, але я вам хочу сказати що і інші цифри які говорять про те, що ай-ті індустрія і ай-ті технології компанії дуже швидко розвиваються в Україні десь більше за 4 відсотки ВВП Україні зараз складаються аааа через відшкодування через ай-ті індустрію завдяки ай-ті компаніям і у нас в Україні десь біля 150-ти тисяч аааа айтішніков стартаперов я думаю що ми будемо розвиватися в цьому напрямку і через це влада як мені кажуть айтішнікі я їх запитую завжди "А що потрібно зробити влада щоби збільшити потужність наших айтішніков да що ми повинні зроби а вони кажуть "Нічого". Пліз нічого не робіть...да...Ну перекладайте.

Да я знаю, що ви боретесь але ми приїхали для того щоб сказати ми теж збираємось за них боротися. Да я розумію. Може бути поки що у нас немає аааа відповідної стаціоне, але це поки що. Да, у нас багато є різних заводів, які нажаль не працюють, ми знайдемо обов'язково таку велику будівлю і ви ж перші в Європі найвеликі в Європі, а ми будемо найбільшими у світі бо дуже хочемо.》



Offline Cheerful Sniper

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 668
Re: Ze- промова
« Reply #8 : Червня 18, 2019, 08:51:21 20:51 »
Маріуполь. Зе-промова.

Victoria Maksimenko
Вчера в 01:37
🔹Итак, я снова это сделала, потратила немного своего драгоценного времени и законспектировала речь нашего зе-дегенератика. Это ̶п̶и̶з̶д̶ абзац! Я раньше не понимала, как же он роли учил. Теперь до меня дошло. То было в удовольствие, поэтому запоминалось легко. А тут приходиться через силу выдавливать из себя то, что ему противно.
Вот собственно и сама речь:
«Дуже дякую хлопці, я хочу вас всіх привітати, і всіх людей і всю нашу країну всю Україну, я вас хочу привітати з сьогоденням е-е-е з цим відкриттям е-е-е цього діючого, потужного абсолютно нового е-е-е центру. Ви знаєте, я побачив, найголовніше я побачив що ми з вами розуміємо що зараз в нас війна і ми всі бажаємо, щоби ця війна закінчилась. Але ми розуміємо, що на вас дуже е-е-е дуже серйозна функція тому що після закінчення війни коли ми обов'язково обов'язково повернемо наші теріторії обов'язково повернемо теріторії в состав нашої України, вони наші у нас Україна єдина я розумію що на вас буде дуже серйозна відповідальність тому що наша війна з приводу розмінування буде продовжуватись тисячі гектар, які чекають на вас це великий тягар і велика відповідальність вашої праці. Я вам всім правда бажаю успіху, бережіть себе, ми будемо робіть все що можемо тому що ви для нас головні ви захищаєте нашу країну захищаєте кожного нас кожну людину наших дітей ми вам дякуємо, дякуємо за все і ви знаєте ... наша найголовніше що я ще побачив це відношення до людини тому людину у цьому центрі розмінування я побачив головні речі це не тіки такий високий технічний стан цього центру це і умови життєдієль-життєдіяльності на саперів ваші умови, і я дуже вдячний всім хто відкриває цю цей центр за те що такий відношення до наших хлопців. Дякуємо вам, вам успіху, бережіть себе, ще раз я розумію, що у нас дуже гарна країна і бажаю завжди кажуть бажаємо чистого неба, але ви знаєте я вам бажаю не тіки чистого синього неба, я вам бажаю безпечної нашої землі. Так шо ще раз кажу бережіть себе, дякую слава Україні».


Чого Ви причепилися до пацана, у котрого хода "врозкорячку".

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Re: Ze- промова
« Reply #9 : Червня 18, 2019, 10:49:28 22:49 »
перекладачка  не переклала на французьку(навмисне) пасаж Зепєздола про українських жінок.
Отже єврогєї не змогли оцінити з яким опєздолом вони мають справу. Різати  суку.
« Останнє редагування: Червня 18, 2019, 10:52:56 22:52 від medved »
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17289
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
Re: Ze- промова
« Reply #10 : Червня 19, 2019, 06:57:47 06:57 »
Різати  суку.

Дуже, дуже хочу!
Приїду обов'язково.
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Ze- промова
« Reply #11 : Червня 19, 2019, 08:45:30 08:45 »
Кожна промова Жаби - це сором якийсь - чутати з папiрця три речення та хивлюватися з кожного питання... - повний ТРЕШ.