Автор Тема: Це страшне питання – соціолог оцінив, що буде, якщо Зеленський не піде на другий  (Прочитано 981 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline medved

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8657
  • Стать: Чоловіча
Це страшне питання – соціолог оцінив, що буде, якщо Зеленський не піде на другий термін

Керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович вважає, що якщо Володимир Зеленський думає не йти на другий президентський термін, то треба уже зараз готувати наступника, бо раптовість в цьому питанні може викликати катастрофічні соціальні наслідки.
 
 "Це страшне питання. Я, дивлячись на якісь рейтинги довіри, я розумію, що там порожнеча. Якщо він не йде, то там – нікого.

Я маю всі рейтинги довіри людей, яких якось можна міряти. Це треба – для того, щоб президент не пішов на вибори, – він вже повинен готувати наступника. Бо ця держава просто в тартарари розвалиться, якщо він не піде на вибори. Це моя точка зору".

 Соціолог пояснив, що Зеленський уже "однозначно увійшов в історію", під час війни він був "номер 1, світовий лідер", і він має наразі найвищу довіру українців. Але сильний лідер, якому довіряють, буде потрібен Україні і після війни – бо тоді розпочнеться дуже важкий повоєнний період і при цьому залишаться питання економіки, корупції, необхідності реформ, подальшої співпраці з міжнародними партнерами.

Антипович вважає, що повоєнний період буде надзвичайно складним не тільки в економічному, а й в психологічному плані – люди якийсь час просто не знатимуть, що робити – їм треба буде пройти певний період адаптації до іншого життя.

І в цей час людям буде дуже непросто почути, що Зеленський більше не хоче бути у політиці, бо вони не знатимуть, кого обрати.
 

---------------------------

вот так блєать! :lol:
Толя. Папа, а на том бєpєгу наші? Опанас (зловісно). Там кацапи…

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46561
  • Never give in!
Блядь!....🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
If you are going through hell, keep going.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26936
Цитувати
Керівник соціологічної групи "Рейтинг" Олексій Антипович


Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33212
  • Стать: Чоловіча
Пропоную Колю Каклєту в наступники  :af

Offline Мазепа Київ

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8260
 :fp2 шо робиться...нема за кого голосувати.. :fp2
"Повергнути ворога без битви - ось вершина військового мистецтва" Сунь-цзи (Видатний стратег давнини)

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9343
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Рейтинг - відома агенція Єрмака.

Offline ЮАР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17287
  • Стать: Чоловіча
  • Стукнуть на кацапа - дело чести, но лучше убить!
:superman2: :superman2: :superman2: :superman2:
:smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1: :smiley25: :smilie1:

Offline RG

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 33212
  • Стать: Чоловіча