Автор Тема: До заутрішніх. Форум перетворюється на клоунаду!  (Прочитано 786 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
ви що, вирішили мій улюблений форум перетворити на сміх? і ви вирішили перетворити цей форум на сміх? харош постити просто новини, давайте будемо їх не ПРОСТО постити, а ділитися своєю думкою щодо них. Просто постинг новини - малорос. Постинг новини з аналІТиекою - УКРАЇНЕЦЬ. давайте з форуму зробимо зброю! Усі українці - ми  ЦЕ можемо!
« Останнє редагування: Червня 22, 2014, 04:46:36 04:46 від Блакитний Апельсин »
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
А яку вам аналітику - ту шо наравицця, чи ту шо не наравицця?  :smilie8:
If you are going through hell, keep going.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
А яку вам аналітику - ту шо наравицця, чи ту шо не наравицця?  :smilie8:

Кет, ти ще жодного разу, наприклад, не запостив аналітики. увесь час тільки фотки або відео, або цитати. я не проти. але твоєй думки у тому НЕ ВИДНО. виглядає так: я вам  кинув, а ви гризіться.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
СВОЄЇ АНАЛІТИКИ
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46569
  • Never give in!
Апельсин, для аналітики потрібний доступ до інформаціі. У мене його нема. Робити аналітику на змі не варто. Щодо майбутнього, то скажу одне - воно буде якщо ПР і Ахмєт будуть знищені, принаймні політично і фінансово. Я передбачав подібне ще тоді, коли Ахмєт отримав Донбас у власність в 2005 році.
If you are going through hell, keep going.

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
у тебе намє доступу до інформаціі, але ти постійно відкриваєш нові гілки.

Апельсин, для аналітики потрібний доступ до інформаціі. У мене його нема. це куйня.

Щодо майбутнього, то скажу одне - воно буде якщо ПР і Ахмєт будуть знищені, принаймні політично і фінансово. Я передбачав подібне ще тоді, коли Ахмєт отримав Донбас у власність в 2005 році. - ось це цінне.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline cdecdc Put

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3952
Шо за бред?Дается новость а под ней народ дилыться думкою що до неи.Апельсин,тебе шо, заняться нечем?
Модер,всем вышесказанным можешь пренебречь.Пеця халосый.

Offline Bull3tt

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 649
  • Стать: Чоловіча
Шо за бред?Дается новость а под ней народ дилыться думкою що до неи.Апельсин,тебе шо, заняться нечем?

Та да, наплодив тут гімногілок.

Offline SVD

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
Та да, наплодив тут гімногілок.

Намагається нав'язати свої поняття і керувати думками людей. Яскравий приклад віртуального троля

Offline kleynod

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 871
...просто людина мабуть читає новини, а самостіно не може зробити висновки.
От і просить поміч залу.
Не сварить його!...
Abnormal piglings activity detected!

Offline Блакитний Апельсин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3961
Та да, наплодив тут гімногілок.

Намагається нав'язати свої поняття і керувати думками людей. Яскравий приклад віртуального троля

згоден тільки, що ця гілка вже була зайвою. але ніким я керувати не намагаюся. цей заклик можна і проігнорити, якщо не подобається.

ЗІ. SVD, то ви ще тролів, мабуть, не бачили.
Пропоную переіменувати Російську православну церкву у Ватнікан

Offline sofia

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5556
  • Стать: Жіноча
вибачайте але не всі можуть претендувати на таке "високе звання - аналітика"
який з мене аналітик?
я звичайна жінка, в основному читаю форум  та намагаюсь якось не загубитись у цьому бурхливому божевільному світі
а на форумі збираються різні новини які не завжди і побачиш
прочитав-є що сказати - сказав
Quo Vadis

Offline iМолодéць

  • Full Member
  • ***
  • Повідомлень: 143
  • Стать: Чоловіча
ви що, вирішили мій улюблений форум перетворити на сміх? і ви вирішили перетворити цей форум на сміх? харош постити просто новини, давайте будемо їх не ПРОСТО постити, а ділитися своєю думкою щодо них. Просто постинг новини - малорос. Постинг новини з аналІТиекою - УКРАЇНЕЦЬ. давайте з форуму зробимо зброю! Усі українці - ми  ЦЕ можемо!

На мій погляд ця ідея з "кармою" досить заважає висловлювати власні думки. Все ж таки наші люди досить язичники і тому дуже чутливо ставляться до всіляких "зглазів".
Незалежно від рівня аргументації власна думка - це завжди ризик того що комусь буде не до вподоби. Підуть "мінуси". В той час коли постиш новину без оцінки - це найлегший шлях до "плюсів".
Що я пропоную - так це перейменувати Карму на Згоду. Згоден з автором - додаєш плюс. Не згоден - мінус. Тоді новини без власних коментарів залишать автора в "нейтральній зоні", тобто без плюсів чи мінусів...
 :shuffle: