Автор Тема: большє всєво поразіл смєсітєль  (Прочитано 4395 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Cor Leohis

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #60 : Червня 23, 2014, 12:51:00 00:51 »
Модери, допоки бригадник Cor Leohis буде тут гадити?
Допоки ти не зрозумієшь, що свого дитя на вбівство відправляєшь.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #61 : Червня 23, 2014, 12:51:13 00:51 »
Вєлікая Рассія!!! Слава Путіну. Вставаніє с колєн достігло своєво логічеєского конца.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #62 : Червня 23, 2014, 12:52:43 00:52 »
Я не зрозумів, а що це за тупа малограмотна троляка півгілки вже засрала? Модератори ауууу!!!

Offline Cor Leohis

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #63 : Червня 23, 2014, 12:52:55 00:52 »

Без да, нет. Дети гибут, или все враки?

Ви що не в стані оперувати елементарним розумінням зв' язку " причина - наслідок " ?
Головне щоб ви в такому стані були, але ще не час. Сами себе вбіваєте, ще й радієте що гіркого є в сусіда.

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #64 : Червня 23, 2014, 12:53:02 00:53 »

Без да, нет. Дети гибут, или все враки?

Ви що не в стані оперувати елементарним розумінням зв' язку " причина - наслідок " ?

Ні. він вважає, що терорист має право взяти в заручники ціле місто з жінками і дітьми, бо он гаварит па русски, а русские всегда правы, а Україна через це має визнати незалежність ДНР.

Offline Cor Leohis

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #65 : Червня 23, 2014, 12:54:02 00:54 »
Вєлікая Рассія!!! Слава Путіну. Вставаніє с колєн достігло своєво логічеєского конца.
Це все на що вума хватає? А про Порошенко так зможешь?

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #66 : Червня 23, 2014, 12:54:14 00:54 »

Не добавили, что Мазепа герой, а так, все из СМИ.

Причому тут Мазепа взагалі ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #67 : Червня 23, 2014, 12:54:36 00:54 »
По суті: так, в Україні справи з дитячими лікарнями - "не фонтан", але в нас в Чернівцях побудували новий корпус міської дитячої хірургічної лікарні, в тому числі з нормальними умовами для батьків. І цей корпус успішно функціонує, дякувати Богу. Вже третій рік.

До речі, старий корпус було побудовано ще за Австрії, 1908 року. За СРСР не спромоглися.
І там є добрі і лікарні і корпуси і ще дещо.І так само є гіно,як і в нас.Я розумію,коли приходить американець і робить великі очі від виходка на вулиці чи простого умивальника там же.Або його вражає такі умови в лікарнях-по простій причині.він такого ніколи не бачив навіть у фільмах.Але ми? Від того,що у сусіда серуть за вікно(було тут відео).не означає бити в барабан від радості,бо-у нас теж будують нову хату на селі.а виходок "по традиції" поза хатою і кучка з очком на сідалищі.традиція в головах і нема на то ради :smilie5: а спитаєшся-шкробають голову і чесно кажуть-навіть не подумали про то.

Offline Cor Leohis

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #68 : Червня 23, 2014, 12:55:31 00:55 »

Без да, нет. Дети гибут, или все враки?

Ви що не в стані оперувати елементарним розумінням зв' язку " причина - наслідок " ?

Ні. він вважає, що терорист має право взяти в заручники ціле місто з жінками і дітьми, бо он гаварит па русски, а русские всегда правы, а Україна через це має визнати незалежність ДНР.
Знов дебіл за другіх думкає, а не за себе!

Offline Rambler

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 497
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #69 : Червня 23, 2014, 12:55:48 00:55 »
Ото вже толерантний народ на СУПі. Щось там пояснюють жирному тупому троляці... Хоча власне мене не покидає думка, що це хтось з тутешніх гарно повечеряв у неділю і таким чином розважається.



Offline Cor Leohis

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #70 : Червня 23, 2014, 12:56:17 00:56 »

Не добавили, что Мазепа герой, а так, все из СМИ.

Причому тут Мазепа взагалі ?
Героїв вмієте вибірати.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #71 : Червня 23, 2014, 12:56:26 00:56 »
Я не зрозумів, а що це за тупа малограмотна троляка півгілки вже засрала? Модератори ауууу!!!
Неділя,ніч.Завтра модери приберуть троля.бажано на довгог.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012

Offline Cor Leohis

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #73 : Червня 23, 2014, 12:59:08 00:59 »
Я не зрозумів, а що це за тупа малограмотна троляка півгілки вже засрала? Модератори ауууу!!!
Неділя,ніч.Завтра модери приберуть троля.бажано на довгог.
Смесітель, ла-ла-ла-ла-ла-ла-ла (всі хоть ла  на місті?).

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #74 : Червня 23, 2014, 01:03:55 01:03 »

Головне щоб ви в такому стані були, але ще не час. Сами себе вбіваєте, ще й радієте що гіркого є в сусіда.

Я , і сподіваюсь всі тут , всеж таки оперують категоріями християнськоі світобудови . Наприклад , вилитіла шиба з вікна - наслідок , вітер - причина . Ви ж , на мій погляд впевнені в тому , що вибите шкло - уламок самоіснуючого буття . Загиблі діти - самоіснуюче буття . Як в такому разі Ви можете закидати украінським військовим вину , якщо з мого погляду причиною є терористи З Івново , а з Вашог просто доконаний факт ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Cor Leohis

  • Jr. Member
  • **
  • Повідомлень: 69
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #75 : Червня 23, 2014, 01:07:58 01:07 »

Головне щоб ви в такому стані були, але ще не час. Сами себе вбіваєте, ще й радієте що гіркого є в сусіда.

Я , і сподіваюсь всі тут , всеж таки оперують категоріями християнськоі світобудови . Наприклад , вилитіла шиба з вікна - наслідок , вітер - причина . Ви ж , на мій погляд впевнені в тому , що вибите шкло - уламок самоіснуючого буття . Загиблі діти - самоіснуюче буття . Як в такому разі Ви можете закидати украінським військовим вину , якщо з мого погляду причиною є терористи З Івново , а з Вашог просто доконаний факт ?
Ваши причинно-следственные связи позволяют вам оправдывать прервавшиеся жизни детей виной взрослых. Так выж украинец, вам можно и простительно.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #76 : Червня 23, 2014, 01:11:40 01:11 »

Героїв вмієте вибірати.

Не знаю чим Вам не догодив Мазепа , але моєю опінією  є той факт , що він відновив піздні феодальні стосунки на теренах Украіни,  зруйновані громадянською війною , чим відновив історичний хід політично- економічних взаємовідносин . Мазепа увійшов в конфлікт з крипто рабовласнитством " оновлєной Росіі" і як прогресивний діяч , був " шєльмован " сатрапами . От і весь сказ . При чому тут це все ?
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #77 : Червня 23, 2014, 01:13:54 01:13 »

Героїв вмієте вибірати.

Не знаю чим Вам не догодив Мазепа , але моєю опінією  є той факт , що він відновив піздні феодальні стосунки на теренах Украіни,  зруйновані громадянською війною , чим відновив історичний хід політично- економічних взаємовідносин . Мазепа увійшов в конфлікт з крипто рабовласнитством " оновлєной Росіі" і як прогресивний діяч , був " шєльмован " сатрапами . От і весь сказ . При чому тут це все ?
зараз вам скажуть, що ніякий він не прогресивний діяч, а прєдатель рускаво народа, бо так в кацапських підручниках написано, а більше знати холопам нєпаложено.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #78 : Червня 23, 2014, 01:22:17 01:22 »

Ваши причинно-следственные связи позволяют вам оправдывать прервавшиеся жизни детей виной взрослых. Так выж украинец, вам можно и простительно.

Прічінно- слєдствєнниє связі ні засуджують , ні виправдовують . Вони пояснюють функціонування універсуму . Діти загинули як результат вторгнення православний довбойобів на терени Донбасу . Це як вибита шиба і вітер . Нерозуміння  Вами цих елементарних речей є вражаючим .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline PamTam

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 13525
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #79 : Червня 23, 2014, 01:23:45 01:23 »

Ваши причинно-следственные связи позволяют вам оправдывать прервавшиеся жизни детей виной взрослых. Так выж украинец, вам можно и простительно.

Прічінно- слєдствєнниє связі ні засуджують , ні виправдовують . Вони пояснюють функціонування універсуму . Діти загинули як результат вторгнення православний довбойобів на терени Донбасу . Це як вибита шиба і вітер . Нерозуміння  Вами цих елементарних речей є вражаючим .

заспокійтеся, Дрейк його вже прибила. Якщо то чмо кацапське не перерєструється з новим ніком.

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #80 : Червня 23, 2014, 01:24:42 01:24 »

зараз вам скажуть, що ніякий він не прогресивний діяч, а прєдатель рускаво народа, бо так в кацапських підручниках написано, а більше знати холопам нєпаложено.
[/quote]

Я вже невпевнений , що буду писати на це відповідь . В кожного є межа терпіння , а в мене вона досить низька .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline cheshuntt

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3045
  • Рептилоїд
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #81 : Червня 23, 2014, 01:27:59 01:27 »

заспокійтеся, Дрейк його вже прибила. Якщо то чмо кацапське не перерєструється з новим ніком.

Думаю , що це дуже мудре рішення . Це був якийсь несамовитий прояв абсурдноі аргуменьаціі .
Карма безжалісна до довбойобів ( с) alejandro ФУП

Offline Квітка

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1630
  • Стать: Жіноча
  • Там де зустрічаються два океани
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #82 : Червня 23, 2014, 01:35:22 01:35 »
Я не зрозумів, а що це за тупа малограмотна троляка півгілки вже засрала? Модератори ауууу!!!

Надіюсь модератор прокинеться або форум перетвориться в українофобську клоаку :smilie2:

Offline Бацилла

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 745
  • Стать: Чоловіча
  • м. Лісабон
Re: большє всєво поразіл смєсітєль
« Reply #83 : Червня 23, 2014, 03:14:47 03:14 »
Щось я все-одно не можу зрозуміти цієї радості "у сусіда корова здохла!", якщо й біля наших ясел давно порожньо.
Чи ви в кращих лікарнях лікуєтесь?
Я в принципе не понимаю, что мать с больным ребенком в больнице желает выспаться, а не выздоровления ребенка.

ога
а от мысли о том, что роды могут быть совместными, у тебя скрепы сорвет
падла кацапская