Автор Тема: Податковий піздєц! (урядовий проект щодо нерухомості)  (Прочитано 5946 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46551
  • Never give in!
Крім того, податком буде обкладатися комерційна нерухомість.

Запропонована Кабміном податкова реформа передбачає скасування пільг для податку на нерухомість і розширення фіскальної бази за рахунок комерційних об'єктів.

Як зазначає УНІАН, уряд пропонує надати право місцевим органам влади встановлювати граничний розмір ставки податку на нерухомість у розмірі не більше 2% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м. Виходячи з розміру "мінімалки" в 1218 грн, максимальна ставка податку буде становити 24,36 грн/кв. м.

Отже, впровадження податку обійдеться власнику квартири площею 70 кв. приблизно 1,7 тисячі гривень податку на рік, а за будинок в 100 квадратів доведеться заплатити 2,4 тис. грн.



У той же час, в урядовому варіанті податкової реформи передбачається ряд винятків: не буде обкладатися податком державна і комунальна нерухомість, гуртожитки, об'єкти, які розташовані в зонах відчуження або відселення, житлові будівлі, що належать громадянам, які належать до вразливих верствнаселення (багатодітні та малозабезпечені сім'ї, сім'ї з дітьми-інвалідами або самотні матері і т.д.), будівлі дитячих будинків сімейного типу та гаражі площею до 30 кв. м (за умови, що вони не належать юридичним особам), а також садові або дачні будинки.

Зазначимо, що відповідно до нинішньої редакції Податкового кодексу, об'єктом оподаткування нерухомого майна є квартири і будинки, площа яких перевищує 120 м кв та 250 кв. м, відповідно. Приміщення, які мають меншу площу, є предметом податкової пільги.

Підлягає оподаткуванню сумарна площа квартири і будинки понад 370 кв. м. Ставка податку становить 1% від мінімальної зарплати для загальної площі нерухомості від 370 кв. м до 740 кв. м, 2,7% - понад 740 кв. м.

При цьому на даний момент податок нараховується на кількість метрів, що перевищує становлене законом значення, але об'єктів комерційної нерухомості податок поки не стосується.

Нагадаємо, відповідний законопроект Кабмін "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)" №5079, був зареєстрований в парламенті 15 вересня. Крім податкових нововведень в сфері нерухомості пропонує продовжити дію військового збору і збільшити ставку збору з операцій купівлі валюти.

http://dt.ua/ECONOMICS/ukrayinciv-hochut-zmustili-platiti-24-grivni-podatku-za-kvadratniy-metr-zhitla-151587_.html
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19157
Як зазначає УНІАН, уряд пропонує надати право місцевим органам влади встановлювати граничний розмір ставки податку на нерухомість у розмірі не більше 2% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м. Виходячи з розміру "мінімалки" в 1218 грн, максимальна ставка податку буде становити 24,36 грн/кв. м.

Отже, впровадження податку обійдеться власнику квартири площею 70 кв. приблизно 1,7 тисячі гривень податку на рік, а за будинок в 100 квадратів доведеться заплатити 2,4 тис. грн.



Пиздеця не бачу: суми виходять дуже і дуже гуманні. Але прив'язка дивна: не до ринкової вартості нерухомості, а чомусь до мінімальної зарплатні. 

Це виходить, що квартира на Печерську буде обкладатися як квартира тієї ж площі у, блядь, Каховці? :Sho_za:
« Останнє редагування: Вересня 19, 2014, 11:17:24 23:17 від Адам Жоржович »

Offline coolzak

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1479
  • Стать: Чоловіча
Податок на нерухомість повинен бути єдиним джерелом фінансування місцевих бюджетів і без пільг, привязка до міеімальної зарплати  невірна-повинні платити відсоток від вартості житла.
Комуно здохни

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Піздєц у тому, що ВЖЕ більше 50% доходів віддаються державі. Але цим сукам все мало.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46551
  • Never give in!
Я б міг зрозуміти, якби при зарплатні в 50 000 гривень на рік і ціні на бензин 1 гривня за літр, на хліб - 3 гривні, десяток яєць - 1 гривня, кіло свинини - 5 гривень, кіло картоплі - 1 гривня, літр молока - 1.5 гривні, пляшка олії - 3 гривні тощо вимагали подібний податок.

А так - це чергове на...балово манюпаса. Головне що олігархи і судді були ОК.  :smiley23: :smiley23: :smiley23: :smiley23:
« Останнє редагування: Вересня 19, 2014, 11:24:11 23:24 від Feral Cat »
If you are going through hell, keep going.

Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46551
  • Never give in!
Як зазначає УНІАН, уряд пропонує надати право місцевим органам влади встановлювати граничний розмір ставки податку на нерухомість у розмірі не більше 2% від мінімальної заробітної плати за 1 кв. м. Виходячи з розміру "мінімалки" в 1218 грн, максимальна ставка податку буде становити 24,36 грн/кв. м.

Отже, впровадження податку обійдеться власнику квартири площею 70 кв. приблизно 1,7 тисячі гривень податку на рік, а за будинок в 100 квадратів доведеться заплатити 2,4 тис. грн.



Пиздеця не бачу: суми виходять дуже і дуже гуманні. Але прив'язка дивна: не до ринкової вартості нерухомості, а чомусь до мінімальної зарплатні. 

Це виходить, що квартира на Печерську буде обкладатися як квартира тієї ж площі у, блядь, Каховці? :Sho_za:

Я вже сказав, що гуманною ціною це буде при ціні бензину 1 гривня за літр і зарплаті в 50 тис гривень на рік.
If you are going through hell, keep going.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19157
Піздєц у тому, що ВЖЕ більше 50% доходів віддаються державі.

Якось дивно ви рахуєте.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Якось дивно ви рахуєте.
15% подоходний, 33% у пенсійний, 20% ПДВ. Ці три вже дають більше 50%. А є ще купа.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Якось дивно ви рахуєте.
15% подоходний, 33% у пенсійний, 20% ПДВ. Ці три вже дають більше 50%. А є ще купа.

Насправді ПДВ накладається два рази:
1. На дохід від реалізації продукції (включаючи фонд заробітної плати). Тобто 20% з Вас фактично забрали.
2. В магазині, коли купуєте товар.
І того, держава здирає десь біля 70% від заробленого (прямо чи непрямо). А якщо сюди додати ще й акцизи, податки на пенсійний фонд через мобільних операторів і т.д. - то це взагалі атас.

Offline DFMB

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3937
Азірова нам поверніть  :weep:

Offline Sergius

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3902
хочете в Европу - зникайте до европейського порядку

сподiваюсь для самотнiх та бiдних людей буде льгота на першi 60 кв метрiв

незрозумiло як вирахувати власникiв нерухомостi якi позаписували ii на бабусь та татусь

« Останнє редагування: Вересня 20, 2014, 12:45:05 00:45 від Sergius »

Offline Александр 1-й

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 697
  • Харьков. Украинский город ;)
хочете в Европу - зникайте до европейського порядку
В Европе налог на недвижимость привязан к стоимости недвижимости, а не к минимальной зарплате. Да и суммы налога отнюдь не такие кусучие. В одной из небогатых европейских стран, к примеру - 0.15% налоговой стоимости жилья. Т.е. например для квартиры рыночной стоимости 30.000 евро, сумма будет = 45 евро в год.
ЗЫ При этом "налоговая оценка" как правило раза в 1.5 ниже реальной рыночной стоимости. Одним словом - все для людей, а не так, как у нас.

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
хочете в Европу - зникайте до европейського порядку
У Європи саме через її податки та соціалізм чималенькі проблеми з економікою, ми собі просто не можемо такого дозволити. І скоріше наші чиновники навчать грести під себе європейців, ніш європейські наших навчать працювати на народ.
З ЄС треба у першу чергу торгувати (то хай живе асоціація), вступати ж краще у США.
« Останнє редагування: Вересня 20, 2014, 01:21:47 01:21 від Who is John Galt? »
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Л.Одеська

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1929
Вы видите податковый пиздец ?  Это ерунда. Без реформ в экономике будет  реальный пыздець.
А жизнь остается прекрасной всегда....

(Леонид Утёсов)

Offline Ruza

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2190
  • Стать: Чоловіча
  • UA
И ведь дело то не в налоге сумма на год не космическая,  но при  пенсии в 1300 отдать 1700 в год как то по пиздоватому выглядит.
При таких списках на выборы сколько не плати всё равно мало будет.
Fools Rush In Where Angels Fear to Tread

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
от що виходить коли першу скрипку в податковому реформуванні грають податківці...
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
И ведь дело то не в налоге сумма на год не космическая,  но при  пенсии в 1300 отдать 1700 в год как то по пиздоватому выглядит.
При таких списках на выборы сколько не плати всё равно мало будет.

Соглашусь

Offline Алекс

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2606
  • Стать: Чоловіча
Я все больше убеждаюсь, это не наше правительство.

Offline Аналитик

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 678
  • Стать: Чоловіча
  • Да пребудет с Вами Сила
хочете в Европу - зникайте до европейського порядку

Чета как налоги драть, так кивают на Европу, а как себя ужать и коррупцию обуздать, так про Европу резко забывают.
Если бы в Европе деньги с налогов крали как у нас, так граждане уже бы свою власть порвали на тряпки.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А що, європейський порядок передбачає лише європейські податки, а доходи на рівні Зімбабве?.. :shuffle:

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4029
идиотксая система .. причем минимальная зп к налогу на недвижимость??..

нахера эта дибильная конструкци?? какой ее экономический смысл??


налог на недвижимость имеет абсолютно логичный и понятный смысл - чем дороже недвижимость тем больше % налога .. а недвижимость тем дрорже чем лучше место где она расположена .. а место улучшается за счет этого налога с недвижимости .. в результате получается система с позитиным откликом ..

я плачу налог местному совету .. он за эти деньги строит школу и дорогу .. моя недвижимость растете в цене я плачу еще больше налога .. получаю еще больше улучшений но при этом все довольны т.к. я не теряю .. ведь общее увеличение стоимости моей недвижимости больше чем налог который я плачу

а какой дегенерат придумал платить налог с недвижимости от минималки?? .. что это дает??..
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19157
Якось дивно ви рахуєте.
15% подоходний, 33% у пенсійний, 20% ПДВ. Ці три вже дають більше 50%. А є ще купа.

Ви їх просто склали?  :eyes:

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19157
И ведь дело то не в налоге сумма на год не космическая,  но при  пенсии в 1300 отдать 1700 в год как то по пиздоватому выглядит.

Для таких випадків там виключення прописані.

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Если это — "реформы", то пошли они все нахер, эти реформаторы.

Налог на недвижимость вообще мне непонятен. Я купил себе недвижимость за деньги, с которых я уже заплатил налоги. Я плачу коммуналку в процессе владения этой недвижимостью. Я плачу налог в случае продажи этой недвижимости. Какого хера я должен платить еще какой-то налог просто за то, что она у меня есть? С таким же успехом можно ввести налоги на автомобили, на мебель, ювелирку и т.д.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Если это — "реформы", то пошли они все нахер, эти реформаторы.

Налог на недвижимость вообще мне непонятен. Я купил себе недвижимость за деньги, с которых я уже заплатил налоги. Я плачу коммуналку в процессе владения этой недвижимостью. Я плачу налог в случае продажи этой недвижимости. Какого хера я должен платить еще какой-то налог просто за то, что она у меня есть? С таким же успехом можно ввести налоги на автомобили, на мебель, ювелирку и т.д.

Налог как раз понятен и полезен даже. Он нужен, но реализован как и все через жопу.
рпочем так у нас практически все реализовано. Например ОСАГО, нужно, полезно, НО - реализовано через жопу

Offline Семка

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 377
Если это — "реформы", то пошли они все нахер, эти реформаторы.

Налог на недвижимость вообще мне непонятен. Я купил себе недвижимость за деньги, с которых я уже заплатил налоги. Я плачу коммуналку в процессе владения этой недвижимостью. Я плачу налог в случае продажи этой недвижимости. Какого хера я должен платить еще какой-то налог просто за то, что она у меня есть? С таким же успехом можно ввести налоги на автомобили, на мебель, ювелирку и т.д.

Налог как раз понятен и полезен даже. Он нужен, но реализован как и все через жопу.
рпочем так у нас практически все реализовано. Например ОСАГО, нужно, полезно, НО - реализовано через жопу

Чем понятен этот налог? Только тем, что власти хочется наших денег? Если я не получаю никакого дохода от владения недвижимостью, то с каких куев я должен платить за нее налог? Я плачу налог при зарабатывании денег на покупку недвижимости и при ее продаже — вот это я еще понять могу (хотя налог при продаже имхо должен платиться только с разницы стоимости этой недвиги при покупке и при продаже). Почему я должен платить налог при владении недвигой?

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661

Ви їх просто склали?  :eyes:
Та ні. А ви вмієте їх порахувати, що менше 50% вийде? То навчіть.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19157

Ви їх просто склали?  :eyes:
Та ні. А ви вмієте їх порахувати, що менше 50% вийде? То навчіть.

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932
Если это — "реформы", то пошли они все нахер, эти реформаторы.

Налог на недвижимость вообще мне непонятен. Я купил себе недвижимость за деньги, с которых я уже заплатил налоги. Я плачу коммуналку в процессе владения этой недвижимостью. Я плачу налог в случае продажи этой недвижимости. Какого хера я должен платить еще какой-то налог просто за то, что она у меня есть? С таким же успехом можно ввести налоги на автомобили, на мебель, ювелирку и т.д.

Налог как раз понятен и полезен даже. Он нужен, но реализован как и все через жопу.
рпочем так у нас практически все реализовано. Например ОСАГО, нужно, полезно, НО - реализовано через жопу

Чем понятен этот налог? Только тем, что власти хочется наших денег? Если я не получаю никакого дохода от владения недвижимостью, то с каких куев я должен платить за нее налог? Я плачу налог при зарабатывании денег на покупку недвижимости и при ее продаже — вот это я еще понять могу (хотя налог при продаже имхо должен платиться только с разницы стоимости этой недвиги при покупке и при продаже). Почему я должен платить налог при владении недвигой?

Ну для начала то что вы не имеете с нее дохода это ваши проблемы, недвига в принципе доход приносить может. Но это не главное.
Главное в этом налоге не сумма его , а регулировка рынка недвиги. Налог вынуждает не держать недвижеимость мертвым капиталом, принуждает выбрасывать ее на рынок.
Увеличение предложения должно снизить цену.
А вот налог при продаже недвижимости это как раз изврат. Доход с проданого дома является таковым только в случае постройки мной этого дома либо в случае перепродажи с "наваром".
Если я купил дом, жил в нем, а затем продал то я никакого дохода на получаю, я просто возвращаю "свои деньги" когдато в дом вложенные.
Поэтомы кстати и называется этот плятеж не налог, а государственный сбор

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26932

Ви їх просто склали?  :eyes:
Та ні. А ви вмієте їх порахувати, що менше 50% вийде? То навчіть.

Хіба простий хлоп на зарплатні платить33% у пенсійний?


?????