Автор Тема: У мене просто фізична відраза до всього російського  (Прочитано 4720 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
Дивує тільки одне: як можна мати відразу до всього кацапського і при цьому голосувати за Порошенка, багаторічного прихожанина УПЦ МП ???

Він же не дурень і сам це розуміє. Гадаю, буде просувати ідею  Української Помісної Церкви. Його ж у МП не кацапи цікавлять, а канонічність.

Він Вам сам це сказав? І Ви йому вірите? :smilie1:

Offline Te-fi

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 46
У мене онук 2-річний. Дуже полюбляє , коли йому читають книжечки. Але проблема знайти украіномовну літературу для малечі у нас в Сумах.  Чуковськог перечитяли майже всього, Барто також. Помітила, що мені стало важко читати йому російською.   Не повертається язик. Прозу переводжу на украінську, а віршики складно. Та і він багато чого вже сам розповідає російською. Отака проблема.
За часів союзу існували українські переклади Чуковського, Барто та Маршака. Точно пам'ятаю, брату в дитинстві уголос читала. Може, де в мережі є?

Offline Turing Machine

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 359
  • Deus ex machina
У мене онук 2-річний. Дуже полюбляє , коли йому читають книжечки. Але проблема знайти украіномовну літературу для малечі у нас в Сумах.  Чуковськог перечитяли майже всього, Барто також. Помітила, що мені стало важко читати йому російською.   Не повертається язик. Прозу переводжу на украінську, а віршики складно. Та і він багато чого вже сам розповідає російською. Отака проблема.

Не в мові проблема ( хоча є досить потужні н'юанси ) . Всі ці Чуйковські і Барто насправді є духовною отрутою . Це полегшена форма Бонч-Бруєвича " Лєнін і Пєчнік "


перегинати палку не треба, чайсковскі та достоєвські навіть піндоси - ідеологічні супротивники оцінюють

Чайковський в листах сам називав себе малоросом.  :smilie1: Свою Другу симфонію він назвав Малоросійською. Написав опери "Мазепа" та "Черевички".

Offline Go to Ass

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1154
  • Стать: Чоловіча
  • -
Зі мною останнім часом відбулася метаморфоза - я не можу спілкуватися з русскімі, не можу читати русскую літєратуру, дивитися русскоє кіно. Взагалі не сприймаю Росію як щось таке, що варте уваги і цікавості. Я навіть не можу взяти до рук мого улюбленого Івана Буніна. Я не можу слухати Висоцького, хоча його “Охота на волков“ лунала в моєму авті доволі часто. Я перестав наспівувати романси типу “Ямщік нє гоні лошадєй“. Я взагалі перестав розрізняти русскіх людєй - вони всі злилися переді мною в безлику масу божевільних і жорстоких дегенератів.

Можливо тепер я розумію як змінилося сприйняття німців тими євреями, які пережили Варшавське гетто. В тому, що я сприймаю росіян так само, як вищезгадані євреї сприймали німців, моєї вини нема. Винні вони - росіяни. Не кажіть мені, що вони різні, і що серед них є нормальні. Я це можу розумом спийняти, але на емоційному рівні - вони всі лежать під склом у мавзолеї.
 :smilie2: :smilie2: :smilie2:

ЯК Я ВАС РОЗУМІЮ....  :smiley24:

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
А я взагалі, вже два роки працюю на російського власника, із Росії.
Пишу тексти російською мовою... :smilie2:
Одне втішає, що москаль підтримував мене під час Майдану, активний противник путіна, виходив на мітинги проти війни в Україні.
А так російські фільми не можу дивитись, книжки купую лише україномовні. Не сприймаю молитви на російській (у церкві МП).
Але мені легше, у мене оточення україномовне, діти виправляють мої русизми. :smilie1:

Offline Fire Horse

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 534
Нашим оружием должно стать – «слово, яд и стилет». Необходимо занимать как можно высшие должности, собирать информацию, саботировать мероприятия, врагов, если есть возможность – устранять физически. Прочь мораль и розовые сопли. Мой пример - Щтирлец. Зная русский язык, понимая русских и ненавидя их – ВЫ ПРИНЕСЁТЕ БОЛЬШЕ ПОЛЬЗЫ УКРАИНЕ, ЧЕМ ПРОСТО перегорать внутри.
СЛАВА УКРАЇНІ.

Це що, нова редакція Протоколів Сіонських "мудреців"?! :smilie10:

Ви, випадково, не член Правого Сектору?

Offline Єгорій

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 8216
  • Стать: Чоловіча
  • = Розвідка =
У мене онук 2-річний. Дуже полюбляє , коли йому читають книжечки. Але проблема знайти украіномовну літературу для малечі у нас в Сумах.  Чуковськог перечитяли майже всього, Барто також. Помітила, що мені стало важко читати йому російською.   Не повертається язик. Прозу переводжу на украінську, а віршики складно. Та і він багато чого вже сам розповідає російською. Отака проблема.

Не в мові проблема ( хоча є досить потужні н'юанси ) . Всі ці Чуйковські і Барто насправді є духовною отрутою . Це полегшена форма Бонч-Бруєвича " Лєнін і Пєчнік "


перегинати палку не треба, чайсковскі та достоєвські навіть піндоси - ідеологічні супротивники оцінюють

Чайковський в листах сам називав себе малоросом.  :smilie1: Свою Другу симфонію він назвав Малоросійською. Написав опери "Мазепа" та "Черевички".

не знав! :smiley24: :Prapor2:
Приклад злочинної свідомості: "Егорию народ не такой попался. Ща заведёт про правовый стан, закон и прочую поебень" (с) Зильбершухер

Offline polemistes

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2278
У мене онук 2-річний. Дуже полюбляє , коли йому читають книжечки. Але проблема знайти украіномовну літературу для малечі у нас в Сумах.  Чуковськог перечитяли майже всього, Барто також. Помітила, що мені стало важко читати йому російською.   Не повертається язик. Прозу переводжу на украінську, а віршики складно. Та і він багато чого вже сам розповідає російською. Отака проблема.

Не в мові проблема ( хоча є досить потужні н'юанси ) . Всі ці Чуйковські і Барто насправді є духовною отрутою . Це полегшена форма Бонч-Бруєвича " Лєнін і Пєчнік "


перегинати палку не треба, чайсковскі та достоєвські навіть піндоси - ідеологічні супротивники оцінюють

Чайковський в листах сам називав себе малоросом.  :smilie1: Свою Другу симфонію він назвав Малоросійською. Написав опери "Мазепа" та "Черевички".

не знав! :smiley24: :Prapor2:
:smilie11:

Російські начальники:                  Російські (типу) генії:

Романов       Ленін                          Чайковський
Ульянов       Сталін                         Достоєвський
Хрущов        Єльцин                        Лобачевський
Брежнев      Путін                            Мусоргський
Горбачов                                           Яновський (Гоголь)
Андропов                                          Стравінський
                                                                .....
                                           :Sho_za: