Автор Тема: Хто знає - Д.Корчинський та його прихильники беруть участь в АТО?  (Прочитано 5076 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
його справа досить чиста - завжди говорив те що є насправді - я маю на увазі Корчинського
що Ви так за них вписуєтесь, не розумію

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
ви новенька на форумі - ви багато чого не розумієте - і сама постановка вашого питання говорить про обмеженість вашого інтелекту - чесно ідіть на форум "танцюють всі" чи тому подібний ----- . На ваше питання відповідь проста - я думаю що ви троль, який вліз на форум і починає гімном обливати людей які воюють

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
ви новенька на форумі - ви багато чого не розумієте - і сама постановка вашого питання говорить про обмеженість вашого інтелекту - чесно ідіть на форум "танцюють всі" чи тому подібний ----- . На ваше питання відповідь проста - я думаю що ви троль, який вліз на форум і починає гімном обливати людей які воюють

Чоловіче, охолоньте...зараз спекотна погода - Ви перегрілись і скрізь ввижаються тролі та куховарки з низьким інтелектом... я кажу те. що мені болить.. ніколи тих, що воюють у мене не підніметься рука обливати чимось... але ці люди далекі від того, щоб підставляти власні груди..мовчати я не збираюсь

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Корчинський - то московський проект... не можна  ж бути такими довірливими... він підчас майдану відсиджувався в росії про всяк випадок...

Так і я про що....

А такого патріота з себе Корчив  :smilie9:



а скільки ще таких проектів в україні... включаючи мутного ляшка, у якого високі рейтинги, якщо вірити опитуванням... народу імпонує, що він так прямо з усіма... і голосуватимуть чи то по-приколу, чи то справді вірячи...а він, кажуть, проект льовочкина.

Ляшко накопав багато усіляких колорадів. Які до нього претензії?

не вірю я таким...вражає, як легко народові лапшу можна навішати...виберем, а потім бідкаємось, що ж це вони з країною роблять... щоб не було, як з Юлькою...після помаранчевої Україну дружбану Путіну злила

Якшо ви не вірите йому - не голосуйте за нього. Не залежно від вас він робить свою справу і отримає свій відсоток голосів за це.

нажаль відсоток у нього дуже великий (22, якщо не помиляюсь), мене це дуже дивує...і зовсім я не вважаю себе розумнішою за інших..
всі такі знервовані... я розумію, час такий

Не переживайте. Люди мудрі, вони знайдуть рішення. Те що у нього відсоток дуже великий - це набагато краще чим якби був занадто великий відсоток у тих хто підтримує комуністів та соціалістів усіляких

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
Корчинський - то московський проект... не можна  ж бути такими довірливими... він підчас майдану відсиджувався в росії про всяк випадок...

Так і я про що....

А такого патріота з себе Корчив  :smilie9:



а скільки ще таких проектів в україні... включаючи мутного ляшка, у якого високі рейтинги, якщо вірити опитуванням... народу імпонує, що він так прямо з усіма... і голосуватимуть чи то по-приколу, чи то справді вірячи...а він, кажуть, проект льовочкина.

Ляшко накопав багато усіляких колорадів. Які до нього претензії?

не вірю я таким...вражає, як легко народові лапшу можна навішати...виберем, а потім бідкаємось, що ж це вони з країною роблять... щоб не було, як з Юлькою...після помаранчевої Україну дружбану Путіну злила

Якшо ви не вірите йому - не голосуйте за нього. Не залежно від вас він робить свою справу і отримає свій відсоток голосів за це.

нажаль відсоток у нього дуже великий (22, якщо не помиляюсь), мене це дуже дивує...і зовсім я не вважаю себе розумнішою за інших..
всі такі знервовані... я розумію, час такий

Не переживайте. Люди мудрі, вони знайдуть рішення. Те що у нього відсоток дуже великий - це набагато краще чим якби був занадто великий відсоток у тих хто підтримує комуністів та соціалістів усіляких

як пояснила мені моя знайома, чому буде за нього голосувати:
У нього гасла прості і зрозумілі

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Корчинський - то московський проект... не можна  ж бути такими довірливими... він підчас майдану відсиджувався в росії про всяк випадок...

Так і я про що....

А такого патріота з себе Корчив  :smilie9:



а скільки ще таких проектів в україні... включаючи мутного ляшка, у якого високі рейтинги, якщо вірити опитуванням... народу імпонує, що він так прямо з усіма... і голосуватимуть чи то по-приколу, чи то справді вірячи...а він, кажуть, проект льовочкина.

Ляшко накопав багато усіляких колорадів. Які до нього претензії?

Якщо путін не вбє цю країну - її вбє популізм. Ляшко - популіст у чистому вигляді. Це лячно.

Offline Читач

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4622
  • Стать: Чоловіча
як пояснила мені моя знайома, чому буде за нього голосувати:
У нього гасла прості і зрозумілі

+ правильні
Так от, як кров свою лили батьки за Москву і Варшаву, і вам, синам, передали свої кайдани, свою славу!

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
Корчинський - то московський проект... не можна  ж бути такими довірливими... він підчас майдану відсиджувався в росії про всяк випадок...

Так і я про що....

А такого патріота з себе Корчив  :smilie9:



а скільки ще таких проектів в україні... включаючи мутного ляшка, у якого високі рейтинги, якщо вірити опитуванням... народу імпонує, що він так прямо з усіма... і голосуватимуть чи то по-приколу, чи то справді вірячи...а він, кажуть, проект льовочкина.

Ляшко накопав багато усіляких колорадів. Які до нього претензії?

Якщо путін не вбє цю країну - її вбє популізм. Ляшко - популіст у чистому вигляді. Це лячно.

популізм є всюди. Головне вимушувати їх робити те про що вони говорять. Так чи інакше головна наша мета позбутися впливу Хуйла на нас.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
UKI - можливо, Ви маєте рацію.... заздрю Вашій спокійній розсудливості... бо від цієї кількості невинних жертв дах зносить,тому всі, хто нанагається дістати якісь дивіденти на горі, викликають люту ненависть...

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
UKI - можливо, Ви маєте рацію.... заздрю Вашій спокійній розсудливості... бо від цієї кількості невинних жертв дах зносить,тому всі, хто нанагається дістати якісь дивіденти на горі, викликають люту ненависть...

Всі обмежені завжди намагаються отримати дивіденти. Головне тримати їх за зябра шоб не отримали більше чим заслуговують.

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
UKI - можливо, Ви маєте рацію.... заздрю Вашій спокійній розсудливості... бо від цієї кількості невинних жертв дах зносить,тому всі, хто нанагається дістати якісь дивіденти на горі, викликають люту ненависть...

Всі обмежені завжди намагаються отримати дивіденти. Головне тримати їх за зябра шоб не отримали більше чим заслуговують.

будемо сподіватись, що і на цей раз народ виявиться мудрішим за них.. хоча в 2004 їм вдалось нас обвести круг пальця

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
UKI - можливо, Ви маєте рацію.... заздрю Вашій спокійній розсудливості... бо від цієї кількості невинних жертв дах зносить,тому всі, хто нанагається дістати якісь дивіденти на горі, викликають люту ненависть...

Всі обмежені завжди намагаються отримати дивіденти. Головне тримати їх за зябра шоб не отримали більше чим заслуговують.

будемо сподіватись, що і на цей раз народ виявиться мудрішим за них.. хоча в 2004 їм вдалось нас обвести круг пальця

Наяа. 2004 - це був лише один з етапів. але соціалістичному люду чомусь це не сподобалось та захотілось спробувати донецьких... 2014 - це вже зовсім інша історія. Ніякого соціалізму вже нікому нах не потрібно. Єдина мета - вижити. Виживали на протязі останніх 2000 років, виживемо і зараз

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
виживем... не всі... ох, не всі!

Offline Uki

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 10168
виживем... не всі... ох, не всі!

наяа, ви не з донбасу. Вам гріх жалуватись

Offline наяа

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1037
ні не з Донбасу.. і за себе я поки що не жалуюсь...
дякую, за підтримку ...я вже дістала Вас своїм ниттям, все нормально... стратегічно Путім приречений. Після захоплення Крима я давала йому десь два роки, а тепер значно менше, думаю...