Автор Тема: Яценюк! Де реформи?  (Прочитано 5862 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Kvant

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3818
Яценюк! Де реформи?
« : Грудня 23, 2014, 12:55:37 00:55 »
Я дуже довго чекаю реформ і не бачу їх навіть на горизонті. Яценюк при владі уже 9 місяців, а це дуже великий термін. Особливо зважаючи на те, що реформи давно розроблені ще при Януковичу у 2010 році. Павло Шеремета, як тільки став Міністром Економіки про це говорив. Типу реформи "розроблені, але не втілені Януковичем" годяться навіть без мінімальних правок.
До виборів, ще можна було якось Яценюка зрозуміти, типу "бютоголові" проти, але після 25 вересня уже пройшло три місяця, а реформ не має.
Яценюк активно боровся за Авакова, але ж і Аваков ніяких реформ не робить у міліції і я не бачу "просвєта".
Немає реформ в медицині, освіті, бюджетні сфері. Немає правил для бізнесу, ніхто не бореться з місцевими князьками, рейдерством. Ніхто не повертає законним власникам віджаті Януковичем підприємства і т.д.


Offline Feral Cat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 46591
  • Never give in!
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #1 : Грудня 23, 2014, 01:46:04 01:46 »
У мене враження, що реформаторами будуть люди з кулеметами. Можливо за такого варіанту реформи будуть більш рішучими і ефективними.  :smilie5:
If you are going through hell, keep going.

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #2 : Грудня 23, 2014, 05:52:46 05:52 »
нікбагатоцифр давав парламенту два місяці на те, щоб зробити все зашибісь...
ще є час до 27-го січня і послухаємо його, як йому все подобається...

Offline Бувалий

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 47996
  • Стать: Чоловіча
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #3 : Грудня 23, 2014, 06:24:37 06:24 »
Реформы должны начаться... с самого Кроля.
А то, когда он ведет заседание Кабмина, очень похоже на то, как пацаны пришлю пулю расписать, а самый умный... решил еще и анекдоты рассказывать.
Попомните мое слово - после НГ... если Кроль не сменит тактику и стратегию..., ему прямая дорога... в Европу.
И пусть тогда какой нить добробат придет в КМ и решит все проблемы.
Пока же..., как понял, Кроль... выставляет ультиматумы, а его риторика... напоминает обиженного студента, который все может, но которому ничего не дают делать.
Хорошо, что Кроль шпрехает на английской мове и путешествует по Европам...
Толку от этого путешествия?
В самом деле - где эти самые реформы?..
Вместо реформ... латание тришкиного кафтана: почти по Шарикову - все взять да поделить. :smiley14:

 

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #4 : Грудня 23, 2014, 07:18:42 07:18 »
Цитувати
Яценюк призвал ускорить процесс внедрения реформ в Украине.

Премьер-министр Украины Арсений Яценюк призывает политические силы страны проводить реальные реформы, а не говорить о них

А вообще у сени если и будут реформы то в духе предыдущей власти, а они и нафик не нужны, другой вопрос как кроля скинуть и вообще что с этим делать.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #5 : Грудня 23, 2014, 07:56:53 07:56 »
серйозні реформи повинні починатится з ЗАКОНОДАВЧОГО забезпечення
реформи це ЗАВЖДИ втрата рейтинга (інакше то не реформи)
чи вистачить смілтвості у депутатів зробити ТАКІ кроки

зараз вони тупо не хочуть працювати - зберуться на пару годин і перерва на тиждень

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #6 : Грудня 23, 2014, 08:17:39 08:17 »
Цитувати
зараз вони тупо не хочуть працювати - зберуться на пару годин і перерва на тиждень
Це вже на совісті керівництва парламенту. Його має очолювати енергійна і рішуча людина, яка буде сприяти швидкому прийняттю законодавчих змін.
Наразі Гройсман таким не виглядає. Якєсь не те не се. Йому колгоспними зборами керувати в самий раз.
Велика загадка, як він в Вінниці хазяйнував і обирався у владу з такими результатами.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #7 : Грудня 23, 2014, 08:20:06 08:20 »
Це вже на совісті керівництва парламенту. Його має очолювати енергійна і рішуча людина, яка буде сприяти швидкому прийняттю законодавчих змін.
Наразі Гройсман таким не виглядає. Якєсь не те не се. Йому колгоспними зборами керувати в самий раз.
Велика загадка, як він в Вінниці хазяйнував і обирався у владу з такими результатами.

а шо КЕРІВНИЦТВО
у більшості депутатів є СПРАВЖНІ керівники волю яких вони виконують

Offline Who is John Galt?

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 661
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #8 : Грудня 23, 2014, 08:22:25 08:22 »
Та якого там рейтингу втрата. Ось вдарить дефолт, то буде йому рейтинг. Так і легітимного повернути недовго.
Хай бере Київ2 та йде прокурорів реформувати, якщо жити хоче.
Держава є інститут пограбування та насильства.

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #9 : Грудня 23, 2014, 08:23:36 08:23 »
Що це таке?
Найбільший прихильник БПП в історії СУПу критикує премєра коаліції до складу якої входить БПП?
Щось зовсім я цього не розумію.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #10 : Грудня 23, 2014, 08:28:23 08:28 »
Що це таке?
Найбільший прихильник БПП в історії СУПу критикує премєра коаліції до складу якої входить БПП?
Щось зовсім я цього не розумію.

бо прозахідним ліберал-націоналістам фанатизм не притаманий

Offline Мирон

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2946
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #11 : Грудня 23, 2014, 08:33:30 08:33 »
Імхо, Кулявлоб, всьо. Як політик.

Зарозуміле чмо, якого випадок виштовхнув у політику. Яке, щоб потрапити у владу, спочатку розвісило по країні дебілоїдні бігборди з своїм іпальником, потім лизало сраку Юлі, потім лизало сраку Януковичу, щоб він поставив його прем'єром. 

Ну то таке. Але за відсутності будь-якого натяку на реформи протягом 9 місяців, задумуєшся, що воно іпанат дорвався до прем'єра, і розумієш, що ключ до розуміння також і в його минулому.

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #12 : Грудня 23, 2014, 08:58:11 08:58 »
Що це таке?
Найбільший прихильник БПП в історії СУПу критикує премєра коаліції до складу якої входить БПП?
Щось зовсім я цього не розумію.
Це я найбільший прихильник?  :weep:  Ха. З чого це. Я найбільший прихильник держави Україна. І все, що йде їй на користь підтримую, і навпаки. Нема ніякого фанатизму, як у декого. Критикувати можна і треба всіх.
А коли треба і протестувати проти неправильних кроків Тільки так, там щось зміниться.

П.С. Щоб було зрозуміло, на виборах до парламенту голосував за Свободу, І не тому, що дуже палкий прихильник, бо до них теж багато питань, а для балансу у владі.
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline Ігор зі Львова

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2123
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #13 : Грудня 23, 2014, 08:59:21 08:59 »
Я Кванта мав на увазі.

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #14 : Грудня 23, 2014, 08:59:42 08:59 »
Що це таке?
Найбільший прихильник БПП в історії СУПу критикує премєра коаліції до складу якої входить БПП?
Щось зовсім я цього не розумію.
Це я найбільший прихильник:weep:  Ха. З чого це. Я найбільший прихильник держави Україна. І все, що йде їй на користь підтримую, і навпаки. Нема ніякого фанатизму, як у декого. Критикувати можна і треба всіх.
А коли треба і протестувати проти неправильних кроків Тільки так, там щось зміниться.

П.С. Щоб було зрозуміло, на виборах до парламенту голосував за Свободу, І не тому, що дуже палкий прихильник, бо до них теж багато питань, а для балансу у владі.

я так розумію мався на увазі квант

Offline Vols

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2229
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #15 : Грудня 23, 2014, 09:02:29 09:02 »
Я Кванта мав на увазі.
А, тоді вибачайте, сприйняв що до мене. :smilie1:
І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі.(с)

Offline mahnovets

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4721
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #16 : Грудня 23, 2014, 09:25:19 09:25 »
Що це таке?
Найбільший прихильник БПП в історії СУПу критикує премєра коаліції до складу якої входить БПП?
Щось зовсім я цього не розумію.
Квант людина військова (сам казав), яка вводна надійшла по такій і працює, профессіонал коротше. Доречі, якщо не гидуєте можете постежити на ФУПі за Єгорієм - цілком ймовірно що буде та ж закономірність - Сеня казел :gigi:
Батя, мы стараемся ...

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #17 : Грудня 23, 2014, 09:27:11 09:27 »
Що це таке?
Найбільший прихильник БПП в історії СУПу критикує премєра коаліції до складу якої входить БПП?
Щось зовсім я цього не розумію.
Квант людина військова (сам казав), яка вводна надійшла по такій і працює, профессіонал коротше. Доречі, якщо не гидуєте можете постежити на ФУПі за Єгорієм - цілком ймовірно що буде та ж закономірність - Сеня казел :gigi:

а ви тоже всєм говорітє ©
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Йожин з бажин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4411
  • Be my guest
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #18 : Грудня 23, 2014, 09:34:19 09:34 »
Імхо, Кулявлоб, всьо. Як політик.

Зарозуміле чмо, якого випадок виштовхнув у політику. Яке, щоб потрапити у владу, спочатку розвісило по країні дебілоїдні бігборди з своїм іпальником, потім лизало сраку Юлі, потім лизало сраку Януковичу, щоб він поставив його прем'єром. 

Ну то таке. Але за відсутності будь-якого натяку на реформи протягом 9 місяців, задумуєшся, що воно іпанат дорвався до прем'єра, і розумієш, що ключ до розуміння також і в його минулому.

Политиком он никогда и не был. Карьерист? -Да! Конъюнктурщик? -Да! Циник? -Да! "Іпанат"? - Нет!

Субъект воплощает в жизнь свой личный бизнес-план. Не более.


Так что, встречайте, скоро, нового долларового миллиардера.


No money No honey

Offline svit

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 18394
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #19 : Грудня 23, 2014, 09:35:36 09:35 »
Я дуже довго чекаю реформ і не бачу їх навіть на горизонті.
Яценюк активно боровся за Авакова, але ж і Аваков ніяких реформ не робить у міліції і я не бачу "просвєта".

А які саме реформи мають бути?

Щодо Авакова згоден. Але то ж до нього і має бути питання, а не до Яценюка. Від нього ви чого хочете?

Offline monach

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5052
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #20 : Грудня 23, 2014, 09:37:12 09:37 »
а які конкретно реформи хоче побачити Квант? можна предметний перелік без віртуального "хочу реальних реформ в МВС, щоб все було харашо"
Розмовляючи російською ти даєш Хуйлу привід називати тебе і московітів одним бурятскім народом.

Offline Шавлія

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 3590
  • Через тернії до зірок!
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #21 : Грудня 23, 2014, 09:40:09 09:40 »
В провінції погані тенденції наростають.
Не вірила...Сьогодні сама почула, що  "винні у всьому "ті майданщики", як не було погано при янику, зараз взагалі вижити не можна". Образливо, що це було сказано спеціально, щоб я почула. В час Майдану ми з чоловіком добре в нас "повоювали"...

Мені і раніше говорили знайомі, що ширяться такі думки...сумно... :smilie2:
Якщо так буде продовжуватись, навіть не знаю, до чого дійде.

Offline Egvein

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 334
  • Стать: Жіноча
  • Львів
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #22 : Грудня 23, 2014, 09:52:36 09:52 »
В провінції погані тенденції наростають.
Не вірила...Сьогодні сама почула, що  "винні у всьому "ті майданщики", як не було погано при янику, зараз взагалі вижити не можна". Образливо, що це було сказано спеціально, щоб я почула. В час Майдану ми з чоловіком добре в нас "повоювали"...

Мені і раніше говорили знайомі, що ширяться такі думки...сумно... :smilie2:
Якщо так буде продовжуватись, навіть не знаю, до чого дійде.
Мені вчора моя мама заявила: " А чого наші хлопці там воюють, потрібно їх додому всіх повертати" :smilie9:

Offline MakYury

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2733
  • Стать: Чоловіча
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #23 : Грудня 23, 2014, 10:54:43 10:54 »
В провінції погані тенденції наростають.
Не вірила...Сьогодні сама почула, що  "винні у всьому "ті майданщики", як не було погано при янику, зараз взагалі вижити не можна". Образливо, що це було сказано спеціально, щоб я почула. В час Майдану ми з чоловіком добре в нас "повоювали"...

Мені і раніше говорили знайомі, що ширяться такі думки...сумно... :smilie2:
Якщо так буде продовжуватись, навіть не знаю, до чого дійде.

бо революції робляться не заради табуретки та корита...
ще й план дій необхідно мати і впроваджувати його у життя...

Offline Геннадій-Умань

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2539
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #24 : Грудня 23, 2014, 10:56:17 10:56 »
\\бо революції робляться не заради табуретки та корита...
ще й план дій необхідно мати і впроваджувати його у життя...\\

а хто буде їх впроваджувати ? В мене в Умані знову вибрали Яценко

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #25 : Грудня 23, 2014, 11:13:34 11:13 »
Реформы на марше. Налоги, налоги, сборы. :lol:
Цитувати
Кабмін запропонував ввести додатковий збір на імпортні товари для стабілізації платіжного балансу України.

Збір повинен скласти 5-10% і буде поширюватися на всі товари, крім життєво необхідних. Пропонується ввести збір з 1 січня 2015 року строком на 12 місяців.

Імпорт продовольчих товарів пропонується обкладати додатковим збором 10%, інші товари - за ставкою 5%. Крім того, ставку 10% уряд має намір ввести для товарів, що ввозяться на територію України громадянами.
Особенно выделенное, мало того что заробитчане шлют жратву своим родственникам, давайте еще 10% снимем.
« Останнє редагування: Грудня 23, 2014, 11:15:25 11:15 від o.tel.o »

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #26 : Грудня 23, 2014, 12:12:05 12:12 »
Кроль совсем офигел, пропихивает "кота в мешке". Отдать последнее должны почему-то найбеднейшие слои населения - и это в его понимании, реформы??!  :smiley23: :smiley23: :smiley23:
« Останнє редагування: Грудня 23, 2014, 12:28:41 12:28 від reema »
Prosperity is based on people and ideas

Offline reema

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10147
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #27 : Грудня 23, 2014, 12:14:15 12:14 »
Я дуже довго чекаю реформ і не бачу їх навіть на горизонті.
Яценюк активно боровся за Авакова, але ж і Аваков ніяких реформ не робить у міліції і я не бачу "просвєта".

А які саме реформи мають бути?

Щодо Авакова згоден. Але то ж до нього і має бути питання, а не до Яценюка. Від нього ви чого хочете?

Яценюк вписался за Авакова, и настоял, чтобы он остался министром МВД.
Prosperity is based on people and ideas

Offline o.tel.o

  • Sr. Member
  • ****
  • Повідомлень: 435
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #28 : Грудня 23, 2014, 12:36:45 12:36 »
Реформы :smiley24:
Цитувати
Кабмин предлагает Раде распространить базу налога на недвижимость на всю жилую и нежилую недвижимость вне зависимости от ее площади.

Также Кабмин намерен установить единую ставку для данного налога - до 2% от минимальной зарплаты за 1 кв. м ( кодекс устанавливает только максимально возможную ставку, ее точный размер устанавливают местные власти, поскольку налог на недвижимость относится к местным налогам и сборам).
Хата 100+сарай+гараж+летняя кухня, 270 метров всего, даже не представляю что людям в селах делать. пцзд.

Offline Darth_Vader

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 20
  • Перезагрузка
Re: Яценюк! Де реформи?
« Reply #29 : Грудня 23, 2014, 12:38:23 12:38 »
Реформы :smiley24:
Цитувати
Кабмин предлагает Раде распространить базу налога на недвижимость на всю жилую и нежилую недвижимость вне зависимости от ее площади.

Также Кабмин намерен установить единую ставку для данного налога - до 2% от минимальной зарплаты за 1 кв. м ( кодекс устанавливает только максимально возможную ставку, ее точный размер устанавливают местные власти, поскольку налог на недвижимость относится к местным налогам и сборам).
Хата 100+сарай+гараж+летняя кухня, 270 метров всего, даже не представляю что людям в селах делать. пцзд.
браться за вилы :gigi: