Автор Тема: Пенсії в Україні. Щось треба робити  (Прочитано 5594 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #30 : Квітня 08, 2016, 12:22:01 00:22 »
Пенсії в Україні. Щось треба робити

Пенсії в 1200 гривень - це навіть не половина реального прожиткового мінімуму в Україні.

І водночас, багато хто з пенсіонерів, може і хотів працювати, але нині не беруть на роботу часто і після 35-40 років.
є пара варіантів:
1 - підвищити пенсійний вік;
2 - боротися з корупцією щоб не було розкрадання бюджету;

угадай який варіант вибере влада :smilie3:

Конечно первый. Потомучто варинат 1) - реальный, а вариант 2) - эту песню мы слышим 25 лет. А толку - нет. А пенсию нужно платить сейчас. На это противоречие из реальной жизни - у мечтателей ответа нет. А генерировать хотелки - каждый ребенок может.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #31 : Квітня 08, 2016, 12:25:22 00:25 »
Кстати, переживальщикам за пенсии (во время войны, ага) советую почитать конституцию Украины. И не только в части раздачи плюшек, а в части обязанностей. Прозреете.
Ни одна популистическая падла вам про это никогда не расскажет  :smilie1:

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #32 : Квітня 08, 2016, 10:35:09 10:35 »
звісно ж, ні. Я маю на увазі для початку скасування візового режиму. Купа народу просто зніметься та поїде в ситу Європу у пошуках роботи. Потім, влаштувавшись, підтягуватимуть своїх друзів, родичів, знайомих.
І так, процес цей іде вже давно, і Ваш приклад це лише підтверджує. Зараз їздять в Польщу на сезонні роботи, по робочій візі, яка має термін. То ж мають повертатись. Відсутність віз - це відсутність думок про повернення/подовження.
Люди і зараз їдуть та якоряться там. Але як не стане віз, виїзд молоді стане дуже масштабним

 :fp
Без візи або з візою C можна буде перебувати 90 днів у піврічний період. Потім треба їхати назад, інакше порушення міграційного законодавства і заборона на в'їзд.
Для роботи все одно треба візу D.

Ми з Вами говоримо про одне й те саме. Тільки різними словами. Але висновки, чомусь різні робимо.
... і хай Росія згине як держава

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #33 : Квітня 08, 2016, 12:24:34 12:24 »
звісно ж, ні. Я маю на увазі для початку скасування візового режиму. Купа народу просто зніметься та поїде в ситу Європу у пошуках роботи. Потім, влаштувавшись, підтягуватимуть своїх друзів, родичів, знайомих.
І так, процес цей іде вже давно, і Ваш приклад це лише підтверджує. Зараз їздять в Польщу на сезонні роботи, по робочій візі, яка має термін. То ж мають повертатись. Відсутність віз - це відсутність думок про повернення/подовження.
Люди і зараз їдуть та якоряться там. Але як не стане віз, виїзд молоді стане дуже масштабним

 :fp
Без візи або з візою C можна буде перебувати 90 днів у піврічний період. Потім треба їхати назад, інакше порушення міграційного законодавства і заборона на в'їзд.
Для роботи все одно треба візу D.

Ми з Вами говоримо про одне й те саме. Тільки різними словами. Але висновки, чомусь різні робимо.

Зараз ніхто не заважає отримати "закупочну" польську візу на тиждень і виїхати на заробітки (нелегалом). Тільки я думаю, що всі хто хоче, вже давно виїхав, нелегально чи легально.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #34 : Квітня 11, 2016, 04:28:19 16:28 »

Зараз ніхто не заважає отримати "закупочну" польську візу на тиждень і виїхати на заробітки (нелегалом). Тільки я думаю, що всі хто хоче, вже давно виїхав, нелегально чи легально.

Ось, знову потрапило на очі, велике дослідження по молоді, що провело GFK на замовлення ООН та Мінмолоді. Дуже раджу ознайомитись.
http://www.gfk.com/fileadmin/user_upload/dyna_content/UA/Molod_Ukraine_2015_UA.pdf

Що цікаво в контексті нашої дискусії:   
- на питання  «Які причини спонукають Вас змінити місце постійного проживання?» Найбільші відсотки відповідей: 69%-Бажання покращити умови життя; 42% - Бажання мати постійну роботу, стабільний доход.

- на питання «Чи хочете Ви емігрувати з України?» тільки 44% відповіли "Ні, я хочу залишитись в Україні"

- серед тих, хто хоче переїхати, 33% - хочуть до ЄС.
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #35 : Квітня 11, 2016, 05:04:33 17:04 »

Зараз ніхто не заважає отримати "закупочну" польську візу на тиждень і виїхати на заробітки (нелегалом). Тільки я думаю, що всі хто хоче, вже давно виїхав, нелегально чи легально.

Ось, знову потрапило на очі, велике дослідження по молоді, що провело GFK на замовлення ООН та Мінмолоді. Дуже раджу ознайомитись.
http://www.gfk.com/fileadmin/user_upload/dyna_content/UA/Molod_Ukraine_2015_UA.pdf

Що цікаво в контексті нашої дискусії:   
- на питання  «Які причини спонукають Вас змінити місце постійного проживання?» Найбільші відсотки відповідей: 69%-Бажання покращити умови життя; 42% - Бажання мати постійну роботу, стабільний доход.

- на питання «Чи хочете Ви емігрувати з України?» тільки 44% відповіли "Ні, я хочу залишитись в Україні"

- серед тих, хто хоче переїхати, 33% - хочуть до ЄС.


"Ще  38%, можливо,  хотіли  б  повчитися  або  попрацювати  закордоном  якийсь  час,  але  потім  поверну-
лися б до України
.17% молодих людей  хотіли б емігрувати  з України – 4% планують це  зробити най-
ближчим часом, 13% шукають відповідні можливості. Серед тих представників молоді України, хто хоче
емігрувати, 58% пояснюють це тим, що в Україні зараз немає таких можливостей для роботи, як в інших
країнах, ще 56%  зазначають , що в Україні немає реальної демократії і законності. "

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #36 : Квітня 11, 2016, 05:44:48 17:44 »

Зараз ніхто не заважає отримати "закупочну" польську візу на тиждень і виїхати на заробітки (нелегалом). Тільки я думаю, що всі хто хоче, вже давно виїхав, нелегально чи легально.

Ось, знову потрапило на очі, велике дослідження по молоді, що провело GFK на замовлення ООН та Мінмолоді. Дуже раджу ознайомитись.
http://www.gfk.com/fileadmin/user_upload/dyna_content/UA/Molod_Ukraine_2015_UA.pdf

Що цікаво в контексті нашої дискусії:   
- на питання  «Які причини спонукають Вас змінити місце постійного проживання?» Найбільші відсотки відповідей: 69%-Бажання покращити умови життя; 42% - Бажання мати постійну роботу, стабільний доход.

- на питання «Чи хочете Ви емігрувати з України?» тільки 44% відповіли "Ні, я хочу залишитись в Україні"

- серед тих, хто хоче переїхати, 33% - хочуть до ЄС.

Як цим людям допоможе безвізовий режим? З візою C ні на роботу, ні на навчання не візьмуть.
Хіба що не буде потрібна віза щоб поїхати на співбесіду, але все одно для працевлаштування треба буде візу D оформити.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #37 : Квітня 11, 2016, 05:55:44 17:55 »

Зараз ніхто не заважає отримати "закупочну" польську візу на тиждень і виїхати на заробітки (нелегалом). Тільки я думаю, що всі хто хоче, вже давно виїхав, нелегально чи легально.

Ось, знову потрапило на очі, велике дослідження по молоді, що провело GFK на замовлення ООН та Мінмолоді. Дуже раджу ознайомитись.
http://www.gfk.com/fileadmin/user_upload/dyna_content/UA/Molod_Ukraine_2015_UA.pdf

Що цікаво в контексті нашої дискусії:   
- на питання  «Які причини спонукають Вас змінити місце постійного проживання?» Найбільші відсотки відповідей: 69%-Бажання покращити умови життя; 42% - Бажання мати постійну роботу, стабільний доход.

- на питання «Чи хочете Ви емігрувати з України?» тільки 44% відповіли "Ні, я хочу залишитись в Україні"

- серед тих, хто хоче переїхати, 33% - хочуть до ЄС.

Як цим людям допоможе безвізовий режим? З візою C ні на роботу, ні на навчання не візьмуть.
Хіба що не буде потрібна віза щоб поїхати на співбесіду, але все одно для працевлаштування треба буде візу D оформити.

Я вообще не понимаю почему связывают безвизовый и трудовую миграцию
Безвизовый это гостевые поездки, не более.
Такой режим не дает право не только на работу, а даже на обучение и сколь нибудь длительное проживание

Offline Kikker

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4850
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #38 : Квітня 11, 2016, 05:59:53 17:59 »
Я вообще не понимаю почему связывают безвизовый и трудовую миграцию

1. Тому що неграмотні (дурні).
2. Тому що отримали завдання дискредитувати ідею шляхом приписування їй неіснуючих вад.

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19118
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #39 : Квітня 11, 2016, 08:53:50 20:53 »
Я вообще не понимаю почему связывают безвизовый и трудовую миграцию
Безвизовый это гостевые поездки, не более.
Такой режим не дает право не только на работу, а даже на обучение и сколь нибудь длительное проживание

Людині, котра збирається нелегально проживати або працювати в ЄС, у випадку безвізового режиму буде простіше в'їхати і залишитися нелегалом, ніж робити це через отримання візи або, тим більше, переходячи кордон на прив'язаних до черевиків кабанячих копитах.

Ваш КО.  :smiley16:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #40 : Квітня 11, 2016, 09:24:46 21:24 »
Я вообще не понимаю почему связывают безвизовый и трудовую миграцию
Безвизовый это гостевые поездки, не более.
Такой режим не дает право не только на работу, а даже на обучение и сколь нибудь длительное проживание

Людині, котра збирається нелегально проживати або працювати в ЄС, у випадку безвізового режиму буде простіше в'їхати і залишитися нелегалом, ніж робити це через отримання візи або, тим більше, переходячи кордон на прив'язаних до черевиків кабанячих копитах.

Ваш КО.  :smiley16:

Я б уточнил - дешевле. Масса народу работла за границей (из знакомых) и все понятно не по рабочим визам.
Человеку ставящему своей целью заработок никакие виз не помеха, он даже денег под это может занять.
А вот просто съездить к знакомым в Дойчланд, как мне например, абсолютно влом напрягатся и собирать какоето дебильное "движение по счетам" которых тем более не имееся. Да и перевод трудовых книжек на какиенить экзотические языки тоже конечно доставляет

Offline Адам Жоржович

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 19118
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #41 : Квітня 11, 2016, 09:42:47 21:42 »
Человеку ставящему своей целью заработок никакие виз не помеха, он даже денег под это может занять.

Крім грошей це чисто фізично важче. І інколи завершується моргом. Взяти хочаб випадок з вантажівкою, в котрій знайшли з два десятки трупів: заплатити по кілька тисяч євро за перевезення у них вийшло, а доїхати живими - не дуже.

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #42 : Квітня 11, 2016, 09:50:10 21:50 »
Человеку ставящему своей целью заработок никакие виз не помеха, он даже денег под это может занять.

Крім грошей це чисто фізично важче. І інколи завершується моргом. Взяти хочаб випадок з вантажівкою, в котрій знайшли з два десятки трупів: заплатити по кілька тисяч євро за перевезення у них вийшло, а доїхати живими - не дуже.

Ну это вроде к нашим не относится, по такому "туризму" больше разные бангладеши специализируются
Наши всегда спокойно ездили по турвизам, причем после получения заветного штампа меняли паспорт и ехали еще раз.
С теперешней биометрией даже без всяких виз такой номер не прокатит, просидел больше 3х месяцев - прощай адриатика

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #43 : Квітня 11, 2016, 10:21:36 22:21 »
Наши всегда спокойно ездили по турвизам, причем после получения заветного штампа меняли паспорт и ехали еще раз.

Що за маячня про заміну паспорта? ПІБ, ідентифікаційний код теж міняти, морду обличчя теж?
Я впевнений на 90%, що фото які подаються на візу, перевіряються на предмет чи нема схожих осіб у базі даних порушників візового законодавства.

Offline ВУКЕР

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 5012
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #44 : Квітня 11, 2016, 10:40:10 22:40 »
Кстати, переживальщикам за пенсии (во время войны, ага) советую почитать конституцию Украины. И не только в части раздачи плюшек, а в части обязанностей. Прозреете.
Ни одна популистическая падла вам про это никогда не расскажет  :smilie1:

зы: никто не прозрел?  :smilie3:

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #45 : Квітня 11, 2016, 10:51:49 22:51 »
Наши всегда спокойно ездили по турвизам, причем после получения заветного штампа меняли паспорт и ехали еще раз.

Що за маячня про заміну паспорта? ПІБ, ідентифікаційний код теж міняти, морду обличчя теж?
Я впевнений на 90%, що фото які подаються на візу, перевіряються на предмет чи нема схожих осіб у базі даних порушників візового законодавства.

Знакомая два раза в Грецию ездила, естественно не на три месяца.
Когда просрочено пребывание на границе просто ставят в паспорт здоровенную печать. Почему при подаче в посольство на визу не провряют такю инфу надеюсь вопрос не ко мне? Получила новый паспорт и поехала снова

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #46 : Квітня 12, 2016, 12:16:29 00:16 »
Знакомая два раза в Грецию ездила, естественно не на три месяца.
Когда просрочено пребывание на границе просто ставят в паспорт здоровенную печать. Почему при подаче в посольство на визу не провряют такю инфу надеюсь вопрос не ко мне? Получила новый паспорт и поехала снова

Посольство перевіряє. Просто мабуть греки не внесли в базу цю інфу, за хабар ясна річ.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #47 : Квітня 12, 2016, 11:30:39 11:30 »
Наши всегда спокойно ездили по турвизам, причем после получения заветного штампа меняли паспорт и ехали еще раз.

Що за маячня про заміну паспорта? ПІБ, ідентифікаційний код теж міняти, морду обличчя теж?
Я впевнений на 90%, що фото які подаються на візу, перевіряються на предмет чи нема схожих осіб у базі даних порушників візового законодавства.

Знакомая два раза в Грецию ездила, естественно не на три месяца.
Когда просрочено пребывание на границе просто ставят в паспорт здоровенную печать. Почему при подаче в посольство на визу не провряют такю инфу надеюсь вопрос не ко мне? Получила новый паспорт и поехала снова

Тю, я знаю випадки, коли оформлюється фіктивний шлюб, і закордонний паспорт видається вже на інше прізвище.
... і хай Росія згине як держава

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #48 : Квітня 12, 2016, 12:22:44 12:22 »
Тю, я знаю випадки, коли оформлюється фіктивний шлюб, і закордонний паспорт видається вже на інше прізвище.

Ідент. код лишається той самий, тому цей спосіб працював хіба що дуже давно.
Невказання старого прізвища у візовій анкеті = потенційна відмова.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #49 : Квітня 14, 2016, 03:14:13 15:14 »
Андрухович про українців у Польші
http://ukrainian.voanews.com/content/ukraine-population-leaving/3284162.html

Кількість українців у Польщі вже просто приголомшує. Я пишу ці рядки з Вроцлава, де це, мабуть, особливо відчутно. Хоч якби я писав їх з Варшави, Кракова, Любліна або Ряшева, то так само міг би вжити це словосполучення. Можливо, у Ґданську, Щеціні чи Познані це відчутно меншою мірою. Але й там це дуже навіть відчутно.

Це, безумовно, цілком чіткий індикатор – передусім того, що сотні тисяч українців не вірять у можливість змінювати свою країну і воліють переїхати до такої, де, на їхній погляд, уже нічого змінювати не треба. Слід натомість лише пристосуватися до її обставин і зачепитись у ній по змозі надовше. В ідеалі назавжди.

Я написав «сотні тисяч українців не вірять»? Насправді не вірять десятки мільйонів українців. А сотні тисяч із них – це ті, які свою зневіру трансформували у виїзд саме до Польщі. І їх раптово стало так багато, що ви бачите й чуєте їх просто-таки всюди.
...

Дружина мого друга польського поета змінила місце праці з бібліотеки на школу і стала вчителькою літератури. «Ти можеш повірити, – розповідає вона, – що в нас тепер у кожному класі, але дослівно в кожному класі – по кілька українських дітей? Тобто взагалі немає такого класу на всю школу, де не було б українських дітей!».

Ого, то це вже не якісь там сезонні заробітчани, думається мені. Це люди, які переїхали родинами і віддали дітей до польської школи, іншими словами – обрали для них польське майбутнє. Ще іншими словами – вибрали для них батьківщину.
...

вчителька літератури, страшенно задоволена тим, що у кожному класі тепер навчаються українці. «Наскільки змістовнішими стали мої уроки! – захоплено розповідає вона. – У ваших дітей більше старанності й загалом позитивного стосунку до знань...».

Старанні й обдаровані учні. Діти успішних і добре освічених батьків. Золотий капітал країни з назвою Україна, який з неї витік і швидше за все – назавжди. Людський капітал. Значно золотіший від перекинутого в офшори. Значно цінніший. Це все я відзначаю для себе подумки, слухаючи дружину мого польського друга. Слухаючи, до речі, не без гордості за такий талановитий позитивний народ. Який чомусь не бачить собі місця у себе вдома.

І коли я йду до карбідів на репетицію в їхньому підвалі на Руській (вроцлавській Руській, а не львівській), то слухаю, як будівельники на риштованнях масово перегукуються українською.

А потім ми з Грицем їдемо вроцлавською таксівкою – повертаємося з прямого ефіру на міському радіо. Зупиняємося на світлофорі, Гриць показує велетенські літери на одному з вищих поверхів показного офісного центру: «Бачиш цю фірму? Це львів’яни, львівська IT-компанія, одна з найкрутіших в Європі. Тепер це вже не львівська – це вроцлавська IT-компанія».

Чому вони виїхали, запитую себе. Що їх витиснуло з рідного міста і країни? Які політичні сили, які бандитські понятія? Можливо, коли Андрій Садовий, міський і партійний голова, вкотре повторює, що «Львів – це ІТ-місто», він, м’яко кажучи, припускається деякої неточності? Бо точніше було би сказати, що «Львів – місто, з якого IT утікає»?

Ех, зробив би нам хто-небудь країну під ключ! Ми ж так чудово вміємо відповідати «їхнім» вимогам і стандартам, коли опиняємось на їхній же території. Ми здатні бути зразковими поляками, канадцями та навіть і німцями. От тільки на своїй території ми ніхто.

Що ж, залишається сподіватися, що майбутня успішна нація зароджується поза кордонами своєї країни. Можливі такі історичні перверсії? Чому б і ні? Екстериторіальна Україна, що складатиметься з мільйонів приватних і сильних Я? Влаштованих у житті, освічених, заможних і – головне – вільних?

На мій погляд – доволі перспективна тема для оновленого національного проекту.
... і хай Росія згине як держава

Offline div

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 26919
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #50 : Квітня 14, 2016, 03:29:20 15:29 »
Цитувати
Ех, зробив би нам хто-небудь країну під ключ! Ми ж так чудово вміємо відповідати «їхнім» вимогам і стандартам, коли опиняємось на їхній же території. Ми здатні бути зразковими поляками, канадцями та навіть і німцями. От тільки на своїй території ми ніхто.

Нет, не умеем
Потому как до сих пор не хотим делать то что поляки сделали еще в 90х

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #51 : Квітня 14, 2016, 06:38:42 18:38 »
Щось робити чи не робити, але знаю одне - що пенсійне законодавство настільки в недолугому вигляді, що потрібно би його сісти й переписати заново. Й переназначити всі пенсіїї просто заново, а то в лабіринтах цого законодавства можна просто ноги поламати. 

Offline BlackCat

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6402
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #52 : Квітня 14, 2016, 10:27:59 22:27 »
Щось робити чи не робити, але знаю одне - що пенсійне законодавство настільки в недолугому вигляді, що потрібно би його сісти й переписати заново. Й переназначити всі пенсіїї просто заново, а то в лабіринтах цого законодавства можна просто ноги поламати.

Погоджуюсь. Розмір пенсії розраховується незрозуміло за якими алгоритмами. Більшості нараховують мінімалку.

Offline аспирин

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 775
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #53 : Квітня 14, 2016, 11:40:43 23:40 »
Погоджуюсь. Розмір пенсії розраховується незрозуміло за якими алгоритмами. Більшості нараховують мінімалку.
Сложного там ничего нет, при наличии выписки с ПФ (обязаны дать по запросу, а за 1999-2007 год сами присылали распечатку, в нашем отделении во всяком случае) даже самому приблизительно можно посчитать.
Здесь доступно описано http://www.raschet-pensii.in.ua/na-pensiyu-v-ukraine-v-2015-godu/
Сложности больше связаны с оформлениями документов (размытая печать, выцветшая подпись, нестыковка дат).
Если насчитывают явно уменьшенную, то нужно разбираться. Дело в том, что для человека со стажем в 36 лет нужно из всего периода с 2001 года выбрать  участок всего в два года одним куском с наилучшим отношением своей зарплаты к средней по Украине. Это не так трудно для ориентировочной оценки.

Offline Lina

  • Global Moderator
  • Ветеран форума
  • *****
  • Повідомлень: 9319
  • Стать: Жіноча
  • Камінці чудові, різнокольорові
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #54 : Квітня 15, 2016, 01:18:08 01:18 »
Аспірине, не все так просто, як здаєтся. Ви й самі привели посилання на сайт,де розрахунок(і зовсім не простий) іде після 2001 року. Але ж є люди, в яких пенсійний(страховий) стаж напрацьований до 2001 року. Тут взагалі без півлітри не розберешся.

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #55 : Квітня 20, 2016, 11:50:48 11:50 »
а тим часом: Кількість гастарбайтерів з України в Польщі за рік зросла вдвічі http://ukr.segodnya.ua/economics/enews/ukraincy-massovo-rinulis-na-zarabotki-v-polshu-smi-709473.html
працездатні українці виїжджають. Уряд (та ПФ) висновків не роблять досі. Як завжди діятимуть найтупішими методами - збільшення стажу та пенсійного віку.
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #56 : Квітня 20, 2016, 11:58:05 11:58 »
У Луцьку генконсульство Польське вже не взмозі прийняти всіх бажаючих виїхати. "Система пропускних талончиків не в змозі прийняти всіх охочих, які подали документи на візу та оплатили послуги консульства" http://www.0352.ua/article/1197220
... і хай Росія згине як держава

Offline Rost_I

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 2465
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #57 : Квітня 25, 2016, 01:11:00 13:11 »
і знову новини на радість молоді. Пенсіонерам залишається лише зітхати, як зітхають бабусі вимираючих сел.
http://tvoemisto.tv/news/u_nimechchyni_povnistyu_skasuvaly_oplatu_za_navchannya_i_dlya_ukraintsiv_tezh_66681.html
У Німеччині повністю скасували оплату за навчання. І для українців теж
... і хай Росія згине як держава

Offline serginio

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 10644
  • Стать: Чоловіча
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #58 : Квітня 25, 2016, 01:33:23 13:33 »
Щось робити чи не робити, але знаю одне - що пенсійне законодавство настільки в недолугому вигляді, що потрібно би його сісти й переписати заново. Й переназначити всі пенсіїї просто заново, а то в лабіринтах цого законодавства можна просто ноги поламати.

ти шо ЇБОНУЛАСЬ?? (я не міг втриматись)

Offline rZ0

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1600
Re: Пенсії в Україні. Щось треба робити
« Reply #59 : Квітня 25, 2016, 06:09:29 18:09 »
і знову новини на радість молоді. Пенсіонерам залишається лише зітхати, як зітхають бабусі вимираючих сел.
http://tvoemisto.tv/news/u_nimechchyni_povnistyu_skasuvaly_oplatu_za_navchannya_i_dlya_ukraintsiv_tezh_66681.html
У Німеччині повністю скасували оплату за навчання. І для українців теж

цікаво... я думав у них уже років з 20 навчання безплатне

а чому пенсіонерам зітхати? Для них навчання хіба не безплатно?