Автор Тема: Порошенко збирає своїх нардепів говорити, як жити далі  (Прочитано 1957 раз)

0 Користувачів і 1 Гість дивляться цю тему.

Offline Potato

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 942
  • Стать: Чоловіча
  • In Potato We Trust
Чинний президент Петро Порошенко у вівторок зустрінеться з народними депутатами фракції БПП "Солідарність".

Про це "Українській правді" повідомили джерела.

"Зустріч в офісі на Лаврській після засідання Верховної Ради", – сказав співрозмовник УП.

За словами співрозмовників, президент хоче зустрітися зі своїми депутатами після виборів. Він хоче почути думки депутатів щодо президентської кампанії і подальшого майбутнього партії.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Нехай будує міцну ідеологічну ПРАВУ партію. Розумних, прагматичних, тверезих людей. Бо правих партій у нас жодної нема. Одні шарікови і швондєри.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
Бо правих партій у нас жодної нема. Одні шарікови і швондєри.

Да. Сегодня правых партий в Украине нет.  То, что имеет наглость называть себя правыми фактически являются леваками , коммуняками в вышиванках.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Да. Сегодня правых партий в Украине нет.  То, что имеет наглость называть себя правыми фактически являются леваками , коммуняками в вышиванках.

+

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
І ніяких "кумів", "любих друзів"...А справжніх громадян, які ВЖЕ, як громадяни і волонтери показали свою ефективну роботу, не замішану на меті - здобути "табурєтку". Особливо тих, хто САМЕ ЗАРАЗ, коли він програв президентський пост, продовжують його міцно підтримувати. "Друг познается в беде".

Offline gremlin

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 710
І ніяких "кумів", "любих друзів"...А справжніх громадян, які ВЖЕ, як громадяни і волонтери показали свою ефективну роботу, не замішану на меті - здобути "табурєтку". Особливо тих, хто САМЕ ЗАРАЗ, коли він програв президентський пост, продовжують його міцно підтримувати. "Друг познается в беде".

Курс на ЄС та НАТО повинен бути закріплений в програмі партії!

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4023
І ніяких "кумів", "любих друзів"...А справжніх громадян, які ВЖЕ, як громадяни і волонтери показали свою ефективну роботу, не замішану на меті - здобути "табурєтку". Особливо тих, хто САМЕ ЗАРАЗ, коли він програв президентський пост, продовжують його міцно підтримувати. "Друг познается в беде".

классно а вы без кумов и прочих согласны финансировтаь партию??.. ..а остальные?? .. а инмаче без них никак ))
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
а инмаче без них никак ))

Ни в этом случае.  В этом случае все звезды сошлись. Полюс уже есть гос. финансирование парламентских партий.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
классно а вы без кумов и прочих согласны финансировтаь партию??.. ..а остальные?? .. а инмаче без них никак ))

По партийным взносам? Согласен!

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Щоб не було кумів і любодрузів треба легалізувати лоббізм.
І збирати внески на статутну дічльність, яка має бути дуже бюджетною
Mocsia delenda est

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6259
І ніяких "кумів", "любих друзів"...А справжніх громадян, які ВЖЕ, як громадяни і волонтери показали свою ефективну роботу, не замішану на меті - здобути "табурєтку". Особливо тих, хто САМЕ ЗАРАЗ, коли він програв президентський пост, продовжують його міцно підтримувати. "Друг познается в беде".
Я особисто не маю певності, як до цього ставитися.
З одного боку, залучивши до партії масу ідейних українців, Порошенко може створити реальний фундамент (а не його креслення, як на початку 90х після розвалу) України як держави.
З іншого боку, не залучаючи до партії "любих друзів", які за це мають розплачуватися своїм впливом в тих чи інших галузях, він створить досить обмежений в своїх можливостях рух.
При цьому для народних мас різниці не буде. Бо для них запустять ролік, мемасік, посадять 44 ікспердів - й всі вони скажуть, що ті чесні громадяни та волонтери ніякими чесними не є, що кожен другий там винен в Іловайському котлі, а кожен третій з'їв брата й підняв комуналку.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4023
 :super:
Ни в этом случае.  В этом случае все звезды сошлись. Полюс уже есть гос. финансирование парламентских партий.


на те деньги партии не построишь, выборы  не выиграешь
це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6259
Щоб не було кумів і любодрузів треба легалізувати лоббізм.
І збирати внески на статутну дічльність, яка має бути дуже бюджетною
Ну власне так.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
Я особисто не маю певності, як до цього ставитися.
З одного боку, залучивши до партії масу ідейних українців, Порошенко може створити реальний фундамент (а не його креслення, як на початку 90х після розвалу) України як держави.
З іншого боку, не залучаючи до партії "любих друзів", які за це мають розплачуватися своїм впливом в тих чи інших галузях, він створить досить обмежений в своїх можливостях рух.
При цьому для народних мас різниці не буде. Бо для них запустять ролік, мемасік, посадять 44 ікспердів - й всі вони скажуть, що ті чесні громадяни та волонтери ніякими чесними не є, що кожен другий там винен в Іловайському котлі, а кожен третій з'їв брата й підняв комуналку.

Як боротись з Дебілами - я не знаю. Чесно.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6259
По партийным взносам? Согласен!
Воно то круто, але не факт що наші 25% за п'ять років стільки заробляють грошей, скільки середньостатистична юля краде за один газовий контрактик.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6259
Як боротись з Дебілами - я не знаю. Чесно.
Дуже просто, пропагандою.
А для цього треба її мати.
А для того треба контролювати канали доставки до кінцевого громадянина, й мати апарат для її генерації.
При цьому телеканали контролюють чотири олігархи, інтернетЗМІ - вони ж, плюс кацапи.

Offline kievlyanin

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 4023
Як боротись з Дебілами - я не знаю. Чесно.

я знаю  :smiley16:

  .. ща с мыслями соберусь накатаю ..

це шо за блядство??  (с) Ляшко

Кроме того, я думаю, что Карфагенцапстан должен быть разрушен.

Offline Щенестарий

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Цитувати
Я особисто не маю певності, як до цього ставитися.
З одного боку, залучивши до партії масу ідейних українців, Порошенко може створити реальний фундамент (а не його креслення, як на початку 90х після розвалу) України як держави.
З іншого боку, не залучаючи до партії "любих друзів", які за це мають розплачуватися своїм впливом в тих чи інших галузях, він створить досить обмежений в своїх можливостях рух.
При цьому для народних мас різниці не буде. Бо для них запустять ролік, мемасік, посадять 44 ікспердів - й всі вони скажуть, що ті чесні громадяни та волонтери ніякими чесними не є, що кожен другий там винен в Іловайському котлі, а кожен третій з'їв брата й підняв комуналку.
Так і буде якщо ця нова, чи оновлен партія, буде функціонувати за принципами всіх на сьгодні партій в Україні. У нас нема жодної реальної партії зі зрозумілою ідеологічною позицією. Якщо так треба партійній верхівці то ліві легко об'єднаються з правими, а всім розкажуть про необхідність протистоянні якомусь жахливому диктаторові. А частина людей які в цих партіях числяться мають на меті свої якісь інтереси. Якщо буде зрозуміла ідеологічна основа партії, а не лідер за яким треба йти у щасливе майбутнє, то ніякі медійні іксперди не будуть мати ніякого значення. Ідеологію набагато складніше очорнити і знищити, як працювати точково по окремим людям.
Що доречі зараз ми і спостерігаємо.

Offline Щенестарий

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
А з дебілами не треба боротися, їх треба очолювати.
Це наше горе, але може так стати, що це і наша перевага. Вони дуже швидко розчаруються і тоді з ними вже можна буде розмовляти і переконувати.

Offline Geo

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 17608
  • Стать: Чоловіча
А з дебілами не треба боротися, їх треба очолювати.
Це наше горе, але може так стати, що це і наша перевага. Вони дуже швидко розчаруються і тоді з ними вже можна буде розмовляти і переконувати.

Детям в детском садике показывают картинку на тестах.

Первая картинка.
Мальчик бежит. Впереди лавочка.

Вторая картинка.
Мальчик влетает в лавочку, падая на землю. Лавочка валяется. Мальчик лежит.

Кто виноват?
- Лавочка, отвечают маленькие дети детского садика.


......Кто виноват?
- Мальчик! - отвечают дети МЛАДШИХ КЛАССОВ.


Семьдесят Пять Процентов ВЗРОСЛЫХ украинцев...рассуждают на уровне детей ДЕТСКОГО САДА.

И это
ЦУКО
Несмешно!  :smilie9:

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6259
Якщо буде зрозуміла ідеологічна основа партії, а не лідер за яким треба йти у щасливе майбутнє, то ніякі медійні іксперди не будуть мати ніякого значення. Ідеологію набагато складніше очорнити і знищити, як працювати точково по окремим людям.
Що доречі зараз ми і спостерігаємо.
Для пропаганди - різниці повний нуль.
Яку ідеологію не візьми - достатньо просто поливати брудом її та всії її носіїв, й переважна більшість буде повторювати та розносити той бруд далі.
Ніхто.
Ніколи.
Ніяк.
Ні за яких обставин.
Не зможе нівелювати вплив пропаганди, бо вона використовує базові людські інстинкти високого пріорітету.
Всі розмови про "а ми отак, й тоді не буде мати значення пропаганда" - це згаєний час, ви вже мене пробачте.
Між іншим, ви ж здається раніше інший нік мали?

Offline Щенестарий

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Цитувати
Для пропаганди - різниці повний нуль.
Яку ідеологію не візьми - достатньо просто поливати брудом її та всії її носіїв, й переважна більшість буде повторювати та розносити той бруд далі.
Ніхто.
Ніколи.
Ніяк.
Ні за яких обставин.
Не зможе нівелювати вплив пропаганди, бо вона використовує базові людські інстинкти високого пріорітету.
Всі розмови про "а ми отак, й тоді не буде мати значення пропаганда" - це згаєний час, ви вже мене пробачте.
Між іншим, ви ж здається раніше інший нік мали?
Я на форумі недавно і іншого ніку в мене небуло.
Ідеологія це теж пропаганда, метою якої і є обєдання максимальної кількості людей навколо себе, можете назвати її антипропаганда. В реальних умовах ми не зможемо залишитись білими і пушистиви коли на нас ллють купу лайна.
І побороти пропаганду може лише інша пропаганда, яка буде здаватись більш прийнятною для спільноти на яку орієнтована.

Offline Комашки

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6259
Ідеологія це теж пропаганда, метою якої і є обєдання максимальної кількості людей навколо себе, можете назвати її антипропаганда.
Навряд чи я стану це робити, бо ідеологія не є пропагандою. Ідеологія є системою ідей, ідеї є векторами руху до цілей. Пропаганда є методом контролю за ставленням до чогось, в тому числі продуктів, людей, цілей, ідей та ідеології.

Offline Щенестарий

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Цитувати
Детям в детском садике показывают картинку на тестах.

Первая картинка.
Мальчик бежит. Впереди лавочка.

Вторая картинка.
Мальчик влетает в лавочку, падая на землю. Лавочка валяется. Мальчик лежит.

Кто виноват?
- Лавочка, отвечают маленькие дети детского садика.


......Кто виноват?
- Мальчик! - отвечают дети МЛАДШИХ КЛАССОВ.


Семьдесят Пять Процентов ВЗРОСЛЫХ украинцев...рассуждают на уровне детей ДЕТСКОГО САДА.

И это
ЦУКО
Несмешно!  :smilie9:
А мені зовсім і не смішно. М и п'ять років ігнорували те як цим дітям вкладують в вуха російську пропаганду, і хапаємось за голови від того жаху який навколо нас. Але треба сприймати реальність такою як вона є. Це необхідно для її змінення, інакше нас роздавлять з середини. Якщо є "діти" то з ними повинні працювати ми, а не наші вороги.
« Останнє редагування: Квітня 23, 2019, 05:35:02 17:35 від Щенестарий »

Offline Щенестарий

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Цитувати
Навряд чи я стану це робити, бо ідеологія не є пропагандою. Ідеологія є системою ідей, ідеї є векторами руху до цілей. Пропаганда є методом контролю за ставленням до чогось, в тому числі продуктів, людей, цілей, ідей та ідеології.
Як би ми це не називали, але справжня ідеологічна партія, це єдиний засіб боротьби з впливом російської пропаганди на притомні 25% населення. Поки це наша задача мінімум.
« Останнє редагування: Квітня 23, 2019, 05:34:42 17:34 від Щенестарий »

Offline Дрейк

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 6411
  • Всем недовольным можно идти жаловаться на ФУП
Щось мені здається що у партію потраплять відомі блогєри. Таке турне яке робили Полтава з Луганським. А ще те усіх блогерів збирали у Пороха в штабі між турами і щось їм там казали про що вони мовчать як партизани.
Я ведьма а Feral Catмой фамильяр )))

Offline Capitain Cubs

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 14487
  • Стать: Чоловіча
  • Запорожець за Інгулом. Характерник-гедоніст.
Ідеологія вже є в зародку.
Це дуже схоже на ХДС/ХСС в ФРН.
Аденауер називав це соціальним капіталізмом, а ще раніше це називалося "солідарізм".
Mocsia delenda est

Offline Щенестарий

  • Newbie
  • *
  • Повідомлень: 35
Цитувати
Щось мені здається що у партію потраплять відомі блогєри. Таке турне яке робили Полтава з Луганським. А ще те усіх блогерів збирали у Пороха в штабі між турами і щось їм там казали про що вони мовчать як партизани.
Полтава вже відкрито каже, що вже рік думає про свою партію. Або про можливі варіанти приєднатись до політичної сили яка буде відповідати його світоглядові.

Offline cynic

  • Hero Member
  • *****
  • Повідомлень: 1152
Нехай будує міцну ідеологічну ПРАВУ партію. Розумних, прагматичних, тверезих людей. Бо правих партій у нас жодної нема. Одні шарікови і швондєри.
:smiley24: І в партію старих хрунів,що нічого новаторського а тільки порішати СВОЇ інтереси НЕ БРАТИ.нехай то буде мала партія.але реально західного зразку.А якщо так.ТО СТАРОГО БАГАЖУ ТАМ НЕ ПОТРІБНО.
 Правда я не дуже вірю,що пеця зуміє відшити той шлак.Він же теж один з них по ДУХУ мислення як керувати.як працювати і що з того мати для себе.
 А повинен (на себе він вже тисячократно заробив,пора просто поволонтерствувати хоча б на своє місце в історії(теж непагана штука) і просто взятися за побудову чогось реально нового.Причому чітко дати знати всім-крок в старому напрямі і спробах на себе працювати будуть короткі і рішучі-НАХ.
 Тобі може і щось вийде з того.

Offline Южанин

  • Ветеран форума
  • ******
  • Повідомлень: 7944
  • Стать: Чоловіча
що вже рік думає про свою партію.

ПионЭрский лепет дилетанта , который понятия не имеет про что говорит.